Nvidia дарує копію Star Wars Outlaws покупцям відеоадаптерів GeForce RTX 40-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Nvidia дарує копію Star Wars Outlaws покупцям відеоадаптерів GeForce RTX 40-ї серії

Власників 4060/4060ті нвідія, традиційно, за людей не вважає :D
Kravan
Member

Повідомлення

Ну вот, только задумался про покупку карты зеленых. Но брать не буду, пусть в эту повестку европейские гомогеи играют.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

daesz: 21.08.2024 15:40 Власників 4060/4060ті нвідія, традиційно, за людей не вважає :D
Не потягнуть гру. Сенсу немає дарувати )
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 21.08.2024 16:11
daesz: 21.08.2024 15:40 Власників 4060/4060ті нвідія, традиційно, за людей не вважає :D
Не потягнуть гру. Сенсу немає дарувати )
:lol:

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
Kravan: 21.08.2024 15:50 Ну вот, только задумался про покупку карты зеленых. Но брать не буду, пусть в эту повестку европейские гомогеи играют.
Перейму це тягар повістки у вас за безплатно і постараюсь щоб нікому іншому вона не дісталась :D
Bukakanga
Member

Повідомлення

после прошлогоднего впаривания Старфилда с амудэшными карточками, я с какой-то настороженностью стал посматривать на игры, которые дают в нагрузку с ГПУ.
yariksom
Member

Повідомлення

Kravan: 21.08.2024 15:50 Ну вот, только задумался про покупку карты зеленых. Но брать не буду, пусть в эту повестку европейские гомогеи играют.
Вони завжди поруч в кімнаті? :lol:
olegwatch
Member
Аватар користувача
Звідки: Odesa

Повідомлення

Із задоволенням візьму в дар код на гру, якщо кому не цікава буде гра після покупки відеокарти :shuffle:
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Я правильно зрозумів - що це проаван має покласти папірець з кодом у коробку ?
olegwatch
Member
Аватар користувача
Звідки: Odesa

Повідомлення

_nic: 21.08.2024 17:32 Я правильно зрозумів - що це проаван має покласти папірець з кодом у коробку ?
Зазвичай на пошту надсилають код
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Когда-то я получил код с игрой Колин Мак-Рей ралли при покупке видеокарты. Когда руки дошли поиграть, оказалось, что срок действия кода истёк... :gigi:
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 21.08.2024 15:40 Пропоную обговорити Nvidia дарує копію Star Wars Outlaws покупцям відеоадаптерів GeForce RTX 40-ї серії

Власників 4060/4060ті нвідія, традиційно, за людей не вважає :D
ASS - stabilnost :lol:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Bukakanga: 21.08.2024 16:21 после прошлогоднего впаривания Старфилда с амудэшными карточками, я с какой-то настороженностью стал посматривать на игры, которые дают в нагрузку с ГПУ.
Все познается в сравнение, мне например подарали код на Redfall :gigi:
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Лучше, когда коды кошелька steam дарят - больше свободы, так сказать... :rolleyes:
Відповісти