Noctua випустила NH-D15 G2 — повітряний суперкулер нового покоління

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 03.07.2024 01:41 Взагалі треба при реєстрації впровадити тести на айкю та психіку
О то такі тести, пам'ятаю років приблизно 15+ тому проходив у мережі такий, в нього ще загальна база по країнах, так я був тоді у гарному настрої та тупа клацав на вдачу, за для "спортивного інтересу", ну це там де 4-6 відповідей з варіантів, та логічні формули, так набрав 137 балів.
Як я зрозумів - мій кіт також міг стільки набрати, заснувши на клавіатурі.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Захар Беркут: 03.07.2024 05:58
MqM: 03.07.2024 01:41 Взагалі треба при реєстрації впровадити тести на айкю та психіку
О то такі тести, пам'ятаю років приблизно 15+ тому проходив у мережі такий, в нього ще загальна база по країнах, так я був тоді у гарному настрої та тупа клацав на вдачу, за для "спортивного інтересу", ну це там де 4-6 відповідей з варіантів, та логічні формули, так набрав 137 балів.
Як я зрозумів - мій кіт також міг стільки набрати, заснувши на клавіатурі.
Треба професійні, не аматорські. Якось же психологи перевіряють людей на адекватність
Мерзавчик
Member

Повідомлення

Afit: 03.07.2024 04:01
Мерзавчик: 02.07.2024 15:06
До речі, трабла ще та... В мене ам4, і 2 останні рази, коли колупаючись в компі вирішив і термуху поміняти на проці - проц знімався разом з кульком. Через прижим, площу контаку і , очевидно, нормальну в'язку термопасту (мазав і рідною від ноктуа і мх4) - в мене він реально "прикипає"(((
Я феном попередньо розігріваю і потім легенько похитую й покручую навколо осі.
Ну, я теж аккуратно намагався і похитувати, і провертати - але зрозумів, що швидше зігну ніжки проца в сокеті ніж він відклеїться і провернеться, тому - останні рази витягував разом з процом при закритому замку сокета :mad: не знаю чи це впринципі норм і скільки ще таке переживе мама
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 02.07.2024 22:56
VRoman: 02.07.2024 18:06Почему бы не развернуть первую секцию на 90 градусов, чтобы она дула вверх к вентиляторам на крыше корпуса, а кулер стал бы формы L ?
а тебя не интересовало, почему не делают кулер вообще вдоль материнки на две секции, чтобы и околосокетное обдувало и память сразу?
роблять
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

ты пропустил выше - было у меня подобное.
не знал что еще кто-то пытается повторить
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення



Учитывая что во время отключений света я юзаю 13900K на 70вт от зарядной станции - есть мысли что такой кулер не такая уж и плохая перспектива ))
Правда пока проц на 70вт справляется и с отключенной помпой и пропеллером, думаю можно на проц поставить алюминиевую миску с водой и норм будет :lol:
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Earanak
Так а что по тестам с предыдущей версией, ничья?

P.S. HBC, LBC, STD, надо же как, а говорят маркетологи есть только у Intel. Сколько между ними разницы в градусах получается?
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

У мене в трьох системниках були топові ноктуа. Окрім чорного, все це виглядає убого і громіздко. краще вже воду взяти
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

NST1983: 03.07.2024 21:54Окрім чорного, все це виглядає убого і громіздко.
А видеокарту удобно снимать, когда такое одоробло установлено?
Востаннє редагувалось 03.07.2024 22:01 користувачем Nikolay Yeryomenko, всього редагувалось 1 раз.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 03.07.2024 21:58А видеокарту удобно снимать, когда такое одоробло установленно?
на новых МП уже есть кнопочка что бы отщелкнуть карту, так что не все так критично ;)
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Hells Angels: 03.07.2024 22:01на новых МП уже есть кнопочка что бы отщелкнуть карту, так что не все так критично
Ещё их не начали продавить другие производители мп или ты про ASUS ROG?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 03.07.2024 21:27 Так а что по тестам с предыдущей версией, ничья?
Так в обзоре же все есть :puzzle:
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Earanak: 03.07.2024 22:02Так в обзоре же все есть
Я может просто плохо вижу, но разница не заметна: где эти +20% площади, 168+ мм высоты с поднятым вентилем. Ещё за это 150 USD предлагают заплатить. Пять лет работали бедняги...
Востаннє редагувалось 03.07.2024 22:07 користувачем Nikolay Yeryomenko, всього редагувалось 1 раз.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko, я не понимаю что вы от меня хотите.
Ссылку на тайм код ? - Вот https://youtu.be/heriTDWIU2g?t=1117
Для вас 150$ на кулер много ? - Ок. Что мне с этой информацией делать :spy:
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Earanak: 03.07.2024 22:07Для вас 150$ на кулер много ?
Так лучше купить водянку.

P.S. И потом я хотел убедиться что всё правильно увидел.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko, для тех кого не парит водянка, а важна эффективность - да, лучше водянка.
Nikolay Yeryomenko:P.S. И потом я хотел убедиться что всё правильно увидел.
Вы забавный ))
Востаннє редагувалось 03.07.2024 22:11 користувачем Earanak, всього редагувалось 2 разів.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 03.07.2024 22:02Ещё их не начали продавить другие производители мп или ты про ASUS ROG?
про новое поколение, то что представляли на компютексе
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Earanak: 03.07.2024 22:10для тех кого не парит водянка, а важна эффективность - да, лучше.
Ну так я смотрю на обзор и не могу понять где это всё, что обещали на слайдах и стенде Noctua.

P.S. А вообще для чего я писал эти вопросы, так это показать что Noctua не шарит что надо выпускать на рынок - слепила какую-то годзилу. Разницы со старой версией 3 гр, цена выше... Для чего это всё?
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

Melki: 02.07.2024 22:56
VRoman: 02.07.2024 18:06Почему бы не развернуть первую секцию на 90 градусов, чтобы она дула вверх к вентиляторам на крыше корпуса, а кулер стал бы формы L ?
а тебя не интересовало, почему не делают кулер вообще вдоль материнки на две секции, чтобы и околосокетное обдувало и память сразу?
Потому что дуть горячий воздух из радиатора на цепи питания и на память - это очень сомнительная идея. Воздух из кулера должен идти сразу на выхлоп из корпуса.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 03.07.2024 21:27Так а что по тестам с предыдущей версией, ничья?
-1,5 градуси при однаковому рівні шуму.
Я ж кажу, вперлись вже давно в фізичні обмеження.
Будь-яке невеличке зростання ефекивності можливе лише за умов суттєвого зростання габаритів та ціни.
Фактично, з раціональної точки зору, власнику не те що NH-D15, а і NH-D14, а може навіть і старигана Thermalright IFX-14 немає особливого сенсу міняти на новинку (якщо звісно кріплення під нову платформу є). Хіба що вентилятори поміняти є сенс.
Відповісти