Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 31.03.2024 15:48От тут ви не праві, той же аркнайтс суттєво ддружелюбніший до ф2п, чим будь-яка гра хойо.
Річ взагалі не про ФТП (Весь контент Гашні/ХСР принципово закривається без єдиної крутки в івент банер, якщо що :gigi:, частина ж контенту, натомість, принципово не закривається на одному голому донаті :lol: ), а про примітивні костилі в гачах, котрі жруть твій час і тикають тебе в донат за кожним тапом. Коли в тому ж ХСР, витрати часу навпаки скорочуються з кожним пачтем. Подібні речі завжди нав'язуються топ-менеджментом і показують різницю в мисленні та підходах.
Комусь треба напхати купу бісячих костилів, заради +5%( і -95%, коли народ костилі вже не витримає :lol: ), а комусь достатньо кілька секунд відео на виставці(Ахерон), чи хвилину 2дшки в сюжеті(Джейд), аби гарантувати собі чергові надприбутки.

Взагалі кудись не туди дискусія зайшла :gigi:. Але, ну не вірю я, хоч трісни, в адекватний проект від геймдейву з акціями на біржі. Бо на дистанції, з прийняттям рішень, буде творитись відбірний треш.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 31.03.2024 16:10 Весь контент Гашні/ХСР принципово закривається без єдиної крутки в івент банер, якщо що :gigi:
Як і весь контент аркнайтсу за останні 3+ роки :)
Свіженьке :

Тільки 3-4* персонажі (це гра в якій є 6* зіркові байзевей).
lewerlin: 31.03.2024 16:10 Коли в тому ж ХСР, витрати часу навпаки скорочуються з кожним пачтем.
В тмоу й проблема, гра для мене вже стала рутиною, в ній немає що робити, заходиш зробити дейлі та ліваєш; тому, зрештою, і лівнув, а ак продав.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Але ж ми нічого не втрачаємо, якщо просто спробуємо Wuthering Waves. Не сподобається — ніхто грати не змушує. Просто не треба донатити туди з першого ж дня гри, щоб потім не було жаль її дропати.
daesz: 31.03.2024 17:26В тмоу й проблема, гра для мене вже стала рутиною, в ній немає що робити, заходиш зробити дейлі та ліваєш; тому, зрештою, і лівнув, а ак продав.
Якщо не секрет, за скільки продали? Мені просто цікаво, кільки коштував той аккаунт і чому його прибрали – за гарну історію круток чи за кількість персонажів.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 31.03.2024 19:25
daesz: 31.03.2024 17:26В тмоу й проблема, гра для мене вже стала рутиною, в ній немає що робити, заходиш зробити дейлі та ліваєш; тому, зрештою, і лівнув, а ак продав.
Якщо не секрет, за скільки продали? Мені просто цікаво, кільки коштував той аккаунт і чому його прибрали – за гарну історію круток чи за кількість персонажів.
Зображення

50$ був "завдаток", і 250 післяплата :)
Kirakishou: 31.03.2024 19:25 Але ж ми нічого не втрачаємо, якщо просто спробуємо Wuthering Waves. Не сподобається — ніхто грати не змушує. Просто не треба донатити туди з першого ж дня гри, щоб потім не було жаль її дропати.
Я от також про те. Я взагалі рідко витрачаю будь-які гроші на гача ігри. Максимум якийсь там батл пас :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

:lol:
спойлер
Зображення
Kirakishou
Member

Повідомлення

Пройшов сюжет. Вчора ніяких думок не було, бо був втомлений і трохи під емоціями від самої Ахерон, а сьогодні можу сказати, що сюжет виявився доволі посереднім. Навіть дуже посереднім. Більша частина сюжету присвячена Авантюрину, Ахерон було дуже мало. ЇЇ взаємодії з головним героєм взагалі не було, що розчаровує. Було трохи її взаємодії з Вельтом у вигляді кількох діалогів і трохи самостійного сюжету з нею у маєтку герцога. По відчуттям, їй присвятили максимум відсотків десять сюжету, а решта 90% присвячено Авантюрину. Сюжет Авантюрина дуже затянутий і тому нудний. Спогади про його дитинство викликають співчуття, навіть сльозу. Задяки його мамі та сестрі. Початок з Раціо був цікавий, але тепер розумію, що завдяки самому Раціо. Завдяки цьому на початку арки Авантюрина було відчуття, що він крутий комбінатор, всемогутній представник Interastral Peace Corporation. І що далі? Нічого. Далі він нічого не робив, а просто плив за течією. Якби не ті крихти сюжету з Ахерон, то було б повне розчарування. Чому вони вирішили присвятити величезну частину сюжету Авантюрину, а не Ахерон – не зрозуміло.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 02.04.2024 09:12Було трохи її взаємодії з Вельтом у вигляді кількох діалогів
Фани третьої Хонки в цьому моменті були в Нірвані. Там одна величезна пасхалка.
Kirakishou: 02.04.2024 09:12І що далі? Нічого. Далі він нічого не робив, а просто плив за течією.
Ви діалоги хоч читали? :rotate: Але тут знов купа референсу, вже на Нержавіючого Щура(хтось у Хойо явно любить Гаррі Гаррісона)
Єдине що мені не сподобалось - Хойо тупо не потягнули Аву як персонажа. В нього дуже крута, але водночас, чи не найскладніша концепція, котра ще й плавно перетікає в іншу, не менш складну, по ходу арки.
Ахерон у нас ще буде багато.
Взагалі сюжет нагадує "важку", але цілком добротну книгу. Ні разу не казуальний і не "зумерський", тут мені подобається рух Хойо проти трендів(мені таке завжди подобається).
Чимало моментів, котрі варто було б пояснити прямим текстом, бо вони зрозумілі, буквально, кільком відсоткам аудиторії.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 02.04.2024 09:35Фани третьої Хонки в цьому моменті були в Нірвані. Там одна величезна пасхалка.
Буду вдячний, якщо роз’ясните всі алюзії та метафори для тих, хто не грає в Honkai Impact 3rd.
lewerlin: 02.04.2024 09:35Ви діалоги хоч читали?
Я все читав, а репліки Ахерон прослуховував по кілька разів. Я навіть після завершення діалогу знову підхожу до персонажа, бо у кожного з них ще є репліка, якої не було в діалозі.
Відсилки до Honkai Impact 3rd це звісно круто, але це фансервіс виключно для фанатів Honkai Impact 3rd. Де фансервіс для гравців Honkai Star Rail? Чому нам показують купу затравок, а потім це ні в що не виливається? Та ж сама Тіньюнь. Коли вони покажуть, що з нею трапилося? Чи її історія вже закінчилася? Якщо її дійсно вбили ще й таким чином, то це саме тупе, що можна було зробити. Про більшість таких затравок я вже й забув. Коли вони збираються все це реалізовувати, якщо сюжету виходить раз в півтора місяці і левову частку якого забирають персонажі, які будуть на банері, адже це їх треба продавати.
Відсилки до Гаррісона не уловив, бо я його читав дуже давно, років так 20 назад і, по-моєму, тільки серію про Едем. Про Сталевого Щура нічого не пам’ятаю. А в Китаї що, всі читали Гаррі Гаррісона?
Поясніть для казуала, в чому полягає концепція Авантюрина? Його головне завдання було пронести камінь Нефрит на Пенаконію? І які там моменти не для всіх? Вся цінність сюжету полягає тільки в купі відсилок до інших творів?
lewerlin: 02.04.2024 09:35Ахерон у нас ще буде багато.
Звичайно, що Ахерон ще покажуть. Але чому цього не зробили на річницю гри? Всі кажуть, що вона є самим улюбленим персонажем міхойо. Тоді чому в сюжеті, який вийшов на першу річницю гри, та ще й під час її банеру, який вже побив рекорд банеру Зелє, вони приділили їй максимум десять відсотків сюжету?

Відправлено через 28 хвилин 3 секунди:
Як на мене ніякого вау в сюжеті немає, все розраховано на любителів пошуку глибинного сенсу, а таке не всім цікаво.

Відправлено через 1 годину 29 хвилин 8 секунд:
Дивлюся на ютубі огляд і розбір сюжету 2.1 — вже другий автор відмічає, що арка Авантюрина затягнута, особливо набридає купа одних і тих же флешбеків про його дитинство. Сам персонаж на початку арки виглядає дуже розумним, на рівні Раціо, але чим далі, тим дурнішим він виглядає і це дратує. Його зовнішність також не всім до вподоби, бо він дуже нагадує сутенера.
Зараз ще пошукаю інформацію, що там за такі круті відсилки в діалозі Вельта і Ахерон, що робить цей діалог чи не найкращим в грі. І чи представляє це якусь цінність для гравців ХСР. Я третій хонкай дропнув, але у мене на аккаунті є Херршер Грому з сігною. Також у мене в геншині є Райден Сьогун з сігною. І особисто для мене ці три Мей це три різні персонажі.
Чому деякі люди так пісяються від того, що в діалозі були відсилки до третього хонкаю? А якби там були відсилки до геншину, теж пісялися б від щастя?
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 02.04.2024 10:42А в Китаї що, всі читали Гаррі Гаррісона?
Я тут без поняття, але той же Білобог вже тоннами посилається на Світ Смерті. Це в тему "Пелі не може бути 16!"(ще й як може, за мірками Пірру вона вже ветеран)
Kirakishou: 02.04.2024 10:42Буду вдячний, якщо роз’ясните всі алюзії та метафори для тих, хто не грає в Honkai Impact 3rd.
Не роз'ясню, бо я в нього не грав :gigi: . Я переказую реакцію стрімерів, котрі фанати третьої Хонки, і тупо ловили оргазми в усіх цих моментах. У Міни е годинний розбір тільки короткометражки з Ахерон, за сюжет вона навіть братися боїться, бо надто багато там роботи(на її думку).
Kirakishou: 02.04.2024 10:42Поясніть для казуала, в чому полягає концепція Авантюрина? Його головне завдання було пронести камінь Нефрит на Пенаконію?
Ми маємо цинічного, егоїстичного, холоднокровного маніпулятора(максимально раціональний образ), котрий прагне свободи через смерть(ірраціональна для циніка-егоїста концепція). Потім це плавно перетікає в драматичну версію Ді Гріза. Обидві концепції капець складні самі по собі. Першу я бачив коректно реалізовану в Розширеному всесвіті ЗВ(Дарт Бейн і сити його традиції). Другу - взагалі вперше(не просто так). А вже про перехід між ними і мови немає.
По сюжету Ава грав і проти КММ в тому числі, з безпрограшною ставкою на власне життя(ставка спрацювала, Йомі дозволила йому грати далі). От чесно, просто прибери його бекграунд, трішки скоригуй фінал і була б прикольна версія Щура. А так Шаоджі замахнувся на рівень, ледь не нобелівки з літератури і обісрався.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 02.04.2024 12:13Я переказую реакцію стрімерів, котрі фанати третьої Хонки, і тупо ловили оргазми в усіх цих моментах.
Вони пісялися від щастя через музику з третього хонкая.
Судячи з коментарів під вчорашнім відео Тектона, де він якраз робить реакцію на відео (правда вже старе, бо було до виходу сюжету 2.1) з поясненням про Мей і Ахерон — основна причина, чому всі пісяються, що там є натяки на те, що Ахерон надзвичайно сильна. Що вона прям капець яка сильна. Але це і без цих відсилок зрозуміло, що еманатори дуже сильні. Зараз читаю ці коментарі і розумію, що багато цих відсилок я і сам помітив ще в її трейлерах, наприклад відсилки до Херршерів.
Я не можу сказати, що сюжет зовсім не цікавий, але він не виправдав моїх очікувань. Я очікував, що буде багато Ахерон, я навіть чекав вихідних, щоб насолодитися сюжетом з Ахерон, а натомість отримав багато Авантюрина. Обираючи між цими двома не тільки в плані вайфу, то Ахерон для мене набагато цікавіша своїм минулим та своїм внутрішнім світом.

Тепер чекаю на Японію і втілення Яе Сакури/Яе Міко в ХСР. Кафка і Ахерон вже є. Це три персонажа, яких хочу з початку гри. Правда ось тут пишуть, що Ахерон це не Expy Райден Мей, і що сама Райден Мей також буде в Японії. Як гадаєте, це дійсно так?

Відправлено через 1 годину 49 хвилин 3 секунди:
Правда ось тут пишуть, що Ахерон це не Expy Райден Мей, і що сама Райден Мей також буде в Японії. Як гадаєте, це дійсно так?
Я думаю, що це можливо, адже ми вже маємо дві Броні із хонкай імпакт в ХСР.

Також, почитав на реддіті роз’яснення по відсилкам в діалозі Ахерон та Вельта. Це чистий фансервіс для фанатів Honkai Impact 3rd. Із важливого те, що Ахерон надзвичайно сильна. Це і без цих відсилок зрозуміло.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 02.04.2024 14:46Правда ось тут пишуть, що Ахерон це не Expy Райден Мей, і що сама Райден Мей також буде в Японії. Як гадаєте, це дійсно так?
Хойо тільки що прямими текстом не заявили "Йомі - це Райден". Натяки надто прямі і однозначні. Що не виключає саме по собі появу другої копії(по аналогії з Бронею).
Kirakishou
Member

Повідомлення

Я назбирав круток ще на піті. Спробувати покрутити Е3 чи залишити на якогось іншого персонажа? Там різниця в ульті 7-10%. Авантюрина я не хочу, хоча розумію, що він буде імба на рівні Фу Сюань. Цзинлю можна просто для колекції, бо я сьогодні пробував її Е0S1 і Е0 з конусом з магазину Герти з моєю Фу Сюань, Пелою і Тіньюнь – вона ультує десь на 200к. На горизонті персонажів типу Ахерон немає, тому довго солити крутки не хочеться. Нефрит сподобалася своєю сейю і дизайном, але коли вона буде? До того часу ще можна буде назбирати. Робін наче не хочу. Хотару можна, якщо в грі це буде саме Хотару. Лочу забирати мабуть немає сенсу. Хоча той же бос Авантюрин доволі сильно нагинає, Фу Сюань ледве справляється, тому хілери можуть бути актуальні.

Відправлено через 3 години 26 хвилин 58 секунд:
З іншої сторони, я щойно спробував в пачці з Ахерон Гепарда і він чудово працює. Ахерон все одно крітує навіть без Фу Сюань. Тому можна буде ставити Фу Сюань до більш важких босів, а Гепарда до простіших. І у мене є Галахер, якого можна прокачати і він чудово стане в команду до Ахерон. Тому обійдуся без Лочі. Прийдеться знову нікого не крутити декілька місяців, бо нікого цікавого на горизонті немає. Хоч бери і дійсно Авантюрина крути. Але якщо вже хлопця крутити, то краще тоді сигнатурного сапорта для Ахерон.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 02.04.2024 23:49Нефрит сподобалася своєю сейю і дизайном, але коли вона буде?
Є інсайди, що в 2.3. ІМХО - 2.4 максимум.
Kirakishou: 02.04.2024 23:49Спробувати покрутити Е3 чи залишити на якогось іншого персонажа?
Залиште. Е2 принципово міняє геймплей, Е3 - просто стати. Хіба що плануєте Е6.
Kirakishou: 02.04.2024 23:49Хотару можна, якщо в грі це буде саме Хотару.
Саме вона і буде бігати в світі. В бою - не скажу, поки не маю інфи.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 03.04.2024 00:22Е2 принципово міняє геймплей, Е3 - просто стати. Хіба що плануєте Е6.
Є така думка. Зараз докрутити до Е3, а на рерані забрати ще три ейдолона. Мені видається, що Йомі довго не втратить своєї актуальності, як і Кафка. Тому інвестиції в їх ейдолони мають сенс. Зараз у мене все одно 50/50. Програю, то на наступного персонажа матиму гарант. Єдине, що мене бентежить, що різниця в ульті не буде суттєва. Ну типу отримаю +50к до того, що маю. В кращому випадку +100к.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Я сьогодні упоровся і витратив все, що мав на зарплатній картці. Залишив чисто на продукти і квартиру на цей місяць. Маю Е5 і через максимум 70 круток гарант на Е6. Трохи заскамило, але пофіг. Вельт Е1 та Байлу лишніми не будуть. Зараз думаю, піти зараз поміняти 200 доларів із заначки та заспокоїтися чи покрутити до кінця банеру і потім вже занести гроші.
Просто мене ці дні так теліпає — я із-за Йомі майже не сплю, що я вирішив, що краще витратити гроші та заспокоїтися, ніж поїхати дахом. Коли чекав Кафку, то теліпало значно довше і сильніше, і це все закінчилося в наркології, куди я злив грошей на Е6 Кафку. Тому вирішив зараз зробити нормальний хід конем і відразу злити гроші на Е6 雷電忘川守芽衣.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Kirakishou
А навіщо? Оце дах їде...
Дилюсь на це і думаю, як добре що я розпродав всі аккаунти окрім гашні. Відбив всі витрати, ще й в плюсі лишився.
Невже гроші настільки карман палять? Сподіваюсь на їжу лишили достатньо, а не на мівінку)
Kirakishou
Member

Повідомлення

Евгений King
Минулого літа був у місцевого психіатра, вона сказала, що я нормальний. Хоча перед цим в наркології сказали, що у мене ОКР.
Звісно, що не останні гроші витратив. Витратив, бо хочу закрити це питання щодо її Е6 та заспокоїтися.

Відправлено через 5 хвилин 58 секунд:
Але ще більше я хочу показати міхойо, що такі персонажі мені до вподоби і щоб цей банер був успішним.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 04.04.2024 16:39 Але ще більше я хочу показати міхойо, що такі персонажі мені до вподоби і щоб цей банер був успішним.
Він і так успішний. Всі рекорди б'є.
Kirakishou: 04.04.2024 16:39Минулого літа був у місцевого психіатра, вона сказала, що я нормальний.
Бо в принципі проблема вирішується живою дівчиною. Просто ще не зустріли свою.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мене ХСР навчив мене одній корисній штуці - гача ігри треба починати на свіжих мейлах, щоб у разі чого можна було продати і не морочити собі голову із саппортом на зміною мила на інше :D
Відповісти