кого їм купити?)Глава Tesla Илон Маск рассматривает возможность покупки производителя обычных машин. У компании достаточно денег для приобретения BMW, Volkswagen или Ford, пишет Tech Crunch.
Новости
Последние статьи и обзоры
Автотема: всё из мира авто-мото
-
Scoffer
Member
-
Trinity
Member
- Откуда: Киев
Scoffer
Тесла может купить VW
Сделал мой день, это как амд сказал бы, что может купить интел
Тесла может купить VW
Сделал мой день, это как амд сказал бы, что может купить интел
-
SergN
Member
- Откуда: Kyiv
Кстати, аналогия о покупках АМД очень в тему. И даже не в связке с Интелом, а о их привычке сделать покупку уровня "надорвать пупок" сразу в тот момент, когда с многолетней убыточности выходят.Trinity:Сделал мой день, это как амд сказал бы, что может купить интел
-
Alexsandr
Member
Есть вариант алюминиевая батарейка (индия что-то такого придумала вроде бы) и аккумуляторы без лития в разработке. И да, пока аккумуляторы не придумают получше электрики под угрозой.Scoffer: Так що навряд чи кількість електричок перевершить 100 мільйонів, що не покриє навіть половини потреби ЄС, не кажучи про іншу частину планети.
-
Scoffer
Member
Alexsandr
Перспектива аккумуляторів: натрій-іонні. По масогабаритним характеристикам гірші за літієві аналоги рази так в 2 з копійками, зате натрія точно вистачить всім і батарейка в собівартості раз в 5 дешевше буде. Так що після 35го року можна сміливо очікувати, що літієві будуть в топчиках за сто тищь, а іншим видадуть машини з максимальною дальністю пробігу кілометрів 150 по трасі
Або 50 по місту з кондишном в заторах або взимку з теплодуйкою.
Перспектива аккумуляторів: натрій-іонні. По масогабаритним характеристикам гірші за літієві аналоги рази так в 2 з копійками, зате натрія точно вистачить всім і батарейка в собівартості раз в 5 дешевше буде. Так що після 35го року можна сміливо очікувати, що літієві будуть в топчиках за сто тищь, а іншим видадуть машини з максимальною дальністю пробігу кілометрів 150 по трасі
-
zmax
Member
- Откуда: Zp
del
-
Rabbit-kms
Junior
- Откуда: Южная Пальмира
https://www.autocentre.ua/news/novinka/ ... 0.html/amp
Японцы что-то ваще толкают тему водорода вместо изобретения батареек
Отправлено спустя 3 минуты 35 секунд:
У Теслы зимой в мороз около 30% емкости падает что таки не мало даже на 85квт батарейки...
Японцы что-то ваще толкают тему водорода вместо изобретения батареек
Отправлено спустя 3 минуты 35 секунд:
У Теслы зимой в мороз около 30% емкости падает что таки не мало даже на 85квт батарейки...
-
Scoffer
Member
Rabbit-kms
Водень - ідеально.
Балони під тиском 200 атмо.
Моментально переводить сталі в крихкий стан. Забув як правильно цей хім процес називається.
Просочується крізь метали і не тільки.
Супервибухонебезпечний.
Суперлегкий = габаритні балони.
Наче нічого не забув.
Відправлено через 1 хвилину 17 секунди:
А, ну так і називається: воднева крихкість
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0 ... 1%82%D1%8C
Водень - ідеально.
Балони під тиском 200 атмо.
Моментально переводить сталі в крихкий стан. Забув як правильно цей хім процес називається.
Просочується крізь метали і не тільки.
Супервибухонебезпечний.
Суперлегкий = габаритні балони.
Наче нічого не забув.
Відправлено через 1 хвилину 17 секунди:
А, ну так і називається: воднева крихкість
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0 ... 1%82%D1%8C
-
Alexsandr
Member
Водород можно хранить чуток проще, но вот емкость 
-
zmax
Member
- Откуда: Zp
не только емкость, литиевые батарейки и разряжать в минус плохо, а заряжать вообще нельзя. Не знаю как они это решили, наверное подогрев какой то должен быть.Rabbit-kms:У Теслы зимой в мороз около 30% емкости падает что таки не мало даже на 85квт батарейки...
-
Scoffer
Member
zmax
Вони це вирішили простіше: продають більшість тесл в Каліфорнії
Вони це вирішили простіше: продають більшість тесл в Каліфорнії
-
Rabbit-kms
Junior
- Откуда: Южная Пальмира
Да подогрев батареек юзают...
Scoffer перед тем как Википедию дублировать изучил бы технологию япошек... Если они выпускают в массы второе поколение то наверное там безопасности не как у наших гаражных газовиков...
Scoffer перед тем как Википедию дублировать изучил бы технологию япошек... Если они выпускают в массы второе поколение то наверное там безопасности не как у наших гаражных газовиков...
-
Scoffer
Member
Rabbit-kms
Та хоть 10те покоління. Водень небезпечний і складно/дорогоюзабельний. Про що відомо рівно всім, хто з ним хоч якось перетинався.
В автопромі зараз як не можна краще діє "миші плакали, кололись, але продовжували жрати кактус". По всім фронтам.
Відправлено через 5 хвилини 8 секунди:
Мене після універу не на довго в космічну промисловість занесло. Я вживу бачив що таке головняки з водневим обладнанням.
Та хоть 10те покоління. Водень небезпечний і складно/дорогоюзабельний. Про що відомо рівно всім, хто з ним хоч якось перетинався.
В автопромі зараз як не можна краще діє "миші плакали, кололись, але продовжували жрати кактус". По всім фронтам.
Відправлено через 5 хвилини 8 секунди:
Мене після універу не на довго в космічну промисловість занесло. Я вживу бачив що таке головняки з водневим обладнанням.
-
Alexsandr
Member
Есть еще фронт синтетического горючего. Там тоже вроде бы копаются неплохо и грозят выпустить такое топливо на рынок для ДВС.
-
Scoffer
Member
Особисто моя думка: найкраще паливо для авто - спирт етиловий. Одразу по декільком причинам: складно здетонувати, низькотоксичний для людсього організму, можна як в ДВЗ заливати, так і в деякі сорта паливних елементів напряму, зручність заправки не страждає абсолютно, добувати можна бактеріями в великих кількостях або хім методами з нафти, або перегонкою біомас, рослин там всяких.
-
Rabbit-kms
Junior
- Откуда: Южная Пальмира
А батарейки не горят?
Ваще не в нашей стране полемику про безопасность вести когда у нас дороги куда опаснее и сама организация движения...
Когда у тебя страна самая безопасная, когда могут позволить себе всему населению купить вакцину, вот тогда и можно будет говорить про безопасность
Ваще не в нашей стране полемику про безопасность вести когда у нас дороги куда опаснее и сама организация движения...
Когда у тебя страна самая безопасная, когда могут позволить себе всему населению купить вакцину, вот тогда и можно будет говорить про безопасность
-
Serfer
Advanced Member
В наших широтах страшнувато на авто на спирту їздити, деякі верстви населення дізнавшись що авто на спирту можуть продірявити бак та напившись відправити себе на той світScoffer:Особисто моя думка: найкраще паливо для авто - спирт етиловий
-
Scoffer
Member
Rabbit-kms
До чого тут взагалі країна? Що, у японяків ДТП не буває, чи що?
Є конкретно головнякові технології. Все, що пов'язане з воднем - якраз їх числі. Особливо якщо у тебе не ракета, котру 10 раз на рік пускаєш і 9 долітає куди треба і це типу норм, а масс-пром.
До чого тут взагалі країна? Що, у японяків ДТП не буває, чи що?
Є конкретно головнякові технології. Все, що пов'язане з воднем - якраз їх числі. Особливо якщо у тебе не ракета, котру 10 раз на рік пускаєш і 9 долітає куди треба і це типу норм, а масс-пром.
-
Rabbit-kms
Junior
- Откуда: Южная Пальмира
Спирт обладает целым рядом преимуществ по сравнению с нефтяным топливом, и только большая стоимость, малая теплоотводность, высокая гигроскопичность и повышенное содержание альдегидов препятствуют его массовому применению в качестве топлива для ДВС.
-
Scoffer
Member
Serfer
Ну, бенз або соляру пити не корисніше
Ну, бенз або соляру пити не корисніше