Подключение внешнего монитора к ноутбуку

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

V1tt0: 29.03.2024 14:34показує в строці LIM2 voltage, no load
От от, туди треба і копати
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Lucas55
Або зливати на лох.юа вдалий вибір та купити собі щось не асюсь рох ;)

Отправлено спустя 39 секунд:
А ну ще й не купляти в телемарті бо можна купити рефарб по ціні нового.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.03.2024 14:41Або зливати на лох.юа вдалий вибір та купити собі щось не асюсь рох
ну то вже хай він вирішує.
AntonyKandaurov: 29.03.2024 14:41А ну ще й не купляти в телемарті бо можна купити рефарб по ціні нового.
не факт що в "офіційному" вам не надішлють теж саме :)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Lucas55
Але телемарт трохи загрішив тим що рефарбами підторговував. А попасти на неробоче зараз з коробки простіше ніж 10-15 років тому.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.03.2024 14:34 V1tt0
Неважливо де ви купили той асюсь рох, важливо що це асюсь рох. Після того як їхні ноути смачно горіли бо ці "інженери" розмістили живлення на краю плати без охолодження підперте гарячющими чіпами - в сторону асюсь навіть не дивлюся хай би що вони там не рекламували.
взагалі в принципі всі ігрові ноутбуки це хлам, неважливо якого виробника, шо асусь, шо лєгєон, шо дрим машинки, шо разєр, шо ашь пи віктус про омега оптимусы праймы, всі ноути це кал неюзабельний. Я ноутбук використовував рідко, поки не прийшлось продати відеокарту пк і чекати нову

Відправлено через 2 хвилини 41 секунду:
AntonyKandaurov: 29.03.2024 14:49 Lucas55
Але телемарт трохи загрішив тим що рефарбами підторговував. А попасти на неробоче зараз з коробки простіше ніж 10-15 років тому.
де тоді купувати техніку? та я кий ви використовуєте ноутбук? можливо ви на пк? поки що я бачу одну критику без аргументів і пропозицій
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

V1tt0
Все в профілі :) ноутбук куплений в Чехії ;)
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.03.2024 15:04 V1tt0
Все в профілі :) ноутбук куплений в Чехії ;)
"чеський", хааххахаха, спеціально виділили і пишаєтесь цим, думаєте ніби в чехії дуже чесно працюють магазини)), нажаль розчарую вас, підсунути рефаб можуть в будь якій точці світу. Ставити be quiet Dark Rock 4 Pro на 5500ий райзен, о, да я бачу ви комп'ютерний геній. 1080 ti, ну да, полюбому краще за 3060. Брати ссд апасєр, без коментарів. НЕ оверпарйс вентилятори від шедевро nzxt, нуу, окей)). SSD 512 GB Samsung nvme - ви дійсно думаєте, що самсунг робить якісні ссд?)). RX460 для роботи, також геніальний вибір
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

V1tt0
Кожному по потребі.
1.Ноутбук купив в Чехії, так але я цим не пишаюсь.
І він на відміну від вашого працює ;)
2. Була акція на цей кульок, взяв бо боксовий гуде та шумить і температури там 70+ в іграх. Хто зна який х3д процесор мені дістанеться.
3. 1080ті була куплена коли 3060 коштувала неадекватних грошей в майнінгбум.
4. Ссд працюють, немає до них нарікань, за свою ціну я вважаю що це непоганий результат.
5. Ссд в ноуті стоїть з заводу - питання?
6. Була би в 1200AF вбудована графіка - не ставив би в пару 460 риксу аби малювала офіс та візіо.
Ще якісь питання?

Відправлено через 6 хвилин 25 секунд:
ЗІ . Поки ви довбаєтеся по форумах в пошуках причини "відмінної" роботи вашого рох-гаджета - я користуюсь своїм залізом ;) не переплутайте :teacher:
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.03.2024 15:19 V1tt0
Кожному по потребі.
1.Ноутбук купив в Чехії, так але я цим не пишаюсь.
І він на відміну від вашого працює ;)
2. Була акція на цей кульок, взяв бо боксовий гуде та шумить і температури там 70+ в іграх. Хто зна який х3д процесор мені дістанеться.
3. 1080ті була куплена коли 3060 коштувала неадекватних грошей в майнінгбум.
4. Ссд працюють, немає до них нарікань, за свою ціну я вважаю що це непоганий результат.
5. Ссд в ноуті стоїть з заводу - питання?
6. Була би в 1200AF вбудована графіка - не ставив би в пару 460 риксу аби малювала офіс та візіо.
Ще якісь питання?
якби й були питання, диванному експерту їх задавати немає смислу
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

V1tt0
То до чого полізли до мене в профіль? Також покорчити диванного експерта і самоствердитися за цей рахунок? ;) бажаю вам успіху :beer:
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.03.2024 15:29 V1tt0
То до чого полізли до мене в профіль? Також покорчити диванного експерта і самоствердитися за цей рахунок? ;) бажаю вам успіху :beer:
запитав який у вас ноут, ви відповіли, що в профілі все, тому й поліз, але коли побачив конфіг пк і модель ноута поняв, що ви диванний, комп'ютерний геній

Відправлено через 57 секунд:
AntonyKandaurov: 29.03.2024 15:26 V1tt0
Кожному по потребі.
1.Ноутбук купив в Чехії, так але я цим не пишаюсь.
І він на відміну від вашого працює ;)
2. Була акція на цей кульок, взяв бо боксовий гуде та шумить і температури там 70+ в іграх. Хто зна який х3д процесор мені дістанеться.
3. 1080ті була куплена коли 3060 коштувала неадекватних грошей в майнінгбум.
4. Ссд працюють, немає до них нарікань, за свою ціну я вважаю що це непоганий результат.
5. Ссд в ноуті стоїть з заводу - питання?
6. Була би в 1200AF вбудована графіка - не ставив би в пару 460 риксу аби малювала офіс та візіо.
Ще якісь питання?

Відправлено через 6 хвилин 25 секунд:
ЗІ . Поки ви довбаєтеся по форумах в пошуках причини "відмінної" роботи вашого рох-гаджета - я користуюсь своїм залізом ;) не переплутайте :teacher:

будь який ноутбук ігровий це помийник
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

V1tt0
:laugh: :laugh: ну асюсь рох же ви купили) то кричуще помийник ігровий.
А в чому диванна геніальність міряється, скиньте посилання на мірило будь ласка.

ЗІ. Судячи із вашого профілю ви також ще той фрукт :gigi: але ваша збірка ваше діло і по ній я вас судити не буду. Чого лише варте те що мене макнули за самс ссд а самі.. що там у вас за 980 самс? :laugh:
Ну а 4 плашки в ам4 це просто аплодисменти але це ВАШЕ діло :rotate:
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

AntonyKandaurov: 30.03.2024 01:04 V1tt0
:laugh: :laugh: ну асюсь рох же ви купили) то кричуще помийник ігровий.
А в чому диванна геніальність міряється, скиньте посилання на мірило будь ласка.

ЗІ. Судячи із вашого профілю ви також ще той фрукт :gigi: але ваша збірка ваше діло і по ній я вас судити не буду. Чого лише варте те що мене макнули за самс ссд а самі.. що там у вас за 980 самс? :laugh:
Ну а 4 плашки в ам4 це просто аплодисменти але це ВАШЕ діло :rotate:
ссд самсунг це кал, поняв після використання, 4 канальний режим, щось чули за таке? Мені 32гб мінімум потрібно для роботи, тому + швидкість та + об'єм оперативки, тим більше ддр4 копійки коштує. Ну да, павлін це однозначно надійний і топовий ноут :D
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Щодо низької продуктивності, то я з цим стикався теж, коли свій таф взяв - проблема криється в бісовій арморі крейт - там потрібно зайти у вкладку "Пристрій", обрати ваш ноут і зайти там в розділ "GPU Power Saving" (він другий, якщо рахувати зліва, тому що я не знаю як воно російською називається) і от уже там поставити режим ультімейт. Тільки тоді вам буде доступний нормальний ліміт по живленню на відяху, в усіх інших режимах там якась маячня (4070, що стойть у мене, наприклад, в стандартному режимі там утиснена в 60 ватт). Я не знаю нащо вони таке придумали, але жодні налаштування у вінді чи будь-де інакше цю ситуацію не міняють, лише арморі, лише цей параметр, інакше буде фігня, а не швидкодія.
Dancer
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Andikho: 30.03.2024 20:02 Щодо низької продуктивності, то я з цим стикався теж, коли свій таф взяв - проблема криється в бісовій арморі крейт - там потрібно зайти у вкладку "Пристрій", обрати ваш ноут і зайти там в розділ "GPU Power Saving" (він другий, якщо рахувати зліва, тому що я не знаю як воно російською називається) і от уже там поставити режим ультімейт. Тільки тоді вам буде доступний нормальний ліміт по живленню на відяху, в усіх інших режимах там якась маячня (4070, що стойть у мене, наприклад, в стандартному режимі там утиснена в 60 ватт). Я не знаю нащо вони таке придумали, але жодні налаштування у вінді чи будь-де інакше цю ситуацію не міняють, лише арморі, лише цей параметр, інакше буде фігня, а не швидкодія.
Видаліть арморі і встановіть g-helper, будете приємно здивовані
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Andikho: 30.03.2024 20:02 Щодо низької продуктивності, то я з цим стикався теж, коли свій таф взяв - проблема криється в бісовій арморі крейт - там потрібно зайти у вкладку "Пристрій", обрати ваш ноут і зайти там в розділ "GPU Power Saving" (він другий, якщо рахувати зліва, тому що я не знаю як воно російською називається) і от уже там поставити режим ультімейт. Тільки тоді вам буде доступний нормальний ліміт по живленню на відяху, в усіх інших режимах там якась маячня (4070, що стойть у мене, наприклад, в стандартному режимі там утиснена в 60 ватт). Я не знаю нащо вони таке придумали, але жодні налаштування у вінді чи будь-де інакше цю ситуацію не міняють, лише арморі, лише цей параметр, інакше буде фігня, а не швидкодія.
Є лише такі варіанти: Стандартний, еко-режим, оптимізований (просто перемикає між еко та стандартним), щось по типу ультімейт немає)
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

V1tt0: 31.03.2024 05:22Є лише такі варіанти
Дивно, у мене їх чотири.
Відповісти