Windows 11

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Alpesyn: 20.05.2024 21:13 SergiusTheBest
Имея 64Гб оперативки включать файл подкачки, что бы винда всегда могла телеметрию туда писать, нет уж увольте
Ну да - лучше отключить своп, чем телеметрию :laugh:
0F
Member

Повідомлення

SergiusTheBest: 23.05.2024 11:28 Звісно, що стверджую. Своп - це продовження оперативної пам'яті, більш дешеве і значно повільніше. Якщо оперативної пам'яті достатньо - він не потрібен. Про що і пише документація.
Ні, своп не працює в адресному просторі оперативної пам'яті. Будь ласка цитату з документації, де сказано, що якщо ОЗП достатньо - своп не потрібен.
SergiusTheBest: 23.05.2024 11:28 Ну не ганьбіться з цими контейнерами. Це те саме, що сказати "запусти 10-20 аплікейшенів". Важливий не факт наявності контейнеру, а що саме в ньому запускається. Може бути щось маленьке - і тоді цих контейнерів можна запустити тисячі, а може щось велике, і тоді навіть один не запустиш, навіть зі свопом, бо тупо не вистачить наявної RAM.
SergiusTheBest: 20.05.2024 10:04 Вибачте, не можу прокоментувати статтю, доступ до якої закритий. Схоже, ви зовсім не розумієте, що таке контейнер. Це не віртуальна машина, і сам по собі він не вижирає пам'ять.
Я тут хотів написати довгу відповідь про dependency hell і твою неправоту, але вирішив, що простіше тебе принизити, просто процитувавши два твоїх повідомлення.
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

0F: 24.05.2024 04:34 Ні, своп не працює в адресному просторі оперативної пам'яті.
А я і не казав такого. Читайте уважніше.
0F: 24.05.2024 04:34 Будь ласка цитату з документації, де сказано, що якщо ОЗП достатньо - своп не потрібен.
Ось: When large physical memory is installed, a page file might not be required to support the system commit charge during peak usage. For example, 64-bit versions of Windows and Windows Server support more physical memory (RAM) than 32-bit versions support. The available physical memory alone might be large enough.

Моя практика також це підтверджує. Вимикаю своп ще з часів Windows 2000, бо в мене достатньо RAM.
0F: 24.05.2024 04:34 Я тут хотів написати довгу відповідь про dependency hell і твою неправоту, але вирішив, що простіше тебе принизити, просто процитувавши два твоїх повідомлення.
Це називається "чув дзвін, та не знає, де він". Ще раз: необхідна пам'ять для контейнера визначається тим, що в цьому контейнері запущено, а не самою наявністю контейнера. Ось для приклада 2 контейнера: один з mysql, інший з bash:

Код: Виділити все

CONTAINER ID   NAME           CPU %     MEM USAGE / LIMIT     MEM %     NET I/O       BLOCK I/O        PIDS
ed10f511fb2a   brave_austin   0.00%     1.504MiB / 11.69GiB   0.01%     8.74kB / 0B   664kB / 0B       1
cb518ee4f258   loving_haibt   0.61%     630.7MiB / 11.69GiB   5.27%     18.4kB / 0B   82.8MB / 221kB   37
Alpesyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

тут прямо секта адептов своп файла собралась :lol:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Механізм підкачки сторінок в вінді працює завжди, а не тільки коли оперативи не вистачає. За відсутності свопа як такого може зрідка впадати в єресь. Не повинен, але кому ви це розкажете, Наделлі? :laugh: Залишайте мінімальний своп на півгіга-гіг і буде вам щастя.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergiusTheBest: 24.05.2024 11:33
Ось: When large physical memory is installed, a page file might not be required to support the system commit charge during peak usage. For example, 64-bit versions of Windows and Windows Server support more physical memory (RAM) than 32-bit versions support. The available physical memory alone might be large enough.
А ви як перекладали що там написано? Тому що дослівний переклад виділиних слів виглядає як "може не знадобитися", а не "не потрібен". Вам так само може не знадобитись балончик з перцевим газом, але краще щоб він у кишені був :rotate:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 20.05.2024 18:39Можеш хоч начисто ставити, ключі підходять від 10 без питань
— Як би начисто, то не було б питань. Потрібно щоб не морочити голову із їх файлами і програмами. — Вінда оновилась на 11, і Ок!

Відправлено через 1 хвилину 36 секунд:
SergiusTheBest: 24.05.2024 11:33Моя практика також це підтверджує. Вимикаю своп ще з часів Windows 2000, бо в мене достатньо RAM.
— Точно була якась гра, що не запускалась без наявності своп-файлу. Можливо Сталкер?
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

pelia: 27.05.2024 11:32 А ви як перекладали що там написано? Тому що дослівний переклад виділиних слів виглядає як "може не знадобитися", а не "не потрібен". Вам так само може не знадобитись балончик з перцевим газом, але краще щоб він у кишені був :rotate:
Саме так: може не знадобитися. Ніхто ж окрім вас не знає, що ви будете запускати, і чи буде у вас достатньо RAM для цього. Грубо це працює так: без свопа ви можете виділити N ГБ пам'яті, зі свопом 2*N ГБ (2 - число умовне, може бути і 10, якщо ви запустили програму, яка весь час спить, а може бути і 1.1 якщо активно вся пам'ять використовується і зі свопом все стане настільки повільним, що немає сенсу так працювати).

Відправлено через 8 хвилин 50 секунд:
VovaII: 29.05.2024 11:06 Точно була якась гра, що не запускалась без наявності своп-файлу. Можливо Сталкер?
Була, але яка точно - не згадаю. Проте, це суто тому, що розробник гри не розраховував, що у когось буде багато RAM, і додав перевірку на наявність своп файлу. Якоїсь технічної необхідності в цьому немає.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Вітаю! У когось була така проблема https://ibb.co/k0yhv90 ? Вчора все було добре, а сьогодні зранку ось так.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 29.05.2024 11:06
SergiusTheBest: 24.05.2024 11:33Моя практика також це підтверджує. Вимикаю своп ще з часів Windows 2000, бо в мене достатньо RAM.
— Точно була якась гра, що не запускалась без наявності своп-файлу. Можливо Сталкер?
Rust, RDR2
seagle
Member

Повідомлення

Питання. Чи можна у Win11 зробити зображення яке я роблю як "превью" для папки зробити більше, а не на 50% користної площі?

Зображення
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

seagle: 08.06.2024 10:16Питання. Чи можна у Win11 зробити зображення яке я роблю як "превью" для папки зробити більше, а не на 50% користної площі?
Ні. Тільки сторонній переглядач для зображень чи файловий менеджер.
Lamobot
Member

Повідомлення

А хтось вже тестував нову win 11 iot ltsc 2024?

seagle
Для він 10 можна було, я колись робив, замінивши системну іконку папки на таку ж, але з прозорим верхнім слоєм.
Чи є для цього спеціальний софт не знаю. Але перемалювати іконку і прописати шлях до неї в реєстрі не дуже складно.
Гугліть.
seagle
Member

Повідомлення

Lamobot: 08.06.2024 13:46 Для він 10 можна було, я колись робив, замінивши системну іконку папки на таку ж, але з прозорим верхнім слоєм.
Для 10 влаштовував і стандартиний вигляд. Він там займав приблизно 80% корисної площі, і був боковий вигляд зображення (що давало краще бачення превью)
unique-neon
Member

Повідомлення

Просто поскаржусь на win 11. Вже мабуть втретє за рік чи два спробував її і відкрився на 10-ку. Там різних є проблем, але головне що дістає, це дурнуваті анімації, особливо переключення робочих столів. Win10, Gnome, KDE, Mac OS вміють, відпрацьовують плавно і швидко. Але з win 11 MS втратила технології предків, довго думає, анімація має 10 фпс на око, спотикається по дорозі. А так то не єдиний ui функціонал, який вона втратила.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 02.07.2024 09:02головне що дістає, це дурнуваті анімації, особливо переключення робочих столів
Щось не дуже зрозуміло. Перевірив в себе - наче всі анімації плавні, без смикань. Чи що саме маєте на увазі?
unique-neon
Member

Повідомлення

Dremjke
Наприклад ctrl+win+left/right. Має бути кілька віртуальних робочих столів створено перед тим. Перемикає ці столи.
Відповісти