Новости
Последние статьи и обзоры
Athlon 5150/5350 на AM1 та сучасні онлайн ігри - чи є шанс ?
-
vegas.pl.ua
Member
Є мрія зібрати компактну та економічну систему.
Придивляюся до нової платформи AM1, процесори та мамки якої стали зявлятися у продажу.
І хоч система призначена переважно для перегляду відео та інтернету, але цікаво знати на яку швидкість можна розраховувати при також у сучасних та не дуже онлайн-іграх.
Приблизний список іграшок такий:
- Тім Фортресс 2
- НФС
- Танчики від КВГ
- Вартандер
- Мехкоммандер
та інші подібні...
У кого є такий досвід ?
Чи вдасться їх запустити хоч на мінімальних настройках ?
PS: Чи не морочить собі голову та зібрать повноцінну десктоп систему на мАТХ ?
Придивляюся до нової платформи AM1, процесори та мамки якої стали зявлятися у продажу.
І хоч система призначена переважно для перегляду відео та інтернету, але цікаво знати на яку швидкість можна розраховувати при також у сучасних та не дуже онлайн-іграх.
Приблизний список іграшок такий:
- Тім Фортресс 2
- НФС
- Танчики від КВГ
- Вартандер
- Мехкоммандер
та інші подібні...
У кого є такий досвід ?
Чи вдасться їх запустити хоч на мінімальних настройках ?
PS: Чи не морочить собі голову та зібрать повноцінну десктоп систему на мАТХ ?
-
Scoffer
Member
vegas.pl.ua
Запустити може і вдасться, але задоволення не отримаєш. Краще придивись к щойно представленим а10-7800, в режимі 45вт їх не важко на пассивне охолодження поставити, а твої ігри будуть навіть на середніх бігати. І гарні mini-itx материнки під fm2+ теж існують.
Запустити може і вдасться, але задоволення не отримаєш. Краще придивись к щойно представленим а10-7800, в режимі 45вт їх не важко на пассивне охолодження поставити, а твої ігри будуть навіть на середніх бігати. І гарні mini-itx материнки під fm2+ теж існують.
-
vegas.pl.ua
Member
Там ціна лише проца більша за весь мій бюджетScoffer:Краще придивись к щойно представленим а10-7800
Зараз є вибір між бюджеткою Intel на зразок G1620 та іншими варіантами.
Добавлено через 17 минут 57 секунд:
Але, у випадку мАТХ, я маю можливість у любий момент поставить додаткову відеокарту.
А на ІТХ цей варіант якщо і можливий, то є сумніви що проц АМ1 витягне відео. Та й споживання значно виросте.
-
Scoffer
Member
vegas.pl.ua
am1 це однозначно не ігрова платформа...
хоча в стареньке якось пограти можливо
http://www.phoronix.com/scan.php?page=a ... rete&num=1" target="_blank
а от для інтернету/відео/офісної роботи атлон 5350 дуже непоганий
am1 це однозначно не ігрова платформа...
хоча в стареньке якось пограти можливо
http://www.phoronix.com/scan.php?page=a ... rete&num=1" target="_blank
а от для інтернету/відео/офісної роботи атлон 5350 дуже непоганий
-
vegas.pl.ua
Member
Я це чудово розуміюScoffer:am1 це однозначно не ігрова платформа...
Дививвся тести на easycom.com.ua та guru3d.com
Але гарних тестів онлайн-іграшок так і не знайшов.
По вашому лінку є Тім Фортресс 2 - і 32 ФПС на середніх налаштуваннях це непогано
-
Prescott
Member
- Откуда: Dnipro
vegas.pl.ua
30 фпс для динамичного онлайн шутера, хм..
30 фпс для динамичного онлайн шутера, хм..
-
Scoffer
Member
Prescott
Valve завжди відрізнялась помірністю в вимогах до своїх ігр
http://www.tomshardware.com/reviews/ath ... 801-8.html" target="_blank
Valve завжди відрізнялась помірністю в вимогах до своїх ігр
http://www.tomshardware.com/reviews/ath ... 801-8.html" target="_blank
-
Валерий
Member
- Откуда: Kur
Prescott
Согласен,для онлайн-шутеров 32 фпс крайне мало
Согласен,для онлайн-шутеров 32 фпс крайне мало
-
Scoffer
Member
ви не забувайте на якому залізі ці 32 фпс) це явно не для чемпіонських титулів, а просто інколи пограти для задоволення, хоча я згоден, для ігор ам1 малувало буде
-
AbrvalgDLM
Junior
- Откуда: Бердянск
Где-то видел тесты на зарубежных сайтах там присоединяли к 5350 атлону карты радеон. 6850 и нвидия 750 ti. В принципе проц идет где -то на уровне старенького фенома 9500,может чуть ниже. А в игре тим фортрес грузилось одно ядро только,а остальные простаивали. Мне лично В этой платформе не нравится что память одноканальная,мало сата портов. Встройка конечно слабая.
-
Italianec1983
Member
А что ето за проц такой не помню таких какой ето сокет?
-
Bumer
Member
Это новый сокет АМ1.Italianec1983:А что ето за проц такой не помню таких какой ето сокет?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Вспомнился анекдот:
Табличка на дверях строительной компании: Строим БЫСТРО, КАЧЕСТВЕННО, НЕДОРОГО! Выбирайте любые два пункта.
Так и у тебя, в любом случае прийдется отказываться от игрушек или компактности, либо повышать бюджет.
Табличка на дверях строительной компании: Строим БЫСТРО, КАЧЕСТВЕННО, НЕДОРОГО! Выбирайте любые два пункта.
Так и у тебя, в любом случае прийдется отказываться от игрушек или компактности, либо повышать бюджет.
-
tw-r
Advanced Member
- Откуда: столиця
АМ1 завдяки одноканальній пам'яті, зливається хасвел.
-
Scoffer
Member
Myp4uk_psx:АМ1 завдяки одноканальній пам'яті, зливається хасвел.
а нічого, що це конкурент бай-треіл, а зовсім не хасвелу?
-
Валерий
Member
- Откуда: Kur
Myp4uk_psx
Цікаво, в чому він зливається?
Цікаво, в чому він зливається?
-
NPP
Junior
Купив і зібрав систему на АМ1 проц 5350
Використовується суто для скайпу і фільмів ...
ВІн7 поставила йому 5.3 бали як по процу так і про графіці...
Для цього процесора дуже бажано ССД вінт =)
п.с. а так все літає і тишина =)))
п.с.с він не для ігор)
Використовується суто для скайпу і фільмів ...
ВІн7 поставила йому 5.3 бали як по процу так і про графіці...
Для цього процесора дуже бажано ССД вінт =)
п.с. а так все літає і тишина =)))
п.с.с він не для ігор)
-
ipStealth
Junior
- Откуда: PT.IL
NPP
BD3D.iso он нормально гоняет?
BD3D.iso он нормально гоняет?
-
LastImperor
Junior
- Откуда: Киев
А вы не пробовали фильмы BDRemux 1080p? В состоянии переварить?NPP:Купив і зібрав систему на АМ1 проц 5350
Використовується суто для скайпу і фільмів ...
ВІн7 поставила йому 5.3 бали як по процу так і про графіці...
Для цього процесора дуже бажано ССД вінт =)
п.с. а так все літає і тишина =)))
п.с.с він не для ігор)
-
Smok
Member
- Откуда: Дніпро
прикалываетесь? он потянет 1080 с прогой-уплавнялкой до 60фпсLastImperor:А вы не пробовали фильмы BDRemux 1080p? В состоянии переварить?NPP:Купив і зібрав систему на АМ1 проц 5350
Використовується суто для скайпу і фільмів ...
ВІн7 поставила йому 5.3 бали як по процу так і про графіці...
Для цього процесора дуже бажано ССД вінт =)
п.с. а так все літає і тишина =)))
п.с.с він не для ігор)
моя встройка hd4250 тянет 1080p @60 (без проги, так закодирован фильм, с прогой не тянет)