Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Dark-seer: 15.02.2024 18:26 Dubass
Туда помойму только 240 или 280
На морду 360, але треба враховувати довжину відяхи, у арктіка товстенький радіатор.
Dubass
Member
Аватар користувача
Звідки: ХАРЬКОВ

Повідомлення

Вот и я о том же сверху 280 Арктика хватит?
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dubass: 15.02.2024 18:29 Вот и я о том же сверху 280 Арктика хватит?
Если без разгона, точно хватит, если 13700К с разгоном будет, лучше смотреть на 360
Dubass
Member
Аватар користувача
Звідки: ХАРЬКОВ

Повідомлення

feniks_tm: 15.02.2024 18:28
Dark-seer: 15.02.2024 18:26 Dubass
Туда помойму только 240 или 280
На морду 360, але треба враховувати довжину відяхи, у арктіка товстенький радіатор.
На морде сейчас 2*140 Арктика на вдув и видеокарта впритык стоит
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Dubass
280 такой же почти как 360
Зависит от того как вентиляторы крутить
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Dubass
Не знаю як 13600К, но ставив 14600К і ID-Cooling SE-206-XT (а він 250 ватт і на 3-4 градуси гірше D15S) то результат в дефолті ніякий так шо певно АІО на мідному радіаторі 280 або 360 мінімум.
TheZORG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dima4s: 08.08.2023 10:28 Маю таку траблу, постійно зеленіють трубки. Брав жижу від сіманта, вона зацвіла прям дуже швидко. Потім купив ekwb. Ця краще, але через пару місяців також цвіте. Чи хтось пробував взяти наприклад подвійну дозу? На літру два концентрата.
Задовбався я вичищати трубки :D
Симантовская жижа 2 года в контуре и ок... (При том, что менеджер говорил, что срок годности максимум год)
Скорее всего у вас где-то не вымыто до конца. Предположу, что в каком-то незаметном месте типо резинок, крыльчатки помпы и радиатора.
Robostyle
Member

Повідомлення

Есть у кого фильтр для контура?, повылавливать плавучую гадость всякую
TheZORG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Robostyle: 26.02.2024 23:22 Есть у кого фильтр для контура?, повылавливать плавучую гадость всякую

Не рекомендую фильтры, они сильно режут поток. А если взять с крупной сеткой - он около бесполезный.
Лучше вымывайте, конечно не быстрый процесс, но это будет более верным решением.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Задумав я тут собі компактний Homelab серверок зібрати. З огляду на компактність компонування вирішив ставити AIO.
120мм лізе, але не ідеально. Ідеально вписується щось типу 2х80мм. Наче бачив такі радіатори, але городити кастом не хочу.
Знайшов на ебеях таку штуку https://prnt.sc/YxNM1bUQ-bAH
AIO Asetek для 2U корпусів. Розміри радіка 190 мм х 82 мм, товщина 50 мм. Тобто як раз 2х80 мм. Мінус в тому, що на радіку немає кріплень для вентилів, але якось заколхожу.
Питання стосовно цього Азетеку, чи не стане йому погано від роботи в режимі 24/7/365? І головне, чи є з ним випадки протікання? Не хотілося б запороти залізячча а головне інфу з серваку.
Охолоджувати нею буду 12700К, сподіваюсь вона впорається, чи ні? Радік доволі товстий, і до того ж дуже щільні ребра, тобто площа розсіювання має бути чималою. Вентилі, звичайно, прийдеться почипити шустрі. Думаю, парочка 80х38 мм в пул режимі (щільно загерметизовані, авжеж) має його прокачати. :gigi:
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ray2000gt: 27.02.2024 20:47 Задумав я тут собі компактний Homelab серверок зібрати. З огляду на компактність компонування вирішив ставити AIO.
120мм лізе, але не ідеально. Ідеально вписується щось типу 2х80мм. Наче бачив такі радіатори, але городити кастом не хочу.
Знайшов на ебеях таку штуку https://prnt.sc/YxNM1bUQ-bAH
AIO Asetek для 2U корпусів. Розміри радіка 190 мм х 82 мм, товщина 50 мм. Тобто як раз 2х80 мм. Мінус в тому, що на радіку немає кріплень для вентилів, але якось заколхожу.
Питання стосовно цього Азетеку, чи не стане йому погано від роботи в режимі 24/7/365? І головне, чи є з ним випадки протікання? Не хотілося б запороти залізячча а головне інфу з серваку.
Охолоджувати нею буду 12700К, сподіваюсь вона впорається, чи ні? Радік доволі товстий, і до того ж дуже щільні ребра, тобто площа розсіювання має бути чималою. Вентилі, звичайно, прийдеться почипити шустрі. Думаю, парочка 80х38 мм в пул режимі (щільно загерметизовані, авжеж) має його прокачати. :gigi:
Alphacool Eisbaer (Solo), тут тобі і ватер і рез і пімпа, одразу і мотор можна запасний взяти
Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 80mm Dual radiator
Фіти, шланг, жижу вже на свій смак
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

WakeMe: 27.02.2024 21:03 Alphacool Eisbaer (Solo), тут тобі і ватер і рез і пімпа, одразу і мотор можна запасний взяти
Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 80mm Dual radiator
Фіти, шланг, жижу вже на свій смак
За такою концепцією в мене зроблена профільна СЖО. Тут не бачу сенсу заморочуватись. Та і стане такий "кастом" десь $150, а Asetek $30.
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Як вам така штука? :)

avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rhizone: 03.03.2024 12:45 Як вам така штука? :)
Приколько, але я щось не зміг нагуглити скільки воно коштує
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

avuremybe
Це поки що прототип, але судячи з відео така розробка має певний потенціал :)
A1eksandr
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кто взял уже себе Arctic Liquid Freezer III 360 ? Как работает помпа, тихая ,нет? Уже есть у нас в продаже. https://hard.rozetka.com.ua/arctic-acfr ... 419772819/ Вот хочу взять .
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

A1eksandr: 03.03.2024 16:07 Кто взял уже себе Arctic Liquid Freezer III 360 ? Как работает помпа, тихая ,нет? Уже есть у нас в продаже. https://hard.rozetka.com.ua/arctic-acfr ... 419772819/ Вот хочу взять .
Сьогодні приїхав фрізер 240, замовлений з сайту арктіка, помпа як помпа, важко сказати, бо критерій гучності у кожного свій.
Ціна ок, те саме, що і з сайту брати з доставкою.
YevgenS
Junior

Повідомлення

A1eksandr: 03.03.2024 16:07 Кто взял уже себе Arctic Liquid Freezer III 360 ? Как работает помпа, тихая ,нет? Уже есть у нас в продаже. https://hard.rozetka.com.ua/arctic-acfr ... 419772819/ Вот хочу взять .
вчора поставив 360
поки що по звуку не впевнений що тихіше, але точно не гучніше ніж другий арктік, температури нижче, та що дивно ціна менше :)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

A1eksandr: 03.03.2024 16:07 Кто взял уже себе Arctic Liquid Freezer III 360 ? Как работает помпа, тихая ,нет? Уже есть у нас в продаже. https://hard.rozetka.com.ua/arctic-acfr ... 419772819/ Вот хочу взять .
помпа наче не гучна (ну, на суб'єктивний погляд). пропеллер врм - шипить будь здоров, треба або різати швидкість, або вимикати.
Stiff
Member

Повідомлення

подскажите пожалуйста, задумал немного изменить убранство внутри корпуса и перенести радик kraken'a с верхней - на переднюю стенку корпуса nzxt h5, сейчас кракен 240 стоит, а на переднюю есть возможность установить 280. Проц стоит довольно неудачный образец 13900, перестал греться только после андервольта на 0.08 в адаптиве и лимитов в 220. Имеет ли глубокий смысл париться с продажей/покупкой кракена, или забить и забыть, переставив 240й?

240й стоит нульцевый, еще пленки не снял даж
Відповісти