Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 28.11.2023 09:19Наприклад середня ціна рекомендованої вами eb3a зараз складає 10К грн.
8600 в розетці була днями, сам брав. Закінчились.
Зараз в елмірі по 8300 є.

Сіряк і рефаби по 7600+грн

Відправлено через 7 хвилин 50 секунд:
Tesseract: 28.11.2023 09:19Але усі вони без байпасу, який можна зімітувати подовжувачем за 500грн.
Це не буде байпасом/упсом. Власне вся фішка саме сертифікований упс і прокинуті земля/нуль еб3а. Тобто ось готове безпечне рішення.

Городити можна, але якщо вже є інвертор з синусом і акуми. Але теж таке собі. Можна просто на зиму ввімкнути упсом і щабути до весни. А там зняти до осені/зими. Ліфепо4 дозволяє не хвилюватись ресурсом.

Сам таке городив маркуючи нуль і прокидуючи оте все для інвертора. Проконтролювати умовно по телефону як те все включити і т.д. дружині, можна але знову, питання безпеки/помилки.
Можна просто викинути цей змінний чинник з цього дійства. Якщо інвертор і т.д. то вже городити окремо щиток, там кидати норм автоматику і т.д. але це по бюджету вже вилітає за вартість адекватну. І переходить в інший клас автономності на всю квартиру/хатку.

Відправлено через 9 хвилин 27 секунд:
Andrey2005: 28.11.2023 10:00В мене нема котла, але спитаю - який сенс умовної eb3a 268Wh для котла? На скільки її вистачить, на 3 години роботи котла? А що це дасть? За 3 години будинок не охолоне.
1. Це тупо саме дешеве рішення для автоматизованості роботи через наявність упса/байпаса.
2. При звичайному середбому споживанні котла 30-40ват або є більш жрущі, на 40-50, щ практики еб3а вистачає на 4-6годин безперервної роботи на мінімальних обертах мотора, до середніх.

Можна умовний анкер взяти за 14к на 500ват запаса. Теж синус є. Але питання до нуля, треба городити щось. Окремий бп і довга зарядка. Потреба при знеструмленні мережі ходити, підключати одне до іншого. Або ставити автомат резерву і т.д. Що вже з іншої опери.

Для мене це просто погана по емкості але приємна по довговічності ДБЖшка. Щ функцією павер станції. Все. І їй нема альтернативи в її ціновому сегменті наразі. Навіть серед УПСіків складно знайти щось конкурентне, бо воно на агмі в першу чергу, і заряджає акуми 8-12+ годин. Вони беззаперечно тихіші в надійніші можливо. Але в наших умовах воно не доцільно.

Відправлено через 5 хвилин 41 секунду:
Andrey2005 у нас минулу зиму тижні три світло було 2 або 4 години на добу.
2+місяці було 8 годин на добу в середньому. В день двічі по дві години і вночі 4 години. Все.
Вола була бо є водонапірна башта і на насосних генератори аварійні поставили.
Газ в основному був завжди.

Відключення не за графіком - постійно. Для пк це вкрай критично коли в тебе обмаль часу, і треба великий пк.
Heildvald
Junior

Повідомлення

Доброго дня, хочу взяти юпс, який просто протримає комп, щоб я його адекватно міг вимкнути, і не повідлітало нічого, за прийнятну ціну. Можете щось порадити, якщо потрібні характеристики пк, то підкину
Tesseract
Member

Повідомлення

Heildvald: 30.11.2023 10:17Можете щось порадити, якщо потрібні характеристики пк, то підкину
Одразу кидайте, бо вибір безперебійника залежить від потужності компа.
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Heildvald: 30.11.2023 10:17 Доброго дня, хочу взяти юпс, який просто протримає комп, щоб я його адекватно міг вимкнути, і не повідлітало нічого, за прийнятну ціну. Можете щось порадити, якщо потрібні характеристики пк, то підкину
Для грубої оцінки бюджету можна помножити потужність БЖ на 1,5 і подивитися на хотлайн ДБЖ, що розраховані на отриману цифру (у Вт).
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

LiquidStorm
Краще максимальне споживання комплектуючих на 2-2,5 (закластися на варіант БЖ з APFC та 100-240В). Бо досить зустрічаю, коли споживання на 250-300Вт, а БЖ стоїть на 750+ Вт.
Heildvald
Junior

Повідомлення

Artem_K: 30.11.2023 11:33 LiquidStorm
Краще максимальне споживання комплектуючих на 2-2,5 (закластися на варіант БЖ з APFC та 100-240В). Бо досить зустрічаю, коли споживання на 250-300Вт, а БЖ стоїть на 750+ Вт.
Досить смішно, бо в мене вийшов саме такий варіант, блок в мене стоїть 1300 сhiftec (так получилось :rotate: ) А Що стосовно бютжету, то не знаю бо орієнтовно навіть не уявляю що впливає на ціноутворення, звісно хотілось би максимльно хороший варінат за 4- 5к але якщо умовно в цьому ціновому діапазоні немає нічого, то буду докидати)
ryzen 7950x
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX
rtx 3080 12gb
64gb оператос
водянка на 3 вертушки арктик
1 ссд на 2 терабайта
вентилятор на операційку
і кугар доуфейс про корпус
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Взагалі краще всього купити чи позичити ваттметр (я давно купив, ціна смішна, а допоміг вирішити дуже багато різних питань)
І заміряти споживання в потрібних вам режимах. Я так переміряв все що цікавило - телевізори, холодильники, пк, ноути та обігрівачі і т.д. Колись навіть бойлер міряв скільки він всього споживає на нагрів, але мабуть бойлер 2кВт це вже багато бо нагрівся.
Heildvald
Junior

Повідомлення

Andrey2005: 30.11.2023 13:52 Взагалі краще всього купити чи позичити ваттметр (я давно купив, ціна смішна, а допоміг вирішити дуже багато різних питань)
І заміряти споживання в потрібних вам режимах. Я так переміряв все що цікавило - телевізори, холодильники, пк, ноути та обігрівачі і т.д. Колись навіть бойлер міряв скільки він всього споживає на нагрів, але мабуть бойлер 2кВт це вже багато бо нагрівся.
а суттєва різниця між нормальним юпсом на 1 кв і 1300? бо мене власне більше юпс цікавить а не скільки система споживає, якщо буде з запасом то нічого страшного аби адекватного юпспа вибрати
Tesseract
Member

Повідомлення

Andrey2005: 30.11.2023 13:52Взагалі краще всього купити чи позичити ваттметр (я давно купив, ціна смішна, а допоміг вирішити дуже багато різних питань)
Тоді уже розумну розетку. Там також є заміри споживання енергії, але ще додатково купа функціоналу.

Heildvald
Гляньте Marsriva MR-UF1500P/MR-UF1200P. У мене безперебійник для роутера від цієї фірми, і я цілком задоволений якістю.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Heildvald
А ось тут починається саме цікаве. От той 1300 сhiftec за рахунок своєї потужності буде мати на вході пару великих конденсаторів. Треба пояснювальну бригаду з тих у кого с фізикою добре ) При чому для двох ситуацій - просто вмикається комп (чи буде стрибок споживання при заряді тих банок і як на нього відреагує UPS) та як поведуть вони себе при вимиканні електрики.
Ось теорія від Cirax про поведінку сучасних БЖ з APFC під час вимкнення напруги:
спойлер
Эта проблема возникает вследствие кратковременного потребления большого тока модулем APFC c широким диапазоном входных напряжений. Проблема заключается в схеме регулировки напряжения на выходе PFC.

PFC следит за напряжением на емкостях фильтра БП. Чтобы это напряжение поддержать постоянным, изменяется "эквивалентное входное сопротивление" выпрямителя с PFC. Например, чтобы взять 500 Вт из сети с напряжением 230 В нужно эквивалентное сопротивление 105,8 Ом. Если в сети 110 В - то 24,2 Ома. Заметная разница. Это эквивалентное сопротивление меняется обратно пропорционально квадрату среднеквадратичного входнго напряжения. Причем меняется не мгновенно (чтобы не искажать входной ток). В схеме стабилизации выходного напряжения PFC для этого есть RC-цепочка с постоянной времени около 150 мс.

Получается следущее. Пока есть сетевое напряжение - все работает нормально.

Напряжение сети пропадает. Нагрузка работает на емкостях фильтра БП. Напряжение на этих емкостях падает. PFC воспринимает это и снижает эквивалентное входное сопротивление (чтобы взять больше мощности с меньшего напряжения, которого нет). Для APFC с диапазоном от 85В@500Вт это может быть и 14.5Ом. Все OK.

ИБП подает свое (пусть даже синусоидальное) напряжение 230 В, но его нагрузка – PFC, который пытается честно отработать заданные "входные Омы". Получается 230В*2^(1/2)/14.5 Ом=22,4 Ампера (условно). На самом деле больше 10 А быть не может, так как сработает ограничение тока ключа PFC. И это проблема!
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Tesseract: 30.11.2023 14:08Гляньте Marsriva MR-UF1500P/MR-UF1200P
В них хороші UPS, але будьте уважні - моделі які ви порадили не мають свого акума, вони розраховані під зовнішній акум! З вн. акумами треба дивитись без P - MR-UF1500
Хоча в наших умовах, я би брав з зовнішнім великим акумом.
Tesseract: 30.11.2023 14:08Тоді уже розумну розетку.
Це вже від ваших потреб. Я трохи займаюсь ремонтом, і з цієї точки зору ваттметр надійніше ніж розумна розетка, тому що в ваттметрі навантаження йде напряму а схема заміру підключена паралельно. В розумній розетці все навантаження йде через реле, і взагалі вони горять набагато частіше.
Функціонал у розетки однозначно більше, і в деяких випадках дистанційне керування дійсно необхідне. Зато ватметр повністю автономний прилад, який одразу все показує на екрані, без смартфонів і додатків.
Heildvald
Junior

Повідомлення

Artem_K: 30.11.2023 14:36 Heildvald
А ось тут починається саме цікаве. От той 1300 сhiftec за рахунок своєї потужності буде мати на вході пару великих конденсаторів. Треба пояснювальну бригаду з тих у кого с фізикою добре ) При чому для двох ситуацій - просто вмикається комп (чи буде стрибок споживання при заряді тих банок і як на нього відреагує UPS) та як поведуть вони себе при вимиканні електрики.
Ось теорія від Cirax про поведінку сучасних БЖ з APFC під час вимкнення напруги:
спойлер
Эта проблема возникает вследствие кратковременного потребления большого тока модулем APFC c широким диапазоном входных напряжений. Проблема заключается в схеме регулировки напряжения на выходе PFC.

PFC следит за напряжением на емкостях фильтра БП. Чтобы это напряжение поддержать постоянным, изменяется "эквивалентное входное сопротивление" выпрямителя с PFC. Например, чтобы взять 500 Вт из сети с напряжением 230 В нужно эквивалентное сопротивление 105,8 Ом. Если в сети 110 В - то 24,2 Ома. Заметная разница. Это эквивалентное сопротивление меняется обратно пропорционально квадрату среднеквадратичного входнго напряжения. Причем меняется не мгновенно (чтобы не искажать входной ток). В схеме стабилизации выходного напряжения PFC для этого есть RC-цепочка с постоянной времени около 150 мс.

Получается следущее. Пока есть сетевое напряжение - все работает нормально.

Напряжение сети пропадает. Нагрузка работает на емкостях фильтра БП. Напряжение на этих емкостях падает. PFC воспринимает это и снижает эквивалентное входное сопротивление (чтобы взять больше мощности с меньшего напряжения, которого нет). Для APFC с диапазоном от 85В@500Вт это может быть и 14.5Ом. Все OK.

ИБП подает свое (пусть даже синусоидальное) напряжение 230 В, но его нагрузка – PFC, который пытается честно отработать заданные "входные Омы". Получается 230В*2^(1/2)/14.5 Ом=22,4 Ампера (условно). На самом деле больше 10 А быть не может, так как сработает ограничение тока ключа PFC. И это проблема!
Стало ясно, що нічого не ясно

Відправлено через 1 хвилину 26 секунд:
Andrey2005: 30.11.2023 14:49
Tesseract: 30.11.2023 14:08Гляньте Marsriva MR-UF1500P/MR-UF1200P
В них хороші UPS, але будьте уважні - моделі які ви порадили не мають свого акума, вони розраховані під зовнішній акум! З вн. акумами треба дивитись без P - MR-UF1500
Хоча в наших умовах, я би брав з зовнішнім великим акумом.
Tesseract: 30.11.2023 14:08Тоді уже розумну розетку.
Це вже від ваших потреб. Я трохи займаюсь ремонтом, і з цієї точки зору ваттметр надійніше ніж розумна розетка, тому що в ваттметрі навантаження йде напряму а схема заміру підключена паралельно. В розумній розетці все навантаження йде через реле, і взагалі вони горять набагато частіше.
Функціонал у розетки однозначно більше, і в деяких випадках дистанційне керування дійсно необхідне. Зато ватметр повністю автономний прилад, який одразу все показує на екрані, без смартфонів і додатків.
Я поки живу біля критичної інфраструкти і мені наспраді хотілось би без додаткового акуму, а чисто встигнути вимкнути комп спокійно, щоб нічого не погоріло і все, тому якщо можете порадтьте моделі з акумуляторами.
Tesseract
Member

Повідомлення

Andrey2005: 30.11.2023 14:49В них хороші UPS, але будьте уважні - моделі які ви порадили не мають свого акума, вони розраховані під зовнішній акум! З вн. акумами треба дивитись без P - MR-UF1500
Хоча в наших умовах, я би брав з зовнішнім великим акумом.
Моделі без акума мають індекс "-H" в кінці. А індекс "P" означає чисту синусоїду. Тому те, що я написав, це як раз моделі "купив і користуєшся".
Єдиний нюанс це те, що у всіх дешевих безперебійників гічні вентилятори. Я в своєму безперебійнику змушений був замінити вентиль на ноктуа, щоб спати не заважав.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 30.11.2023 14:36Heildvald
А ось тут починається саме цікаве. От той 1300 сhiftec за рахунок своєї потужності буде мати на вході пару великих конденсаторів. Треба пояснювальну бригаду з тих у кого с фізикою добре ) При чому для двох ситуацій - просто вмикається комп (чи буде стрибок споживання при заряді тих банок і як на нього відреагує UPS) та як поведуть вони себе при вимиканні електрики.
Ось теорія від Cirax про поведінку сучасних БЖ з APFC під час вимкнення напруги:
Скажу так. Теорію на практиці повністю поламав.
Ствердження потужний бп + малопотужний дбж/станція = не буде працювати. Спростовую. :rotate:

Треба писати лонгрід. Але були практичні перевірки в мене і товариша роботи еб3а та дельта міні як упс. І виясняли якого фіга вона не йде в захист як а пк вимикається інколи, при зниканні міської мережі.

Трішки практичних експерементів:

Товариш власник міні пк з дрібним але продуктивним корсар бп на 850(чи то 750ват).
Заслав я йому для тестів еб3а.
І вона до 100-150ват норм відпрацьовувала перемикання з міської мережі на інвертор зазвичай. Але якщо більше навантаження то все. Пасочки, пк рубається, станція працює собі далі як і нічого не сталось. А якщо поставити замість корсара такий же малий але сильно шумніший сісонік. Станція буде відпрацьовувати адекватно перемикання на упс зазвичай.
Йдемо далі.

Приїхала назад мені еб3а. Взявся і в себе ловити цей прикол, аби розуміти чи це недолік.
5950х+3090+два моніки. Робочий стіл 180-200ват. Робота в якомусь монтажі 250-400ват, нейронки в роботі 600ват. Максимальне в стрес тестах за 700+ват, станція в захист йде, бо в неї відсічка 650-700ват довготривалого навантаження.
Блок живлення супер-квіточка 850ват, голд, на платформі лідекс2.

Екофлоу дельта міні з його до 30мс перемиканням перемикає без питань, все ок, пк арбайтен.
(А товариш спостерігав як на міні бп корсарчику рубало пк на дельті 2)

Еб3а з її 3-7сек наче як. З дві серії тестів провів по 10.
10 тестів 3 невдалі.
10 тестів 6 невдалі.

А тепер слідкуєм за лапками. В мене зараз на руках бп товариша валявся для продажу. Тут було ьагато ще спілкування в чатиках з камрадами, обговорення даного феномену, на що мені пояснили що я трохи туплю. І шуруй став кіловатнік з більшими конденсаторами.

Бікваєт на 1.2квт :gigi: замість квіточки 850вт поставив.

(Перші включення і тести я робив одразу як все заживив і зібрав, перший тест був екофло міні, і пк рубанувся :eek: . Підкидую еб3а, теж рубається і тепер ще в помилку падає, бладж! Подумав я і поки жалівся і писав відео звіт товаришам телефон розрядився і вимкнувся.
Довелось перезаписувати по новій всі тести екофло і бюєтті, і ось тут схоже система живлення бікваєта наснажилась тупо вже. Бо далі відпрацювання 10/10 на обох, без ніяких проблем).
По результатам
екофло міні 10/10
Еб3а 10/10

Справедливості заради варто зауважити що робив паузи між перемиканнями.
Бо якщо буквально з секундою чи менше затримкою вмикати/вимикати і знову вмикати вимикати і знову вмикати вимикати.... то навіть з екофло тушиться пк. :laugh:

Фото, відео пруфи наявні, якщо потрібно. Подвлився бо до 2-3 ранку графся з отим.

Так от. Продам суперквіточку, біленька з підсвіткою конекторів, 850ват :gigi:
(Жартую)
Висновки: потужність бп не буде негативно впливати на роботу дбж а навпаки, допомагати. Але бп прям з хорошими конденсаморами, бо дрібні, але якісні теж не дуже добре для роботи з дбж.
Heildvald
Junior

Повідомлення

Deadpool: 03.12.2023 10:16
Artem_K: 30.11.2023 14:36Heildvald
А ось тут починається саме цікаве. От той 1300 сhiftec за рахунок своєї потужності буде мати на вході пару великих конденсаторів. Треба пояснювальну бригаду з тих у кого с фізикою добре ) При чому для двох ситуацій - просто вмикається комп (чи буде стрибок споживання при заряді тих банок і як на нього відреагує UPS) та як поведуть вони себе при вимиканні електрики.
Ось теорія від Cirax про поведінку сучасних БЖ з APFC під час вимкнення напруги:
Скажу так. Теорію на практиці повністю поламав.
Ствердження потужний бп + малопотужний дбж/станція = не буде працювати. Спростовую. :rotate:

Треба писати лонгрід. Але були практичні перевірки в мене і товариша роботи еб3а та дельта міні як упс. І виясняли якого фіга вона не йде в захист як а пк вимикається інколи, при зниканні міської мережі.

Трішки практичних експерементів:

Товариш власник міні пк з дрібним але продуктивним корсар бп на 850(чи то 750ват).
Заслав я йому для тестів еб3а.
І вона до 100-150ват норм відпрацьовувала перемикання з міської мережі на інвертор зазвичай. Але якщо більше навантаження то все. Пасочки, пк рубається, станція працює собі далі як і нічого не сталось. А якщо поставити замість корсара такий же малий але сильно шумніший сісонік. Станція буде відпрацьовувати адекватно перемикання на упс зазвичай.
Йдемо далі.

Приїхала назад мені еб3а. Взявся і в себе ловити цей прикол, аби розуміти чи це недолік.
5950х+3090+два моніки. Робочий стіл 180-200ват. Робота в якомусь монтажі 250-400ват, нейронки в роботі 600ват. Максимальне в стрес тестах за 700+ват, станція в захист йде, бо в неї відсічка 650-700ват довготривалого навантаження.
Блок живлення супер-квіточка 850ват, голд, на платформі лідекс2.

Екофлоу дельта міні з його до 30мс перемиканням перемикає без питань, все ок, пк арбайтен.
(А товариш спостерігав як на міні бп корсарчику рубало пк на дельті 2)

Еб3а з її 3-7сек наче як. З дві серії тестів провів по 10.
10 тестів 3 невдалі.
10 тестів 6 невдалі.

А тепер слідкуєм за лапками. В мене зараз на руках бп товариша валявся для продажу. Тут було ьагато ще спілкування в чатиках з камрадами, обговорення даного феномену, на що мені пояснили що я трохи туплю. І шуруй став кіловатнік з більшими конденсаторами.

Бікваєт на 1.2квт :gigi: замість квіточки 850вт поставив.

(Перші включення і тести я робив одразу як все заживив і зібрав, перший тест був екофло міні, і пк рубанувся :eek: . Підкидую еб3а, теж рубається і тепер ще в помилку падає, бладж! Подумав я і поки жалівся і писав відео звіт товаришам телефон розрядився і вимкнувся.
Довелось перезаписувати по новій всі тести екофло і бюєтті, і ось тут схоже система живлення бікваєта наснажилась тупо вже. Бо далі відпрацювання 10/10 на обох, без ніяких проблем).
По результатам
екофло міні 10/10
Еб3а 10/10

Справедливості заради варто зауважити що робив паузи між перемиканнями.
Бо якщо буквально з секундою чи менше затримкою вмикати/вимикати і знову вмикати вимикати і знову вмикати вимикати.... то навіть з екофло тушиться пк. :laugh:

Фото, відео пруфи наявні, якщо потрібно. Подвлився бо до 2-3 ранку графся з отим.

Так от. Продам суперквіточку, біленька з підсвіткою конекторів, 850ват :gigi:
(Жартую)
Висновки: потужність бп не буде негативно впливати на роботу дбж а навпаки, допомагати. Але бп прям з хорошими конденсаморами, бо дрібні, але якісні теж не дуже добре для роботи з дбж.
Якраз спілкувався з Artem_K в ПП то саме за це мені говорив дізнатись стосовно того чи буде це проблемою чи плюсом, велике дякую за роз'яснення не довелось нікому Стукати ПП. В моєму блоці 2 конденсатора по 680 думаю нормальні) Але знову ж питання, враховуючи скільки ви прошерстили і розбирались, підкажете які є рішення стосовно юпса, необхідно прям екофлоу, чи можу я обійтись якимось дишевшим варіантом, враховуючи те що мені просто юпс необхідний і швидкого безпечного вименення. Якщо з лінками щось порадите буду дуже вдячний
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Deadpool
Зависит от времени переключения бесперебойника, и от ёмкости конденсаторов на входе блока.
Одно дело когда конденсаторы разрядились на 90%, а совсем другое когда на 10%.
От этого зависит входной ток.
Чем больше разряд конденсаторов, тем ниже сопротивление на входе, и выше ток при появлении напряжения.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cirax
Ну ось в мене і є еа руках зараз
Квіточка 850ват
Бікваєт 1200ват

І вони по різному себе ведуть на еб3а станції в якої час перемикання сертифікований стандартом UPS

І ми маємо факт того що екофло з більгим часом перемикання до 30мс краще відпрацьовує. Але! Наприклад сфх блок корсар, хоча дуже класний і тихий але малі емкості схоже не дають того буферу для екофло дельта 2 з її до 30сек, і там пк рубається. А сфх сіса схоже має більш емкістні конденсатори і т.д. але вона шумна, бо маслає часто і менший діапазон фанстопа.
Дельта міні в мене переварює як квіточку 850ват так і бікваєт 1.2квт. в цілому байпас збс. Тікимте шо це я на тести взяв мінік з роботи)) ну і 800циклів літій іон.

Еб3а цікава за свій прйс, особливо рефаби по 6-7к грн з ібея. Але є нюанси по її експлуатації. І з практики бачимо що їх більш потужний блок живлення лише в плюс. Так як тоді нема питань до відпрацювання упс.

А ще для затравки. Товариш в себе тестив еб3а бо православні дбж теж не всі дружать з сфх корсаром. Тобто це не трабла конкретно зарядних станцій))) там і 2квт дбж підключав і теж рубає. Є там в нього якийсь дбж один що норм працює, і він його і юзає. Але це людина має пошупати з чого хоч і підібрати.

Власне тому якщо у вас рубається або не тримає щось, є сенс бж змінити, може дешевше буде)
Tesseract
Member

Повідомлення

Deadpool
30 мс на перемикання - це насправді дуже дофіга. У звичайних безперебійників нормою є час менше 10 мс. Якщо буде більше, то при високих навантаженнях БЖ підключеного обладнання уже може не втримати напруги. Наприклад мій UPS має типовий час 6 мс: https://ua.powerwalker.com/?page=product&item=10121114 В результаті при будь-яких навантаженнях нічого не вимикається.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Tesseract: 03.12.2023 19:1130 мс на перемикання - це насправді дуже дофіга. У звичайних безперебійників нормою є час менше 10 мс.
Можна подивитись на інші станції, є з меншис часом. Наприклад Zendure SuperBase Pro 1500 теж режим UPS й час перемикання 13мс, якщо вірити виробнику. На практиці не перевіряв, нема можливості.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract це така сертифакація у всіх екофло. там не UPS а EPS. + це вказано час ДО перемикання! тобто менше може бути, більше вже ні.
Це вказано в мануалі для простоїв, а також вони і не гарантують ніякої безперебійної роботи як з упс. І не дозволяють якесь мед обладнання юзати. ;) Але! Байпас то є, хоч і повільне перемикання.
І що саме кумедне, з екофло 850ватна квіточка без проблем парцює, ще не було випадку аби вона на екофло (EPS) знеструмила пк. А ось на бюєті з сертифікацією UPS я вже вище описав як квіточка поводила себе інколи в мене, і як у товариша на корсарі дуже якісному і тихому, але з дуже малими електролітами/більш залежною схемотежнікою до якісного егектропостачання.
Хоча зноу ж. такий же корсар сфх формату шле нафіг екофло дельта 2, і відвалює пк по інформації товариша.

Наприклад Анкер той же 757 заявляє час перемикання до 20мс
і норм перемикає бікваєт 1.3квт наче там з 4090 і 7950 у камрада.
Tesseract: 03.12.2023 19:11априклад мій UPS має типовий час 6 мс: https://ua.powerwalker.com/?page=product&item=10121114 В результаті при будь-яких навантаженнях нічого не вимикається.
заявлено 6ms typical; 10ms maximal що відповідає стандарту упс
бюєтті теж заявлено стандарт упс. і що? ) потужніший екофлоу з до 30мс краще тримаю бо запас інвертора дозволяє наснажувати таки перемикання.
Відповісти