Наступного тижня ASUS представить материнські плати AM5 з логікою AMD X870/X870E

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Paladin_D
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Наступного тижня ASUS представить материнські плати AM5 з логікою AMD X870/X870E

Не совсем понятно, зачем нужен х870, если есть х670 и единственное отличие, если я верно понял это саппорт юсб4
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Paladin_D: 18.08.2024 08:37Не совсем понятно, зачем нужен х870, если есть х670
Чтобы продавать более дорогие мамки. А х670 (а также а620, который лучше В840) с рынка постепенно уберут.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Paladin_D: 18.08.2024 08:37 Пропоную обговорити Наступного тижня ASUS представить материнські плати AM5 з логікою AMD X870/X870E

Не совсем понятно, зачем нужен х870, если есть х670 и единственное отличие, если я верно понял это саппорт юсб4
У x670 Wi-Fi 6E здається, коли тут Wi-Fi 7. На Х8хх без проблем CPU Zen 6 має працювати, коли з попередниками можуть палки в колеса вставляти.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Як не було сенсу в 70 так і нема. 50 цілком вистарчає
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

А можна не треба?
Бо Ісус з кожним разом все більш баговане шось за супер оверпрайс випускає :facepalm: :tomat:
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Геральт: 18.08.2024 09:19 Як не було сенсу в 70 так і нема. 50 цілком вистарчає
Я хочу pcie5 и usb4 чтобы материнка прожила до конца цикла жизни платформы. И амд вынуждает брать х870
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KYDRAM: 18.08.2024 10:41 А можна не треба?
Бо Ісус з кожним разом все більш баговане шось за супер оверпрайс випускає :facepalm: :tomat:
поясніть будь ласка чого ви хлопчину мінусите. Асус дійсно з топа і лідера все більше скочується у лайно. так, виглядає все круто і преміально і візуально і по характеристикам, але якість компонентів і якість сборки все гірше і гірше. в них вже давно інженерів перемогли маркетологи.
чи то тому що він Асус назвав Ісус і збудились віруни (хоча незрозуміло що б віруни робили на технічному форумі)? Так він міг банально промахнутися клавішею. І це незважаючи на те що назва ASUS в залежності від мови в різних странах може звучати в дуже різних діапазонах і Ісус то ще не самий гірший варіант.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

white_noise: 18.08.2024 11:56
KYDRAM: 18.08.2024 10:41 А можна не треба?
Бо Ісус з кожним разом все більш баговане шось за супер оверпрайс випускає :facepalm: :tomat:
поясніть будь ласка чого ви хлопчину мінусите. Асус дійсно з топа і лідера все більше скочується у лайно. так, виглядає все круто і преміально і візуально і по характеристикам, але якість компонентів і якість сборки все гірше і гірше. в них вже давно інженерів перемогли маркетологи.
чи то тому що він Асус назвав Ісус і збудились віруни (хоча незрозуміло що б віруни робили на технічному форумі)? Так він міг банально промахнутися клавішею. І це незважаючи на те що назва ASUS в залежності від мови в різних странах може звучати в дуже різних діапазонах і Ісус то ще не самий гірший варіант.
Не знаю, купил мать асус, все сразу завелось, рам работает на 6400 в ехпо без танцев с бубном, или вы думаете что гига, или мси лучше? не смешите инженера диванные
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

white_noise: 18.08.2024 11:56чи то тому що він Асус назвав Ісус і збудились віруни (хоча незрозуміло що б віруни робили на технічному форумі)? Так він міг банально промахнутися клавішею
Та невже... Просто є такий тип людей, які і у дорослому віці будуть писати "каляка-маляка" як у дитсадочку і вважати, що спотворювати слова - це круто.
Broller
Junior
Звідки: Біляївка,Одеса

Повідомлення

Я так розумію власників b650/x670 ця подія обходить стороною?
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Broller: 18.08.2024 18:10 Я так розумію власників b650/x670 ця подія обходить стороною?
чего? Может кто-то захочет абгрейднуться.
sensorium
Member
Звідки: planet Earth

Повідомлення

shnok: 18.08.2024 14:49
Не знаю, купил мать асус, все сразу завелось, рам работает на 6400 в ехпо без танцев с бубном, или вы думаете что гига, или мси лучше? не смешите инженера диванные
Тоже саме, полностью подтверждаю.

А еще что мне нравится в материнках асус так это то, что у них наиболее мощные и холодные питальники проца. У меня на не дорогой асус таф при 250 вт жора проца температура VRM даже до 70 град не доходит (66-69 в зависимости от температуры в комнате). Может меня эксперты щас поправят и скажут тчо там стабилизация плохая или еще какие-то косяки в них есть, но я не сильно то и оверклокер, а вот следить чтобы железо не перегревалось это задача номер один даже для простых юзеров.

А еще попробовал парочку китайских радиаторов для ссд и родные которые шли с этой материнкой показали наилучшие результаты

До это были мамки от гиги - ну типа ок, но асус все равно как-то лучше при этой же цене (ну и если не читать гневные коменты в интернетах))
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Broller: 18.08.2024 18:10 Я так розумію власників b650/x670 ця подія обходить стороною?
Фигасебе) Каждое поколение - обновляться?) Даже если денег куча - смысла мало. У меня x670e tuf (без вайфай) и там кроме Wi-Fi 7 - ничего нового. Если что карточку новую куплю
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Подивіться огляд всіх материнко на б650, наприклад, у хардвер анбрксед. Потім розкажете шо там по температурам врм і взагалі стабільністю :lol:
У деяких моделей таф файфая платка тупо не працює в тих платах, будь де в іншому залізі в порядку. Сервіси кажуть можу поміняти, але результат буде тойже :eek:
Напруга на проц веревищена одразу з заводу. Криві налаштування кулерів через саме плату :eek:
Це те що перве в голову прийшло :beer:
І так, свідомо написав саме ісус, бо вмирає теж мучаючись :rotate:
Ну а тим хто фапає на бренд, ще є риг від них же, сильно дорожче і НЕ краще :laugh: несіть ваші коштики хом'ячки :beer:
Xeqtr
Junior

Повідомлення

Найбільше здивувало в коментах те, що якісь проблемки з мамками Асус у тих, у кого їх НЕМАЄ, вони просто прочитали десь там... Глянули на Ютубі обзор та інше..

У людей, у яких материнка є, і відписались тут - все добре. В тому числі і у мене - Asus B650 Tuf, - абсолютно жодних проблем за півтора року користування, запустилось все з 1 разу і зразу ЕXPO виставилось ще на мега-старому біосі аля 1218 до обнови, плата не гріється, з напругою все ок, рідний радіатор під Samsung 980 PRO дуже добрий.

Якийсь парадокс.. :eek: :eek:
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Xeqtr: 18.08.2024 22:40 Найбільше здивувало в коментах те, що якісь проблемки з мамками Асус у тих, у кого їх НЕМАЄ, вони просто прочитали десь там... Глянули на Ютубі обзор та інше..
Ничего удивительного. То что Асус поправились, это замечательно, но при выборе, если есть отрицательные отзывы, то как-бы логично посмотреть в другую сторону, при этом, не в худшую сторону.
byaka
Member

Повідомлення

Xeqtr: 18.08.2024 22:40 Найбільше здивувало в коментах те, що якісь проблемки з мамками Асус у тих, у кого їх НЕМАЄ, вони просто прочитали десь там... Глянули на Ютубі обзор та інше..

У людей, у яких материнка є, і відписались тут - все добре. В тому числі і у мене - Asus B650 Tuf, - абсолютно жодних проблем за півтора року користування, запустилось все з 1 разу і зразу ЕXPO виставилось ще на мега-старому біосі аля 1218 до обнови, плата не гріється, з напругою все ок, рідний радіатор під Samsung 980 PRO дуже добрий.

Якийсь парадокс.. :eek: :eek:
Парадокс у тому, що зараз люди тут пишуть, що у них все добре, а коли в інший раз їм з продукцією асус не пощастить, то вони бігатимуть по CЦ як ошпарені, а сервісні центри їм писатимуть відписки, що вже два місяці чекають деталей. Хоча мали відразу повернути гроші за брак.
А знаєте звідки я знаю що у дошок асус є проблеми, я був власником кількох дошок асус минулих поколінь (якщо z790 вважати минулим поколінням) Про одну tuf z490 навіть є мій відгук тут на форумі.
alextampa
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

До війни займався продажем комп'ютерних комплектуючих і ноутбуків. По якості у Асуса ноути були одні з найгірших, гірше тільки Асери були. Рік назад взяв собі ноут Асус (випереджаючи питання - на момент термінової заміни ноута з потрібними характеристиками був тільки Асус, тому довелось його брати). Це жах... Один з роз'ємів USB почав глючити через місяць, через рік згорів процесор... І це враховуючі, що ноут не самий дешманський, 1300$. Тому по якості бренду Асус є великі питання, можу підтвердити вище сказане
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Тут наверное еще важно отношение человека в целом к компу. У меня вот знакомый оказывается достаточно часто ловил зависания компа, синие экраны и вылеты софта и я так понял он был полностью уверен что это у всех так комп должен работать. Там был не Асус но не суть. Еще он это аргументировал тем что ведь у него недорогая сборка на AMD значит по идее она и не должна стабильно работать (лол) :gigi: Так же и с видяхой чувак нагуглил что шум дросселей 'Coil Whine' это ниче страшного, это конечно так, но он то подумал что это так у всех видеокарт в принципе. Ну и конечно по итогу человек с таким отношением какую бы плату или видяху не выбрал будет говорить что с ней все норм было, даже если это не так :-/

P.S. Дело было не в плате, TM5 тест оперативки без конфига выдал с десяток ошибок у него, так он и сидел думаю что все 'ок' )))
byaka
Member

Повідомлення

Earanak: 19.08.2024 01:57 Тут наверное еще важно отношение человека в целом к компу. У меня вот знакомый оказывается достаточно часто ловил зависания компа, синие экраны и вылеты софта и я так понял он был полностью уверен что это у всех так комп должен работать. Там был не Асус но не суть. Еще он это аргументировал тем что ведь у него недорогая сборка на AMD значит по идее она и не должна стабильно работать (лол) :gigi: Так же и с видяхой чувак нагуглил что шум дросселей 'Coil Whine' это ниче страшного, это конечно так, но он то подумал что это так у всех видеокарт в принципе. Ну и конечно по итогу человек с таким отношением какую бы плату или видяху не выбрал будет говорить что с ней все норм было, даже если это не так :-/

P.S. Дело было не в плате, TM5 тест оперативки без конфига выдал с десяток ошибок у него, так он и сидел думаю что все 'ок' )))
Дуже вірно сказано, якось відвідав такого експерта, який мені казав в інтернеті, що його відеокарта асус не має шуму дроселів. І що ви думаєте, поки не тицьнув носом до останнього сперечався і казав, що в нього все нормально.
Відповісти