SSD. Налаштування, оптимизація, вирішення проблем

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Ответить
Автор
Сообщение
Allex...
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Последний раз редактировалось almazmusic 16.12.2010 03:42, всего редактировалось 1 раз.
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Що зараз під ось актуально? Мій crucial m4 64 мене повністю влаштовує, але з'явилось бажання розширитися до ~250Gb?
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

YumaX:Що зараз під ось актуально? Мій crucial m4 64 мене повністю влаштовує, але з'явилось бажання розширитися до ~250Gb?
Чтоб не парится белый Samsung 860 EVO с пятилетней гарантией от производителя.
Skeptik
Member
Откуда: Киев

Сообщение

YumaX:Що зараз під ось актуально?
Сата от самсов и кингов - я бы смотрел что дешевле.
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

К Трансценду уже появились вопросы.
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Самс 960 ево на v-nand tlc, ще приглянувся goodram irdm pro, він mlc, як такий варіант?
WalkMan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX:Самс 960 ево на v-nand tlc, ще приглянувся goodram irdm pro, він mlc, як такий варіант?
Звийчано самсунг, гудрам навіть на MLC не варто розглядати, так, як використовуєтся досить проблемний контролер Phison S10.
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

Лично я, не люблю Гудрам за то, что за всё время он выдавил из себя единственные вменяемый диск. Не выглядит он для меня как достойный производитель. А дальше кому как.
Yanek17
Junior

Сообщение

Всім доброго вечора!!! Друзі потрібна допомога! Придбав і встановив SSD від компанії Goodman IRDM Pro 240 Gb (я вже зрозумів, що це була моя помилка), перший день все було чудово: встановив Win7 (підходить під ноут Asus k56cm), встановив програми, драйвера... потім з’явився синій екран, який відмовлявся завантажувати вінду... думав шо то в мене руки такі, і перевстановив віндовс знову ( при цьому виникла проблема з якимось бібліотеками, через що втрачено всю інфу з диска). Після того як ноут попрацював 2 дні (не вимикався) вінда сказала що треба перезавантажити комп, на чому він завис і простояв так пів дня... після екстреного завершення роботи знову виник синій екран... що порадите?
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

Yanek17
1. Проверить в ACHI ли режиме стоит SSD в БИОСе, если SATA - поставить ACHI и переставить Винду.
2. Попробовать Win 8.1
Yanek17
Junior

Сообщение

MaxA:Yanek17
1. Проверить в ACHI ли режиме стоит SSD в БИОСе, если SATA - поставить ACHI и переставить Винду.
2. Попробовать Win 8.1
В BIOS стоїть AHCI... проблеми не вирішило...
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

Yanek17:В BIOS стоїть AHCI... проблеми не вирішило...
Ну, ноуты это вечная головная боль, т.к. производители их часто себирают из неведомого шлака к которому и драйверов-то не сышешь. Вообще у меня большие сомнения, что Гудрам здесь при делах.
Yanek17
Junior

Сообщение

MaxA:
Yanek17:В BIOS стоїть AHCI... проблеми не вирішило...
Ну, ноуты это вечная головная боль, т.к. производители их часто себирают из неведомого шлака к которому и драйверов-то не сышешь. Вообще у меня большие сомнения, что Гудрам здесь при делах.
Спробую сьогодні за тести ти диск на іншому ноуті... може і справді спрацює) :gigi:
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Yanek17
Я теж дивлюсь на цей диск, читав відгуки на розетці, так там багато поливає брудом банально через те, що в нього розмітка GPT і вони не можуть поставити вінду :rotate:
Yanek17
Junior

Сообщение

YumaX:Yanek17
Я теж дивлюсь на цей диск, читав відгуки на розетці, так там багато поливає брудом банально через те, що в нього розмітка GPT і вони не можуть поставити вінду :rotate:
Ну поставити вінду я зміг) а от при пере встановлені виникають проблеми із GPT(((
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

Yanek17:а от при пере встановлені виникають проблеми із GPT(((
От, ё моё, а загрузиться в флешки и переформатить винт?
Yanek17
Junior

Сообщение

MaxA:
Yanek17:а от при пере встановлені виникають проблеми із GPT(((
От, ё моё, а загрузиться в флешки и переформатить винт?
Проблема в тому, що при перезавантажені системи, диск її не бачить... пробував і виправлення помилок, і відкат, і відновлення системи... нічого не допомагає...
чи може якось на роботу диска впливати те, що я його розбивав на 2 розділи?
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

Yanek17:чи може якось на роботу диска впливати те, що я його розбивав на 2 розділи?
Нет

Отправлено спустя 23 секунды:
Какая ФС на разделах?
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

MaxA:От, ё моё, а загрузиться в флешки и переформатить винт?
По перше навіщо? По друге це можна зробити в командному рядку!
MaxA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkov, UA

Сообщение

YumaX:По перше навіщо? По друге це можна зробити в командному рядку!
Я предлагаю так, как человек точно справится. Если есть идеи как сделать лучше - перехватывай инициативу, рули. 2 человека, чтобы отформатить 1 винт - это много. Мне есть чем заняться.
Yanek17
Junior

Сообщение

MaxA:
Yanek17:чи може якось на роботу диска впливати те, що я його розбивав на 2 розділи?
Нет

Отправлено спустя 23 секунды:
Какая ФС на разделах?
Зараз подивитись не можу... вибиває зо на дисках встановлені MBR-розділи. А в системах EFI Windows можна встановити тільки на GPT-диск.
Ответить