Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexdemua
Junior

Повідомлення

Karamazovybros
Дякую за фото, доволі непоганий екземпляр, ще й за 7500, то взагалі ідеально.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Karamazovybros

Да у меня действительно в тот момент была занижена яркость бо когда я читаю делаю её низкой, но на той картинке всё равно не так как видел бы глаз, тут уже ближе к реальности, но всё равно глаз увидит ещё чуть больше, так то это обычные застветы как на большинстве мониторов с такой матрицей, могут быть как и сильно хуже так и лучше.
Sharlatans
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго дня
Переглянув близько 15 останніх сторінок, але потрібної інформації не знайшов.
Є ПК: 11600/32 озу/4060.
Потрібен монітор до 24 дюймів/full HD. наявність Flicker free (порекомендували)
Буде використовуватися для роботи (набір тексту/трішки обробка фото), інколи ігри, перегляд фільмів. Бюджет до 6-7 тисяч.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Sharlatans
Ось такі монітори, можете розглянути:
https://ek.ua/ua/DELL-S2421HN.htm (без регулювання по висоті);
https://ek.ua/ua/DELL-S2421HS.htm (перший варіант, тільки з регулюванням по висоті).
Ці два варіанти, загалом для роботи підходять:
https://ek.ua/ua/DELL-S2425H.htm
https://ek.ua/ua/DELL-P2425H.htm
Матриці в Делах чисті 8 біт, з низькою мінімальною яскравістю, що відповідно краще для зору і для роботи. Мають заводське калібрування відтінків кольорів, для не професійної роботи з фото, гадаю підійде.
Із ігрових варіантів, такий можете розглянути:
https://ek.ua/ua/MSI-G255F.htm
8-ми бітна, швидка, ігрова матриця. З налаштуваням кольорів, гадаю, вам знадобитися калібрування.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Свегер: 28.05.2024 07:46Матриці в Делах чисті 8 біт, з низькою мінімальною яскравістю, що відповідно краще для зору і для роботи.
В вы думаете на мониторах с более высокой яркостью нельзя сделать очень тусклую подсветку? На моём с его 550 КД/м2 на минималках весьма тускло и даже больше чем надо для того чтобы просто читать, у него есть три режима экономии с 5%, 15% и 20% яркости, но можно вообще на ноль это реально через чур тускло уже для работы. Да и всегда лучше иметь запас по яркости даже если вы не будете пользоваться этим максимумом.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Melofon: 28.05.2024 08:45
В вы думаете на мониторах с более высокой яркостью нельзя сделать очень тусклую подсветку? На моём с его 550 КД/м2 на минималках весьма тускло и даже больше чем надо для того чтобы просто читать, у него есть три режима экономии с 5%, 15% и 20% яркости, но можно вообще на ноль это реально через чур тускло уже для работы. Да и всегда лучше иметь запас по яркости даже если вы не будете пользоваться этим максимумом.
Ты опять с рекламой своей iiyama ;) все и так знают что это крутые моники :gigi: харе уже :beer:
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Melofon
Розумієте, в основному, мінімальна яскравість на більшості моніторів 80-120 кд/м2, що є досить високим рівнем для багатьох людей. Через це в багатьох людей болять, витікають очі, падає зір і взагалі вони не можуть довго всидіти за монітором. Щоб перебувати в приміщенні з таким яскравим монітором, потрібна на стільки ж яскраво освітлене приміщення (це значить, що сонячного освітлення в день може не вистачати і вдень потрібно буде вмикати світло). А люди, турбуючись про зір, купуючи монітори з Flicker-Free (щоб не було ШИМ), але з високою мінімальною яскравістю, забувають змінити лампочки з ШИМом для внутрішнього освітлення. І потім не можуть зрозуміти, чому, перебравши кучу різних моніторів, всеодно болять очі.
...
А загалом, така висока яскравість, як у вас: "550 КД/м2", може знадобитися лише, якщо сонце вам прямо в монітор світить і то не для всіх її стільки потрібно, бо працюючи в программах на білому фоні, яскравості багато не потрібно
...
Деякі, як я читав, знижують яскравість за допомогою зниження контрасту, але якраз цей параметр на моніторах налаштований досить правильно і чіпати рівень контрасту на моніторах не рекомендуется )))
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

heidfeld

Я молчал за бренд конкретно, это ты у нас тут этот бренд рекламируешь.

Отправлено спустя 4 минуты 56 секунд:
Свегер

Я иногда включаю всю яркость когда смотрю фильмы в яркий солнечный день, но солнце мне на монитор при этом не светит, и у меня никогда глаза не болят и никогда их не выжигает, при какой бы я яркости не пользовался, контрастом прн жать яркость конечно плохая идея, да и никогда такое не приходилось делать бо минималки всегда хватает.
rusi4ek
Junior
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Всем привет. Подскажите, пожалуйста, по выбору, нужен 34' выгнутый, VA, от 144hz. Присмотрелся к Samsung Odyssey G5 C34G55T, но может на сегодня стоит на что-то более "свежее" обратить внимание (например, Asus TUF Gaming VG34VQL3A).
В этой теме не сильно разбираюсь, поэтому нужна помощь.
Моник нужен для 90% работы (эксели, таблицы и т.д.)/серфинг, 10%-видео/игры иногда.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

rusi4ek
Ось на Rtings є на нього огляд, можете почитати:
https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... g5-c34g55t
По відгукам, він не дуже. На частоті від 120hz і більше, пишуть, що можливе мерехтіння екрана, та й в основному, в більшості недорогих VA моніторів бувають шлейфи, які тягнуться за предметами в динаміці...
Asus, що ви вибрали, гадаю, можете спробувати, але як він по якості, не знаю.
Ще ось такий можете розглянути:
https://ek.ua/ua/GIGABYTE-G34WQC-A.htm оновлена версія G34WQC
rusi4ek
Junior
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Свегер
Дякую ;)
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rizakrko: 10.04.2024 11:09 Кілька днів назад приїхав asus pg32ucdm, опишу свій досвід переходу з u3219q - можливо хтось буде розглядати такий варіант.
Для контексту, система 3080ti + 5950x, win 11.
1) Частота оновлення. Не слухайте нікого, хто каже, що 60 герц вистачить всім. Це найпомітніша зміна, і відчуття значно кращі. Прокручування, перетягування вікон, анімації згортання/розгортання - все на зовсім іншому рівні. В іграх покращення також значне - але тут занадто слабка відеокарта зіграла свою роль, і в poe, для прикладу, я отримую тільки ~150 кадрів (і ті не завжди). FPS не граю, тут різниця повинна бути помітнішою (так кажуть інтернети).
1.1) Швидкість відгуку. Тут мені складно це відділити від частоти оновлення, тому нічого не скажу.
2) Кольори. Тут все залежить від того, з чим працювати. Якщо колірний простір обмежений sdr, то зображення +- ідентичне, я жодної суттєвої різниці не помітив. Якщо ж використовувати ширші діапазони, то кольори стають насиченішими. Ніякого "вау" ефекту немає, але виглядає дещо краще.
3) HDR. На u3219q не рекомендую вмикати, буде тільки гірше. Тому порівняння буде між u3219q без hdr та pg32ucdm з hdr.
3.1) Фільм, Dune: Part One: різниця є, дуже помітно в сценах з сонцем на фоні. Якщо сцена більш нейтральна, я от на першій планеті - то менш помітно.
3.2) Гра, Ori and the Will of the Wisps: тут різниця помітна відразу. Головне меню, дерево на фоні сонця - зображення зовсім інше.
4) Ніжка монітора. Це просто жах порівняно з u3219q. Величезна, займає багато місця як в глибину, так і в ширину. Ще й займає марно - на попередній можна було розмістити хоча б футляр для окулярів, що дуже зручно. Можливо це проблема конкретно мого столу, оскільки він має тільки 75 сантиметрів в глибину.
Якщо будуть якісь запитання - спробую відповісти.
Привіт! Теж хочу його взяти. Ніжку рідну залишили чи міняли на якийсь інший кронштейн?
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Melofon
Зрозуміло, що у всіх очі по різному сприймають зображення і яскравість. В кожного різні, індивідуальні умови використання, але максимальна яскравість завжди вказується в характеристиках монітора, а от мінімальну, в бюджетних зовсім не вказують, а в середніх і дорогих - лише дослідницьким шляхом в оглядах можна знайти. Хоча показник мінімальної яскравості, досить важливий, особливо, як я вже наголошував, в робочих умовах. Тому, що в основному, програми мають білий фон, а також, багато хто працює в вечірню пору дня, коли яскравість знижують до 0 і цього може невистачати...
Згоден з вами, що для перегляду відео контенту і фільмів, яскравість краще збільшити, оскільки HDR в моніторах загалом ніякий, а от фон в такому контенті більш темніший...
KVM
Member

Повідомлення

Є реальні власники Asus PA278CGV і Gigabyte M27Q rev. 2?
Зупинився на цих двох. Цікавлять які матриці встановлені в них.
Якщо хтось має такі моніки на руках - подивіться в сервісному що показує. Дякую
rusi4ek
Junior
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Подскажите разницу между изгибом 1000R и 1500R в 34` широкоформатных, большая ли между ними разница в практичном плане, что удобнее ?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

rusi4ek
Разница большая, кому как... 1000р прикольно как по мне
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взяв pg32ucdm. Враження за перших три дні - вау-ефекту немає. До цього користувався LG 65CX і 42C3, картинка майже ідентична. 32" тепер дуже маленький і не дуже комфортний, може треба більше часу для звикання. 240 vs 120 герц - різниці не бачу. 42С3 навіть приємніший трішки, жаль не можу порівняти їх поруч
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кто выбирает 4К/144гц монитор то категорически не берите Samsung G7 LS32BG700 (LS32BG702EIXUA) у меня сломался через два месяца и потом ещё месяц пытались починить в сервисе Розетки пока не вернули деньги. Да и пока он работал то всё время глючил и вис.
И отзывы на Розетке как бы намекают.
спойлер
Зображення
:rip:
Себе на замену взял LG UltraGear 32GQ850-B (2K/240Gz) по многим причинам, им уже доволен хоть он и недешевый как для 2К.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 07.06.2024 13:29 Кто выбирает 4К/144гц монитор то категорически не берите Samsung G7 LS32BG700 (LS32BG702EIXUA) у меня сломался через два месяца и потом ещё месяц пытались починить в сервисе Розетки пока не вернули деньги. Да и пока он работал то всё время глючил и вис.
И отзывы на Розетке как бы намекают.
спойлер
Зображення
:rip:
Себе на замену взял LG UltraGear 32GQ850-B (2K/240Gz) по многим причинам, им уже доволен хоть он и недешевый как для 2К.
Тоже на таком :super: цвета яркость скорость и без артефактов или заиканий
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

IrosLAV: 06.06.2024 20:57Взяв pg32ucdm
Я поки збирався його придбати, то вже всі розкупили :-/ Підкажіть, чи сильно помітно так зване "мерехтіння", коли FPS в іграх не стабільне. Я кажу про ось цей баг, який є на всіх ОЛЕД моніторах - https://www.rtings.com/monitor/learn/re ... rr-flicker
Відповісти