G.Skill випускає комплекти пам'яті DDR5-6400 із затримками CL30

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
unique-neon
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити G.Skill випускає комплекти пам'яті DDR5-6400 із затримками CL30

Не думаю, що щось особливе. Вони з напругою 1.40в. Для прикладу в наших магазинах брав на 6400 mhz 32cl goodram irdm але з напругою 1.35в, а по факту ще й працюють на 1.27в.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

unique-neon: 13.08.2024 15:42 Пропоную обговорити G.Skill випускає комплекти пам'яті DDR5-6400 із затримками CL30

Не думаю, що щось особливе. Вони з напругою 1.40в. Для прикладу в наших магазинах брав на 6400 mhz 32cl goodram irdm але з напругою 1.35в, а по факту ще й працюють на 1.27в.
Теж маю таку пам’ять з таймінгами (XMP) 32-38-38-78
Цікаво яка буде різниця з таймінгами 30-39-39-102 ?
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

разница в том, что вам на новых гарантируют (с учетом qvl) работу что на интеле, что на амд 6400 при указанных задержках.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

vltk: 13.08.2024 16:52 разница в том, что вам на новых гарантируют (с учетом qvl) работу что на интеле, что на амд 6400 при указанных задержках.
Не факт. Сам контроллер памяти в процессоре может не потянуть такую частоту...
unique-neon
Member

Повідомлення

Igoretc: 13.08.2024 16:48Теж маю таку пам’ять з таймінгами (XMP) 32-38-38-78
Цікаво яка буде різниця з таймінгами 30-39-39-102 ?
Різниця швидше за все в межах похибки вимірювань. Більше толку від потюнених trefi + trfc.
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

LordTornado: 13.08.2024 17:19
vltk: 13.08.2024 16:52 разница в том, что вам на новых гарантируют (с учетом qvl) работу что на интеле, что на амд 6400 при указанных задержках.
Не факт. Сам контроллер памяти в процессоре может не потянуть такую частоту...
Это очень неудачный камень будет, хотя да, бывают и такие.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Igoretc: 13.08.2024 16:48
unique-neon: 13.08.2024 15:42 Пропоную обговорити G.Skill випускає комплекти пам'яті DDR5-6400 із затримками CL30

Не думаю, що щось особливе. Вони з напругою 1.40в. Для прикладу в наших магазинах брав на 6400 mhz 32cl goodram irdm але з напругою 1.35в, а по факту ще й працюють на 1.27в.
Теж маю таку пам’ять з таймінгами (XMP) 32-38-38-78
Цікаво яка буде різниця з таймінгами 30-39-39-102 ?
Если сравнивать c32 і с30 - минимальная.
А вообще - бывает разная. От смешной до достаточно неплохой.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зачем в 1080 играть? Что бы разницу в таймингах увидеть?
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

jumanji: 14.08.2024 01:23 Зачем в 1080 играть? Что бы разницу в таймингах увидеть?
не увсех карта топ сигменгта, 3060 и 6600 народные карты как б
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 14.08.2024 01:25
jumanji: 14.08.2024 01:23 Зачем в 1080 играть? Что бы разницу в таймингах увидеть?
не увсех карта топ сигменгта, 3060 и 6600 народные карты как б
Я не про карты, просто уже 8к есть панели, а народ еще в вырвиглаз 1080 шпилит. Я еще могу понять на ноуте 1080.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

jumanji: 14.08.2024 01:29
man1242: 14.08.2024 01:25

не увсех карта топ сигменгта, 3060 и 6600 народные карты как б
Я не про карты, просто уже 8к есть панели, а народ еще в вырвиглаз 1080 шпилит. Я еще могу понять на ноуте 1080.
Щас с комфортом в 4к поиграть с длсс или фср надо 4080-7900хтх или 4090 сразу лучше, все остальное 2к максимум. Просто не причем тут карты :rotate:
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 14.08.2024 01:33
jumanji: 14.08.2024 01:29

Я не про карты, просто уже 8к есть панели, а народ еще в вырвиглаз 1080 шпилит. Я еще могу понять на ноуте 1080.
Щас с комфортом в 4к поиграть с длсс или фср надо 4080-7900хтх или 4090 сразу лучше, все остальное 2к максимум. Просто не причем тут карты :rotate:
Еще есть 2к в которые вообще можно хорошо играть 4090 как по мне х2 цены не стоит
sensorium
Member
Звідки: planet Earth

Повідомлення

man1242: 14.08.2024 01:33
Щас с комфортом в 4к поиграть с длсс или фср надо 4080-7900хтх или 4090 сразу лучше, все остальное 2к максимум. Просто не причем тут карты :rotate:
Если человек практически безсмысленно покупает топовою оперативу, прирост производительности от которой сомнительный и готов на это тратить деньги просто потому что может, то у него уже давно стоит и 4090 и проц соотвествующий и монитор давно не 1080 и не 60 гц

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
man1242: 14.08.2024 01:25
не увсех карта топ сигменгта, 3060 и 6600 народные карты как б
ну за то оператива будет топ! по стоимости самой карты :)
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

jumanji
А я не понимаю, как можно 55" использовать как монитор. И сидеть за километр от него.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

jumanji: 14.08.2024 01:23 Зачем в 1080 играть? Что бы разницу в таймингах увидеть?
Якщо грати/працювати сидячи за звичайним столом з клавіатурою/мишкою перед монітором, то 24" у більшості випадків є оптимальний розмір. Звичайно, що бувають винятки, але і досі це не так часто. А популярні ноутбуки переважно мають ще менші екрани. Для 24" ідеальне розширення є FHD 1080 і навіть на такому екрані дуже багато людей постійно користуються декількома відкритими вікнами, а якщо гра на повний екран то не завжди буває комфортно з оглядом переферії. Якщо грати в ігри на повний екран на ще більших моніторах то це вже 100% проблеми як з шиєю так і зором. Знаю по собі, бо так і не зміг звикнути навіть до 27" і рідко коли відкриваю вікно на весь екран.
Питання:
- Для чого собі псути здоров’я? Кому цікаві ваші понти?
- Для чого переплачувати за розрекламованими маркетологами, але непотрібними у більшості випадків убер дорогими комплектуючими?
- Для чого себе мордувати обмежуючи параметри якості зображення на великих екранах щоб досягнути бажаного FPS?
Питання риторичні і людям з комплексами неповноцінності з патологічною потребою вічно перед іншими понтуватись дорогими цяцьками, коментувати не бажано :rotate:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Igoretc: 14.08.2024 09:07 Якщо грати в ігри на повний екран на ще більших моніторах то це вже 100% проблеми як з шиєю так і зором. Знаю по собі, бо так і не зміг звикнути навіть до 27" і рідко коли відкриваю вікно на весь екран.
Питання:
- Для чого собі псути здоров’я? Кому цікаві ваші понти?
- Для чого переплачувати за розрекламованими маркетологами, але непотрібними у більшості випадків убер дорогими комплектуючими?
- Для чого себе мордувати обмежуючи параметри якості зображення на великих екранах щоб досягнути бажаного FPS?
Питання риторичні і людям з комплексами неповноцінності з патологічною потребою вічно перед іншими понтуватись дорогими цяцьками, коментувати не бажано :rotate:
До повноекранного 27 (QHD) звикнув досить швидко. Мало того, перемикаюсь на ньому з робочого ноута (14' FHD, ото дійсно біль і псування зору) на домашній ПК.
То не справа понтів чи комплексів. На більшій роздільчій банально більше поміщається як при роботі, так і в іграх.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 14.08.2024 07:17 jumanji
А я не понимаю, как можно 55" использовать как монитор. И сидеть за километр от него.
Я на нем только играю *ПК*, остальное делаю на ноуте ) теперь вы поняли. И я не сижу, а лежу в двух метрах от него, я слишком ленив что бы сидеть :gigi:
sensorium
Member
Звідки: planet Earth

Повідомлення

Igoretc: 14.08.2024 09:07
jumanji: 14.08.2024 01:23 Зачем в 1080 играть? Что бы разницу в таймингах увидеть?
Якщо грати/працювати сидячи за звичайним столом з клавіатурою/мишкою перед монітором, то 24" у більшості випадків є оптимальний розмір. Звичайно, що бувають винятки, але і досі це не так часто. А популярні ноутбуки переважно мають ще менші екрани. Для 24" ідеальне розширення є FHD 1080 і навіть на такому екрані дуже багато людей постійно користуються декількома відкритими вікнами, а якщо гра на повний екран то не завжди буває комфортно з оглядом переферії. Якщо грати в ігри на повний екран на ще більших моніторах то це вже 100% проблеми як з шиєю так і зором. Знаю по собі, бо так і не зміг звикнути навіть до 27" і рідко коли відкриваю вікно на весь екран.
Питання:
- Для чого собі псути здоров’я? Кому цікаві ваші понти?
- Для чого переплачувати за розрекламованими маркетологами, але непотрібними у більшості випадків убер дорогими комплектуючими?
- Для чого себе мордувати обмежуючи параметри якості зображення на великих екранах щоб досягнути бажаного FPS?
Питання риторичні і людям з комплексами неповноцінності з патологічною потребою вічно перед іншими понтуватись дорогими цяцьками, коментувати не бажано :rotate:
Я не власник 32'' 4k бо в цьому випадку ваша думка й справді може має місце (да і то спірно, бо якщо не враховувати кошти на монік+4090 то це все ж таки зручніше але не для моєї специфіки задач - мені треба 2-3 моніки для роботи, можна й маленькі), але 24-ка в 2024 році цк вже далеко не самий зручний монік.
Я чомусь впевнений що якщо б вам дати 27'' 2,5k на тиждень покористуватись - після цього ви б не змогли повернутись назад на свій 24. Навіть звичайний веб серфінг буде вже не то. Просто коли ви звикли до свого 24 + немає можливості апгрейднутись (я цей висновок роблю вже з того що ви там згадуєте про понти і дорогі цяцьки, які насправді не мають ніякого відношення до звичайного 27'' 2,5k) то як то кажуть - кожна жаба своє болото хвалить.
Так що якщо говорити про якісь обмеження то вони є лише у вас. Бо маючи 4к монік ніщо не заважає й далі грати собі в 1080 якщо ви такий любитель 100500 фпс.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

sensorium: 14.08.2024 20:09мені треба 2-3 моніки для роботи, можна й маленькі
Ви неуважно читаєте і як результат робите неправильні висновки з мого коменту.
1. "Звичайно, що бувають винятки" - можливо у вас саме такий варіант.
2. У мене є непоганий монітор з 27" в 2к, а також 24" 1080 і я важаю, що перевага більшого дуже відносна.
3. Я нічого тут не хвалю, скоріше навпаки.
4. Сидячи за звичайним столом перед монітором 4к (переважно це великі діагоналі) менш зручно конролювати процес динамічної гри на повному екрані (наприклад масові пвп замєси), а очі і шия втомлюються швидше і це факт, а щоб розігнати сучасну графонисту гру більше ніж на 60 фпс без вливання додаткових 1,5-2к$ в ПК навряд чи вдасться, тобто мови про 100500 фпс тут не йдеться взагалі.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Igoretc
Мав багато монітопів, як 24, 27 в 2к, 34 в 3.5к і 48(lg c-1)
Зараз 32 в 4к олед.
32 оптимальна діагональ як по розміру так і щільності пікселів, а значить красоті картинки.
Звісно що для пвп типу контр страйк і тд мабуть 24 оптимально, всі кібер змагання по моєму проходять на цих діагоналях.
Для інших ігор 27 2к або 32 4к в залежності від відеокарти.
Дивитись на красоти рдр2, елден рінг і тд в маленький екран це біль як на мене, те саме що дивитись кіно на телефоні і телевізорі, абсолютно різне сприйняття фільму.
32 наприклад сидячи звичайно на витягнуту руку і навіть трішки ближче, бачиш весь монітор, це не гнутий а прямий.
Насправді це доволі не велика діагональ як можна собі уявити, в живу він доволі маленький.
Ну це суто мій досвід, мої вподобання :)
Кожному своє як кажуть :)
І я не жертва маркетингу, це мій досвід реального користування різними діагоналями і розширеннями і до чого я врешті дійшов.

Ну і звісно скільки людина готова витратити на ПК, або має змогу витратити.
Якщо небагато то варіантів як 23-24 дюйми і немає і це нормально.
Приходжу до товариша в гості, сідаю за його 24 фулшд, я чітко бачу вуглуваті пікселі, через це нечітку картинку всю в драбинках і згладжування тут не допоможе, тут вже фізика великого пікселю і для мене це боляче і неприємно.
Я навіть на 27 в 2к бачу поганеньку картинку через недостатню щільність пікселів, але вона хоч нормальна вже і з нею в принципі можна миритись ну і економно до заліза.
Відповісти