Новости
Последние статьи и обзоры
Флудилка (часть 2)
-
Sanьka
Member
Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=148323
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
начало viewtopic.php?f=16&t=148323
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
-
jimbo
Member
года 2-3.Kozakevich:месяцев 5-6
-
leif
Member
погрався ще в fallen order — дуже круто, всі свої оцінки заслужила, багів особливо не бачив.
кому там нових іграшок якісних не вистачало? чудовий приклад нової гри, яка, на мій (і не тільки мій) погляд, крутіша ніж всі ігри по зоряним війнам, що були в екшн жанрі. force unleashed 2 десятирічної давнини теж класна іграшка, але fallen order ще краще
кому там нових іграшок якісних не вистачало? чудовий приклад нової гри, яка, на мій (і не тільки мій) погляд, крутіша ніж всі ігри по зоряним війнам, що були в екшн жанрі. force unleashed 2 десятирічної давнини теж класна іграшка, але fallen order ще краще
-
HappyBird
Member
- Откуда: Мариуполь
leif
Jedi academy доселе помнится мне лучшей частью игр по ЗВ над будет самому фален ордер пройти
Пс жена играет на геймпаде говорит намного приятнее чем на клаве
Jedi academy доселе помнится мне лучшей частью игр по ЗВ над будет самому фален ордер пройти
Пс жена играет на геймпаде говорит намного приятнее чем на клаве
-
leif
Member
нєнє на клаві взагалі не те, хоча я навіть не спробувавHappyBird:Пс жена играет на геймпаде говорит намного приятнее чем на клаве
іграшка сама на початку попереджає, що вона під геймпад зроблена і на клаві не той ікспірієнс
Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
а в force unleashed 2 грав?HappyBird:Jedi academy
-
jimbo
Member
вот что Габен животворящий делает!leif:погрався ще в fallen order — дуже круто, всі свої оцінки заслужила, багів особливо не бачив.
-
HappyBird
Member
- Откуда: Мариуполь
leif
Неа, как-то пропустил но если годная и заведется с оемпадом обязательно попробую
Неа, как-то пропустил но если годная и заведется с оемпадом обязательно попробую
-
leif
Member
HappyBird
Я в неї грав майже 10 років тому і у мене в пам'яті це непогана аркада зі світловими мечами і джедайськими штучками, пройшов до кінця. але на вікіпедії щойно глянув: критики неоднозначно оцінили
одні кажуть — норм, інші — що тупо грошей на франшизі розкрученій зробити хотіли. Але з зоряними війнами це часто так ще з episode 1 
Відправлено через 52 хвилини 53 секунди:
як думаєте, яка зараз нормальна ціна на 4790к (скальп, бокс) + 16GB 2400mhz + asus z97і ? за 7к то вже занадто? (я нічого не продаю)
Я в неї грав майже 10 років тому і у мене в пам'яті це непогана аркада зі світловими мечами і джедайськими штучками, пройшов до кінця. але на вікіпедії щойно глянув: критики неоднозначно оцінили
Відправлено через 52 хвилини 53 секунди:
як думаєте, яка зараз нормальна ціна на 4790к (скальп, бокс) + 16GB 2400mhz + asus z97і ? за 7к то вже занадто? (я нічого не продаю)
-
WakeMe
Member
- Откуда: Дніпро
Я бы дороже впаривалleif:за 7к то вже занадто?
-
odessitmws
Member
- Откуда: Воля або смерть🇺🇦
та вроде нормально, ну макс 6.5leif:як думаєте, яка зараз нормальна ціна на 4790к (скальп, бокс) + 16GB 2400mhz + asus z97і ? за 7к то вже занадто? (я нічого не продаю)
-
Васильович
Member
leif
Бачив тільки що на 3770К комплект в нас на барахолці за 7900 грн.
Так що, думаю - не занадто.
Бачив тільки що на 3770К комплект в нас на барахолці за 7900 грн.
Так що, думаю - не занадто.
-
Zombie
Member
- Откуда: Львов
Half-Life для VR он делает.jimbo:Вот что Габен животворящий делает!
* * *
А вот мне нововышедшие похождения джедая — ну так, вроде норм, но пока не цепляет. Дошел до получения второй силы и не знаю, продолжу или дропну.
-
leif
Member
та якби все окремо продавати, то думаю немамонтів можна було б дочекатись на ОЛХ, але якщо комплектом, то все ж таки доволі специфічний конфіг. та й досить старенький, хоча може він ого-го ще, особливо в іграшках.WakeMe:Я бы дороже впаривал
теж так думавodessitmws:та вроде нормально, ну макс 6.5
на барахолці чого тільки не буває, продавати ще не означає продатиВасильович:Бачив тільки що на 3770К комплект в нас на барахолці за 7900 грн.
-
odessitmws
Member
- Откуда: Воля або смерть🇺🇦
leif
хотяя AMD Ryzen 5 3500 3,5к AMD B450 1,7к микроны ешки до 3600-3800 гонятся стоят 1950грн
такой комплектик новый и даст прикурить интелу + гарантия, совместимось, апгрейд
хотяя AMD Ryzen 5 3500 3,5к AMD B450 1,7к микроны ешки до 3600-3800 гонятся стоят 1950грн
такой комплектик новый и даст прикурить интелу + гарантия, совместимось, апгрейд
-
Deadpool
Member
То занадто. Свій проц+мать взяв за 5000-5300 точно не пам'ятаю, ще на початку року теж на барахолці. Навіть якщо навішати 16гб 4х4 то ціна буде зараз нехай 6к за комплект. І то. 3770к впав в ціні на 1-2к мінімум в порівнянні з початком року. Рузени всеж таки не даремно ТОПЧІК. Так що якби надумав продавати, то за свій проц+мать+память просив би тисяч 5 грн. А так як за них нічого кращого не візьму, то сижу собі тихенько. і впринципі задоволений.Васильович:Бачив тільки що на 3770К комплект в нас на барахолці за 7900 грн.
Последний раз редактировалось Deadpool 22.11.2019 17:35, всего редактировалось 1 раз.
-
WakeMe
Member
- Откуда: Дніпро
Да, но при этом жирный.leif:доволі специфічний конфіг
Я был неделю назад уже в одном шаге от покупки ITX системы, но потом психанул и купил лэд фонарь со стойкой
-
leif
Member
не думаю, що дасть прикурити. 4790к@4.4ghz + 2400 ram цілком молотить на рівні 9400ф\r3600 в іграшкахodessitmws:даст прикурить интелу
-
WakeMe
Member
- Откуда: Дніпро
Смотрел я недавно обзор на него, который без Х именно. Шляпа какая-то с порезанным кешем, в половине игр сливается у 2600-го.odessitmws:AMD Ryzen 5 3500
-
Васильович
Member
Розумію, але факт.Deadpool: То занадто.
Може продавець увірував в магічні можливості назви "і7" і думає, що вдасться продати
-
leif
Member
так, іксова версія 3500 щось ще більш-менш може, а без іксу — якесь непорозуміння
-
Deadpool
Member
Та да. Але то продавати. А ось погодтесь. За 5к z68+3770k+16gb (4.5Ггц+2400память) це вже реально. Таке можна швидко продати порівняно. А не просити 8к. За 8 я би вже рузен брав. Там 6/12 + ддр4 вже цікавіше. А брати тупікову платформу в комплекті, нелогічно. Лише у випадку коли є мать/проц на руках, або щось вийшло з ладу. Тоді можна віддати 2к за 1155мать під розгін. А так брєд.Васильович:Розумію, але факт.
Последний раз редактировалось Deadpool 22.11.2019 17:43, всего редактировалось 1 раз.