Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Artem_K
Member

Повідомлення

murzik
Якщо за параметром ШІМ, то останній. бо він IPS, там таке дійсно дуже важко зустріти, а у NOTE 12 amoled.
А так, треба тестувати, бо десь 85% на ШІМ не реагують.
YumaX
Member

Повідомлення

7mindfields
7mindfields: 07.06.2024 12:55Мене також дивують люди, які купують мото/поко по ціні нового пікселя і з активними інгаляціями копіуму намагаються довести що це топ за свої кошти
touch some grass
Ще один марсіанин :facepalm:

Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
murzik
Ідеш в магаз, береш той телефон який подобається з шім, скручуєш яскравість на мінімум, бачиш хвилі, все записуйся в свідки ШІМ, ні - береш, що завгодно і користуєшся!

Відправлено через 13 хвилин 8 секунд:
JKrl
Моя Mi не гріє мій мото абсолютно, але й заряджає повільніше, мі11 був теплий, не сперечаюсь але в межах норм однозначно, на рівні швидкої провідної, підтримував він аж 50Вт, не знаю, що там Xiaomi намутила, але таке враження, що видавала mi stand навіть більше заявленого бо реально за годину всасував все :dontknow: і писало "turbo charge", як ніби провід підключив!
JKrl: 07.06.2024 13:33ну в мене зараз стоить на столі зарядка і вона нормально так гріє навіть 10 ватна.
Бо це не зарядка, це хлам з 60% ККД, тому й гріє!
JKrl
Member

Повідомлення

топ за свої гроші, ясно :rotate:
YumaX
Member

Повідомлення

JKrl: 07.06.2024 15:41топ за свої гроші, ясно
Ага, піксель стенд :lol: :down: :horror: :facepalm: :apes: :lamer: :puke:
devais
Junior

Повідомлення

Realme gt neo 6t або SE хтось юзав ?
kolesnukm
Member

Повідомлення

YumaX: 09.06.2024 00:14
JKrl: 07.06.2024 15:41топ за свої гроші, ясно
все залежить від ціни, якщо взяти його на ebay чи amazon із доставкою за 800 грн новий, то доволі не опганий варіант, враховуєчи що в комплекті ще йде блок зарядки і можна юзати рпи потребі фішки пікселя із їх стендом. Якщо дорожче то вже треба думати, чи щось від конкурентів під який теж треба буде нормальний блок і ичм пільша потужність тим він і дорожче, чи другий як так хочеться їх стенд. І ще проблема перших дуже перебірлеві до кабеля і блоку і чато просто вмирають, світиться помаранчевий індикатор і все, мав один такий ((
JKrl
Member

Повідомлення

Так, звичайно, в мене з олх за 900 грн, все працює. Можно було б з ібея, але мій бенчмарк для закордонних покупок такого прайсу - мінімум 50% економії.
Donate
Member

Повідомлення

YumaX: 07.06.2024 11:03 Donate
JKrl
Як же мене дивують чуваки, що розповідають про температуру на Марсі не бувши там :lamer:
Ось так краще?
спойлер
Зображення
Валяеться як непотрiб з дня купiвлi телефону. Заряжае то воно класно як практично зi шнура але так як у зарядок ККД близько 60% в кращому випадку ти нiчого там з ними не зробиш :laugh: Зручнiше кинути шнур :laugh:

Added in 8 minutes 13 seconds:
YumaX: 07.06.2024 15:36 Бо це не зарядка, це хлам з 60% ККД, тому й гріє!
В нас там е зарядки якi по повiтрю можуть з шаленим ККД передавати енергiю озвучте будь ласка :laugh:
stereo
Junior

Повідомлення

kolesnukm: 11.06.2024 11:05
YumaX: 09.06.2024 00:14
все залежить від ціни, якщо взяти його на ebay чи amazon із доставкою за 800 грн новий, то доволі не опганий варіант, враховуєчи що в комплекті ще йде блок зарядки і можна юзати рпи потребі фішки пікселя із їх стендом. Якщо дорожче то вже треба думати, чи щось від конкурентів під який теж треба буде нормальний блок і ичм пільша потужність тим він і дорожче, чи другий як так хочеться їх стенд. І ще проблема перших дуже перебірлеві до кабеля і блоку і чато просто вмирають, світиться помаранчевий індикатор і все, мав один такий ((
як купити на ибей з доставкою 800грн? а пдв, а мито?
sselesnes
Member

Повідомлення

kolesnukm: доставкою за 800 грн новий
Можливо Ви про 1st gen, але 2nd gen коштуе на ebay $60+ openbox та доставка $5-10 = 3000грн+

stereo митниця після 150 евро, пдв там при оплаті на ebay - маленьке чи взагалі немає, в залежності від штату продавця.
stereo
Junior

Повідомлення

sselesnes: 11.06.2024 17:39
Можливо Ви про 1st gen, але 2nd gen коштуе на ebay $60+ openbox та доставка $5-10 = 3000грн+

stereo митниця після 150 евро, пдв там при оплаті на ebay - маленьке чи взагалі немає, в залежності від штату продавця.
я далекий в цій темі, колись придивився там собі товар, вартість 700$, через нп калькулятор нарахувало 200$ зверху) хоча на олх чуваки якось заробляють, з такою ж ціною в 700 а то і дешевше на той же товар, возять з сша також
JKrl
Member

Повідомлення

stereo: 11.06.2024 18:04 я далекий в цій темі, колись придивився там собі товар, вартість 700$, через нп калькулятор нарахувало 200$ зверху) хоча на олх чуваки якось заробляють, з такою ж ціною в 700 а то і дешевше на той же товар, возять з сша також
дивіться, якщо є людина закордоном, є маса комерсів, щоб передати все без мит. Вони набивають бусік в столицях і везут собі, заносять кому треба. мені так посилку з технікою з лондона вартістю в ~5к привезли без питань.
як маленькі.
kolesnukm
Member

Повідомлення

sselesnes: 11.06.2024 17:39

Так мова і про перший йшла, але і другий минулого року на амазон був 45$ новий на розпродажі. Перший із доставкою ізі експрес вийшов десь 5$ а з продавцем зторгувався за 14$ за новий ). Але це треба мати час і шукати хорошу ціну
7mindfields
Member

Повідомлення

Donate що можна взяти до більш менш безпроблемне до 10к з обовʼязковими спеками: «неайфон», 8gb ram, ips, діагональ від 6.5ʼʼ ? Треба варіант, який буде працювати стабільно із коробки :think:
sselesnes
Member

Повідомлення

Це я до того, що як і stand 1st gen, Qi любий 7.5W (10+) дасть, наприклад $3 такий
JKrl
Member

Повідомлення

sselesnes: 12.06.2024 03:13 Це я до того, що як і stand 1st gen, Qi любий 7.5W (10+) дасть, наприклад $3 такий
Будь який ци спілкується з телефоном по бт?
kolesnukm
Member

Повідомлення

sselesnes: 12.06.2024 03:13 Це я до того, що як і stand 1st gen, Qi любий 7.5W (10+) дасть, наприклад $3 такий
Можливо і дасть але це дешевий Китай який не завжди нормально працює чи відповідає характеристикам, а щось більш менш від басеус чи сяомі це 10-15$ і ще десь стільки блок живлення, що виходить вже не так в бюджетно
sselesnes
Member

Повідомлення

JKrl по bt, чи по nfc звісно не буде - але вважаю що він не спілкується, а це google assistant бачить зарядку та пропонує декілька функцій.
JKrl
Member

Повідомлення

sselesnes: 12.06.2024 08:16 JKrl по bt, чи по nfc звісно не буде - але вважаю що він не спілкується, а це google assistant бачить зарядку та пропонує декілька функцій.
спойлер
Зображення
Donate
Member

Повідомлення

7mindfields: 12.06.2024 01:34 Donate що можна взяти до більш менш безпроблемне до 10к з обовʼязковими спеками: «неайфон», 8gb ram, ips, діагональ від 6.5ʼʼ ? Треба варіант, який буде працювати стабільно із коробки :think:
Айфон 11
https://stylus.ua/uk/apple-iphone-11-64 ... 13877.html
Це напевно буде краще рiшення. З iOS 18 буде ще бiльш схожий на адекватний телефон :laugh:

А якщо прям не айфон... Realme або Redmi на вибору не багато, по залiзу там навiдь останнiй Realme таке собi :laugh:
спойлер
Можна офк пошукати старi флагмани типу
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prod ... RbZQm.html
Але це офк ризик... Плюс у гаврика третя фотка чомусь без наклейки хоча друга з нею :laugh:

Якщо без ризику е
https://hotline.ua/ua/mobile-mobilnye-t ... ?tab=about
https://hotline.ua/ua/mobile-mobilnye-t ... bula-blue/
У сяомi всi бюджетки на МТК :laugh: Купування Mediatek Helio G91 Ultra який позiцiонуеться як лоу енд за 10к ну таке собi :laugh:
Відповісти