Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

DuckRider: 08.12.2023 20:10
Барбарис: 08.12.2023 19:52 DuckRider, на японському Шарпі задня 5 горила в чохлі обдерлась швидко, 3 спереду - взагалі ні. 6 піксель - взагалі ніяких слідів за 4 місяці.
У знайомих з 6а питав, всі стверджують, що подряпини є і краще відразу його в плівку і в чохол
Мій уже також в плівці та чохлі і в доволі агресивному середовищі, але йому нічого немає. А шарп там же обдерся прямо під чохлом.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якщо піксель новий коштує ~42к, а я його місяць поюзав акуратно, в чохлі і під склом з першої хвилини, скільки скидати, щоб продати? 34к, тобто ~ -20% нормально? заберуть?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 08.12.2023 20:28 якщо піксель новий коштує ~42к, а я його місяць поюзав акуратно, в чохлі і під склом з першої хвилини, скільки скидати, щоб продати? 34к, тобто ~ -20% нормально? заберуть?
Нащо брав тоді? :gigi:
А все, знайшов коментар. Виставляй по ціні олх, думаю, там вже їх достатньо
Востаннє редагувалось 08.12.2023 20:43 користувачем DuckRider, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.12.2023 20:28 якщо піксель новий коштує ~42к, а я його місяць поюзав акуратно, в чохлі і під склом з першої хвилини, скільки скидати, щоб продати? 34к, тобто ~ -20% нормально? заберуть?
какая версия? 12/128 или 256?Если 256,я б начал с 36 + торг
Востаннє редагувалось 08.12.2023 20:44 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 08.12.2023 20:39Нащо брав тоді?
в інтернеті відео подивитись не сильно спрацювало, щоб визначитись, що саме мені краще підходить, тут спробувати треба.

взяв одне -> щось не дуже сподобалось -> взяв для порівняння друге -> поюзав місяць паралельно -> зрозумів, що перше таки краще підходить -> продав друге.
12/256.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.12.2023 20:44
DuckRider: 08.12.2023 20:39Нащо брав тоді?
в інтернеті відео подивитись не сильно спрацювало, щоб визначитись, що саме мені краще підходить, тут спробувати треба.

взяв одне -> щось не дуже сподобалось -> взяв для порівняння друге -> поюзав місяць паралельно -> зрозумів, що перше таки краще підходить -> продав друге.
12/256.
то не ты 34200?продаёшь Львов))меньше 35 нету ни у кого
Востаннє редагувалось 08.12.2023 20:47 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 08.12.2023 20:39Виставляй по ціні олх, думаю, там вже їх достатньо
вживаних практично немає.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
snapdragon999: 08.12.2023 20:45то не ты 34200?продаёшь Львов))
ні, у мене блакитного кольору.

ну от, думаю, той чувак зі львова нормальну ціну поставив, адекватну. треба, мабуть, і мені таку ставити (+ в нагрузку чохол та скло), але запитав ще тут, бо малувато пропозицій щоб зорієнтуватись. та і телефони я вже більше 12 років не продавав, не сильно розбираюсь, яке там ціноутворення, може більше скидати треба.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.12.2023 20:50
DuckRider: 08.12.2023 20:39Виставляй по ціні олх, думаю, там вже їх достатньо
вживаних практично немає.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
snapdragon999: 08.12.2023 20:45то не ты 34200?продаёшь Львов))
ні, у мене блакитного кольору.

ну от, думаю, той чувак зі львова нормальну ціну поставив, адекватну. треба, мабуть, і мені таку ставити (+ в нагрузку чохол та скло), але запитав ще тут, бо малувато пропозицій щоб зорієнтуватись. та і телефони я вже більше 12 років не продавав, не сильно розбираюсь, яке там ціноутворення, може більше скидати треба.
я б поставил 36 и торг, тот чувак сольет его и ты следующий будешь. И у него без стекла, чехла, голый.
Востаннє редагувалось 08.12.2023 20:54 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 08.12.2023 20:52я б поставил 36 и торг, тот чувак сольет его и ты следующий будешь
теж норм варіант. я, в принципі, нікуди не поспішаю, можна і так спробувати. а потім знизити, якщо не буде двіжа.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.12.2023 20:54
snapdragon999: 08.12.2023 20:52я б поставил 36 и торг, тот чувак сольет его и ты следующий будешь
теж норм варіант. я, в принципі, нікуди не поспішаю, можна і так спробувати. а потім знизити, якщо не буде двіжа.
тут выстави на оверах, может кто купит, к новому году :laugh:
Востаннє редагувалось 08.12.2023 20:56 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
та тут ніби не сильно по телефонах барахолка.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.12.2023 20:56 snapdragon999
та тут ніби не сильно по телефонах барахолка.
так бесплатно, ничо не теряешь, я пару раз продавал, ещё и бабки сразу на карту кидали бо
проверенный.Правда цены другие были :laugh:
Бывает и тут выстреливает.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
спробую. тут ще й дивлюсь, що по олх доставці не вийде продати.
Послуга OLX Доставка доступна для товарів вартістю від 30 грн. до 29 000 грн.
погано.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.12.2023 21:04 snapdragon999
спробую. тут ще й дивлюсь, що по олх доставці не вийде продати.
Послуга OLX Доставка доступна для товарів вартістю від 30 грн. до 29 000 грн.
погано.
так там берут 1% с продавца, с продажи, лучше наложкой с задатком за дорогу.Олх доставкой ты больше потеряешь.Я, если вижу адекватный, то без задатка,ну потеряешь там 200 грн ничо страшного, зато у человека доверия больше.Но в твоем случае это больше, там за страховку ещё капнет.
И так теряешь штук 7, уже пофиг :laugh:
По олх доставке у меня больше отказов чем по наложке, потому что олх доставкой могут оформлять НП с оплатой в отделении и потом отмораживаться, им это бесплатно. Несколько раз так канает.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 08.12.2023 18:00
leif: 08.12.2023 17:57
ось вам приклад телефону без чохла і без скла на екрані. айфон 11 моєї дружини, 3 роки активного щоденного використання і жодної милості для девайсу, носіння з ключами, падіння, і т.д. нічого не мінялось і не ремонтувалось, все рідне:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
звичайно, під певними кутами можна роздивитись безліч мікро-коцок і подряпин, тут ніяких несподіванок. трохи дісталось і рамці. але телефон в цілому виглядає все ще дуже непогано, як на мене. вважаю це чудовим результатом. взагалі модель вкрай вдала вийшла.
как можно юзать без чехла этот кусок мыла?
Який кусок мила, клоун :facepalm: Ти той алюмінієвий корпус тільки по телевізору бачив

Відправлено через 4 хвилини 36 секунд:
leif: 08.12.2023 20:28 якщо піксель новий коштує ~42к, а я його місяць поюзав акуратно, в чохлі і під склом з першої хвилини, скільки скидати, щоб продати? 34к, тобто ~ -20% нормально? заберуть?
Зважаючи на те, що це майже open box, можна спробувати 36-37 легко
Evgen88
Member

Повідомлення

Evgen88: ↑ 09.12.2023 15:15
Подскажите, есть видеокарта AMD Radeon HD 6700 Series 1 Gb, поставил Виндовс 10 с оф качалки в режиме UEFI, всё драйверы стоят все хорошо, вылезла такая штука мутность пелена на белом, нету резкости, именно на картинках, и видео все ок, и на чёрном тоже вроде хорошо, как исправить или нет возможности ? Голова и глаза закипают через 30 мин примерно..
Отвечу все же, поскольку проблему решил сам, решилось просто очень:
Лучше бы ответили бы по существу, по теме.
Кому интересно переходите в соответствующую тему Виндовс 10 там подробно написал как решил.
А с видеокартой все отлично, работает прекрасно, видела только новости и погоду, так что расходимся. Обсуждайте свое железо в темах.. Не флудите, и не переносите чужое!


Теперь по сути темы по смартфону отвечу:
1. Отдел разрешения по покупкам, это не форуме. (когда что, и кому покупать и за какие деньги) Успокойтесь!
2. Рекомендации, советы, дали спасибо, сами же писали что за меня выбор никто не сделает кроме меня, все верно я и так без вас его могу сделать за 1к$ лучшее на рынке пошел купил и без вопросов, понятно.
3.Так что не думайте что ваши смартфоны прямо космическое чудо, увы нет. Полная детская игрушка, с минусами и кучей г....., и аккумулятором на один день.
Так что всё ок.
Tesseract
Member

Повідомлення

Батя на рибалці добив екран на своєму S6, але у нього скоро днюха, тому хочу йому подарувати нову мобілу. З обов'язкових хотілок захист від води та падінь, бажано компактність. Думав може взяти DOOGEE S99, але це китайчатина, і розмір конський. На OLX бачу розпродають залишки Galaxy S10 в запакованих оригінальних упаковках. Але навіть якщо телефон жодного разу не вмикали, і він спокійно лежав у рідній коробці, йому усе одно мінімум три роки. Хтось пробував таке купувати? Які можуть бути підводні камені?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продав 8про.

Чудовий все-таки смарт, дуже мені сподобався. Шкода, що по залізу до айфону не дотягнули, так би взагалі ідеал для мене був.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 11.12.2023 13:17 Батя на рибалці добив екран на своєму S6, але у нього скоро днюха, тому хочу йому подарувати нову мобілу. З обов'язкових хотілок захист від води та падінь, бажано компактність. Думав може взяти DOOGEE S99, але це китайчатина, і розмір конський. На OLX бачу розпродають залишки Galaxy S10 в запакованих оригінальних упаковках. Але навіть якщо телефон жодного разу не вмикали, і він спокійно лежав у рідній коробці, йому усе одно мінімум три роки. Хтось пробував таке купувати? Які можуть бути підводні камені?
Більшість тих «нових» s10 - то рефи з невідомою історією, якщо камера не першим пріоритетом стоїть - подивися на moto g32

Відправлено через 21 секунду:
leif: 11.12.2023 14:26 Продав 8про.

Чудовий все-таки смарт, дуже мені сподобався. Шкода, що по залізу до айфону не дотягнули, так би взагалі ідеал для мене був.
За скільки віддав по ітогу?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields
За 34.
Відповісти