MSI представила версію GeForce RTX 4070 Super для фанатів World of Warcraft

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI представила версію GeForce RTX 4070 Super для фанатів World of Warcraft

Ну от це вже вентус здорової людини ))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У вови ще залишились фанати? :gigi:
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

daesz: 21.08.2024 13:28 У вови ще залишились фанати? :gigi:
Так, і багато. У п'ятницю он нове доповнення виходить.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для фанатів WOW достатньо 1060.
З головою вистачає.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio: 22.08.2024 10:39 Для фанатів WOW достатньо 1060.
З головою вистачає.
Вов - це не КС. Тут за мінімалками і 800х600 ніхто не женеться.
А багатьом взагалі подобається грати на максималках
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe
так там і на максималках все нормально працює. Іноді навіть вирубаю деякі ефекти бо мені блур не подобається, і подібні яскравості.
загалом 3.3.5 ще доволі грабельна. Для тих хто не розуміє чому гра популярна досі: музика, атмосфера, локації, улюблені типи героїв. Все це на віки врізається в пам'яті, і коли все це згадуєш - дуже приємні спогади. Навіть стартові локації вже визивають ностальгію.
Я граю в цілому сам по собі, але колись і в рейди ходили, і підземелля штурмували. Але мій типаж - збирати, вивчати, прокачувати, облазити всі локації і т.п.

Чого вартують тільки мурлоки. А чого вартують тільки фрази "Нужно больше золота".
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio: 22.08.2024 12:17загалом 3.3.5 ще доволі грабельна
Братан, то ми про різні речі говоримо.
Для 3.3.5 твоя 1060 це уберкосмольот, воно на gtx650 літає все вправо.

А сьогоднішній вов - це зовсім інша в плані графіки гра. Його почали графічно перекроювати ще з пандарії і з тих пір туди завезли багато сучасних технологій, дохренаполігональні моделі, жирні текстури і спецефекти. Все воно їсть і не дуже скромно))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio: 22.08.2024 12:17 avuremybe
так там і на максималках все нормально працює. Іноді навіть вирубаю деякі ефекти бо мені блур не подобається, і подібні яскравості.
загалом 3.3.5 ще доволі грабельна. Для тих хто не розуміє чому гра популярна досі: музика, атмосфера, локації, улюблені типи героїв. Все це на віки врізається в пам'яті, і коли все це згадуєш - дуже приємні спогади. Навіть стартові локації вже визивають ностальгію.
Я граю в цілому сам по собі, але колись і в рейди ходили, і підземелля штурмували. Але мій типаж - збирати, вивчати, прокачувати, облазити всі локації і т.п.

Чого вартують тільки мурлоки. А чого вартують тільки фрази "Нужно больше золота".
Фанатів 3.3.5? Погоджусь. Але 3.3.5 і на калькуляторі запуститься. Фанатів ритейлу? Ай донт сінк соу.
Відповісти