Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

John Doe: 20.05.2024 17:23 Чет Youtube сегодня в тему видео 2008 года рекомендовал:
Crysis benchmarks 8800GTX 3-way SLi 1920x1080
:eek: опа це я здається у вас колись на цьому форумі Q9450 та 8Гб корсарів купував на свій 775 у якомусь там 2010 році
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Может кому надо полностью рабочая БЕЗ дополнительного питания
Видеокарта затычка INNO3D GeForce 9800 GT Green Edition 1024Mb
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт поціновувачі! Є Е8600 та пара Е8500, можливо будуть бажаючі забрати
shevalier
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

mklm: 30.04.2024 21:45 розбавлю трохи барахолку в топіку...

десь 2-3 місяці тому завдяки тімейту з команди hwbot отримав до рук материнку на 845 з сдр. і ось тільки зараз дійшли до неї руки. спробував оновити свій рекдорд по частоті сдрам але не пішло - мамка рандомно зупиняється на 205-210 мгц і майже зовсім не реагує на таймінги :insane:
спойлер
Зображення
А чи не має пан зайвої планки PC133 з CL2 на шильді 256Mb двосторонньої на 16 мікросхем (організацією під 440ВХ) Infineon або Micron з відсіву?

Хочу закрити гештальт юнацтва - 133 шина та Гіг RAM.
Є 1 мікрон, 2 інфінеона та 1 хунікс, нормально працюють на 124 шині, 133 - на жодних таймінгах та напругах - або не завантажується Вінда, або помилки на 3 секунді.
Є думка, що CL2 (7нС) мають меншу ємність входів по даташиту, тому скоріш всього повинні завистися всі загалом, але хунікс псує всю картину.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

shevalier
Гіг на ВХ на 133 то трохи нетривіальна задача, можна довго шукати-підбирати плашки.
Загалом, інтель обіцяв більше 512МБ лише регістровими плашками. Ну і плата повинна бути з живими електролітами, а не 20-річними висохлими.
Я б спробував, але в мене немає BX плати на чотири слоти.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Взагалі ці пляски з бубнами , про стабільність BX440 на 133MHz і Гіг ОЗУ ще та байка для любителів садо-мазо . Вже не кажучи про нестабільне АГП.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

radical
Плашки можуть не заводитись через старі електроліти чи через пухляшів? Я просто з таким ще не стикався, то цікаво що це за такий прикол
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

spoglyadach
ну звичайно, більше модулів і вища частота = більше навантаження на чипсет та підсистему живлення мікросхем модулів, більша чутливість до пульсацій

один-два модулі можуть працювати, три вже збоїти, а чотири взагалі не запуститись

ApostolCV: 22.05.2024 18:10 Вже не кажучи про нестабільне АГП.
на мою думку, то трохи надумана проблема, оскільки досить легко підібрати карту, яка буде працювати на 89МГц AGP чи скільки там
mklm
HWBOT OC Team
Звідки: dp

Повідомлення

shevalier: 22.05.2024 15:57
А чи не має пан зайвої планки PC133 з CL2 на шильді 256Mb двосторонньої на 16 мікросхем (організацією під 440ВХ) Infineon або Micron з відсіву?
треба буде пошукати
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

radical,ми зараз говоримо про роботу на 89MHz AGP, щоб прогнати пару тестів?
Бо я говорю про повну стабільність і тут є питання.
shevalier
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

ApostolCV: 22.05.2024 22:29 radical,ми зараз говоримо про роботу на 89MHz AGP, щоб прогнати пару тестів?
Бо я говорю про повну стабільність і тут є питання.
Повна стабільність в мене тільки на Радеон 9200
Умовна - FX5700/5200
9800XT - геть не заводиться

При цьому, FX відмінно працюють на 124 шині. Таке враження, що на цій частоті якийсь FSB WALL у конкретних екземплярів МВ.
В мене є 2.5 CUBX-L
- 0.5 - проект 10 річної давнини, гигнув та був розібраний. На ньому все більш/менш працювало на 133 шині, і цей набір пам'яті, і навіть 9800
- неторканий - 124МГЦ і все, 9800 - не працює навіть на 124.
- "полімерізований", з допаяним конвертором на 3,3В - все як у оригінального екземпляру. Незалежно від живлення 3,3-3,5-3,65В (((

Ось ще є надія підібрати останню правильну планку.
Хоча, якщо б підвернувся вар'янт з комплектом регістрової пам'яті, я б забив. Але це зараз неймовірна вдача, вони всі або на смітнику, або на ібеї.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

В мене мої FX5900XT працюють на BX440 133MHz FSB .
Проте не проходять краще тест 3DMark2003
shevalier
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

ApostolCV: 23.05.2024 09:16 В мене мої FX5900XT працюють на BX440 133MHz FSB .
Проте не проходять краще тест 3DMark2003
Саме так "Проксікон"+"Матінко природа" в циклі і виліт через:
- 3 цикли з напругою більшою 3,3В
- 3-10 на 3,3В
- 10+ з відключеним Сайд Бенд адрессінг

На 124 шині з 3,3-3,45В та включеним SBA - може крутитися годинами
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

shevalier: 23.05.2024 09:09 При цьому, FX відмінно працюють на 124 шині. Таке враження, що на цій частоті якийсь FSB WALL у конкретних екземплярів МВ.
124 шина просто дає більш-менш прийнятні частоти
124-133 на PCI буде 31-33, а на AGP 82-89
shevalier: 23.05.2024 09:09 Ось ще є надія підібрати останню правильну планку.
Хоча, якщо б підвернувся вар'янт з комплектом регістрової пам'яті, я б забив. Але це зараз неймовірна вдача, вони всі або на смітнику, або на ібеї.
Підбирати планки по одній то марна трата часу та фінансів, навіть комплект з чотирьох однакових, три з яких разом працюють на 133 бездоганно, це далеко не гарантія успіху. Так, можливо, чотири cl2 би запрацювали хоча б на 133 cl3. У мене є пара таких кінгстонів, але лише одна.
З регістровою тут теж не так весело, я особисто не зустрічав регістрового модуля на 256, яки би повністю працював на ВХ, ділить або на 2, або навіть на 4. Припускаю, що вони є, але напевне, якоїсь дуже екзотичної будови. Зате в мене є комплект однакових регістрових модулів на 512, працюють всі чотири на 694х чипсеті. Пробував ставити їх на ВХ, три модулі бачить як 768. Є ще пара інших регістрових модулів на 512, їх ВХ сприймає вже як 128. Так що регістрові модулі підбирати теж прийдеться.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

radical,вибачте ви мали на увазі , щось таке?
спойлер
SDRAM133RCL3.jpg
shevalier
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

radical: 23.05.2024 09:55Так що регістрові модулі підбирати теж прийдеться.
Двосторонні на 16 (+2 ЕСС) ранішніх серій заведуться без проблем
В мене також є комплект регістрового Самунга 4*256 на 8+1 мікросхемах, таки да - бачиться половина.
Але 512 я можу отримати просто витягнувши з ВХ половину модулів, чи геть без пригод всунути їх в свою Aopen Mx3S на 815-му.
512 - то є мейнстрім, він у всіх є.
Його навіть на якихось NCP можливо отримати на ВИА
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

ApostolCV: 23.05.2024 10:06 radical,вибачте ви мали на увазі , щось таке?
спойлер
SDRAM133RCL3.jpg
Так, але вони можуть бути різної організації, і більшість не сумісна з ВХ, ті кінгстони на 256, що в мене є, не зважаючи на 18 чипів, все одно на ВХ діляться навпіл. А от регістрові кінгстони на 128 на 9 чіпів працюють нормально.
512 - то є мейнстрім, він у всіх є.
Його навіть на якихось NCP можливо отримати на ВИА
Хе, VIA 693а жере півтора гіга "з коробки", а для 694х 4 гіга асус офіційно обіцяє.
shevalier
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

radical: 23.05.2024 09:55 то марна трата часу та фінансів
Я завжди кажу, що кращіх ВХ, то Атлон 64 ВХ (є там такий Веніс зі зниженими напругами для 754 соккету)
Але я зміг купити перший з них з битим кешем)))
radical: 23.05.2024 10:23 Хе, VIA 693а жере півтора гіга "з коробки", а для 694х 4 гіга асус офіційно обіцяє.
Зараз рарітетне залізо можливо знайти тільки в якихось коробках з мотлохом на великих підіприємствах, де списувати ліниво, та таке старе залізо переходить у спадок з МВО до МВО.
В той час на ВИА бізнес не закупався. Интели були, ДЕЛЛ - були, навіть асуси - були.
На ВІА - зуцьки.
Тому, теоретично, пристойна материнака на 694Т - шикарний вар'янт. теоретично.
mklm
HWBOT OC Team
Звідки: dp

Повідомлення

shevalier
є 16 чіпова NCP на 256мб, чіпи перемаркеровані. на 133 2-2-2-5 пост є, якщо треба детальні тести - можу бахнути на вихідних, зараз не маю часу. або ж можу відправити завтра укр/нп. ціна питання - нуль грн.
shevalier
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

mklm: 23.05.2024 14:54 shevalier
є 16 чіпова NCP на 256мб, чіпи перемаркеровані. на 133 2-2-2-5 пост є, якщо треба детальні тести - можу бахнути на вихідних, зараз не маю часу. або ж можу відправити завтра укр/нп. ціна питання - нуль грн.
Беру)))
Хоча в NCP не вірю. Хоча було досить багато відгуків у свій час, що з деякими партіями саме NCP показував чудові результати (частіше правда - чудернацькі)
Написав в ЛС.
Відповісти