В Epic Games Store дарують The Callisto Protocol

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Предлагаю обсудить В Epic Games Store дарують The Callisto Protocol

Оооо, заберём! :beer:
Rex
Member

Повідомлення

Я так розумію, це щось типу Дед Спейс?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кайфова гра, але має один глобальний мінус, висловлю його у формі побажання:
Щоб в девів секс закінчувався так же, як закінчилась ця гра...
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Rex: 22.08.2024 18:37 Я так розумію, це щось типу Дед Спейс?
так, автори надихалися ним
Alex646
Member

Повідомлення

Gelonyrum: 22.08.2024 18:42 Кайфова гра, але має один глобальний мінус, висловлю його у формі побажання:
Щоб в девів секс закінчувався так же, як закінчилась ця гра...
В длс закінчили же. Хоча теж уг вийшов.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 22.08.2024 18:45
Rex: 22.08.2024 18:37 Я так розумію, це щось типу Дед Спейс?
так, автори надихалися ним
Це не вірно. Дед спейс 1 був створений Гленом Скофілдом, який же є і головним геймдизайнером та творцем Калісто.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Шлак. Шкода трафіку.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Epic Store как всегда радует, это вам не Playstation Plus какой-то :super:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Гра лайно. Дарма витрачені 360 грн. Не рекомендую навіть безкоштовно, краще пограйте Дед Спей рімейк.

Відправлено через 53 секунди:
Martix: 22.08.2024 19:38 Epic Store как всегда радует, это вам не Playstation Plus какой-то :super:
Мені Соні вже котрий рік безкоштовно продовжує ПС Плюс.

Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Rex: 22.08.2024 18:37 Я так розумію, це щось типу Дед Спейс?
Дед Спейс із Аліекспрес.
Shreder
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Щось таке страшне і відразливе. Фу
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

daesz: 22.08.2024 18:59
MqM: 22.08.2024 18:45

так, автори надихалися ним
Це не вірно. Дед спейс 1 був створений Гленом Скофілдом, який же є і головним геймдизайнером та творцем Калісто.
уяви можна надихатися навіть власними творами, але ж не один він створював гру так? тобто інші надихалися для них чужим твором

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
Геральт: 22.08.2024 19:09 Шлак. Шкода трафіку.
та ну, не думаю, що все так погано) не відвертий треш, просто є певні проблеми
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 22.08.2024 20:27 уяви можна надихатися навіть власними творами
:gigi:
MqM: 22.08.2024 20:27 тобто інші надихалися для них чужим твором
Пруф буде чи пишемо щоб щось писати?
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

daesz: 22.08.2024 20:29
MqM: 22.08.2024 20:27 уяви можна надихатися навіть власними творами
:gigi:
MqM: 22.08.2024 20:27 тобто інші надихалися для них чужим твором
Пруф буде чи пишемо щоб щось писати?
Ніде немає навіть в англомовних джерелах, що ще хтось перейшов у нову студію. Вам варто розібратися з терміном натхнення перш ніж чіплятися до людей, можливо вас не смішите те від чого ви явно далекі) Про самокопіювання не чули? Але з уважністю таки проблема, бо я писав про авторів, не може одна людина втілити весь візуальний стиль. Відкриваємо список спеціальностей у геймдеві, хоча би по арт частині, аби зрозуміти, що одна людина за них роботу не зробить)
Писати будь що це по вашій частині)
Це нагадує мені ситуацію коли Метро ледь не називають грою гск, бо там декілька людей раніше працювали) Тільки от чомусь візуальний стиль все ж відрізняється)
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Хорошая игра. Местным серунам, как обычно, нужны белоснежные зубы у даренной лошади
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Гра в принципі непогана, але кожної локації провалювалюєшся, тобі упорота супутниця махає ручкою і пробираєшся на слідуючу локацію, а там знову десь зриваєшся на саме дно. Якась імпотенція у сценаристів. Відносини між героями також прописувалися під кайфом. Скажена баба фактично знищила життя ГГ погрузивши його у саму дупу, і він їй вирішив допомогати... просто рука лице.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Voozy: 22.08.2024 20:51 Хорошая игра. Местным серунам, как обычно, нужны белоснежные зубы у даренной лошади
З.Ы: Да, есть небольшие статтеры. Да, не дотягивает до Дед Спейс (нифига себе планка). Но никогда запредельных денег не стоила (давно взял в стиме за <500 грн), графоний хороший, хорошая атмосфера, не худшая история. На шарик вообще - грех жаловаться)
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

купив якось по дишману но пройшов на половину таке собі не дет пес, як за безплатно то беріть.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 22.08.2024 20:44
daesz: 22.08.2024 20:29
:gigi:

Пруф буде чи пишемо щоб щось писати?
Ніде немає навіть в англомовних джерелах, що ще хтось перейшов у нову студію. Вам варто розібратися з терміном натхнення перш ніж чіплятися до людей, можливо вас не смішите те від чого ви явно далекі) Про самокопіювання не чули? Але з уважністю таки проблема, бо я писав про авторів, не може одна людина втілити весь візуальний стиль. Відкриваємо список спеціальностей у геймдеві, хоча би по арт частині, аби зрозуміти, що одна людина за них роботу не зробить)
Писати будь що це по вашій частині)
Це нагадує мені ситуацію коли Метро ледь не називають грою гск, бо там декілька людей раніше працювали) Тільки от чомусь візуальний стиль все ж відрізняється)
Вам варто розібратись із терміном нарцисизм, а також з тим, що ніхто в здоровому глузді таке б не сказав в жодному інтерв'ю. А оскільки пруфа у вас немає (що засвідчує здорову логіки у людини яка цю гру робила) - то от балаболите.
На цьому флуд цей можна й закінчити.
Востаннє редагувалось 22.08.2024 21:48 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

насколько мне нравяться игры космические хорроры по типу дед спейса - но это поделие эпиков я не смог осилить
поиграл около 5 часов и удалил, чето не зашло
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Не рекомендую.
Відповісти