Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
yariksom
Member

Повідомлення

Usagi: 08.08.2024 12:19 Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Переважно консолі для дітей та дорослих купують закордоном, а працюють вони на ПК потужністю з печатну машинку.
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

yariksom: 08.08.2024 12:23 Переважно консолі для дітей та дорослих купують закордоном, а працюють вони на ПК потужністю з печатну машинку.
Так це ж нормальний кейс) і в вестернів часто нема пк або мак. Там зрозуміло. Тому написав уточнення
Коли маєш середній пк.
А я таких знаю багато
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Usagi
Коли хочеш спокійно пограти з дивану на великому екрані(не тягаючи комп чи кілометрові HDMI), коли у домі живе не одна людина, що хоче інколи пограти, та й кооперативних ігор зі спліт-скріном на консолі більше :dontknow:
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Telcontar: 08.08.2024 12:27 Usagi
Коли хочеш спокійно пограти з дивану на великому екрані(не тягаючи комп чи кілометрові HDMI), коли у домі живе не одна людина, що хоче інколи пограти, та й кооперативних ігор зі спліт-скріном на консолі більше :dontknow:
-Не бачу проблеми в хдмі.
-Коли не одна людина - єдиний варіант(при умові що інша людина в цей час працює на пк)
-Коопів точно не більше. Купа інді проектів існує.

А уяви витратити ці 20000 на умовний ВР шолом якщо вже так хочеться купити іграшку. Пройдете всі проекти через пару місяців продасте шолом. До того ж ігри не такі дорогі як на плойку
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Usagi: 08.08.2024 12:19Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Вы забыли про майнинг и оверпрайс железо в 2020-2021м годах ? Тогда сонька и бокс смотрелись очень даже неплохо как игровые устройства
Kyro
Member

Повідомлення

Usagi: 08.08.2024 12:19 Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Ну в 23 роки багато чого не зрозуміло. А в 40+ колупання в компі комусь вже не приносить радощів. Консоль зручніша це факт. Грати з родиною на консолі теж зручніше і це також факт. Там немає чітерів ще один факт. Немає драйверів, оновлення віндовс.
Праюють люди на ноутбуці який до речі ще й службовий може бути. Стаціонарний комп це рідкість в наші часи.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Usagi: 08.08.2024 12:19 Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Частково погоджусь. Я свою вже декілька місяців не вмикав. Причому комп під'єднаний до ТВ і в деякі ігри граю саме на ньому. Графіка та частота кадрів на плойці ну дуже погана, це покоління не тягне 4к, нормального апскейлеру нема, все шакальне і повільне. Ексклюзиви чи не всі вже не ексклюзивні. Єдине для чого потрібна пс5 це спліт скрін (на ПК майже нічого нормального з ним нема), особливо гонки. І коли хтось з дитиною в гості приходе на погратися, на ПК все ж забагато всього, щоб отак просто давати повний доступ.

А от якщо пк нема, то це (була - зараз вже можна і кращий пк за ті ж кошти зібрати) дуже прикольна недорога платформа для ігор.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Інколи сонька купується заради ексклюзивів. Навіть якщо ти переважно граєш на ПК. Принаймні так було раніше, коли на ній було більше ексклюзивів і не було цензури. Якась одна гра типу Persona 5 могла продати тобі консоль. На реддіті читав, що деякі люди в цьому році купували соньку заради Stellar Blade.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Usagi: 08.08.2024 12:19Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Позалипати годинку -другу після роботи з мінімальними рухами.
Крім того, величезній кількості людей пк просто не потрібен.
Kyro
Member

Повідомлення

Kirakishou: 08.08.2024 13:27 Інколи сонька купується заради ексклюзивів. Навіть якщо ти переважно граєш на ПК. Принаймні так було раніше, коли на ній було більше ексклюзивів і не було цензури. Якась одна гра типу Persona 5 могла продати тобі консоль. На реддіті читав, що деякі люди в цьому році купували соньку заради Stellar Blade.
Це на намальовані сідниці подивитися за 500$?
Not bad. :gigi:
Reinmar
Member

Повідомлення

Kyro: 08.08.2024 13:09
Usagi: 08.08.2024 12:19 Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Ну в 23 роки багато чого не зрозуміло. А в 40+ колупання в компі комусь вже не приносить радощів. Консоль зручніша це факт. Грати з родиною на консолі теж зручніше і це також факт. Там немає чітерів ще один факт. Немає драйверів, оновлення віндовс.
Праюють люди на ноутбуці який до речі ще й службовий може бути. Стаціонарний комп це рідкість в наші часи.
Спірні питання) Мені навпаки було складно, що для гри на косолі треба її вмикати,мати окремий ТВ/монітор,або перемикати з пк) Мені так зручно: попрацював на пк - пк не вимикаю і граю відразу і не треба нічого переналаштовувати. Короче різні випадки. П.с. звістно для дітей це зручніше стаціонарниіка
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Kyro: 08.08.2024 13:09
Usagi: 08.08.2024 12:19 Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Ну в 23 роки багато чого не зрозуміло. А в 40+ колупання в компі комусь вже не приносить радощів. Консоль зручніша це факт. Грати з родиною на консолі теж зручніше і це також факт. Там немає чітерів ще один факт. Немає драйверів, оновлення віндовс.
Праюють люди на ноутбуці який до речі ще й службовий може бути. Стаціонарний комп це рідкість в наші часи.
Полностью подерживаю.
Последние пару лет отдаю предпочтение проектор+бокс. К развлечениям на ПК интерес интерес практически полностью угас. Чаще пользуюсь макбуком, чем стационарным компьютером.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Kyro: 08.08.2024 14:56Це на намальовані сідниці подивитися за 500$?
Not bad. :gigi:
Ще люди купували по декілька копій цієї гри щоб підтримати розробників. Я і сам люблю намальовані сідниці. Правда купувати соньку не збираюся, але коли гра вийде на комп’ютері, то обов’язково пограю.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Kirakishou: 08.08.2024 13:27 Інколи сонька купується заради ексклюзивів. Навіть якщо ти переважно граєш на ПК. Принаймні так було раніше, коли на ній було більше ексклюзивів і не було цензури. Якась одна гра типу Persona 5 могла продати тобі консоль. На реддіті читав, що деякі люди в цьому році купували соньку заради Stellar Blade.
Я в 2021 купив її заради Bloodborne.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Usagi: 08.08.2024 12:19 Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Так купи и разберись
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Usagi: 08.08.2024 12:32 -Не бачу проблеми в хдмі.
-Коли не одна людина - єдиний варіант(при умові що інша людина в цей час працює на пк)
-Коопів точно не більше. Купа інді проектів існує.

А уяви витратити ці 20000 на умовний ВР шолом якщо вже так хочеться купити іграшку. Пройдете всі проекти через пару місяців продасте шолом. До того ж ігри не такі дорогі як на плойку
  • Те, що ви не бачите проблеми у висячих кабелях по хаті - це добре, але для вас.
  • Коопів значно більше, і грати в них значно зручніше. Маю обидві платформи, кажу з досвіду.
Взяв недавно шолом(Quest 3), чудово грається, нарешті пройду HL: Alyx не за всі гроші світу і без кабелів(Привіт Valve Index). Але це ніяк не замінює консоль, і чому на вашу думку консоль так само не можна продати награвшись? Вони значно більш ліквідні за VR-шоломи. І куди менше втрачають у вартості в порівнянні з ПК.
А більшість ігор та ексклюзивів я грав по підписці PS+, яку для українців Sony безкоштовно продовжує з початку повномасштабки.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Ничего себе! у спайдермена много фанатов
Вкладення
a06738605e42f530ff4a4357fff550794df3647b43e810bb00d53c06a8be7267_1.jpg
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Voozy: 08.08.2024 17:39 Ничего себе! у спайдермена много фанатов
Точно, на PS5 же тільки Spiderman2 є в ексклюзивах. GoW: Ragnarok, TLOU:2, Stellar Blade і т.д. можна давно пограти на ПК, все вірно? І майбутні GTA6, DS:2 та Astro Bot також будуть виходити одразу на ПК, і не треба буде очікувати n років :shuffle:
Вже мовчу за людей, які беруть консолі за зручність і грають з задоволенням у мультиплатформу. :rotate:
Консоле-ПК-шні срачі вічні, фанбої і тролі не закінчаться ніколи...
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Я брав для бладборну й демонсолсу. Те, що я отримав, повністю того вартувало)
Відповісти