Thermal Grizzly пропонує новий водоблок для «голих» процесорів Intel LGA1700

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

чому доцихпір не продають проци з "голими кристалами"?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Цікаво, коли таєць випустив свій дірект дай водоблок, новин не було, те саме коли китайці барроу та айсмен випускали свої, але варто словенцям або хартунгу ворухнутись - тут же новина, хоча їх вироби не кращі точно, і гарантовано дорожчі.
Impulse101
Member

Повідомлення

_Slavko_: 02.09.2024 11:26 чому доцихпір не продають проци з "голими кристалами"?
Тому що криворукі юзери ламають такі проци. Плюс виглядає не презентабельно. Плюс були кулібіни які олівцем перетворювали один проц на інший. Це все вже було до K8 чи K7, точно не пам'ятаю.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Direct Die. IWB-CI-DWB-12 Дешевле, работает чотко, не благодарите. В Китае видел за 3200 у нас за 4к :beer:
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Контактна вага (і відповідно термальна маса) менша ніж у DWB-12 + таке саме "небезпечне" кріплення до ЦП -> грошей з великою ймовірністю не варте

Для порівняння:
supercool - кріплення ЦП безпечне, але потрібно зливати контур (є ризик потрапляння рідини на МП/ВК), perf :up:, ціна доступна
iceman - кріплення ЦП небезпечне, непотрібно зливати контур, perf :up:, ціна доступна
tg - кріплення ЦП небезпечне, непотрібно зливати контур, perf :puzzle:, ціна завищена
ek - кріплення ЦП безпечне, непотрібно зливати контур, термальна маса - моя повага, але perf :rolleyes:, ціна космос
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 02.09.2024 15:40 Контактна вага (і відповідно термальна маса) менша ніж у DWB-12 + таке саме "небезпечне" кріплення до ЦП -> грошей з великою ймовірністю не варте

Для порівняння:
supercool - кріплення ЦП безпечне, але потрібно зливати контур (є ризик потрапляння рідини на МП/ВК), perf :up:, ціна доступна
iceman - кріплення ЦП небезпечне, непотрібно зливати контур, perf :up:, ціна доступна
tg - кріплення ЦП небезпечне, непотрібно зливати контур, perf :puzzle:, ціна завищена
ek - кріплення ЦП безпечне, непотрібно зливати контур, термальна маса - моя повага, але perf :rolleyes:, ціна космос
Не заметил небезпечности, все стало как родное. Должно пугать выскакивая из коробки? ))
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

jumanji: 02.09.2024 16:29 Не заметил небезпечности, все стало как родное. Должно пугать выскакивая из коробки? ))
ЦП у Ice/TG фактично приліпає і не фінксується в сокеті, тобто при вийманні він може зісковзнути і пошкодити піни сокета, і забігаючи наперед - використання каптонової чи будь-якої іншої стрічки для фіксації ЦП це таке собі рішення, бо погіршує притискання блоку до МП (маю Iceman тож знаю, про що кажу)
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 02.09.2024 16:41
jumanji: 02.09.2024 16:29 Не заметил небезпечности, все стало как родное. Должно пугать выскакивая из коробки? ))
ЦП у Ice/TG фактично приліпає і не фінксується в сокеті, тобто при вийманні він може зісковзнути і пошкодити піни сокета, і забігаючи наперед - використання каптонової чи будь-якої іншої стрічки для фіксації ЦП це таке собі рішення, бо погіршує притискання блоку до МП (маю Iceman тож знаю, про що кажу)
Понял вас, да такое может быть, и при съеме рамки прижимной (которая не стандартная). на это мне всё равно, этот проц уже летал и смд сбивал на нем :shuffle: . :beer: этот водоблок я пока еще не снимал.
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

_Slavko_: 02.09.2024 11:26 чому доцихпір не продають проци з "голими кристалами"?
их очень легко уничтожить просто неправильно начав закручивать болты. я так в детстве чужой атлон бартон угробил.
но как опция было бы хорошо. или как бандл в комплекте с материнкой, процом и охладом на всю материнку
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

подсветочка символично так, как портал в ад...
AndrewV
Member

Повідомлення

_Slavko_: 02.09.2024 11:26 чому доцихпір не продають проци з "голими кристалами"?
я ЗА, только в комплекте должна идти отвертка Torque Screwdriver - 0.6Nm или еще еще меньшей сильі, чтобьі не пережимать пиньі.

типа такой - тогда любой "юзверь" поставит
спойлер
https://www.ekwb.com/shop/ek-loop-torqu ... iver-0-6nm
Відповісти