Samsung налагодила виробництво NVMe-накопичувачів PM9E1 з інтерфейсом PCIe 5.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Samsung налагодила виробництво NVMe-накопичувачів PM9E1 з інтерфейсом PCIe 5.0

Самсунг опаздывает со своим флагманом на pci-e 5.0, скоростя будут топовые как и цена на PROшки, хотя я думаю и EVO будут не дешёвые.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon
На самсунг никогда цены не были средними :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
А кто вообще сидит на 5.0, что оно на практике даёт? :shuffle:
yurius_r
Member

Повідомлення

Будь ласка, зробіть вже хтось диск і контролер 5.0 x1, мені такої швидкості за очі, а от ліній PCI-E не вистачає
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

yupi: 20.09.2024 12:54А кто вообще сидит на 5.0, что оно на практике даёт? :shuffle:
+ 5.0 мм до довжини прутня
Rayott
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Mike88: 20.09.2024 13:13
yupi: 20.09.2024 12:54А кто вообще сидит на 5.0, что оно на практике даёт? :shuffle:
+ 5.0 мм до довжини прутня
:lol: :lol: :lol:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

"Як підкреслює виробник, енергоефективність SSD зросла більш ніж на 50% порівняно з рішеннями минулого покоління"

Глянемо. Бо зараз нові ссд не дуже економічні та гарячі відповідно
FarCry
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 20.09.2024 12:54 А кто вообще сидит на 5.0, что оно на практике даёт? :shuffle:
На практике практически ничего кроме температуры SSD в 75° под нагрузкой, после чего она начинает тормозить. Возможно у Самсунгов тепловыделение будет пониже, очень на это надеюсь. У Crucial это караул. Теперь больше не удивляюсь размерам радиатора на MSI Frozr M580. Он реально нужен. :rotate:
Відповісти