Zotac оснастила «турбіною» відеокарту GeForce RTX 4070 Blower

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Пропоную обговорити Zotac оснастила «турбіною» відеокарту GeForce RTX 4070 Blower

Ну таке собі "досягнення".
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Rederst: 20.08.2024 11:08Ну таке собі "досягнення".
їх роблять для обходу санкцій, а не масс маркету.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 20.08.2024 13:26
Rederst: 20.08.2024 11:08Ну таке собі "досягнення".
їх роблять для обходу санкцій, а не масс маркету.
Які там санкції на 4070, ще й не супер :gigi:
А якщо ще почитати статтю :
Виробник позиціює нову відеокарту як рішення для ігрових комп'ютерів малого форм-фактора (SFF).
А якщо ще й за новинами послідкувати :
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/ne ... sff-ready/
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

daesz: 20.08.2024 13:47Які там санкції на 4070, ще й не супер :gigi:
На 4070 немає, тому можна спробувати компенсувати кількістю карт продуктивність. А турбінне охолодження робить їх придатними для такого використання.
daesz: 20.08.2024 13:47А якщо ще почитати статтю :

Виробник позиціює нову відеокарту як рішення для ігрових комп'ютерів малого форм-фактора (SFF).
А ви думаєте, що напишуть "карта для дата-центрів в умовах обмежень на більш потужні чіпи"?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 20.08.2024 13:50
daesz: 20.08.2024 13:47Які там санкції на 4070, ще й не супер :gigi:
На 4070 немає, тому можна спробувати компенсувати кількістю карт продуктивність. А турбінне охолодження робить їх придатними для такого використання.
Для цього візьмуть гігу 4080 аі тор, а не звичайну 4070 :)
waryag: 20.08.2024 13:50 А ви думаєте, що напишуть "карта для дата-центрів в умовах обмежень на більш потужні чіпи"?
Навіщо, якщо є 4090D яка зроблена для Китаю і яка з невеликим бустом працює як 4090 звичайна?
oleg5d75
Member

Повідомлення

Давно завивання турбін в ПК не чув... :)
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

oleg5d75: 20.08.2024 13:58 Давно завивання турбін в ПК не чув... :)
А я ніколи не чув), але завжди подобалась ідея з виходом теплого повітря за межі корпусу. Не розумію чому 3-4 слотові варіанти не роблять, щоб об'єм радіатора компенсував не надто високі оберти турбіни для забезпечення допустимого рівня галасу).
Pride91
Member

Повідомлення

Afit: 20.08.2024 14:08
oleg5d75: 20.08.2024 13:58 Давно завивання турбін в ПК не чув... :)
А я ніколи не чув), але завжди подобалась ідея з виходом теплого повітря за межі корпусу. Не розумію чому 3-4 слотові варіанти не роблять, щоб об'єм радіатора компенсував не надто високі оберти турбіни для забезпечення допустимого рівня галасу).
Тому що трислотових не напихаєш в робочу станцію, а двослотових турбінок 4шт впихнути можна, для цього вони і створюються, а якщо хочеш прям холодну карту і щоб гнати її +1000мгц при 1.5вольтах то є водянки як кастомні так і заводські. Простіше кажучи у всього своя ніша на ринку, а просто так по приколу ніхто нічого не вигадує.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Pride91: 22.08.2024 11:27
Afit: 20.08.2024 14:08

А я ніколи не чув), але завжди подобалась ідея з виходом теплого повітря за межі корпусу. Не розумію чому 3-4 слотові варіанти не роблять, щоб об'єм радіатора компенсував не надто високі оберти турбіни для забезпечення допустимого рівня галасу).
Тому що трислотових не напихаєш в робочу станцію, а двослотових турбінок 4шт впихнути можна, для цього вони і створюються, а якщо хочеш прям холодну карту і щоб гнати її +1000мгц при 1.5вольтах то є водянки як кастомні так і заводські. Простіше кажучи у всього своя ніша на ринку, а просто так по приколу ніхто нічого не вигадує.
Та це наче й не по приколу, маты відяху яка накшталт блоку живлення самостійно виводить нагріте повітря за межі корпусу. Цю роботу по суті роблять системи рідинного охолодження. Мати варіант 3-4 слотової турбіни для геймерів було б теж не погано. Залишалось би довести всі переваги такого рішеняя до аудиторії.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Afit: 22.08.2024 15:01Та це наче й не по приколу, маты відяху яка накшталт блоку живлення самостійно виводить нагріте повітря за межі корпусу. Цю роботу по суті роблять системи рідинного охолодження. Мати варіант 3-4 слотової турбіни для геймерів було б теж не погано. Залишалось би довести всі переваги такого рішеняя до аудиторії.
Геймери практично одностайно проголосували гаманцем проти турбінного охолодження.
Поки його нав'язувати еталонними дизайнами карт - ще якось продавалося, хоча майже усюди турбіни були гірше. Як тільки чіпмейкери перейшли на нормальне виконання карт - турбіни швидко зникли.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

waryag: 22.08.2024 15:11
Afit: 22.08.2024 15:01Та це наче й не по приколу, маты відяху яка накшталт блоку живлення самостійно виводить нагріте повітря за межі корпусу. Цю роботу по суті роблять системи рідинного охолодження. Мати варіант 3-4 слотової турбіни для геймерів було б теж не погано. Залишалось би довести всі переваги такого рішеняя до аудиторії.
Геймери практично одностайно проголосували гаманцем проти турбінного охолодження.
Поки його нав'язувати еталонними дизайнами карт - ще якось продавалося, хоча майже усюди турбіни були гірше. Як тільки чіпмейкери перейшли на нормальне виконання карт - турбіни швидко зникли.
Так я говорю про гіпотетично товсті, а значить тихі турбіни. Не вже ти і далі обирав би відяху, яка при всіх рівних буде нагрівати компоненти всередині, коли є варіант уникнути цього? Загальний комфорт по температурам в системі покращівся, а рівень обертів від корпусних вертух можна було б навіть знизити.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 22.08.2024 16:06 Так я говорю про гіпотетично товсті, а значить тихі турбіни. Не вже ти і далі обирав би відяху, яка при всіх рівних буде нагрівати компоненти всередині, коли є варіант уникнути цього? Загальний комфорт по температурам в системі покращівся, а рівень обертів від корпусних вертух можна було б навіть знизити.
Як один 40-50-60мм пропелер може навіть гіпотетично краще продути/охолодити 3 слотовий радіатор ніж 3х90-100мм пропелер. Питання риторичне.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Afit: 22.08.2024 16:06
waryag: 22.08.2024 15:11

Геймери практично одностайно проголосували гаманцем проти турбінного охолодження.
Поки його нав'язувати еталонними дизайнами карт - ще якось продавалося, хоча майже усюди турбіни були гірше. Як тільки чіпмейкери перейшли на нормальне виконання карт - турбіни швидко зникли.
Так я говорю про гіпотетично товсті, а значить тихі турбіни. Не вже ти і далі обирав би відяху, яка при всіх рівних буде нагрівати компоненти всередині, коли є варіант уникнути цього? Загальний комфорт по температурам в системі покращівся, а рівень обертів від корпусних вертух можна було б навіть знизити.
рецепт 1:
береш ітх маму, відносно вузький куорпус з дірявими боковинами, відяху з СО, яка лізе в корпус по ширині майже в притик і велика частина повітря буде видуватися зразу на зовні крізь діряві боковини
рецепт 2:
ітх мама + дірявий корпус сендвіч, відяха набирає повітря ззовні і видуває повітря назовні

і нетреба ніявиких 3-4 поверхових турбін
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz: 22.08.2024 16:08 Як один 40-50-60мм пропелер може навіть гіпотетично краще продути/охолодити 3 слотовий радіатор ніж 3х90-100мм пропелер. Питання риторичне.
Пан гуманітарій?
Авжеж може.

Отправлено спустя 2 минуты 10 секунд:
oversteve: 22.08.2024 17:17 рецепт 1:
береш ітх маму, відносно вузький куорпус з дірявими боковинами, відяху з СО, яка лізе в корпус по ширині майже в притик і велика частина повітря буде видуватися зразу на зовні крізь діряві боковини
рецепт 2:
ітх мама + дірявий корпус сендвіч, відяха набирає повітря ззовні і видуває повітря назовні

і нетреба ніявиких 3-4 поверхових турбін
У мене профільний працює як раз по першій схемі. Дійсно, чудово видувається повітря від карти через бокові стінки.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 22.08.2024 19:15
daesz: 22.08.2024 16:08 Як один 40-50-60мм пропелер може навіть гіпотетично краще продути/охолодити 3 слотовий радіатор ніж 3х90-100мм пропелер. Питання риторичне.
Пан гуманітарій?
Авжеж може.
Ну да, ну да, я забув ми ж не звертаємо увагу якими потугами, тут всі і кожен живе на зльотній смузі, це ж нормально :gigi:
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

была у меня 3090 с турбиной, это ужас. хорошо что продаван забрал ее назад
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz: 22.08.2024 16:08
Afit: 22.08.2024 16:06 Так я говорю про гіпотетично товсті, а значить тихі турбіни. Не вже ти і далі обирав би відяху, яка при всіх рівних буде нагрівати компоненти всередині, коли є варіант уникнути цього? Загальний комфорт по температурам в системі покращівся, а рівень обертів від корпусних вертух можна було б навіть знизити.
Як один 40-50-60мм пропелер може навіть гіпотетично краще продути/охолодити 3 слотовий радіатор ніж 3х90-100мм пропелер. Питання риторичне.
Я тебе здивую, але поцікався якось який діаметр "пропелера" внутрішнього блока кондиціонера. Дує потужно й тихо. Будеш шокований
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 23.08.2024 01:28
daesz: 22.08.2024 16:08
Як один 40-50-60мм пропелер може навіть гіпотетично краще продути/охолодити 3 слотовий радіатор ніж 3х90-100мм пропелер. Питання риторичне.
Я тебе здивую, але поцікався якось який діаметр "пропелера" внутрішнього блока кондиціонера. Дує потужно й тихо. Будеш шокований
https://climate24.com.ua/zapchasti/turb ... -106x640mm
Ну тобто діаметр 106мм, товщина 640мм. Це те саме що 50х25, якщо не 40х15.
Зроз. Питання відпали.
Зображення
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Afit: 23.08.2024 01:28
daesz: 22.08.2024 16:08
Як один 40-50-60мм пропелер може навіть гіпотетично краще продути/охолодити 3 слотовий радіатор ніж 3х90-100мм пропелер. Питання риторичне.
Я тебе здивую, але поцікався якось який діаметр "пропелера" внутрішнього блока кондиціонера. Дує потужно й тихо. Будеш шокований
ви плутаєте тангенціальний і радіальний вентилятори, як саме ви збираєтеся присобачити тангенціальний до відяхи і куди він буде видувати повітря? :think:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

der_meister: 22.08.2024 20:20 была у меня 3090 с турбиной, это ужас. хорошо что продаван забрал ее назад
хахаха, я даже знаю кто этот продаван :laugh:


ее на водянку в итоге пару месяцев назад пересадили, кстати.
Відповісти