Флудилка (часть 3)

Разговоры обо всем
Закрыто
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=225508

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Sanьka
Тю да это ещё крутая модель.
tcpdump
Member

Сообщение

Sanьka:Коих уже 15 ревизий с момента выхода!!! Их натурально 15.
Значит очень сильно попали в рыночек,в цену и потребности среднего клиента
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

анти__бот:Нива! Отличный, кстати, комбайн, я каталсо
Вибач, але це говно. Я теж катався й Джон Дір теж до речі. :super:
Й на ХТЗ теж, а потім на на сучасних, спецом не буду називати, щоб не звинувачували в піарі. B-)
Сам прайс говорить не на користь ХТЗ, B-)

Відправлено через 4 хвилини 54 секунди:
До речі, я тут слухаю The Mamas and the Papas Я їх слухав ще в 90-х, а ще раніше можна було залетіти в каталажку, якщо не було відповідних контактів. Як іронічно... :lol: До речі, в мене досі є касета. B-)
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_clawfinger_:ХТЗ
ХТЗ уже не торт?
tcpdump
Member

Сообщение

_clawfinger_Смотря с чем сравнивать, был у нас один Колос... А так то я на ниве и доне ездил из условно "наших", хтзшных не застал, был Джон Дир, кейсы с классами, ещё какие-то немцы, не вспомню марок..
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Sanьka:ХТЗ уже не торт?
При прайсі за Білорусь в 57К! це точно не торт, коли імпортні від 12 до 43К баксів. B-)
Враховуючи вартість футбольного клубу Металіст, він точно того не вартий, а Ярославський тупо зажрався... :laugh:
tcpdump
Member

Сообщение

Fortschritt и что-то ещё
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

tcpdump:_clawfinger_Смотря с чем сравнивать, был у нас один Колос...
А ще треба порівнювати вартість й можливість й купу інших параметрів. :D які точно не на їхню сторону, на жаль. ;)

Відправлено через 4 хвилини 8 секунди:
viewtopic.php?p=3117238#p3117238

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ох квн й ко лузери порівняно з ними... :lol:
tcpdump
Member

Сообщение

_clawfinger_: А ще треба порівнювати вартість й можливість й купу інших параметрів
Да понятно что оно дрова. Ноо до сих пор в селе когда убирают зерно предпочтут ниву Джон диру. По преданиям у неё потери меньше
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

tcpdump: По преданиям у неё потери меньше
:laugh:
Говорять ті, в кого менше грошей, притому що готові заплатити більше за Джон Дір, не дивлячись що Ніва дешевше.. :laugh:
tcpdump
Member

Сообщение

_clawfinger_:
ох квн й ко лузери порівняно з ними...
Зачётненько. Прям интересно, оригинальный пост, или копипаста с каких-то двачей

Отправлено спустя 37 секунд:
_clawfinger_:Говорять ті, в кого менше грошей
Само собой
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

_clawfinger_
То не я сказал, что нива хорош, я бы тем кто, слово комбайн перепутал с автомобилем.
_clawfinger_:The Mamas and the Papas
Крутой :super: :beer:
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Тут все залежить від колгоспу. Якщо там вкладаються гарно в техніку, то вкладаються гарно. Притому що готові гарно заплатити за перепрошивку комбайна й до речі гарні гроші. За ті гроші можна перепрошити купу компів обласного центру. :laugh: Тож краще перепрошити один комбайн. B-) Ну й звісно Джон Дір, не Дон й не Нива. Ну а за прошивками стоїть в черзі купа фермерів з американського материка. Я вже мовчу про південну Америку.... :laugh: Й роблять це... українці в основному... :D

Відправлено через 3 хвилини 51 секунди:
tcpdump:Зачётненько. Прям интересно, оригинальный пост, или копипаста с каких-то двачей
Копіпаст, пошук посилається на пост глибиною з 2017 років, оригінал не шукав, ліньки. :gigi:
анти__бот:То не я сказал, что нива хорош, я бы тем кто, слово комбайн перепутал с автомобилем.
:up: :beer:
Я тебе зрозумів :beer:
анти__бот:Крутой :super: :beer:
:beer: :super:
tcpdump
Member

Сообщение

_clawfinger_:не Дон й не Нива
Потому что их прошивка заключается в ремонте не говном и палками,и заправкой не солярой с тепловоза) большего там не добиться
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

_clawfinger_:viewtopic
Это из серии, коровьего бешенства итд?

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
_clawfinger_:Копіпаст, пошук посилається на пост глибиною з 2017 років, оригінал не шукав, ліньки.
Тю я тумал это отсылка к титеру 2001 года
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

tcpdump:Потому что их прошивка заключается в ремонте не говном и палками,и заправкой не солярой с тепловоза) большего там не добиться
А іншого не добитись, особливо коли економлять на всьому... :insane:
анти__бот: Тю я тумал это отсылка к титеру 2001 года
ні, це новий тренд, нащо не знаю? Чесно ліньки розбиратись...
Після домашнього вина, я пишу мало не з помилками, тому вибачаюсь й копати глибоко ліньки. Мої вибачення...
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

А вы прочли тот пост, я не осилил, сори quadrotony :beer:

Отправлено спустя 43 секунды:
_clawfinger_:домашнього
Тс-с-с! :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
_clawfinger_
Ну тогда и порешаем на том что это из поста 2017 (которого я не знаю) а он в свою очередь, ну я так думаю, плагиат на Джона Титора.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

анти__бот ок, .натяк зрозумів... Засім піду поки не відгріб, але ще повернусь... :beer:

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
анти__бот може, але я так глибоко не копав... :) Тому що тс-сс заважає й ліньки... :rolleyes:
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

_clawfinger_
Счастья здоровья успехов :laugh:

Отправлено спустя 59 секунд:
_clawfinger_:глибоко не копав
Та я тоже не копал, вспомнилось, похож стиль.

Отправлено спустя 10 минут 58 секунд:
Ех :( 500+ гетар, я тоже хочу такой виноградник, только не 500 а 50 :laugh:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

_clawfinger_, джон дир то еще говно: рельеф сильно важен, чистота поля, ломучий, ремонтопригодность ни о чем. Ниву и Колоса на коленке можно починить. Дед токарем был, все точил на сх технику. От ДД отказались, а потом денег не было и сейчас азаровская агрофирма все подгребла и другие комбайны пользует, но модель не знаю.
Закрыто