Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Kosdnepr

Ну там :gigi:
Lamobot
Member

Повідомлення

Як де? Кажу ж, там!
На ютубі кілька відосів глянув - потоки слиней. Краща бюджетка, всі решта клав початкового сегменту непотрібні) це коротенький висновок)))
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Lamobot

Не ну естественно хорошая клава, да и выглядит как более дорогие.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

глянув огляди, і по них rainy75 дійсно виглядає вкрай цікаво за свої гроші.

Повністю зібрана клава по ціні base кіту GMK кейкапів, котра, ніби як, і норм зроблена і норм звучить. знову ж таки — судячи з оглядів. Топчік за свої гроші (с)? Можливо. Але остаточні висновки можна зробити тільки після особистого знайомства.

Візьму собі на примітку, може якось навіть куплю на алішці спробувати. Суто порівняти з qk75n, яка у нас через досить високу вартість доставки у qk (50 баксів) виходить у підсумку більш ніж вдвічі дорожче за цю rainy75. при тому, що qk це просто бербоун.

Вангую, що там різниця буде не настільки відчутною наскільки відрізняється ціна, але це лише припущення.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

отже, замінені чорна рамка навколо дисплею і кноб на qk75n. (Мої фото нижче — клікабельні)

на чорному бербоуні в стоці вони сріблясті:
спойлер
Зображення
тепер у мене виглядає так (кейкапи GMK Mictlan Noche Negra):
спойлер
Зображення
поруч з spr67 (кейкапи Wuque Studio Poker) та gmmk pro (кейкапи nicePBT Classic Beige):
спойлер
Зображення
Відправлено через 20 хвилин 6 секунд:
до речі, знайшов для дисплейчику на клаві тематичну картинку до сету кейкапів, але для того, щоб на фотці продемонструвати треба "трохи" дропнути експозицію і тоді погано видно саму клаву.
кароч, якось так:
спойлер
Зображення
:D

насправді, IRL виглядає нормально, яскравість і деталізація достатні. коли душа бажає естетики, то можна не вимикати дисплей, як я зазвичай роблю, і залишити цей малюнок там.
GeniyRocka
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго часу дня. Чи можете порадити клаву, бо я замахався вже шукати
Потрібна дротова, механічна (тактильна, але бажано не дуже гучна), з RGB. Можна з крутилкою гучності
Обов'язково з цифровим блоком. Бажано без блоку кнопок над стрілками
Мені подобаються деякі варіанти візуально та функціонально, але вони бездротові
спойлер
https://funkeys.com.ua/shop/keychron/tp ... rbon-black
https://www.moyo.ua/ua/klaviatura_akko_ ... 42086.html
Чи є шось подібне, але дротове? Хотілося б шоб можна було купити в Україні, щоб не чекати довго. Бюджет десь до 100$, але якщо клава ДУЖЕ крута, то можна трохи більше
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GeniyRocka
Бездротове підключення у вищенаведених клав це всього на всього опція. якщо вам воно не потрібно — можна користуватись підключенням по кабелю.
GeniyRocka
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.08.2024 20:41 GeniyRocka
Бездротове підключення у вищенаведених клав це всього на всього опція. якщо вам воно не потрібно — можна користуватись підключенням по кабелю.
Так, але мені думається, що можна купити приблизно таку саме клаву, але без переплати за бездротову опцію)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GeniyRocka
Розумію хід вашої думки, але сильно навряд в 2024р, обираючи серед дротових-only варіантів в цьому сегменті вам вдасться отримати щось принципово краще за ті ж гроші або суттєво зекономити відмовившись від wireless. особисто я б на цей момент взагалі не зважав при виборі за вказаними вами параметрами.
GeniyRocka
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.08.2024 21:32
Зрозумів
А нічого, що я куплю клаву з акумом і буду юзати її тільки як дротову? Це не шкодить акуму?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

GeniyRocka

Практически нет, а вам не всё ли равно раз она нужна только как проводная?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

GeniyRocka: Так, але мені думається, що можна купити приблизно таку саме клаву, але без переплати за бездротову опцію)
зараз бездротова периферія популярніше дротової. тому (мабуть бо більше виробляють) виключно дротова клавіатура пристойна може без проблем коштувати дорожче, ніж бездротова. не переймайтесь, беріть що подобається.
GeniyRocka: 19.08.2024 23:39 Зрозумів
А нічого, що я куплю клаву з акумом і буду юзати її тільки як дротову? Це не шкодить акуму?
розбираєте, виймаєте акум - профіт, ніякої шкоди. (але все одно вмре сам, з часом).

Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
leif: 19.08.2024 20:41 GeniyRocka
Бездротове підключення у вищенаведених клав це всього на всього опція. якщо вам воно не потрібно — можна користуватись підключенням по кабелю.
на жаль, ще зараз наявність wireless визначає, що підтримки альтернативного ПЗ не буде гарантовано майже.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ахахах, валв забанила rapid triger, rappy snappy, snap tap, SOCD і оце от все. Питання часу коли підтягнуться решта.

Повернення разєру huntsman в магаз було стратегічно правильним рішенням. :banan: :rotate: :banan:

Ніяких більше чітів :up: :up: :up:

Відправлено через 21 хвилину 22 секунди:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

фух, нарешті руки дійшли до Zaku. світчі купував з break in'ом (кількасот тищ натискань), приїхали промиті, просушені, в розібраному вигляді. не минуло і місяця, я їх змастив-зібрав, перезібрав з ними клаву, а заодно поміняв плейт з POM на FR4, який, як здалось, для них підходить більше у моєму випадку.
спойлер
Зображення
і вийшла найкраща конфігураця qk75n, з тих, що були мною протестовані наразі. світч класно звучить, гладко натискаться, прикольні пружини. ну просто супер.

тепер черга за брейкнутими чері mx браунами, для яких, до речі, купив такі ж пружини, як стоять на zaku. комплект вийшов недешевий (як для браунів, котрі самі по собі недорогі) -- 3500грн за усе (~90шт), але сподіваюсь, не розчарує. Zaku, до слова, коштували 3000грн (95шт), але для них брейк коротше, не треба було міняти пружини і купувати філми.
спойлер
Зображення
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 22.08.2024 14:56світчі купував з break in'ом
Це типу вже притерті?)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kosdnepr
так. притирають в залежності від світча: для заку достатньо 400тис натискань, якщо не помиляюсь.

Чері мх брауни притирались десь тиждень, за цей час пройшли в районі 1,2 млн натискань. Спочатку під 90градусів, потім з насадками, які імітують натискання під кутом.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

госпадє, оце ж funkeys працюють "офігєнно". замовив у них Cycle7, і перед тим як замовляти написав в телегу і уточнив, чи точно такий конфіг коліру-лейауту-плейту є в наявності. відповідають: "у нас на сайті все відображається правильно". ну ок, замовляю. приїжджає не той лейаут (замовляв WKL, а приїхав WK), пишу їм, як так сталось. вони відповідають, що виробник помилився і не то поклав, вони просто не перевірили, і взагалі не винні. ну ок. але "на сайті все правильно відображається".

далі дивлюсь, що немає в комплекті замінної daughter board, про яку на сайті у них в описі до клави написано, що обов'язково треба замінити ту, що встановлена в клаві на цю заміну, бо буде біда. пишу їм і про це. відповідають, що забули покласти. вся ця комунікація триває цілий день, бо спілкуєшся з однією людиною, яка все десь у когось перепитує і це не швидко.

далі, думаю, ладно, фіг вже з вами, якщо будете досилати мені цю daughter board, то куплю заодно вже у вас і другу PCB з бездротовими підключеннями. не так, щоб вона мені була потрібна, але нехай вже буде більше комплект екстр, (з клавою одразу докупив два плейти, ітого приїхала з PC, FR4 та алюмінієвим). враховуючи прекрасний досвід покупки, питаю у них: "так а шо, акумулятори то у вас з цією платою йдуть? так як у всіх?" і як в воду дивився. відповідають, "ой, акумів щось нема, ми зробили запит виробнику, чекайте". добре, кажу, напишіть, коли акуми доїдуть тоді куплю, бо нафіг мені та плата без акумів.

от така крамниця. ну його нафіг. у порівнянні з Sacredkeebs це небо і земля. не реклама, просто власний досвід.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ну штож, незважаючи на всі пригоди з магазином, Cycle7 виявилась чудовою клавіатурою. норм коатінг (але на qk75n мені подобається більше), колір rock відмінний, тайпінг приємний, звучить добре, це вже ясно навіть без довгих тестів з різними плейтами і світчами. ну і FKL формфактор -- супер, щось незвичне. звісно, в процесі використання це чекає перевірка, але на перший погляд якість девайсу і аксесуарів висока: плейти, фоами, система швидкої розбірки, все це справляє гарне враження.

я поки зібрав і тестую один конфіг: алю плейт, гумові вставки в PCB, всі фоами, гаскет ніжки (ті, що beans), рідні стаби (+холімод), HMX Cloud 63.5гр , GMK Modern Dolch 2.

саме отак вийшло непогано, я задоволений, і, мабуть, якийсь час навіть не буду нічого пробувати іншого з нею і покористуюсь так.

в підсумку, клавіатура направду гарна. хоча вона і виходила не без дитячих болячок (про що свідчить хоча б неохідність замінити встановлений з заводу daughter борд на покращену версію з захистом від статики), але, якщо хтось роздумує купувати чи ні, то, імхо, треба купувати. поки ще це можна зробити. за свої гроші прям круто, як на мене.
фотка клікабельна
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ну шо ви тут? скучили? :laugh:

я тим часом перебрав gmmk pro. поклеїв PE світч пади та замінив фоами stupid fish на стокові, які до цього поправ вручну (розливав трохи кави на клаву, та й просто за три роки трохи запилились). залишив fr4 плейт, світчі -- змащенні трібозісом gazzew boba u4t першого покоління, кейкапи -- nicepbt classic beige, стаби nightwalker (durock v2, але з GID поліаміда) + холімод.

такий конфіг покраще, як на мене, адже фоами від stupid fish занадто вже щільні і м'ютять звук до непристойного, до того ж ще й тайпінг стає ще більш дубовим з їхнім 4мм pcb фоамом (хоча здавалось би куди вже). не знаю, може з 3мм версією pcb фоама від stupid fish воно покраще, але є шо є. світчпади теж, здається, не завадили і позитивно вплинули на звук.

якщо збирати клаву з прицілом на максимально тиху роботу, то заміна стокових фоамів на stupid fish стане у нагоді, але мені таке не до смаку. низька тональність, яка вийшла, в принципі зараз менше цікавить, але для різноманіття цілком собі норм.

з того часу, як я останній раз викладав фотку, зовні в клаві нічого не змінилось, зсередини я щось забув пофоткати, а тайпінг я поки не почав записувати (на телефон немає сенсу, імхо)
Відповісти