Серверні процесори Intel Xeon 6900P отримали до 128 ядер із підтримкою Hyper-Threading

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Artempo100
Junior

Повідомлення

Хоч серверне залізо інтел планку тримають
1234waltz
Member

Повідомлення

Серверні товсті 128 ядер - по специфікаціям 500 Вт.
Десктопні 8 товстих + 16 тонких ядер - по специфікаціям 250 Вт в PL2.
Відразу зрозуміло на які процесори віддані лінії виробництва Intel 3, а на які старі Intel 7 (10+++++). Хоча позиція зрозуміла, баба Ліза он прямим текстом сказала, що їх серверний сегмент більше цікавить, а десктопному сегменту тільки огризки зі столу, а лептопному хай вендори дякують, що індуси з сапорту в обличчя не плюють.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

1234waltz: 25.09.2024 09:37що їх серверний сегмент більше цікавить
Вы посмотрите серверное железо с 2009года. Там всегда так было :rotate:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В ультра серії HT не потрібен був, зроз :lol:
mrigi: 24.09.2024 14:10 Це лише доводить шо hyperthreading завжди був маркетинговим булшитом.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Память для серваков подтянули, обычно отставала по частотам :shuffle: .
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Кіловат давав ще 7980, під авх та звісно розгоном. Хоча багато хто тут сумнівається.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Intel десктоп: Hyper-Threading це пережиток минулого!
Intel сервера: В арсеналі процесорів ... Hyper-Threading!

У них там є комунікація між підрозділами? :spy:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields
Alligator
В мобіліті і десктопах нові ядра, в серверах старий рефреш. Сервера відстають на ціле покоління.
WarraxUA
Member

Повідомлення

Alligator: 25.09.2024 11:22 Intel десктоп: Hyper-Threading це пережиток минулого!
Intel сервера: В арсеналі процесорів ... Hyper-Threading!

У них там є комунікація між підрозділами? :spy:
це не комунікації, це чийсь надто вузький світогляд ;)
в десктопах така кількість тредів (до якої вже дійшли) реально просто не потрібна - їх немає чим там нагрузити, крім як тестами бенчмарків,
тому - награлись в кого більше і повернулись до здорового глузду,
в серверах же - навпаки, х2 тредів за +15% транзисторного бюджету - завжди актуально, особливо для гіперскайлерів
Востаннє редагувалось 25.09.2024 11:56 користувачем WarraxUA, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та ви зверніть увагу на мікроархітеутуру ядер. Це серверна версія метеор лейку, він і на десктопі ще з НТ. Наступне буде вже без. Році так в 27му. Інтел просто слоупок.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Мені будь ласка заверніть 60 ядер без гіпертредінгу на 5.0 частоті штатній з турбо 5.8 до 8 потоків та 800мб кешем л3 та нічого не треба іншого. Мені більше 60 потоків на десктопі не треба взагалі, але великі. Моя вода все буде охолоджувати нормально.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Inqizitor2022: 25.09.2024 12:20 Мені будь ласка заверніть 60 ядер без гіпертредінгу на 5.0 частоті штатній з турбо 5.8 до 8 потоків та 800мб кешем л3 та нічого не треба іншого. Мені більше 60 потоків на десктопі не треба взагалі, але великі. Моя вода все буде охолоджувати нормально.
"Серверні процесори" - "Мені більше 60 потоків на десктопі"
спойлер
Зображення
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

WarraxUA: 25.09.2024 11:54 це не комунікації, це чийсь надто вузький світогляд ;)
в десктопах така кількість тредів (до якої вже дійшли) реально просто не потрібна - їх немає чим там нагрузити, крім як тестами бенчмарків,
тому - награлись в кого більше і повернулись до здорового глузду,
в серверах же - навпаки, х2 тредів за +15% транзисторного бюджету - завжди актуально, особливо для гіперскайлерів
зараз під'їдуть рендерщики і скажуть шо надо. та і мені 8/16 це мінімум(бо тести та іншу бодягу гоняти треба, а воно зараз всі 8/16 грузить)
Відповісти