Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Feras
Member

Повідомлення

Доброго вечора. Нажаль з`явилась необхідність придбати новий телевізор і часу не дуже багато на це, от поки є знижки. Хотів би спитати вашої поради, на які телевізори з діагоналлю 40-43 дюйми (може трохи більше, але 50 дюймів мені не потрібно) у бюджеті 14-18 тис. гривень чи може трохи більше є сенс звертати увагу, однак тут є одна проблема, у мене довжина тумби на яку буде встановлений телевізор - всього 650 мм, тобто телевізори у яких ніжки знаходяться з самого боку на тумбу не стануть, а такі майже всі. Якщо казати, що б хотілось у телевізорі це якість зображення (розумію, що треба тоді дивитись на ОЛЕД, але вони величезні і дуже не в моему бюджеті), тобто все інше для мене другорядне.

Буду вдячний, за будь 'яку допомогу з підбором. :shuffle:
HeavyLow
Junior

Повідомлення

Доброго дня,будь-ласка допоможіть обрати телевізор для ПС5, варіантів багато, по троху розбираюсь, але якщо хтось маючи свій експіріенс підкаже, буду дуже вдячний.
Бюджет 30 - 40 к грн.
Матриця хотілось би OLED, але можна і QLED
Діагональ 48- 55.
Не впевнений на рахунок 120 hz, чи потрібні вони взагалі....

По сценарію використання,більшість часу буду грати в ігри в вечірній час.

Дякую!
MOD.ANDREWS
Member
Звідки: Вінницька обл

Повідомлення

HeavyLow: 26.11.2023 11:44Матриця хотілось би OLED, але можна і QLED
Хотілось би феррарі, але можна і таврію.Десь так це звучить
qled не тип матриці, це у самсунга напилення квантових точок на матриці va та ips
Не впевнений на рахунок 120 hz, чи потрібні вони взагалі....
120герц - обов'язково
hdmi 2.1 - обов'язково

Lg c2, c1, b2(с3 дуже дорого зараз) , sony 85,90 серія(21-23рік), samsung qled 70-80 серія(21-23рік)
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Сірі LG OLED48C2 або LG OLED48C1. С3 в бюджет не впишеться.
Для консолі - оптимальні ТВ.
Олед найшвийдша з усіх можливих матриц, на порядок швидше за VA-шки в куледах.
120 ГЦ треба, не тому що є багато ігор, в яких ПС5 видає 120 фпс (таких серед ААА немає), а тому що лише за наявності підтримки 120 ГЦ ігри дають вмикати режим розблокованого фпс, в якому зазвичай десь ~40-50 фпс, що з VRR відчувається досить непогано, приблизно як заблоковані 60 фпс в режимі perfomance, при цьому графон майже як в режимі quality.
HeavyLow
Junior

Повідомлення

Дякую за відповіді!
Перечитав останні 22 сторінки і теж почав думати про LG C1,C2...
Буду дивитись в їх бік.
v1rtu0z
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Можливо щось до 12к зараз? Трошки боюсь ВА панелей тому шо монітор засвітився дуже швидко, в основному для нетфлікса ютуба, або стрімінгу з пк
Хотілося б 4к, і 43-55 (мабуть 55 точно ні?)
Веса обов'язково

Сиджу з хіомішною приставкою дивлюсь нетфлікс на 720р 26" старенному, і шось взагалі недобре себе почуваю

(Чи є якісь на форумі перевірені люди які саме тв привозять та продають?)
Tesseract
Member

Повідомлення

З таким бюджетом нічого крім IPS та VA вам не світить. Тому просто шукайте щось від брендів першої п'ятірки. Наприклад можна глянути Philips 43PUS7607.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

HeavyLow: 26.11.2023 12:40 Дякую за відповіді!
Перечитав останні 22 сторінки і теж почав думати про LG C1,C2...
Буду дивитись в їх бік.
Ви вже не знайдете нових С2, а нових C1 тим більше. Тому вже треба C3 дивитись. І відповідаючи на ваше попереднє питання, так, для PS5 дуже бажано 120Гц, VRR, ALMM, HGIG і всяке таке. В принципі в оледах воно зазвичай є. Придивіться також до S90C самсунга. Я десь тижні два назад взяв S95C і це бімба. Вибирав між LG С3 і ним. Думаю, на різдво знову мають бути у офіціалів гарні знижки на них.
v1rtu0z: 03.12.2023 18:27 Можливо щось до 12к зараз? Трошки боюсь ВА панелей тому шо монітор засвітився дуже швидко, в основному для нетфлікса ютуба, або стрімінгу з пк
Хотілося б 4к, і 43-55 (мабуть 55 точно ні?)
Веса обов'язково

Сиджу з хіомішною приставкою дивлюсь нетфлікс на 720р 26" старенному, і шось взагалі недобре себе почуваю

(Чи є якісь на форумі перевірені люди які саме тв привозять та продають?)
В такому бюджеті можливо варто б/у щось подивитись. Бачив тут на форумі [колись] топовий хайсенс нещодавно продавали на VA матриці - він буде в багато разів краще за будь-що нове за ті ж гроші, тим більше ви з приставки дивитесь і ОС вам не важлива. З нових навіть порадити нічого, за ці кошти хорошого точно нічого нема. Можу лишень підсказати, що діагональ 50" майже гарантовано буде на VA матриці і обравши такий тв ви принаймні не отримаєте сірий туман замість чорного кольору.
спойлер
Зверху дуже дорога VA з MiniLED підсвіткою, посередині дорогий IPS MiniLED, знизу те що ви отримаєте в IPS середнячку (навіть не найдешевшому).
photo_2023-12.jpg
Для ТВ, особливо в цьому бюджеті, VA це єдиний варіант, IPS буде виглядати жахливо. Надійність не залежить від типу матриці, тож тут не переживайте.

Діагоналі ви дуже маленькі дивитесь. В більш-менш адекватних серіях 2023 модельного року, телевізори менше 50/55-ї навіть не випускають.
Garfield
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Добрий вечір. Хочу купити телевізор для доньки, здебільшого для мультиків, можливо і я щось подивлюся, фільм або Ютуб. Є 2 моделі, але що краще вибрати не знаю. Порадьте, будь ласка. Я хочу гарне, яскраве та чiтке зображення, шоб все було плавно та без глюкiв. Здебiльшого, буду використовувати онлайн сервiси.
1. lg 50nano766qa або LG 55NANO769QA

2. samsung gu 50 cu 7179 uxzg
Востаннє редагувалось 19.12.2023 21:38 користувачем Garfield, всього редагувалось 1 раз.
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Garfield
Краше на fpv
Garfield
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

KingpinUA: 19.12.2023 21:36 Garfield
Краше на fpv
Не зрозумiв
Tesseract
Member

Повідомлення

Garfield
З цих двох у лижі підсвітка мабуть трохи краща буде, і є VRR, якщо надумаєте грати. Плюс пульт прикольний. Але не там, не там, не Андроїд, тому з софтом будуть обмеження.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Garfield: 19.12.2023 21:34 Добрий вечір. Хочу купити телевізор для доньки, здебільшого для мультиків, можливо і я щось подивлюся, фільм або Ютуб. Є 2 моделі, але що краще вибрати не знаю. Порадьте, будь ласка. Я хочу гарне, яскраве та чiтке зображення, шоб все було плавно та без глюкiв. Здебiльшого, буду використовувати онлайн сервiси.
1. lg 50nano766qa або LG 55NANO769QA

2. samsung gu 50 cu 7179 uxzg
Якщо коротко, вони обидва в чомусь дуже погані, треба тільки вибрати що з цього принципово.

У LG 50й діагоналі буде VA матриця, в 55й - IPS. Тож якщо планується перегляд в ввечері/в темній кімнаті, то 55 lg одразу не підходить. І навпаки, якщо тільки вдень, то можливо підійде ips за рахонок кращих кутів огляду (але чорний там реально жахливий, контраст 783 : 1)
У цієї моделі самсунга в будь-якій діагоналі буде VA (контраст 6795 : 1)

Судячи з оглядів, лижа має бути набагато краще відкалібрована з заводу. В самсунга ж це найдешевша модель і там з цим ну дуже погано. І традиційно апскейл у LG кращий, тож це цікавіший вибір, якщо планується перегляд не дуже якісного контенту (1080р і менше).

У самсунга вище 50% яскравості не буде ШІМ. У лижі буде на всьому діапазоні. Якщо є чутливість до неї, то краще не дивитись на LG взагалі.

Підсвітка в самсунга по периметру екрана, тож може бути нерівномірною. У лж по всій площині екрану, хоча це не гарантує її рівномірності))) Так, в теорії.

Пульт в LG набагато цікавіший, хоча дитині там може бути забагато кнопок, тут вже самі дивіться.

Яскравіть обох телевізорів однаково дуже низька.
Tesseract: 19.12.2023 23:44 З цих двох у лижі підсвітка мабуть трохи краща буде, і є VRR, якщо надумаєте грати
Наче ж в жодному з них нема VRR, початкові моделі.
Carlos10
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Шановні знавці, є таке питання - якщо б ви мали можливість взяти топтвий телевізор, але не мали змоги перевищувати габарити ніши з параметрами 89 (Ш) на 59 (В) - щоб це могло бути?
Зараз є колись топовий Філіпс 9705 (32"), але 50" точно не влізе, навіть нарахунок 42" не впевен
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Carlos10
Привіт!
Зробив замір свого LG C2 42" - 93 см (Ш) х 54 см (В - без ніжок, оскільки він на стіні висить) - точно не варіант для такої ніші. Тобто максимум, що може підійти - 40", а єдиний 40" 4К телевізор по хотлайн за адекватні гроші - https://hotline.ua/ua/av-televizory/sharp-40fi3ea/, там є ще 2 моделі Loewe Art 40 UHD 4K за 78К грн :-/

Брати 40" 1080р телевізор в 2024 році це теж якось зашквар, воно ще й все з 60 Гц матрицями сумнівної якості. Я тут бачу 2 рішення:

1 - Залишити Philips 32PFL9705H - в мене колись років 5-6 в якості монітора був Philips 32PFL5606H, дуже подобався кольорами та відсутністю шлейфів в іграх, зараз у батьків все ще працює, єдине звук був такий собі, динаміки ще й позаду телевізора розташовані, але вирішувалося дешевими колонками. Я ніби і задоволений був переходом на Samsung UE40KU6402 в 2017 році, особливо кращим чорним кольором, але 60 Гц VA матриця все ж не фонтан в супер динамічних сценах була. Думаю, що більш топова модель 32PFL9705H ще й зараз видає дуже гарне зображення.

2 - Змінювати нішу та купувати 42" або більше OLED 120 Гц - хто спробував OLED, того вмовити повернутися назад на IPS чи VA вже майже нереально, різниця в досвіді все ж величезна. Профільний LG C2 42" в мене в користуванні десь з жовтня чи листопада 2022 року - ця покупка мені крутих вражень принесла і приносить щодня більше ніж проста заміна компонентів ПК на щось більш швидке або навіть придбання RTX 4090.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Carlos10
48 в них топ ціна розмір)
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Хтось слідкує за проекторами?
Давно вже хотілось тру 4k 120Hz проектор, який покаже малу затримку в іграх і гарну картинку в кіно не за всі гроші світу, але таких не було на ринку.
Чи альтернативи 77" OLED немає для універсального використання? 77" це теж компроміс в порівнянні з проектором. Одні компроміси :rotate:
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кажуть, що для різних ринків використовуються матриці різних заводів(країн) і різниця між ними суттєва (в тому числі в терміну експлуатації). Невже буде різниця між C3 77" для західної Європи і для східної? Чи їм просто вигідно продати дорожчий варіант?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ARomanA: 05.01.2024 22:07Хтось слідкує за проекторами?
Давно вже хотілось тру 4k 120Hz проектор, який покаже малу затримку в іграх і гарну картинку в кіно не за всі гроші світу, але таких не було на ринку.
Чи альтернативи 77" OLED немає для універсального використання? 77" це теж компроміс в порівнянні з проектором. Одні компроміси
Щоб хоч трошки наблизитись по якості до оледу, треба дивитись на топові лазерні проектори, а це цінник як мінімум вдвічі більше за 77 олед (від 5к без податків там, тобто десь 6к тут).
Epson LS12000
Sony VPL-VW325ES
По якості зображення та інпут лагу все одно буде програвати оледу, зате величезний.
Як універсальний варіант в тому числі для ігор, у оледа альтернатив нема.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Саме на Epson LS12000 дивлюсь, але працювати все одно буду за тв, який як монітор використовується...
Хіба взяти Oled в робочий кабінет, а проектор вже в зал.
Але тут вже питання, як перекинути сигнал в іншу кімнату, якщо під відео ще можна до проектора підкл. щось простеньке, то для ігор вже потрібно використовувати потужний ПК, який для роботи буде. Якщо відео/звук ще можна в іншу кімнату провести в теорії, то як бути з клавомишею/джойстиком - ідей немає. Не возити ж комп з кімнати в кімнату))
Або робити 2в1 - мультимедійний/зал+робочий кабінет в 1 кімнаті. Тоді з компом простіше, тв можна на тумбі з ніжками відкочувати в сторону, коли проектор використовуватися буде. Але великий мінус, що коли працюю, ніхто з домашніх не зможе проектором скористуватися...
Відповісти