Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
VladimirV
Member

Повідомлення

Alex_Lviv
Так я зрозумів що ви даєте всеохоплюючу відповідь, а в мене конкретна ситуація яка сталася зі мною і багатьма іншими, якщо глянути ФБ Укрпошти. І сталося це як самі працівники УП розповідають із-за якихось "змін в оформленні імпорту с 18.04.2024." Нажаль, складається враження що там сидять пару бабок, що в день для митниці оформляють пару-десятку вартісних посилок, попиваючи кофєйок. При чому утворивши грандіозну чергу для людей.. І насправді я розумію що там багато "ухилянтів" с заниженою вартістю і т.д., можливо. Але ж я сам телефонував і требував з мене взяти підтвердження вартості в 100$, можливо для прискорення, але ніт, у них черга. З чого я й зробив лише висновок що УП дуже незадовільно працює. І як бачу з відповідей, при стандартному замовленні з аліка я ніяк не можу оминути випадок з доставкою УП...
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

VladimirV
так, вище писав все по своєму досвіду, з Аліка взагалі нічого 2 роки не купував
про УП - тут окрема тема :D , ще в давні часи було , телефон з Аліка 250долл - тупо вкрали, трекнулось UA і далі глухо, диспут, повернув кошти, потім ще 2 посилки, одна з них по EMS їхала - теж зникли, одна на терміналі, інша вже у Львові - теж диспут і рефаунд, діти щось дрібне купували - 3 чи 4 пакетики аналогічно випарувались,
коли була можливість обирати. тоді ставив "стандарт шиппінг" і їхало НП чи Міст, і було все ОК , за всю історію з аліком, близько 1000 посилок, все що їхало Міст або НП - не було ні одної проблеми, на відміну від УП.

зараз взагалі рідко що купляється, і то все їде карго через meest.cn , їх менеджери все залагоджують, мене нічого не хвилює, тільки оплатити доставку і мито коли є.

працівники УП розповідають із-за якихось "змін в оформленні імпорту с 18.04.2024." - підтверджую, і то не тільки УП стосується, то загалом з 01,04,2024 - змінено порядок митного оформлення, якщо одним словом - то ввели "цифровізацію" , пояснювати не треба гадаю, всі вже на собі відчули

НП - ще торік китайці (Ali group) позбавили ліцензії , міст глобал - теж саме, але не зачіпили meest.cn (юрисдикція не та), УП - ніколи й не було в Китаї, окрім EMS того що по франшизі. по DHL і UPS - то всі в курсі думаю, з початку 2022р

торік вересень, обговорювали тут якраз: viewtopic.php?f=16&t=74316&p=3665707&hi ... v#p3665707
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мелкие пакеты я заказывал мне приходят укр почтой, потому что заказываю на их отделение (адрес). С Алика. На удивление всё мгновенно почти. 2-3 недели. Ни разу не было задержек.

Відправлено через 4 хвилини 59 секунд:
Igor717: 17.05.2024 13:11
jumanji: 17.05.2024 12:29 Покупал кейс на Амазоне, отправлял через мист морем. Посылка на таможне 17 дней. Имейте ввиду отправляя через это го*но. :insane: доки подтверждающие стоимость были прикреплены сразу до отправки, потом ещё по их запросу прикреплены, это был 10 день на таможне :D.

Жалею что не через нп отправил.
:))) Укрпошта, на таможне с 11.04... вот где г..но
Сочувствую вам, сегодня мист в тикете в который высланы документы (7 дней назад), написал пришлите документы, как вам такое? :lol: уверен они опять пропадут на 7 дней :lol: , сервис :weep:

Судя по всему корпус приедет под выход новых видеокарт :lol: и процессоров
Crong
Member

Повідомлення

У когось є проблеми з оплатою товару із сторінки з монетами щоб отримати скидку? З учорашнього дня не дає оплатити, пише "Заказ не удался. По соображениям безопасности вашего аккаунта сейчас мы не можем обработать запрос".
Якщо замовляти через корзину, без скидки із сторінки з монетами, то оплата проходить.

Відправлено через 17 хвилин 56 секунд:
VladimirV: 17.05.2024 13:03А як висновок, мені тепер потрібно зрозуміти, як так замовляти на АЛІ, щоб в Україні посилка ні в якому разі не потрапляла в лапи Укрпошти, а потрапляла до Новой пошти/Міста. Якщо хтось знає як це робити, буду вдячний за роз'яснення.
Crong: 02.03.2023 20:36Вибір поштомата, або відділення нової пошти чи укрпошти, є при доставці AliExpress Standard Shipping. Для цього потрібно вказати адресу так, щоб AliExpress не зміг знайти вашу вулицю у своїй базі. Тоді при замовленні з'явиться пункт самовивоза, де можна вибрати поштомат, або відділення нової пошти чи укрпошти.
VladimirV
Member

Повідомлення

Crong
Дуже цікаво дякую, наступний раз обов'язково спробую такі маніпуляції
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 17.05.2024 14:17Не схоже на те.
Вірно! НП та Міст займаються логістикою самостійно, для Укрпошти, як і раніше допомагають латвійці.

Відправлено через 1 хвилину 49 секунд:
AmigoPhoenix: 17.05.2024 12:18Чому? Що я втрачаю?
1. власний час
2. доведеться робити це знову, якщо укрпошта пришле запит
Pibidum
Junior

Повідомлення

А хто знає по яким параметрам Алік відслідковує мульти акк?
Один пристрій/один інтернет/одна картка/ПІБ/схожі адреси?

Замовляв з різних пристроїв, номерів, інтернет мобільний, адреси різні (правда індекс однаковий), картки різні, але на одну людину.
І при спробі оформити пише "Заказ не удался. По соображениям безопасности вашего аккаунта сейчас мы не можем обработать запрос"
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 17.05.2024 14:17Не схоже на те. Як мінімум тому, що УП/НП везуть через прибалтику, а не через Угорщину.
Ну от як мінімум в мене зараз через Угорщину з Гонконгу трекаеться через НП.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

movi: 18.05.2024 15:03Ну от як мінімум в мене зараз через Угорщину з Гонконгу трекаеться через НП.
Хє, обновило мені рекорд по швидкості доставки - з 8 по 19.)) 11 днів, швидше ще не було)
Gavri1a
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків-Полтава

Повідомлення

movi: 19.05.2024 20:58Хє, обновило мені рекорд по швидкості доставки - з 8 по 19.)) 11 днів, швидше ще не було)
в мене нещодавно одна посилка приїхала за 9 днів)
а в середньому зараз 15 днів
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Швидкість ок )
А мені в останні посилки китайці щось недокладають. То ізоляторів не докладуть, то ще якойсь дрібниці. Вартість 2-3 бакси, але неприємно. Раніше цілком посилки зникали, а так щоб недокладали - такого не було
VladimirV
Member

Повідомлення

спойлер
VladimirV: 17.05.2024 13:03 Зараз дуже багато посилок з Алі застрягає зі статусом "Підготовлено для проведення митного контролю 03928 ТЕРМIНАЛ Україна"
Почитавши фейсбук Укрпошти, легко побачити, що застрягають там посилки починаючи з квітня. Причому, можна зробити висновок с постів, що в "довгий ящик до опрацювання" с таким статусом потрапляють посилки з якоюсь вартістю високою, або близькою до мита. Якийсь дріб'язок типу навушників и т.п. що вочевидь коштує мало, вони пропускають за пару годин. Те що на їх думку коштує щось більше (мені тут важко оперувати чимось) миттєво відправляється в чергу.
У мене теж застрягла посилка тут з Алі. Вартість нижча мита на 50$. Але походу це нікого не турбує. Звонив в Укрпошту, збрехали що це митниця не пропускає. Додзвонився на митницю Київську, на цей "митний пост Укрпошта" . І яке ж "диво", вони мою посилку в очі не бачили :)
Відповідь - ваша посилка ще не надійшла зі складу Укрпошти для розмитнення, а також що всі документи для розмитнення віднині (з 18.04.2024) готує та надає безпосередньо Укрпошта
Перетелефонував в Укрпошту в підтримку, почались відмазки що так, черга, чекайте, документи поки не підготовлені для митниці. Вам надійде повідомлення якщо потрібне буде уточнення даних по посилці. Але судячи с фейсбуку, в черзі стоять там, таких як я, ще з середини квітня :D
Так все чому мене ця історія навчила, то це ще раз про те що Укрпошта то ДНО неорганізоване.

А як висновок, мені тепер потрібно зрозуміти, як так замовляти на АЛІ, щоб в Україні посилка ні в якому разі не потрапляла в лапи Укрпошти, а потрапляла до Новой пошти/Міста. Якщо хтось знає як це робити, буду вдячний за роз'яснення.
Спустя 24 дня, моя посылка таки покинула 03928 ТЕРМIНАЛ и уже в Днепре!) Не прошло и месяца... Теперь боюсь заказывать на али стандартным методом, вдруг будет через Укрпочту. Буду ставить адресную доставку на НП, если такую возможность алиэкспресс при покупке товара предложит.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VladimirV
У меня посылка от 10 апреля до сих пор непонятно где - то-ли на укрпочте, то-ли на таможне. Спор вчера закрыли и вернули деньги
Oakenfold
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

yupi: 26.05.2024 11:43 VladimirV
У меня посылка от 10 апреля до сих пор непонятно где - то-ли на укрпочте, то-ли на таможне. Спор вчера закрыли и вернули деньги
У меня от 15 апреля тоже самое несколько посылок, а сколько дней оставалось до окончания срока ?
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Oakenfold
Спробуйте на ПК версії сайту:
Account>Orders>Order details>Returns/refunds>вибрати "Package not received"
і воно вам само скаже дату, коли можна відкривати спір.

В мене видає слідуюче (замовлення 3 травня 2024):
спойлер
Refund can't be processed right now
Latest tracking available. If you don't receive your order by 2024-07-02 18:48:19, you can apply for a refund.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Oakenfold
Оставалось вроде как 6 дней до конца срока. Открывал "время доставки подходит к концу, посылки нет". Что-то такое
Igor717
Junior

Повідомлення

А у меня алик продлевают спор по 10 дней уже третий раз... А греб...я укрпочта никуда и не спешит. Тоже с 10 апреля зависло.
Oakenfold
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

yupi: 26.05.2024 17:52 Oakenfold
Оставалось вроде как 6 дней до конца срока. Открывал "время доставки подходит к концу, посылки нет". Что-то такое
Спасибо, а ну тогда понятно, у меня пишет еще 30 дней и не дает закрыть, я так понимаю где-то за неделю до конца можно пробовать подавать на возврат.
VladimirV
Member

Повідомлення

VladimirV: 24.05.2024 22:15
спойлер
VladimirV: 17.05.2024 13:03 Зараз дуже багато посилок з Алі застрягає зі статусом "Підготовлено для проведення митного контролю 03928 ТЕРМIНАЛ Україна"
Почитавши фейсбук Укрпошти, легко побачити, що застрягають там посилки починаючи з квітня. Причому, можна зробити висновок с постів, що в "довгий ящик до опрацювання" с таким статусом потрапляють посилки з якоюсь вартістю високою, або близькою до мита. Якийсь дріб'язок типу навушників и т.п. що вочевидь коштує мало, вони пропускають за пару годин. Те що на їх думку коштує щось більше (мені тут важко оперувати чимось) миттєво відправляється в чергу.
У мене теж застрягла посилка тут з Алі. Вартість нижча мита на 50$. Але походу це нікого не турбує. Звонив в Укрпошту, збрехали що це митниця не пропускає. Додзвонився на митницю Київську, на цей "митний пост Укрпошта" . І яке ж "диво", вони мою посилку в очі не бачили :)
Відповідь - ваша посилка ще не надійшла зі складу Укрпошти для розмитнення, а також що всі документи для розмитнення віднині (з 18.04.2024) готує та надає безпосередньо Укрпошта
Перетелефонував в Укрпошту в підтримку, почались відмазки що так, черга, чекайте, документи поки не підготовлені для митниці. Вам надійде повідомлення якщо потрібне буде уточнення даних по посилці. Але судячи с фейсбуку, в черзі стоять там, таких як я, ще з середини квітня :D
Так все чому мене ця історія навчила, то це ще раз про те що Укрпошта то ДНО неорганізоване.

А як висновок, мені тепер потрібно зрозуміти, як так замовляти на АЛІ, щоб в Україні посилка ні в якому разі не потрапляла в лапи Укрпошти, а потрапляла до Новой пошти/Міста. Якщо хтось знає як це робити, буду вдячний за роз'яснення.
Спустя 24 дня, моя посылка таки покинула 03928 ТЕРМIНАЛ и уже в Днепре!) Не прошло и месяца... Теперь боюсь заказывать на али стандартным методом, вдруг будет через Укрпочту. Буду ставить адресную доставку на НП, если такую возможность алиэкспресс при покупке товара предложит.
Что касается моей ситуации (посылку я уже получил), то продавец сильно занизил цену самовольно. Никто не просил его это делать, да и чата с продавцом у меня небыло никакого, и рекомендаций/комментариев к заказу я не оставлял. Возможно, из за такого косяка посылка и ушла на доработку. И я кстати отправлял почтой укрпочте выписку с карты + скрин с заказа на алиэкспресс, и возможно это помогло.
При цене в 106$ продаван на посылке написал 40$.
спойлер
ALIUP.jpg
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікавий випадок : замовив з алі пропелер, після відправки трекався як LP_14цифр та писало що доставка буде НП, навіть прийшло в додаток сповіщення що прямує посилка з алі, через тиждень, коли трекнулось в Європі, то номер змінився на RO_9цифр_ЕЕ і доставка буде вже на УП :D
Перший раз таке бачу :think:
Відповісти