Продажі шутера Concord могли скласти лише 25 тисяч копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
1234waltz
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Продажі шутера Concord могли скласти лише 25 тисяч копій
Тим часом "Піковий онлайн Deadlock наблизився до 150 тисяч гравців". Ці дві новини так гарно виглядають поряд. Хто б міг подумати, що черговий соєвий клон фортнайто-апухс нікому не потрібен.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

1234waltz
Командний геройський шутер клон батлрояля? Цікаво :rotate:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тим часом укун за викресленням китайців стабільно тримає 250к щодня. А ви тут розповідали :D
Dee_q3
Member

Повідомлення

Чекайте 100% знижки.
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Це типу тренд такий? Створювати однообразні ПВП ігри міняючи сетінг і створюючи як умого дитячі персонажі в надії зірвати куш? Скільки цих клонів? Чесно - просто якесь дно відбуваєтся в геймдеві...
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Куколд не злетів.
Занадто багато інклюзівіті і дайвьорсіті. Коли уже зрозуміють, що повісточка тільки впе псує і збитки приносить, що в кіноіндустрії, що в ігровій. Але гра й без цього УГ.
Sailor Popeye
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Це іронічно, як розповідають про важливість та як потрібна інклюзивностість в іграх, коли виходить прям інклюзивна гра то виявляється нікому не потрібна. В той самий смітник відправилась Dustborn

Мабуть корейська First Descendant продала більше копій наборів з скіном жіночого персонажа чим продалось копій Concord
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

Sailor Popeye
Подібні проєкти фінансуються з грантів відповідних фондів.
В Україну подібні проєкти також заходять і спробуй ще виграти в ньому
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Skiff93: 02.09.2024 09:55 Куколд не злетів.
Занадто багато інклюзівіті і дайвьорсіті. Коли уже зрозуміють, що повісточка тільки впе псує і збитки приносить, що в кіноіндустрії, що в ігровій. Але гра й без цього УГ.
Інклюзивно-дайвьорснутий Overwatch свого часу злетів, як зараз злітає і Deadlock з купою інклюзивних персонажей. Мабуть справа не в цьому? Просто тут поганий дизайн персонажей, які нічим не запам'ятовуються. А прайс у 40$, за ноунейм-клон безкоштовного Overwatch - став фінальним цвяхом у домовині. :rotate:
Востаннє редагувалось 02.09.2024 10:30 користувачем Telcontar, всього редагувалось 1 раз.
1234waltz
Member

Повідомлення

Grava: 02.09.2024 09:27 1234waltz
Командний геройський шутер клон батлрояля? Цікаво :rotate:
Зараз би розбиратись в сортах онлайн шлаку, при наявності сінглових сюжетних ігр)
tornadox
Member

Повідомлення

Samilo: 02.09.2024 10:25 Sailor Popeye
Подібні проєкти фінансуються з грантів відповідних фондів.
В Україну подібні проєкти також заходять і спробуй ще виграти в ньому
Можливо, маєте приклади, скільки такі фонди задонатили в якусь гру, наприклад, з українського геймдеву? З того, що я дослідив, суми донатів таких фондів зазвичай варіюються від сотень до кількох тисяч доларів. Звісно, є державні фонди, де суми вже в районі десятків тисяч доларів, але я думаю, це більше стосується високо розвинених країн.

Щось мені здається, що жоден з таких донатів не покриває вагомої частини розробки AAA-ігор, хіба що, можливо, інді-ігор.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Samilo: 02.09.2024 10:25 Sailor Popeye
Подібні проєкти фінансуються з грантів відповідних фондів.
В Україну подібні проєкти також заходять і спробуй ще виграти в ньому
не думаю, что есть гранты на 150 лямов, что б выпустить очередной конкорд :)
По теме, вполне ожидаемые продажи, учитывая реакцию на игру. Скорее всего еще попытаются перевести на f2p, а потом и вовсе закроют это недоразумение
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

ящитаю это успех
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Scoffer: 02.09.2024 09:31Тим часом укун за викресленням китайців стабільно тримає 250к щодня. А ви тут розповідали :D
Як викреслити китайців, якщо вони стабільно сидять через ВПН?
Sailor Popeye: 02.09.2024 10:00Це іронічно, як розповідають про важливість та як потрібна інклюзивностість в іграх, коли виходить прям інклюзивна гра то виявляється нікому не потрібна. В той самий смітник відправилась Dustborn
Найцікавіше, що поки що жодна (наскільки я знаю) гра не зафейлилась через недостатню інклюзивність (наскільки я знаю), а прикладів зворотнього достатньо.
Tetronga
Member

Повідомлення

Якраз кількість продажів дорівнює кількості любителів інклюзивності та толерантності серед геймерів ;)
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sweet Baby Inc. не доведут до добра своей пропагандой повесточки и инклюзивности в играх :down:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Грандіозний провал, такому треба навчатися. Здається після такого гейм дизайнера, гейм продюсера і проджект менеджера на роботу точно не візьмуть
Востаннє редагувалось 02.09.2024 16:43 користувачем MqM, всього редагувалось 1 раз.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 02.09.2024 09:31 Тим часом укун за викресленням китайців стабільно тримає 250к щодня. А ви тут розповідали :D
Знаем мы этих игроков :laugh:
спойлер
Зображення
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 02.09.2024 10:28
Skiff93: 02.09.2024 09:55 Куколд не злетів.
Занадто багато інклюзівіті і дайвьорсіті. Коли уже зрозуміють, що повісточка тільки впе псує і збитки приносить, що в кіноіндустрії, що в ігровій. Але гра й без цього УГ.
Інклюзивно-дайвьорснутий Overwatch свого часу злетів, як зараз злітає і Deadlock з купою інклюзивних персонажей. Мабуть справа не в цьому? Просто тут поганий дизайн персонажей, які нічим не запам'ятовуються. А прайс у 40$, за ноунейм-клон безкоштовного Overwatch - став фінальним цвяхом у домовині. :rotate:
Плюсую. Пройшовся по кільком десяткам відгуків у Стімі (більшість - негативні). І в жодному з них не було згадки про інклюзивність. Критикують через відсутність новизни, вважають що гра такого рівня мала б бути f2p, скаржаться на дизайн і малу кількість гравців.

Але це я спочатку дивився відгуки українською (їх всього два), а потім - які попало. Якщо налаштуватись на російські відгуки - цілком можливо, що там буде багато про "повєсточку"

Що ж до гри, то мені Destiny у свій час сподобалась, Concord навіть додав у вішліст (хоч і не пам'ятав цього). Думаю, є шанси, що вона перейде на f2p, от тоді можна буде навіть спробувати :gigi:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Telcontar: 02.09.2024 10:28Інклюзивно-дайвьорснутий Overwatch свого часу злетів, як зараз злітає і Deadlock з купою інклюзивних персонажей.
Ми з вами у один Overwatch грали?

Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти