Огляд та тестування відеокарти ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB. Ada Lovelace для гри у 2К

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kravan
Member

Повідомлення

bombeybox: 13.04.2023 19:27
Kravan: 13.04.2023 19:16Во-первых FG даже приблизительно не во всех играх есть
Ігор стає більше з кодним драйвером, кожна значуща ААА буде мати FG, це гроші Хуанга
Kravan: 13.04.2023 19:16Во-вторых вот вот на подходе FSR 3
Ага, а FSR2 вже ж наздогнала по якості DLSS, так?)
Kravan: 13.04.2023 19:16В-третьих брать такую карту для ФХД это верх идиотии. Уже реально проще взять 3080
Це ваше імхо і ви його вже дістали нав'язувати, в мене думка повністю протилежна, RT > resulotion кругом і завжди, а
3080 - немає в первинному продажу вже, є тільки вторинний і там, на умовному ОЛХ - перешитий післямайніговий мотлох (в мене була така 3090, я знаю про що я кажу)

Покажіть мені тести, де на 4070 затримки в DLSS3 FG відчутно гірші, ніж на 4070Ti/4080/4090, бо це прямо дуже дивно звучить :-/
Во-первых это вообще не факт.
ФСР выглядит хуже ДЛСС, но по факту зависит от имплементации. В высоких разрешениях разница минимальна. Говорю как человек который буквально имеет с чем сравнить. Потому скажем так 6800 с 16 Гб которая умеет отлично в нативе без проблем в 1440 и будет иметь ФСР 3 - лучше чем 4070 за 600 с ФГ.
Во-вторых вы сами неоднократно писали что ФГ не то чтобы особо хорошо сейчас работал. Ну и утверждение = во всех ААА играх, интересное, но пока ничем не подтвержденное. Ну и кроме ААА есть огромное море игр где ни ДЛСС ни тем более ФГ попросту нет. Еще раз состоянием на сегодня, ДЛСС - чисто комповая прибуда, тогда как ФСР медленно но уверено становится стандартом индустрии т.к. работает на всех консолях. Думаю в самых массовых ААА проектах ФГ реально будет, но а что со стратегиями например, или игроки в стратегии карты не покупают?
В-третьих = "в мене думка повністю протилежна, RT > resulotion кругом і завжди" - буквально то что пихают маркетолухи Хуанга, ну и конечно чисто собственное мнение, мнее так то РТ даром не нужен, только переплата за него (п.с. правда в ведьмаке мне он реально понравился, тут врать не буду), "на умовному ОЛХ - перешитий післямайніговий мотлох" - берите тут у проверенных будет и дешевле и мощнее. У меня наприме с б.у. ровно противополложный опыт.

Ну и вопрос - хорошая ЗП у маркетолога Нвидия, бо стараетесь вы очень) Думал может тоже пойти)
ascord
Member
Звідки: Нарния

Повідомлення

odessitmws: 13.04.2023 19:37
ClockedToTheMax: 13.04.2023 18:35Читать и воспринимать текст нужно целиком, а не по диагонали.
есть такой параметр как производительность на бакс и то что он здесь не такой как вы ожидали следствие того что вы недооцениваете что длсс лучше работает фср + есть фича которая не контрится, а именно генерация кадров и они это учли и заложили в цену
Да правда у каждого своя :D
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Доволi гарнi температури :up:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

так головне питання, а де ті які завжди кричали про споживання карти? ~190вт проти 300 і ще ніхто не написав, чому?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Dremjke: 13.04.2023 19:17 У MSI є серія Gaming X двухвентильні, там дуже гарне охолодження (не плутати з вантузами Ventus). Ще краще - Gaming Z Trio трьохвентильна, але ціна питання вища.
На Hotline вже виклали характеристики 6 моделей MSI 4070. Щось я там поки не бачу ні Gaming X двухвентильних, ні Gaming Z Trio трьохвентильних. Є лише вантузи двохвентильні й тривентильні, а також Gaming Trio та Gaming X Trio. Останні мають аж 338 мм у довжину, тож мені не підходять. Я все ж таки сподіваюся, що 301 мм Asus Tuf у мене влізе без потреби виймати корзину для дисків.
Gelonyrum: 13.04.2023 19:14 Так можна ж фулХД на 4к моніторі просто запустити та й все) З тим же Integer Scaling в нвідія панелі буде без мила, просто 4 пікселі будуть кольору одного, але краще ДЛСС включити і не морочити собі голови.
От я також в найгіршому випадку покладаю надії на цей Integer Scaling, що дозволить легко запускати Full HD на 4K-дисплеї. Мій нинішній пакет улюблених стратегій з підтримкою моддингу гарантовано без проблем піде в 4K на ультрах, а в майбутньому в нього навряд щось очікується, окрім хіба потенційно можливого ремастеру Medieval 2: Total War. Але впевнений, що мені цілком вистачить посунути певні повзунки вліво, ніж переходити в Full HD.
От у випадку з 2,5K-монітором там за допомогою Integer Scaling можна лише в 720p перейти, а це вже лайно по якості. Правда 1080p на моїх 50-дюймах теж лайно :laugh: , але якось 5 років користувався 47-дюймовим дисплеєм Full HD, тож для критичних випадків підійде.

Або щоб експериментувати з ультра-рейтресингом. Тут перехід з 4K до Full HD при Integer Scaling дуже-дуже корисний. Ще Integer Scaling дуже корисний для старих ігор, які не підтримують розподільчої здатності 4K. Дуже жаль, що жадібний Хуанг не додав підтримку Integer Scaling для моєї нинішньої GTX 960, яку я залишу для збірки ретро-компа під Win XP/7.
Востаннє редагувалось 13.04.2023 19:58 користувачем Kassatka, всього редагувалось 1 раз.
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kravan: 13.04.2023 19:38Во-первых это вообще не факт.
ФСР выглядит хуже ДЛСС, но по факту зависит от имплементации
Дивіться DLSS > FSR в 100% випадків зі 100%, в будь-якому розширенні, в будь-якій імплементації, он, недавній тест улюблених австралійців бачили? FSR3 - вийде, але буде працювати як лайно (враховуючи, що навітб DLSS3 по цей день має проблеми).
FSR - не став стандартом індустрії і не факт що стане, його просто додали в пару ігор на консолі, в дуже. обмежену. кількість.
Стандарт індустрії - консольний динамічний резолюшин в парі з ТАА і шарпом. Дивитесь DF - вони ще жодного разу не порадили гравцям грати в новинку в Quality режимі, замість того, щоб принести в жертву резолюшн і отримати 60тку кадрів.
АМД - не спонукає девів пхати в консольні версії FSR чи будь-що інше, а Хуанг з ПК - це робить на постійній основі.
Скільки воні було в 2018 про те що DLSS це гіммік, тепер там скільки, 300 ігор підтримується? Скільки у АМД? 50 буде?
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Satael: 13.04.2023 16:49 Знов таки, не забувай, МСРП це просто плата + 2 крутілятора, не більш того (при чому без бренду)
Ні. Наприклад, ціна MSI 4090 Gaming Trio - $1599,99, та сама MSRP. Її плата - власної розробки.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Думаю брати. Як в Телемарті з сервісним обслуговуванням, норм? А то Розетка за те що вона розетка хоче на 115 долларів більше за цю ж карту...
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Lekrs: 13.04.2023 19:57Думаю брати.

Раджу пару днів помоніторити хотлайн, а не гнатись за телемартом чи чимось іншим.
Я свою не так давно теж брав у нас і теж в перші дні продажів, на постійних апдейтах наявності, ціни та курсу в магазинах вдалось купити на $50 дешевше, аніж в усіх інших (а зараз вона висить навіть ще дорожче, при тому, що долар просів).
ClockedToTheMax
Member

Повідомлення

kalakawa: 13.04.2023 19:18
ClockedToTheMax: 13.04.2023 18:45

А мидл карта за 800у.е. в Украине во время войны не смущает? Ок. Но взять карту за 700 когда есть карта за +15% цены и 25% производительности в Украине во время войны занятие сомнительное, кмк.
можливо ти мандрівник по паралельним вимірам і перепутав де зараз находишся, але в нашому світі 4070ті на 22% продуктивніше і на 33% дорожче
Может быть и путешественник. Но мне правило гласит что между 600 и 800 разница в 25% что соотвествует разнице в производительности. 600/800*100=75% 100-75=25%. Но в бухгалтерии конечно 600+33%=798.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ClockedToTheMax: 13.04.2023 20:09
kalakawa: 13.04.2023 19:18

можливо ти мандрівник по паралельним вимірам і перепутав де зараз находишся, але в нашому світі 4070ті на 22% продуктивніше і на 33% дорожче
Может быть и путешественник. Но мне правило гласит что между 600 и 800 разница в 25% что соотвествует разнице в производительности. 600/800*100=75% 100-75=25%. Но в бухгалтерии конечно 600+33%=798.
а, це не мандри між вимірами, а відрив від реальності. насправді ж 4070ті на 22% продуктивніше і на 33% дорожче. тобто 4070 фпс\$ вигідніше ніж 4070ті
Kravan
Member

Повідомлення

bombeybox: 13.04.2023 19:51
Kravan: 13.04.2023 19:38Во-первых это вообще не факт.
ФСР выглядит хуже ДЛСС, но по факту зависит от имплементации
Дивіться DLSS > FSR в 100% випадків зі 100%, в будь-якому розширенні, в будь-якій імплементації, он, недавній тест улюблених австралійців бачили? FSR3 - вийде, але буде працювати як лайно (враховуючи, що навітб DLSS3 по цей день має проблеми).
FSR - не став стандартом індустрії і не факт що стане, його просто додали в пару ігор на консолі, в дуже. обмежену. кількість.
Стандарт індустрії - консольний динамічний резолюшин в парі з ТАА і шарпом. Дивитесь DF - вони ще жодного разу не порадили гравцям грати в новинку в Quality режимі, замість того, щоб принести в жертву резолюшн і отримати 60тку кадрів.
АМД - не спонукає девів пхати в консольні версії FSR чи будь-що інше, а Хуанг з ПК - це робить на постійній основі.
Скільки воні було в 2018 про те що DLSS це гіммік, тепер там скільки, 300 ігор підтримується? Скільки у АМД? 50 буде?
Вы очень слабо представляете консольный гейминг. ФСР фполне себе там присутствует в полный рост.
2. Я как человек имеющий что сравнить (есть ноут на 3070) говорю вам точно, между ФСР и ДЛСС разница не пропасть абсолютно. Скорее всего, вы ее даже особо не заметите, но для справедливости - она есть, и ДЛСС лучше. Но не критично лучше.
3. ФСР 3 и ФГ это не одно и тоже. ФСР3 не будет генерировать "искусственные кадры". Потому их в принципе нет смысла сравнивать + перестаньте уже ФГ называть ДЛСС. ДЛСС 3 - самый обычный апскейлер, ФГ = генератор кадров. Как пишут вам в офисе в буклетах маркетинговых чтобы вы прокачивали бренд нейминг если честно - не интересно.

Признайте уже наконец, что 4070 достаточно не удачная карта, 3070 позиционировалась как карта для 1440, 4070 дороже ее но не повально мощнее - уже для ФХД.......Хотя я понимаю, что это буквально ваши деньги, потому не буду мешать далее читать методичку.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

FunnyBear: 13.04.2023 18:50 Побачив ціну тафа в телемарті - стало погано
Ну, по-перше є багато магазів, де ціна буде нижчою за Телемарт, і серед цих магазів цілком можна знайти офіційні партнери Asus.
спойлер
Як по мені, то краще Asus брати в Комтрейдингу, у них ціни одні з найнижчих, офіційний партнер Асуса, нещодавно здав по гарантії щойно куплений БЖ Powercom, який відразу не тримав заряд, взяли на ремонт, в результаті через місяць з хвістиком замінили мені БЖ на такий самий але справний, правда довго чекати довелось.
Також у Exe.ua бувають ціни непогані й вони теж офіційні партнери.
По-друге, якщо зачекати пару тижнів, то ціни можуть трохи впасти. Он вчора тут ролик бороди викладали, то борода розповів, що йому у приватній розмові продавани сказали, що збираються продавати новинку за порєбриком по ціні близько 70000 московитських грошей, а потім збираються збавляти ціну десь до 65000 в залежності від попиту. Наші продавани десь так само роблять. Якщо РРЦ 4070 становить 75% від РРЦ 4070 Ti, то й у наших продаванів будь-яка модель 4070 в результаті має впасти по ціні десь до 75% від ціни аналогічної моделі 4070 Ti. Якщо Asus Tuf 4070 Ti коштує сіряк від 37409 грн. та у офіційних партнерів Асуса від 39745, то Asus Tuf 4070 потенційно може колись впасти у ціні аж до ~30000 грн., а сіряк до 28000.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 13.04.2023 20:19 Ну, по-перше є багато магазів, де ціна буде нижчою за Телемарт, і серед цих магазів цілком можна знайти офіційні партнери Asus.
Головна причина не брати щось в телемарті це їх культура повернення товару, там його неможливо повернути якщо щось не подобається, завжди знайдуть якісь "сліди використання".
FunnyBear
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kassatka
Сподіваюсь так і буде.
Бо амж страшно. Старе умайнене, нового нема.
30хх умайнені і по ррц нових. 40хх за ціну х1.5 жаба давить
ClockedToTheMax
Member

Повідомлення

kalakawa: 13.04.2023 20:13
ClockedToTheMax: 13.04.2023 20:09

Может быть и путешественник. Но мне правило гласит что между 600 и 800 разница в 25% что соотвествует разнице в производительности. 600/800*100=75% 100-75=25%. Но в бухгалтерии конечно 600+33%=798.
а, це не мандри між вимірами, а відрив від реальності. насправді ж 4070ті на 22% продуктивніше і на 33% дорожче. тобто 4070 фпс\$ вигідніше ніж 4070ті
Точно? Хм... Palit GeForce RTX 4070 Ti GamingPro - 36878, MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X 12G OC - 28105. 28105\36878*100=76,21. 100-76,21=23,79%. Прямо сейчас в моей реальности с хотлайна нижний порог цен. Хммм :lol:
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Gelonyrum: 13.04.2023 20:33 Головна причина не брати щось в телемарті це їх культура повернення товару, там його неможливо повернути якщо щось не подобається, завжди знайдуть якісь "сліди використання".
Ну я поки нічого й не брав у телемарті, бо завжди були купа магазів, де значно дешевше. А є такий магазин з протилежною політикою, щоб я міг купити цей Asus Tuf, розпакувати й приміряти чи влазить, і якщо не влізе, то можливо повернути назад? Мені навіть не треба буде гроші назад просити, я просто попросив би в них заміну на модель, коротшу по довжині.
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kravan: 13.04.2023 20:15Вы очень слабо представляете консольный гейминг. ФСР фполне себе там присутствует в полный рост.
Поняв :D Просвітіть тоді, можна зі списком FSR-ігор на консолі. Бо сама АМД цього боїться говорить, як і боїться називати список саме FSR2-тайтлів, а не порожнякового FSR1, в свіжому блозі написано тільки про підтримку на консолях, а я, по пам'яті, ну штук 5 ігор з FSR на консолях нарахую.
Kravan: 13.04.2023 20:15Я как человек имеющий что сравнить (есть ноут на 3070) говорю вам точно
Так і я на своїй Нвідії вмикав FSR і DLSS, між ними - прірва в якості зображення, ну ок, ви мені не довіряєте, плюсикам HWUnboxed вірите?)
Kravan: 13.04.2023 20:15 ФСР 3 и ФГ это не одно и тоже. ФСР3 не будет генерировать "искусственные кадры"
Тримайте в курсі :up:
AMD has announced ongoing work on the third generation of FidelityFX Super Resolution (FSR) upscaling, which should bring a similar feature to DLSS 3 – interpolating of intermediate frames inserted between legitimate game frames, much like TVs do with video and movies. AMD has now formally confirmed this and presented FSR 3.0, which will offer frame interpolation and will again be open technology (including source code).
Це вже навіть не смішно, ви стверджуєте нісенітницю, яка буквально протирічить першій сторінці гуглу :-/ FSR3 від АМД - буквально оффлайн уплавнялка кадрів, яка в наших телевізорах представлена вже 10 років.
DLSS3 це ні що інше як DLSS2+Frame Generation, я вам це розписував з цитатами, те, що сама .dll має версію 3 навіть у випадку звичайного апскейлеру - не змінює той факт, що компанія розмежовує DLSS2 та DLSS3.
Точно так само робить і АМД, ага:
спойлер
Зображення
Пояснюю:
1 - Натив
2 - FSR2 (апскейлер)
3 - FSR3 (апскейлер з FSR2 + frame interpolation).
Kravan: 13.04.2023 20:15Признайте уже наконец, что 4070 достаточно не удачная карта
Я буквально це написав ще в самому першому пості вчора. 4070 - невдала карта, яка розкривається виключно в 1080р+RT, або в 1440P+RT+DLSS3, Все. Вона - не універсальна карта, вона не підходить для нативного 1440р і навіть в 1080р без променів вона показує себе вже не так добре. І вона точно не має коштувати так багато, як за неї просять.

Взагалі, в ідеальному сценарії, моя 4070Ti (яка по перформансу якраз відповідає топу попереднього покоління) мала б називатись 4070, бо так було з 3070, 1070, 970...
А ця 4070 мала б носити назву 4060 (тому що попередні рази саме *60-тка відповідала х-80тці попереднього покоління), але щось знову пішло не так.
Yuriy_JV
Junior

Повідомлення

В Розетке продавался новый Rx 6090 от Биостар за 25 к... Не успел, думал. А нечего было думать. Лучи это будущее и не близкое (да-да, в куче проектов там что-то "лучится"). А та реализация, что сейчас - нвидиа оседлала тренд и выжимает максимум маркетинга. Адекватный ray tracing в киберпанке уложил на лопатки 4090. Монитор 1440р и частота 144 и теперь кручусь ужом. Rx 6800 бу с гарантией вполне приемлемо выглядит. А 4070 купил бы, думаю, с целевой ценой в 22 к где-то
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ClockedToTheMax: 13.04.2023 20:38
kalakawa: 13.04.2023 20:13

а, це не мандри між вимірами, а відрив від реальності. насправді ж 4070ті на 22% продуктивніше і на 33% дорожче. тобто 4070 фпс\$ вигідніше ніж 4070ті
Точно? Хм... Palit GeForce RTX 4070 Ti GamingPro - 36878, MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X 12G OC - 28105. 28105\36878*100=76,21. 100-76,21=23,79%. Прямо сейчас в моей реальности с хотлайна нижний порог цен. Хммм :lol:
якби закінчив більш 3 класів, то знав би що 36878 ÷ 28105 = 1,31
у нас наче безкоштовна освіта
вдень ще бачив від 27к, видно вже розібрали, воно й не дивно. найвигідніша карта для 1080р із всіх нових
Відповісти