TSMC намагається вирішити проблему з робочими кадрами на новому заводі в Аризоні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Пропоную обговорити TSMC намагається вирішити проблему з робочими кадрами на новому заводі в Аризоні

А в нас на форумі народ масово на Інтел бочку котить і вихвалює які TSMC молодці
А ви б хотіли в таких умовах працювати? Без права на відпочинок і під постійним приниженням, чисто по азіатськи
А уявіть собі що думають американці, де зброя чисто іграшка з дитинства, а поняття честі і гідності вище за все

TSMC теж прийдеться щось з цим вирішувати, адже отримані міліарди кешом, територія, майбутнями податками доступом до ринку тре віддавати
yariksom
Member

Повідомлення

Уявляю собі як виросте ціна кінцевого продукту на американських фабриках, китайці з Тайваню як і китайці з Китаю плювали на трудове законодавство з високого горба, тому продукція дешевша.
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

То привезіть людей з Тайваню. Вони не проти пожити у США. А то влаштували серіал Санта-Барбара.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
item2: 09.08.2024 13:04 То привезіть людей з Тайваню. Вони не проти пожити у США. А то влаштували серіал Санта-Барбара.
6000 спеціалістів навіть в Тайвані на деревах не ростуть
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa
А 6000 не треба. Кістяк основних інженерів значно менший. Критично важливі з них <10%.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

ronemun: 09.08.2024 12:50 А ви б хотіли в таких умовах працювати? Без права на відпочинок і під постійним приниженням, чисто по азіатськи
В Україні якось інакше колись було? :laugh: Особливо на виробничих лініях чи держпідприємствах.
Ще про злий Фоксконн згадати можна, де бідолаги з вікон виходили.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

yariksom: 09.08.2024 13:00 Уявляю собі як виросте ціна кінцевого продукту на американських фабриках, китайці з Тайваню як і китайці з Китаю плювали на трудове законодавство з високого горба, тому продукція дешевша.
Та ніяк не виросте
Мені лінь шукати вартість виробництва нового техпроцесу в TSMC, але 70% там займає софт, американський, а не все що вироблено на фабриці
А ви що думали що фабрика це саме головне? Смішно :lol:
Щоб зробити щось, його тре спроектувати, а сам софт коштує під 1 млрд. дол., і не важливо скільки ви будете потім виробляти - 1 пластину чи мільйон
Зарплата тим більше
Проблема не в зарплатах, а в культурі - для азіатів люди- НЕЛЮДИ, а худоба, офіційно. Це на рівні РЕЛІГІЇ - найвищого закону. А найвищий закон не можна порушувати, навіть думати не можна!
Вони просто платять вам, і все - ви їх раб, без права гідності, любові, милосердя, терпіння за похибки, права на ВИБІР...
як приклад вам приведу ставлення людей до тварин - одних ми любимо, а в міліони раз більше іде на мясо/сало/шкіру.. . І нічого :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun: 09.08.2024 12:50чисто по азіатськи
А я коли кажу що тайванці це китайці в усіх відношеннях як не подивись, то мені чомусь не вірять :laugh:
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

всего-то не быть скотами и сделать 3 смены вместо двух. стоимость переработок спокойно покроет цену третьей смены
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та всем давно известно что TSMC и Тесла одни из худших мест для работы, и я ещё удивляюсь где они смогли найти эти 2к людей
И раз уже они захотели открываться в Америке то и менеджеров управленцев тоже нужно было брать америкосов, а не диких тайваньцев с плетками которые относятся к работникам как к животным или даже хуже...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13
Вони не схотіли відкриватись в америці. Америка сама сильно порекомендувала відкритись бо у неї інші плани на Тайвань, не плутай.
Тим часом хочу зауважити що розслабений інтол все ще відчутно зливає "диким тайванцям", можливо зливає і "диким корейцям" зі схожим до тайванського менталітетом. Про ще більш розслаблений GF з головним фабом в Німеччині взагалі мовчу, ті злитись давно і назавжди. Так що вам або шашечки, або їхати.

Відправлено через 13 хвилин 37 секунд:
І у них там комплексна проблема. Я прямо впевнений що робочі умови в нашому розумінні не головне. Можна почати з повісток і назначення менеджерів по списку, а не по вмінням, і закінчити прекрасним кліматом міста Фінікс, де половину року пилові бурі шо сонця не видно, а інша половина пекло 40+. Іноді одночасно. Я там бував якось і більше не хочу, навіть за бабки.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 09.08.2024 15:48 Vlaad13
Вони не схотіли відкриватись в америці. Америка сама сильно порекомендувала відкритись бо у неї інші плани на Тайвань, не плутай.
Тим часом хочу зауважити що розслабений інтол все ще відчутно зливає "диким тайванцям", можливо зливає і "диким корейцям" зі схожим до тайванського менталітетом. Про ще більш розслаблений GF з головним фабом в Німеччині взагалі мовчу, ті злитись давно і назавжди. Так що вам або шашечки, або їхати.

Відправлено через 13 хвилин 37 секунд:
І у них там комплексна проблема. Я прямо впевнений що робочі умови в нашому розумінні не головне. Можна почати з повісток і назначення менеджерів по списку, а не по вмінням, і закінчити прекрасним кліматом міста Фінікс, де половину року пилові бурі шо сонця не видно, а інша половина пекло 40+. Іноді одночасно. Я там бував якось і більше не хочу, навіть за бабки.
Понял принял, в этом плане согласен что климат сильно решает и что там такая погода мы не знали, их наверное налоговыми льготами заманили и те кто всё это решал как то вряд-ли задумывались о простых работягах
Я для них тоже вижу путь онли привезти людей из за границы так как среди америкосов они уже себя скомпрометировали и ни один вменяемый человек к ним работать не пойдет
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якби там питання стояло лише в робочому графіку, то робітників вже б знайшли. Не такий вже й цукор та америка в цьому плані, переробітки і відсутність соц плюшок там рядова і звична тема. Нам щось явно недоговорюють :rotate:
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

stoned: 09.08.2024 13:14 чи держпідприємствах
На госпредприятиях нет такой нагрузки как у коммерсов. И КЗоТ куда как более соблюдают.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Сподіваюся на мої примхи імпульсивно купити якусь цяцьку в майбутньому це не вплине :weep:
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

S
Особисто доводилось працювати до 49 змін без вихідних на держпідприємстві_нейм. Коли потрібно здавати роботу з людини ти перетворюєшся на корпоративну власність і кзпп мало кого бентежить.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Scoffer: 09.08.2024 15:55 Нам щось явно недоговорюють :rotate:
Думаю не домовились стосовно платні. Не для кожного американського спеціаліста достатньо умовної "миски з рисом та кішкожінки" для роботи на роботі.
l-m
Member

Повідомлення

kalakawa: 09.08.2024 13:06
item2: 09.08.2024 13:04 То привезіть людей з Тайваню. Вони не проти пожити у США. А то влаштували серіал Санта-Барбара.
6000 спеціалістів навіть в Тайвані на деревах не ростуть
Саме так.
TSMC в Тайвані кожен рік вигрібає по декілька тисяч прямо з університетів тих, хто закінчив магістратуру/докторантуру, та при цьому пропонує у 2-3 рази вищу зарплату ніж середня в Тайвані у галузі напівпровідників.
Але те що багато грошей в Тайвані — це не дуже в США.
Alexsandr
Member

Повідомлення

S: 09.08.2024 19:09
stoned: 09.08.2024 13:14 чи держпідприємствах
На госпредприятиях нет такой нагрузки как у коммерсов. И КЗоТ куда как более соблюдают.
Как обычно зависит от места. Местами и в выходной работай, с утра пораньше на работу, распечатать и неси. У руководства местами нет не понятия выходной день или ночь или что свет дадут на два часа, а ты на работе.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

stoned: 09.08.2024 23:28Особисто доводилось працювати до 49 змін без вихідних на держпідприємстві_нейм. Коли потрібно здавати роботу з людини ти перетворюєшся на корпоративну власність і кзпп мало кого бентежить.
Кто везет на том и едут, слать в й.ух и ссылаться на закон. Уволят судиться.
Відповісти