Asus tuf a520 plus wifi отвалился wifi

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Автор
Повідомлення
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Baklaikin: 23.01.2024 12:46 Timedemo
Думав асус це фірма!
Асюсь давно вже не "фірма", нічим не краще гігабайтів, мсі та асроків. Просто у кожної фірми є як вдалі так і лайнові продукти.
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Baklaikin: 23.01.2024 12:01 KYDRAM
Дякую за відповідь, отже ми не одні такі. Так шкода, спеціально повівся на вбудований wifi, інакше взяв би дешевше плату. А в сервісі без проблем міняли? Як довго тривала заміна материнки?
Брав в Ельмірі, заміна скоріш коштувала часу на приїхати, показати і розказати шо не працює і отримати за півгодини заміну мамки( 1 раз прийшлося їхати на інщий магазин шоб не чекати доставку на цей)

Був неприємно здивований не тільки оглядами, але й наживо.
В кінці історії жодній людині воно нічо окрім моїх нервів не коштувало, і часу на роз'яснення проблеми.
Як і казав файфаї були замінені на +- такі самі з ноутів(швидкості, версіїї і формати не змінилися), просто кожен кому збирав рогом перли в того ісуса і туф :spy:
Собі після цього взів дешевшу плату асрок( на той момент найкращу ціна-моливоті) із слотом під плату і купив окремо таку як сам бажав і супер задоволений. На форумі таке саме продають)))
Коротше на чужиш помилках в 1000000 раз навчивсь - собі зробив нормально.
Не пріть в веднора взагалі. Гугл-ютуб в поміч, і не 1-3, а 5-10 оглядів, бажано дотошних типу геймернексуса і т.і., а там вже самі виберете! :super:
Baklaikin
Junior

Повідомлення

Нашвидкоруч вибирав і сестер кажучи не дивився огляди. А корпус mini-Itx і плата міні, там скувати вайфай нема куди. Спеціально маленьке хотів
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Baklaikin: 26.01.2024 00:53 Нашвидкоруч вибирав і сестер кажучи не дивився огляди. А корпус mini-Itx і плата міні, там скувати вайфай нема куди. Спеціально маленьке хотів
Да тут як пощастить. Була Asrock x370m Pro 4 на останніх біосах, в неї трабла що на останньому біосі через раз бачилась відеокарта. Була MSI B450 (не помяютаю честно яка), там на останньому біосі на той час комп взагалі смайлики кидав, асусів багато збирав ось помятаю що був якись баг що якщо вінду поставити то все ОК, завантажуеш на наступний день немає інету прямо стабільно до перевстановки вінди :lol: Ось по стабільності біосів в них я не знаю, в себе принципово оновлюю кожні 3-6 місяців жодного проблемного.
Так що тут такє... Нічого ідеального немає, якщо би було вам би або недавали гарантію або давали років на 10 :gigi:
Baklaikin
Junior

Повідомлення

Отже здали по гарантії. Відправила фірма на сервісний центр Асус і тепер очікуємо результат. Попередньо накрилась материнка, це вже підтвердили. Останні дні перед здачею у сервіс і сині екрани кожну годину викидало. Щось там пішло не так
Baklaikin
Junior

Повідомлення

Маленький апдейт по материнці. Сдали по гарантії і її замінили. Зламався вайфай. Комп пробув у сервісі 2 тижні. Все працює добре, будемо спостерігати
Відповісти