AMD випустить процесор Ryzen Z2 Extreme для мобільних ігрових консолей на початку 2025-го

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити AMD випустить процесор Ryzen Z2 Extreme для мобільних ігрових консолей на початку 2025-го

Добаввляти ядра до цп та гп при тому що енергоефективність не була поліпшена відносно попередника - сумнівна ідея
80wh може попирхнутись
Але все ще має бути краще ніж Z1 на 40-50wh, тому побачимо
Та й такипристрій вже можна замість пекарні з док станцією використовувати
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 07.09.2024 13:45 Пропоную обговорити AMD випустить процесор Ryzen Z2 Extreme для мобільних ігрових консолей на початку 2025-го

Добаввляти ядра до цп та гп при тому що енергоефективність не була поліпшена відносно попередника - сумнівна ідея
80wh може попирхнутись
Але все ще має бути краще ніж Z1 на 40-50wh, тому побачимо
Та й такипристрій вже можна замість пекарні з док станцією використовувати
у мене так сестра використовує деку, покриває всі її задачі
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 07.09.2024 14:08
kalakawa: 07.09.2024 13:45 Пропоную обговорити AMD випустить процесор Ryzen Z2 Extreme для мобільних ігрових консолей на початку 2025-го

Добаввляти ядра до цп та гп при тому що енергоефективність не була поліпшена відносно попередника - сумнівна ідея
80wh може попирхнутись
Але все ще має бути краще ніж Z1 на 40-50wh, тому побачимо
Та й такипристрій вже можна замість пекарні з док станцією використовувати
у мене так сестра використовує деку, покриває всі її задачі
більшості дійсно вистачить, я мав на увазі більш вимогливого користувача
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Шо ж так довго. На AM5 коли?
l-m
Member

Повідомлення

kalakawa: 07.09.2024 13:45 енергоефективність не була поліпшена відносно попередника
:facepalm:
https://www.phoronix.com/review/amd-ryz ... -hx-370/13
https://www.phoronix.com/review/amd-rad ... m-rdna35/2
(Ryzen Z1 Extreme = Ryzen 7 7840U)
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 07.09.2024 13:45 Пропоную обговорити AMD випустить процесор Ryzen Z2 Extreme для мобільних ігрових консолей на початку 2025-го

Добаввляти ядра до цп та гп при тому що енергоефективність не була поліпшена відносно попередника - сумнівна ідея
80wh може попирхнутись
Але все ще має бути краще ніж Z1 на 40-50wh, тому побачимо
Та й такипристрій вже можна замість пекарні з док станцією використовувати
Ніхто на фултдп не грає, мені на z1 extreme вистачало 10вт щоб комфортно грати Halo master chief collection в мід-хай 1080p і 13вт щоб грати Yakuza Like a Dragon Infinite Wealth
yurius_r
Member

Повідомлення

Якщо просто візьмуть без переробки який небудь 380-й без переробки просто відберуть кращі кристали - то буде фейл. Я за 6 Zen5c ядер і iGPU на 20-24-CU, для портативних консолей цього буде за очі
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

AFU_power: 07.09.2024 17:35Ніхто на фултдп не грає
вот именно.
Отсюда и вопрос: на кой чёрт 12 ядер, если когда вы их загрузите они упадут по частоте до минимумов чтобы влезть в ТДП и батарейку не высадить за час.
Стоило делать 6 ядер Zen 5c, но здесь, очевидно, тупо берут имеющийся дизайн процессора для ноутбуков.
Название меняют и только.
Маркетологи сделали процессор - хавайте!
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ender: 07.09.2024 21:06
AFU_power: 07.09.2024 17:35Ніхто на фултдп не грає
вот именно.
Отсюда и вопрос: на кой чёрт 12 ядер, если когда вы их загрузите они упадут по частоте до минимумов чтобы влезть в ТДП и батарейку не высадить за час.
Стоило делать 6 ядер Zen 5c, но здесь, очевидно, тупо берут имеющийся дизайн процессора для ноутбуков.
Название меняют и только.
Маркетологи сделали процессор - хавайте!
Розумію, що більшість буде на вінді, але на лінуксі можна буде повимикати непотрібні ядра, вимкнути smt, перелаштувати Energy Preference на сторону iGPU, а проц хай трохи поголодає.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ender
Відповідь проста: на той що чіп робиться універсальним під покриття максимальної кількості ринків. Жеріть що дають (ц).

AFU_power
Вінда сама паркує невикористані ядра, робити руками нічого не треба. Лінукс, здається, теж вміє автоматом, але це не точно.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 07.09.2024 21:38 ender
Відповідь проста: на той що чіп робиться універсальним під покриття максимальної кількості ринків. Жеріть що дають (ц).

AFU_power
Вінда сама паркує невикористані ядра, робити руками нічого не треба. Лінукс, здається, теж вміє автоматом, але це не точно.
А я не кажу про традиційний лінукс, я кажу про ChimeraOS/Bazzite/SteamFork, які матимуть геймпадний інтерфейс та прив'язку конкретного тдп профіля до конкретної гри. Наприклад в Hades я матиму 10вт, 4 ядра, а в кіберпанку всі ядра, 25вт тдп. Я зараз використовую Bazzite для ROG Ally і Ayaneo Geek, зручна штука на базі Fedora
TyRo
Junior

Повідомлення

Эх дэку би другу ... але мені вистачає поки звічайного. Більш того він в мене як комп працює. Також памьять підняв на 6400 та тайми доопроцював. Юзаю на 12 вт+ вінда 11 дуалбут.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ender: 07.09.2024 21:06вот именно.
Отсюда и вопрос: на кой чёрт 12 ядер, если когда вы их загрузите они упадут по частоте до минимумов чтобы влезть в ТДП и батарейку не высадить за час.
Стоило делать 6 ядер Zen 5c, но здесь, очевидно, тупо берут имеющийся дизайн процессора для ноутбуков.
Название меняют и только.
Маркетологи сделали процессор - хавайте!
АМД не хочет продавать хорошую интеграшку дёшево, поэтому, в их предоставлении, она должна подкрепляться достаточным количеством ядер.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power
Power Control Panel V2 в допомогу.
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ender: 07.09.2024 21:06
AFU_power: 07.09.2024 17:35Ніхто на фултдп не грає
вот именно.
Отсюда и вопрос: на кой чёрт 12 ядер, если когда вы их загрузите они упадут по частоте до минимумов чтобы влезть в ТДП и батарейку не высадить за час.
Стоило делать 6 ядер Zen 5c, но здесь, очевидно, тупо берут имеющийся дизайн процессора для ноутбуков.
Название меняют и только.
Маркетологи сделали процессор - хавайте!
Олед экран и батарея от 60ват часов и даже с 12 ядрами автономность будет отличной. Увы только свич и дэк ставят олед экраны.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 08.09.2024 10:47 AFU_power
Power Control Panel V2 в допомогу.
Це не буде зручним рішенням на портативній консолі. Там вже є Handheld Daemon

Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
Scoffer
Я погуглив, автор кинув проект і для вінди є більш зручний Handheld Companion
unique-neon
Member

Повідомлення

Matumba92: 08.09.2024 13:47Олед экран и батарея от 60ват часов и даже с 12 ядрами автономность будет отличной
Я б не сказав, що олед економніший. Лише на темних кольорах. На світлих навпаки більше від рк споживає.
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Matumba92: 08.09.2024 13:47Олед экран
практически не влияет на автономность - диагональ мала.
Matumba92: 08.09.2024 13:47даже с 12 ядрами автономность будет отличной
проблема не в автономности 12 ядер, а в том что это бесполезные ядра половину из которых можно было бы смело выпиливать.
На примере Steam Deck видно что много процессорных ядер не требуется.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ender: 09.09.2024 04:37
Matumba92: 08.09.2024 13:47Олед экран
практически не влияет на автономность - диагональ мала.
Matumba92: 08.09.2024 13:47даже с 12 ядрами автономность будет отличной
проблема не в автономности 12 ядер, а в том что это бесполезные ядра половину из которых можно было бы смело выпиливать.
На примере Steam Deck видно что много процессорных ядер не требуется.
Та ні, якраз видно що їх не вистачає, особливо в портованих Соні екзах та кібері.
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

AFU_power: 09.09.2024 10:18Та ні, якраз видно що їх не вистачає, особливо в портованих Соні екзах та кібері.
ну так та 4 ядра Zen2
Консоль досить давно випущена.
Я ж кажу не зробити як у Steam Deck - 4 штуки, а половину від того що нам пропонують.
6 свіжих ядер ZEN5 було б цілком достатньо, а може навіть і 2+4 ZEN5+ZEN5c - це вже треба тестувати.
Відповісти