Прижимная пластина для intel 13 поколения.

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
0kie
Member

Повідомлення

Lorichic
Я видел это видео до того, когда в апреле собирал свой ПК и на котором тоже 12-е поколение Интел - прогиба не было. Специально металлической линейкой делал замеры. Но даже если допустить, что прогиб есть, то это дополнительный аргумент для покупки и установки прижимной рамки сокета, т.к. она в отличии от заводского механизма, прижимает крышку по всему периметру. Что гарантировано исключит любое прогибание крышки процессора. :-P
Не зря новый Арктик со своей рамкой. К ней вопросов много, но тенденция уже ясна. ;)
bclogin
Junior

Повідомлення

0kie: 28.05.2024 04:54 Обожаю, когда люди, не работавшие "в поле" и вообще далеки от обсуждаемой отрасли, начинают разглагольствовать и что-то там утверждать...
Обожаю когда люди, "работавшие в поле", чувствуют себя настолько преисполнившимися, что перестают вникать в написанное и начинают отрицать законы физики.

Порой доходит до того, что они не только отрицают возможность пластической деформации меди (то самое видео в посте Lorichic), но и напрочь забывают о деформации ползучести. Объяснять не буду, я ж гуманитарий, куда мне до ПОЛЕВЫХ ЭКСПЕРТОВ :pray:

Подытожим.
Ты меня переиграл, уничтожил и ... насмешил, да)
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Для статистики. Буквально 6 хвилин поганяв на заводському кріплені і стільки ж на thermalright lga1700-bcf. Частоту ядер, вольтаж зафіксував. 12600kf+d14(забув на ньому зафіксувати оберти).
co 92 85 -7
p0 83 78 -5
p1 92 85 -7
p2 89 80 -9
p3 90 84 -6
E1 76 70 -6
E2 76 71 -5
заводська рамка
Без імені.png
thermalright
Thermal.png
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вітаю панове. Кілька днів назад зробив збірку собі і512600kf (ціна підкупила на нього), материнку Asus Prime b760m-a DDR5. Про те що це невдала компановка, підбір комплектуючих невдалий, писати не варто. В оверлокера гратися не збираюсь та і стрес тести гнати цілодобово не збираюсь, а для моїх задач система показала себе більш ніж стабільно. Для охолодження DeepCool AK500. Повністю задовільняє ( ну лише місця в корпусі займає ніби до ЦП ще один блок живлення прикрутили. Але то таке. Але питання про рамки... Все ж варто її ставити на 12 коліно і материнки 7хх серій? Температура наразі задовільна, але якщо брати у довгострокову перспективу... Чесно не можу сформувати певної думки щодо рамок. Є плюси і мінуси як з рамками так і без. Буду вдячний за аргументовану допомогу у питанні чи бути рамці чи не бути. Бідний Йорік...
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Reverse_rain
Так а які мінуси в рамці? Замовте на Аліку за 180-200 гривень і майте спокій. Монтаж легкий, ризиків немає, ефект є.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Reverse_rain: 16.06.2024 13:41Є плюси і мінуси як з рамками так і без.
Єдині мінуси рамки - ви витрачаєте деякі гроші і час на придбання і установку.
"Плюси" стокового кріплення - воно вже є, якось працює, і якщо руки дуже криві - ви нічого не зламаєте (можливо)
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Bomchik, мабуть так. Замовлю, нехай буде. Дійсно стільки людей їх ставлять і нічого страшного.
waryag, ну гадаю якщо розібрав старий комп і зібрав новий, то це вже свідчить що руки не дуже криві, хоча...
А підскажіть будь ласка, бачив Thermalright LGA1700-BCF та Thermalright LGA1700-BCF V2 є якась різниця? Чи просто малюнок на рамці інший?
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Рамка з Китаю прилетіла ну дуже швидко. Навіть не очікував. Тут Укрпошта довше по країні деякі помилки доставляє...
Тож на днях буду ставити. Хотів запитати тих хто вже ставив, як правильно її затискати? Ну щоб не передавити ЦП, або ж навпаки не додавати))
Бачив на ютубі декілька рекомендацій, що треба покрутити до моменту коли викрутку без зусиль вже не повернеш і зупинитись. Дехто каже що після цього треба ще покрутити на 90 градусів і на цьому все. Тож все ж хотів почути Ваші рекомендації щодо встановлення.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reverse_rain
Крутить по диагонали, постепенно зажимая все углы
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Рамка встановлена, прикручена. Що можу сказати, по темеературі все так само. У сінебенчі 76 градусів макс (за у мов що у хаті під 30ку). Пам'ять як у деяких штрихіф з ютуба не відвалилась. Тож загалом можно сказати що операція пройшла успішно. Із позитивних моментів, температура проца стала швидше скидатися.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Bomchik
а чего у тебя проц бустится только до 4.5, где 4.9?
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Melki
Я андерклокнув його. Не бачу сенсу жарити проц заради додаткових 5% в синтетиці. Я більше скажу, я відключив малі ядра. Зараз він на 4.5, шина 4.0 вольтаж 1.15в. Те саме в мене з моєю gtx 1066 і вона жере в бублику 65ватт.
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Bomchik
А що за система охолодження у Вас встановленная на 12600kf?
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Reverse_rain: 04.07.2024 12:17 Bomchik
А що за система охолодження у Вас встановленная на 12600kf?
Стара Ноктуа Д14. По моїх тестах, більше 150ватт вона не може переварити. Хіба зимою))
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Bomchik
Ого, махіна. Дивно що розсіювання тепла таке невелике. Скоріш за все оберти пропелерів доволі низькі. Бо наприклад DeepCool Ak620 має схожу конструкцію і справляється з більш гарячішими процами. Але на повній швидкості вже не дуже комфортно.
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Reverse_rain
Я не пам'ятаю точно але оберти не більше 700, здається. Знову ж таки, я не бачу сенсу тестити 4-6 годин стабільність і щоб при цьому воно все шуміло в кімнаті. Можна було б викрутити 1200 та глянути, що може але сенсу з того? Вже нема того запалу, що раніше і бажання вижати всі мегагерци)
Я краще втрачу 300-500 мегагерц але отримаю холодний камінь і тишину в кімнаті, навіть під час тестів га стабільність.
Відповісти