Підтверджено характеристики настільних процесорів Intel Core Ultra 200

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Згідно фото кристалу Lunar Lake, який є мобільним варінтом, 4 е-ядра разом з 4 МБ кешу займають всього 7,5 мм2.
Невже було шкода добавити ще 4-8 ядер (7,5-15мм2), всього 28-32 потоки, щоб мати реальний виграш проти 9950x, при цьому зменшивши споживання в мультипотоці за рахунок зниження частоти.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це вони дулю показали M$ зі своїми 13 топс замість 40?
Volodya811
Member

Повідомлення

ronemun: 08.10.2024 17:40 Згідно фото кристалу Lunar Lake, який є мобільним варінтом, 4 е-ядра разом з 4 МБ кешу займають всього 7,5 мм2.
Невже було шкода добавити ще 4-8 ядер (7,5-15мм2), всього 28-32 потоки, щоб мати реальний виграш проти 9950x, при цьому зменшивши споживання в мультипотоці за рахунок зниження частоти.
Підтримую. Мене також це дивує. Але, скоріше за все, відіграла роль жадібність, бо за виробництво Інтел платить ТМСЦ.

Відправлено через 1 хвилину 20 секунд:
mrigi: 08.10.2024 17:49 Це вони дулю показали M$ зі своїми 13 топс замість 40?
На виході Інтел видав Метеор Лайк замість Лунар Лайка. Не лише 13 топс, як в Метеор Лайку, а й відяха така сама - Алхімік+. Нове покоління відях на стаціонарні компи не дали, лише для мобільних.
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

250W ???
:insane:
Пропускаємо
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Люди сидять на форумі 13 років і все ще видаляють посилання з першого посту.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst,
якби я був модером/адміном - я б давав RO на місяць за те, що видаляють посилання з першого посту на новину ;)
someoneNicko
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

daesz: 08.10.2024 19:28 Ekz0rcyst,
якби я був модером/адміном - я б давав RO на місяць за те, що видаляють посилання з першого посту на новину ;)
А якби я був Адміном, я би зробив так, щоби користувач не міг зробити дурниці. Поганий UX -- вина сайту :-/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

someoneNicko: 08.10.2024 19:51
daesz: 08.10.2024 19:28 Ekz0rcyst,
якби я був модером/адміном - я б давав RO на місяць за те, що видаляють посилання з першого посту на новину ;)
А якби я був Адміном, я би зробив так, щоби користувач не міг зробити дурниці. Поганий UX -- вина сайту :-/
Ви просто гуманніший за мене :D
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 08.10.2024 19:28 Ekz0rcyst,
якби я був модером/адміном - я б давав RO на місяць за те, що видаляють посилання з першого посту на новину ;)
А яким президентом були б, або богом... ;)
sensorium
Member
Звідки: planet Earth

Повідомлення

radeon5870: 08.10.2024 18:11 250W ???
:insane:
Пропускаємо
А в чому проблема? будь-яка водянка справиться із 250 вт. Ну і не те щоб щось нове, вже 3 покоління топ і перед-топ інтелів стільки хавають, якщо не більше. Нічого не змінилось

Аби не 400 :laugh:
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

как и в 14 поколении процов от Интел - предельные 250W означает что проц тянет 35-250Ватт. А сколько конкретно - сильно присильно от матери и охлада зависит. Но опять Интел рекомендует 125Ватт. И 250Ватт может быть пиком на минуты... или не гарантийным случаем разгона.
Скоро в процы аналог смарт с винтов засунут - сколько наработал, как считал, график средних\предельных температур... . Турбо бусты всякие - они ж на внутренние показатели проца ориентирующуюся - осталось их вынести во вне... но будет как с "токами утечки у нвидии" (ASIC quality) в gpu-Z добавили и народ стал на сорта делить видеокарты с четкой корреляцией показателей с потенциалом в разгоне и Нвидия испугалась "убытков" и убрали внешнюю поддержку...
Відповісти