Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 27.07.2024 00:54 Я також все забираю з першого разу, просто я ще як перфекціоніст намагаюся перевірити всі екрани і прочитати всі повідомлення через журнал. 54 хвилини у мене зайняло проходження місії з золотими банбу, де треба було зібрати багато грошей. Я не зупинився на 250к і зібрав більше, бо думав, що за це дають ачівку. Потім почав відкривати всі двері і витратив всі гроші, тому прийшлося збирати заново. А ще я вступаю майже в кожен бій на карті. В середньому десь 20-30 хвилин йде на кожне таке завдання з екранами.
Але завтра мабуть почну спідранити все це на перемотці, бо все одно сюжет в цих місіях не запам’ятовується, а мені треба назбирати до кінця банеру якомога більше круток. Вже 23 крутки кинув після програної 50/50, хоча вчора не було взагалі нічого. Треба було підписку раніше придбати, мав би ще круток 20 до тих, які вже кинув в банер.
І в ХСР я підписку вже місяць не купую, бо з цими відключеннями світла не було бажання купувати і потім не забирати крутки, як вже було не раз. А тепер мені якихось 15 круток не вистачає, щоб забрати Джейд.
Ну нічого, значить буду ось цю неко замість неї забирати.
спойлер
Там здається є ачівка якщо закінчити рівень із більше ніж 500к :D

Відправлено через 4 хвилини 36 секунд:
Дивно, пам'ятаю, що на одному аці мав цю ачівку, а на іншому - ні. Але зараз глянув обидва і щось неможу знайти її ні там, ні там :-/
Kirakishou
Member

Повідомлення

Якщо не помиляюся, у мене було 600к. Ачівку не дали.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 27.07.2024 01:40що не помиляюся, у мене було 600к.
Я два з лишком ляма упоровся :laugh: . Думав не вистачить. Зпилососив всі замки(там ще були такі, що половину наявних шестерлінгів деруть).

Отправлено спустя 2 минуты 30 секунд:
Kirakishou: 27.07.2024 00:54А тепер мені якихось 15 круток не вистачає, щоб забрати Джейд.
А я зробив дурницю і докрутив Жуань Е1. Тепер якщо Хойо сунуть реран Ахерон поруч з Фейсяо - я приплив, мені цієї легендарки може не вистачити.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 27.07.2024 08:50Зпилососив всі замки(там ще були такі, що половину наявних шестерлінгів деруть).
На тих замках я також багато витратив. Я спочатку спробував пройти той шлях по інструкції, а потім мені стало цікаво, що в тих клітинках. Виявилося, що там дуже чудові замки, які забирають всі гроші.
lewerlin: 27.07.2024 08:50А я зробив дурницю і докрутив Жуань Е1.
А я зробив дурницю і злив десь 200 круток на сігну Файрфлай і сігну Мей. Зараз сиджу без Джейд. Але це було на фоні того, що я отримав повістку і тому вирішив злити всі крутки у всіх іграх, щоб вони не муляли. Чесно кажучи особливої різниці не помітив. Але я бачу величезну купу чудових 4* конусів що в геншині, що в ХСР, якими я не користуюся. Навіть конусами з БП. Саме тому планую не ролити сігни в Зенлесі. І ейдолони також. Якщо купувати підписку і БП, то вистачає круток на те, щоб забирати всіх дівчат, які тобі сподобалися. А якщо починаєш крутити сігни та ейдолони, то доводиться пропускати персонажів.

До речі, щодо повістки. Мені назначили явитися 2 серпня для відправлення для місць проходження служби, але мене неділі дві назад подали на бронювання і я знаю, що документи десь тиждень назад були в міністерстві економіки. Ніхто не знає, можуть в воєнкоматі забрати, якщо людину подали на бронювання чи дається якась відстрочка? Ніяких нормативних актів щодо цього наче немає, тому не зрозуміло, як мені діяти. Взяти у відділі кадрів довідку, що мене подали на бронювання?
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 27.07.2024 09:29До речі, щодо повістки. Мені назначили явитися 2 серпня для відправлення для місць проходження служби, але мене неділі дві назад подали на бронювання і я знаю, що документи десь тиждень назад були в міністерстві економіки. Ніхто не знає, можуть в воєнкоматі забрати, якщо людину подали на бронювання чи дається якась відстрочка? Ніяких нормативних актів щодо цього наче немає, тому не зрозуміло, як мені діяти. Взяти у відділі кадрів довідку, що мене подали на бронювання?

Що перше того і тапки. Перша була бойова. Бронь ще ж навіть не надали. Далі залежить як вели себе в ТЦК. Якщо грамотно - підете по профілю, або близько, якщо "за течією" - пошлють в піхоту.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 27.07.2024 10:26Що перше того і тапки. Перша була бойова. Бронь ще ж навіть не надали. Далі залежить як вели себе в ТЦК. Якщо грамотно - підете по профілю, або близько, якщо "за течією" - пошлють в піхоту.
За станом здоров’я я придатний для служби в частинах забезпечення або в тилових частинах.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 27.07.2024 10:49За станом здоров’я я придатний для служби в частинах забезпечення або в тилових частинах.
Я типу теж(зір+дистонія). Але з тилу то тебе швиденько пошлють куди треба. Так що, як тільки піймаю виклик на ВЛК - шурую на вакансію адміна(повно). В армії генерали ще радянської школи, в них "служиш, значить здоровий". Цивільного права ніхто вже там дотримуватись не буде.
JKrl
Member

Повідомлення

Kirakishou: 27.07.2024 10:49
lewerlin: 27.07.2024 10:26Що перше того і тапки. Перша була бойова. Бронь ще ж навіть не надали. Далі залежить як вели себе в ТЦК. Якщо грамотно - підете по профілю, або близько, якщо "за течією" - пошлють в піхоту.
За станом здоров’я я придатний для служби в частинах забезпечення або в тилових частинах.
На практиці це значить що вас не пошлють в дшв.
Тягати та копати майже на нулі завжди є що.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Все, без фарму дисків в Зенлессі не витягую бої. В погоні за крутками для Жу Юань швидко апнув рівень інтерноту та рівень проксі і зараз бої з противниками 46-48 рівня не можу пройти на всі зірки. Злив всі куски на фарм золотих реліквій в музичному магазині, Елен зі всього трьома посередніми золотими дисками почала нагинати разів у два-три краще. Тому треба всім фармити диски. І з в-двигунами також проблема. Тепер або купувати БП і брати їх звідти, або таки доведеться крутити банери з сігнами, жертвуючи якимись персонажами.
Хоча я розумію, що ресурсів і зброї не вистачає на старті, через півроку їх буде нікуди дівати. У мене в Геншині і ХСР фарм реліквій вже давно нервовий тік викликає, бо їх і так вже під стелю і мені кожного разу доводиться спочатку сідати і видаляти штук 50-100, а вже потім фармити. Вже була думка взяти і тупо видалити всі, які не прокачані. Бо в тому ж ХСР вже реально немає куди смолу дівати, як і в Геншині.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 29.07.2024 19:44 Все, без фарму дисків в Зенлессі не витягую бої. В погоні за крутками для Жу Юань швидко апнув рівень інтерноту та рівень проксі і зараз бої з противниками 46-48 рівня не можу пройти на всі зірки. Злив всі куски на фарм золотих реліквій в музичному магазині, Елен зі всього трьома посередніми золотими дисками почала нагинати разів у два-три краще. Тому треба всім фармити диски. І з в-двигунами також проблема. Тепер або купувати БП і брати їх звідти, або таки доведеться крутити банери з сігнами, жертвуючи якимись персонажами.
Хоча я розумію, що ресурсів і зброї не вистачає на старті, через півроку їх буде нікуди дівати. У мене в Геншині і ХСР фарм реліквій вже давно нервовий тік викликає, бо їх і так вже під стелю і мені кожного разу доводиться спочатку сідати і видаляти штук 50-100, а вже потім фармити. Вже була думка взяти і тупо видалити всі, які не прокачані. Бо в тому ж ХСР вже реально немає куди смолу дівати, як і в Геншині.
В мене ось так
спойлер
Зображення
і я неможу закінчити 4 поверх навіть з 1 зіркою :(
В мене дуже слабка Енбі, фактично поки вона на полі - я не дамагаю взагалі, тільки дейзметер заповнюю; фігові реліки на +3/+6 тупо щоб стати відкрити на всіх персонажах крім Жу та Неко, але я реліки ще досі жодного раху не фармив, тільки ті маю, що з МузМагазину :-/
До кінця цього циклу - думаю, що 3 зірки на 3 поверсі точно візьму, в мене зараз там результат 7.19, коли треба 7.00..

Відправлено через 12 хвилин 37 секунд:
Олсо, коротко про те як я люблю займатись мод/релік/артефакт/диск менеджментом :D
спойлер
Зображення
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 29.07.2024 20:16В мене ось так
Я навіть не про безодню говорив, а про ті завдання, що в HDD. Безодню я майже не чіпав, мені туди немає сенсу йди з моїми персонажами. У мене були прокачані персонажі 40 рівня, кнопки також прокачані. Я апнув рівень проксі і тепер для завдань треба 50 рівень, а для цього треба знову всіх качати. Ресурсів для цього немає, як завжди в гачах на старті. Я думаю, що я в цій грі поки що не буду паритися щодо безодні. Це обходиться дорожче, ніж нагороди звідти, а боїв тут і без неї вистачає.
Алсо я забрав Жу Юань. І хочу сказати, що все-таки Елен більш фанова, я правильно зробив, що забрав її. Бо я спочатку хотів забрати Елен, потім задумався про Жу, але вирішив, що на Жу ще можна буде нафармити або занести. Зараз, коли маю обох, то розумію, що все зробив правильно.

Відправлено через 3 хвилини 57 секунд:
Я теж ненавиджу перебирати реліки. Просто завжди здається, що оцей релік з двома захистами і одним крітом прокне в кріт і тому залишаєш його. І так він лежить в інвентарі роками. Взагалі, у мене в основному виходить нормально зібрати персонажа або до його виходу, або одразу після. Тоді якось нормально прокає і можна відносно нормально його зібрати. Після цього бува роками фармиш данж, а нічого нормального не отримуєш.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 29.07.2024 20:31
daesz: 29.07.2024 20:16В мене ось так
Я навіть не про безодню говорив, а про ті завдання, що в HDD. Безодню я майже не чіпав, мені туди немає сенсу йди з моїми персонажами. У мене були прокачані персонажі 40 рівня, кнопки також прокачані. Я апнув рівень проксі і тепер для завдань треба 50 рівень, а для цього треба знову всіх качати. Ресурсів для цього немає, як завжди в гачах на старті. Я думаю, що я в цій грі поки що не буду паритися щодо безодні. Це обходиться дорожче, ніж нагороди звідти, а боїв тут і без неї вистачає.
Алсо я забрав Жу Юань. І хочу сказати, що все-таки Елен більш фанова, я правильно зробив, що забрав її. Бо я спочатку хотів забрати Елен, потім задумався про Жу, але вирішив, що на Жу ще можна буде нафармити або занести. Зараз, коли маю обох, то розумію, що все зробив правильно.
Апнути одного дпс'а буде достатньо, я коли 40 взяв - швидко злив всю стаміну в апгрейд матеріали для Неко + її ві-енджіна і було не дуже комфортно, але дуабл :)
В безодні за 2 зірки на кожному поверсі даюсь ві-енджін чіп, тож можна крафтити 4зіркові фактично на дурняка, я б хотів на старлайті взяти 5 ранг для обох неко та Жу (поки р1 та р4 відповідно :/ )

Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Жу, доречі, дуже сильна. В мене поки-що 9/3/9/9/9 і кор 5, лвл50 ранг4 starlight engine, посередні +3/+6 реліки (суто щоб всім саб стати відкрити) і вона третій рівень балерин просто делітнула за 1 стан фазу (під спойлером стільки у них залишилось НР після того як стан пройшов :D ) :
спойлер
Зображення
Зображення
Відправлено через 5 хвилин 38 секунд:
(а ще я ненавиджу грати собакою, так жалію що вкинув в нього матеріали, від його плейстайлу хочеться волосся повиривати на голові :D )
Kirakishou
Member

Повідомлення

Мені, до речі, із-за цього не хочеться в Геншині ролити нових персонажів. У мене деякі персонажі типу Навії чи Арлекіно довгий час залишалися непрокачаними поки не з’явився настрій прокачати їх, але я качнув тільки рівень та трохи таланти. Мені тупо не хочеться ніким новим грати, крім вже улюблених персонажів. Безодня мені набридла, я і раніше її через раз закривав, а зараз вони тупо почали робити її дуже складною і у мене немає бажання навіть заходити на 12 поверх. Тому просто прохожу івенти та сюжет, який теж вже починає набридати. Якби була кнопка скіпа, я би нею користувався. Не дропаю гру виключно через персонажів. Навіть не через гроші чи час, який витратив на цю гру, а через персонажів.
В ХСР все веселіше, адже тут і сюжет набагато цікавіший, і фарм набагато простіший. Та і безодню можна більшу частину пройти на авто, а не зачищати кожен раз все самостійно, як в Геншині. До речі, мені Зенлесс цим не подобається. Тут прийдеться все фармити самостійно – і матеріали для прокачування персонажів, і безодню. Але в плані сюжета і персонажів гра дуже подобається. І стиль гри також подобається, як і саундтрек.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 29.07.2024 21:18 Мені, до речі, із-за цього не хочеться в Геншині ролити нових персонажів. У мене деякі персонажі типу Навії чи Арлекіно довгий час залишалися непрокачаними поки не з’явився настрій прокачати їх, але я качнув тільки рівень та трохи таланти. Мені тупо не хочеться ніким новим грати, крім вже улюблених персонажів. Безодня мені набридла, я і раніше її через раз закривав, а зараз вони тупо почали робити її дуже складною і у мене немає бажання навіть заходити на 12 поверх. Тому просто прохожу івенти та сюжет, який теж вже починає набридати. Якби була кнопка скіпа, я би нею користувався. Не дропаю гру виключно через персонажів. Навіть не через гроші чи час, який витратив на цю гру, а через персонажів.
Я в ХСР закривав безоднюю кожен ресет крім перших двох (суто через різниюц в рівні), але в ЗЗЗ буду закривати тільки те, що можу. Якщо закрив останні 1-2 поверхи на 1-2 зірки - то так і залишу, там буквально 1.5 рола поліхромами вийде різниці.
Kirakishou: 29.07.2024 21:18 До речі, мені Зенлесс цим не подобається. Тут прийдеться все фармити самостійно – і матеріали для прокачування персонажів, і безодню. Але в плані сюжета і персонажів гра дуже подобається. І стиль гри також подобається, як і саундтрек.
Я про це говорив пів року тому, коли ще навіть і не планував грати в нього - що грати все мануально, то таке собі задоволення. Але поки гра подобається, тож побачу. Мб і в ЗЗЗ завезуть автозавершення через декілька патчів.

Мені дуже подобається swgoh, мабуть, найкраща походова хіроколектін гра яку я коли-небудь грав, жаль, що дропнув її роки 3-4 тому, а тепер стільки всього змінилось, що трохи важко доганяти, та й як вже писав - менеджмент модів там пц :(

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
На 45 рівні відкриється остання складність роуглайка холлоу зеро :
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
(скріни не мої, взяв із одного з дискордів)
Наче, чимось схоже на CC івенти в аркнайтсі :)
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 29.07.2024 21:54На 45 рівні відкриється остання складність роуглайка холлоу зеро
Я дивився вчора відео на ютубі, вже не пам’ятаю від кого. Там пекло.
daesz: 29.07.2024 21:54Я в ХСР закривав безоднюю кожен ресет крім перших двох (суто через різниюц в рівні), але в ЗЗЗ буду закривати тільки те, що можу. Якщо закрив останні 1-2 поверхи на 1-2 зірки - то так і залишу, там буквально 1.5 рола поліхромами вийде різниці.
У мене проблеми з таким дпс-чек контентом через декілька причин. Перша – я майже не кручу хлопців, а без них буває не працюють якісь імбові мета-пачки. Якщо не помиляюся, єдиний раз, коли я свідомо викрутив персонажа-хлопця, цей був Казуха в Геншині. Я можу покрутити банери з хлопцями, але через 4* дівчат, які є на тому банері. Та і то, таке буває не часто.
Друга причина – моє місце за комп’ютером. Я купував стіл та крісло з розрахунку на те, щоб дивитися перед компом ютубчик та аніме, ліниво серфити нет та чатитися в конфочках. Якщо грати, то з геймпадом. Геншин – це перша за довгий час гра, коли я змушений був знову повернутися до клавіатури з мишкою. Тому мені не дуже зручно грати в ігри, де потрібно максимум концентрації. ХСР для мне тупо ідеальна гра.
По круткам з безодні – навіть якщо взагалі не закривати її, то ти втрачаєш 80 круток на рік. Це один персонаж. Але зазвичай ти закриваєш більшу частину контенту, тому втрачаєш одного персонажа раз на декілька років. Тому крутити персонажа спеціально для безодні це взагалі нерозумно, як на мене. І витрачати купу часу на ретраї також. Та одна крутка раз в місяць з останнього поверху взагалі не зробить погоди, враховуючи, що гра може тебе заскамити і видавати персонажів на 160 крутці.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou,
останній раз коли я свідомо крутив мейла в гачі - це був Тарталья в геншині (дуже подобався персонаж), а до того СільверЕш в аркнайтсі століння назад (його правда з інших міркувань - він дозволяв чізити будь-який контект і він був на стандарті, тобто рольнувши його - не рік, а то й більше, можна було взагалі забути про мету і ролити все що заманеться) :D
Я от про те саме - 1/2 крутки в місяць великої погоди не зроблять. Та й ігри хойо - це не ті ігри де потрібно мати кожного метового персонажа, щоб все закривати :)
Мені, чесно кажучи, прикро що в іграх хойо немає мультиплеєрного контекту по типу якихось данжів/рейдів :-/

Відправлено через 59 хвилин 11 секунд:
Доречі, залишу це тут, бо впевнений десь на 98%, що ви цього не знали (як і я) :D

Для 5ти зіркових персонажів не бачив такої компіляції, правда :/
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 29.07.2024 23:50Доречі, залишу це тут, бо впевнений десь на 98%, що ви цього не знали (як і я)
Це вони так мотивують крутити сігни.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 29.07.2024 22:36Я дивився вчора відео на ютубі, вже не пам’ятаю від кого. Там пекло.
Перший рівень ще ні, просто довго колупати.
daesz: 29.07.2024 23:50Доречі, залишу це тут, бо впевнений десь на 98%, що ви цього не знали (як і я) :D
Прямо в інвентарі є перемикач ефектів сігни.
Kirakishou: 30.07.2024 07:41Це вони так мотивують крутити сігни.
Його помітити, то ще треба дуже постаратись.
Kirakishou: 29.07.2024 22:36Тому крутити персонажа спеціально для безодні це взагалі нерозумно, як на мене.
Безодня принципово закривається стандартними персонажами. До слова, в нинішньому дзеркалі, Хімеко "взуває" Ахерон на 2 цикли. Другу половину мені Клара з Яньчиком оформили(це я так тестив турік-пачку, а вони з ланцюга зірвались). Наявність же Мей і Робін взагалі дозволяють закривати, з запасом, будь-яке дзеркало з будь-якими персонажами(в межах розумного звісно).

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
Там до речі вже злили кіт Фейсяо.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 30.07.2024 08:56Безодня принципово закривається стандартними персонажами.
Я прихильник того, щоб грати тими персонажами, які тобі подобаються. Стандартні персонажі — це в тому числі і ті, які тобі не дуже подобаються. Їх мало того, що потрібно збирати, так ще й потім треба ними грати.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 30.07.2024 10:19Я прихильник того, щоб грати тими персонажами, які тобі подобаються. Стандартні персонажі — це в тому числі і ті, які тобі не дуже подобаються. Їх мало того, що потрібно збирати, так ще й потім треба ними грати.
Суть в тому, що навіть стандартними 4* персонажами. Будь-якому івенту збери нормальну пачку і він справиться, тільки вразливості закрий(і то можна оверстатом перебити).
Відповісти