посоветуйте быструю флешку

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ostin
Member

Повідомлення

Lamobot
Моя старезна флеха, куплена ще в 2019 напевно, видає більше 300 при записі на ссд (щось від 350 до 370 реальних МБ\с). Що було на коробці не пам'ятаю, але все там в нормі зі швидкістю. Хіба що вони щось оновили недавно...
Зараз під рукою не маю ні флешки, ні коробки, щоб глянути.
ssd
Member

Повідомлення

Ostin
пока заказал одну самосбор по рекомендации:
Crong: 02.03.2024 00:44 Вам потрібна флешка з високим IOPS, або на MLC/TLC пам'яті. Це той же Samsung BAR/FIT/DUO Plus, або SSD в корпусі флешки типу Kingston DataTraveler Max, або самосбор як пропонує Crossbow.
Дальше буду посмотреть, когда прийдёт ответ по отправленным по гарантии Транссендам - что-то они по телефону не совсем желают возврат денег делать, только обмен. Чтобы я по результату не оказался обвешанный этими флехами, как новогодняя ёлка, а продавать такое даже врагу стыдно.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

ssd: 04.03.2024 14:21 Дальше буду посмотреть, когда прийдёт ответ по отправленным по гарантии Транссендам - что-то они по телефону не совсем желают возврат денег делать, только обмен. Чтобы я по результату не оказался обвешанный этими флехами, как новогодняя ёлка, а продавать такое даже врагу стыдно.
Варіант Crossbow найкращий серед усіх, Як по швидкості, так і по розмірам.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте плиз фелшку 256-512Гб. Нужен компромисс между скоростью, нагревом и удобством использования (без двигающихся элементов). Интересует Type A.
Crossbow: 01.03.2024 22:39 сорі... але скористаюсь запитом і трошки само-реклами, ну і порада реально дієва

берете з алі ось таку штуку
спойлер
Зображення
ось Вам URL навіть дам (сам тут же і брав): https://vi.aliexpress.com/item/10050059 ... pt=glo2vnm
+
ось такий ССД формату 2230
спойлер
Зображення
і отримуєте приблизно ось таке:
спойлер
Стабільний запис на таку "флешку"
Зображення
Зображення

тести ось
Зображення
p.s у мене тут використовується Hynix BC711, але суті це сильно не змінює
реальні фотки:
спойлер
Зображення
Зображення
Заинтересовало такое решение. Но есть вопрос. Есть ли какие-то подводные камни у подобного самосбора? Потому что выглядит крайне хорошо по всем параметрам.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Varzek: 07.03.2024 19:05Но есть вопрос. Есть ли какие-то подводные камни у подобного самосбора?
напевно єдиний нюанс -- відсутність гарантії :-)
ну і якщо захочете через OTG до телефона пікдлючити - не кожен телефон потягне, але тустував - Samsung Note9 , Galaxy S10e - тягнуть.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 07.03.2024 19:50 напевно єдиний нюанс -- відсутність гарантії :-)
ну і якщо захочете через OTG до телефона пікдлючити - не кожен телефон потягне, але тустував - Samsung Note9 , Galaxy S10e - тягнуть.
А какие SSD посоветуете вставлять в этот кейс, чтобы они были и не ширпотреб, но при этом без избыточной скорости, за которую придется платить?

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Из готовых флешек кстати обратил внимание на Samsung Bar Plus. Пока ничего лучше не попадалось. Если будут какие-то рекомендации с вариантами поинтереснее - буду рад услышать. Мне и Samsung Blue понравился (может даже больше, чем Bar), но там только Type-C.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Varzek
нууу... я звідки знаю, який ссд формату 2230 ви знайдете і який влаштує вас ))

ось, шукайте\дивіться (не рекламую!):
спойлер
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ssd- ... UguFM.html
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prod ... QJxwA.html
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/tosh ... UErj8.html
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ssd- ... UjTo2.html
та хоч 2ТБ впихуйте
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ssd- ... Sh9oq.html
Відправлено через 4 хвилини 57 секунд:
ось можна такий взяти (НЕ даю вказівок діяти !)
спойлер
https://skylots.org/6594261982/Toshiba+ ... G50ZNS256G
спека на нього:
https://europe.kioxia.com/ru-ru/busines ... d/bg5.html
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 07.03.2024 20:18 Varzek
нууу... я звідки знаю, який ссд формату 2230 ви знайдете і який влаштує вас ))
Меня устроит новый ссд с памятью TLC не от ноунейма. Из тех вариантов, что вы прислали я выделил для себя 2 - Toshiba (Kioxia) 256GB и Samsung PM991a. А дальше вопрос стоит ли переплачивать за Samsung. Я правильно понимаю, что кейс для подобных ssd и интерфейс USB накладывают ограничения по скорости? Если да, то возможно в таком случае стоит рассматривать что-то по типу Kioxia или Hynix BC711.

Нашел ещё одну интересную флешку Transcend JetFlash 930C. Я так понимаю, что скорость выше, чем у Samsung Bar Plus. Но потенциально будет проблема с крышками и вижу жалобу, что по USB Type A скорость значительно ниже, чем по Type C. Что скажете про неё?
Crong
Member

Повідомлення

Varzek: 07.03.2024 19:05Есть ли какие-то подводные камни у подобного самосбора?
Неможливість використання як загрузочной флешки для Live CD або установки ОС. Там щось пов'язане з розміром сектора у SSD, сильно в цьому не копався, але часто бачив подібні жалоби на USB SSD.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Crong: 08.03.2024 00:30Неможливість використання як загрузочной флешки для Live CD або установки ОС
:facepalm: :down: якщо не знаєте - краще не пишіть.
і "які ваші докази?" :-)
і ось моя аргументація: чому я вже багато років використовую РІЗНІ варіанти самосборних флешок (з SSD) як SSD 2.5" так і mSata\USB так і M.2\USB як загрузочні (з будь чим) і все окей?-- "шярнт" (чяднт)?
Crong
Member

Повідомлення

Crossbow
Коли з'являлися SSD в корпусі флешки, і USB кишені для них, то інколи вони відображалися як USB-HDD а не знімний накопичувач, і мали розмір сектора 4096 байт а не 512 байт, використовувати їх в якості загрузочних флешок в BIOS було проблематично, на відміну від UEFI.
Ostin
Member

Повідомлення

Varzek: 07.03.2024 20:02обратил внимание на Samsung Bar Plus. Пока ничего лучше не попадалось. Если будут какие-то рекомендации с вариантами поинтереснее - буду рад услышать
Я рекомендую фіт замість бар. По відгукам, бар не холодніший, але значно більший. Зі свого досвіду можу сказати, що фіт дозволяє записати повний об'єм за раз (100+Гб) і нічого йому не робиться. Перевірено неодноразово.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crong: 08.03.2024 02:21 Crossbow
Коли з'являлися SSD в корпусі флешки, і USB кишені для них, то інколи вони відображалися як USB-HDD а не знімний накопичувач, і мали розмір сектора 4096 байт а не 512 байт, використовувати їх в якості загрузочних флешок в BIOS було проблематично, на відміну від UEFI.
Ти про “allocation unit size”? Якщо мова про ntfs, там начебто цей розмір кластеру можна змінювати до 512b при форматуванні або через diskpart, але не для всіх ссд. З fat32 складніше, бо там мінімум вже 1024b.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
Кстати, а как у вас определяется самосборка в ОС? Как флешка или HDD?
Ostin: 08.03.2024 08:12 Я рекомендую фіт замість бар. По відгукам, бар не холодніший, але значно більший. Зі свого досвіду можу сказати, що фіт дозволяє записати повний об'єм за раз (100+Гб) і нічого йому не робиться. Перевірено неодноразово.
Это странно. По идее больший размер и металлический корпус должны делать эту флешку холоднее. А в Fit же ещё и пластиковый корпус?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Varzek: 08.03.2024 11:21Кстати, а как у вас определяется самосборка в ОС? Как флешка или HDD?
проблем з "загрузочністю" нема.
спойлер
Зображення
Зображення
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Ostin: 08.03.2024 08:12Я рекомендую фіт замість бар.
маю негативний досвід. Влешці років 5 , але користуюсь дуже рідко. Наразі щвидкість запису < 1 мб/с і постійно відвалюється з usb порта. Використовую з перехідником usb-type-c, з ним не відвалюється , але швидкість та сама хренова. Також з досвіду - флешка маленька, незручно діставати з торца ноута, +дуже легко губиться між речей.
ssd
Member

Повідомлення

Интересная тема. В былые времена никогда не заморачивался и брал самые дешевые. Работали такие флешки годами почти ежедневно. Скорости ниже 5-7МБ/сек никогда не падали на самых отсталых и старых флешках 2.0. А так 10-15МБ/сек стабильно.
А тут заявлено-перезаявлено куча стандартов и скоростей, а на выходе 500КБ/сек. Иногда и меньше, иногда и висит, иногда и подыхает почти новая. Прогресс.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ssd
Ну там же память была MLC, а теперь всё хуже и хуже... QLC и т.д. и заявленный маркетинг только на кэше, а потом...
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 08.03.2024 17:58 ssd
Ну там же память была MLC, а теперь всё хуже и хуже... QLC и т.д. и заявленный маркетинг только на кэше, а потом...
Кстати буквально сегодня попадался видос про флешки и там затрагивалась эта тема. Что мол MLC лучше всего, на крайняк TLC. Только вопрос - а у многих ли флешек можно узнать тип памяти?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Стоит ли переплачивать за флешку с MLC? Например, Transcend JetFlash 780 64gb на MLС стоит почти как Transcend JetFlash 930C 256Gb TLC.
Відповісти