AMD незабаром випустить мобільний відеоадаптер Radeon RX 7800M

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Пропоную обговорити AMD незабаром випустить мобільний відеоадаптер Radeon RX 7800M
Все більше вендорів йдуть до створення док-станцій з зовнішньою картою.
Все більше можливість з ультрабуку робити ігровий ноут чи робочу станцію стає реальною за реальні гроші, а не по ціні концепту :beer:
mavrsmart
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Я не готовий тягнути в ліжко відеокарту з блоком живлення. В ноуті все потрібно бути всередині. А то вже недодесктоп.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mavrsmart: 07.08.2024 13:30 Я не готовий тягнути в ліжко відеокарту з блоком живлення. В ноуті все потрібно бути всередині. А то вже недодесктоп.
Зараз би лежачи у ліжку в AAA тайтли грати на ноуті :lol:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

mavrsmart: 07.08.2024 13:30 Я не готовий тягнути в ліжко відеокарту з блоком живлення. В ноуті все потрібно бути всередині. А то вже недодесктоп.
Тебе ніхто не заставляє лізти в ліжно з відеокартою, а після користування ноутбуків з RTX 3060 й вище - це не можливо, тільки рівний стіл або підставка під ноут бо це генератор пекла і навіть відосики на дивані з ковдрою не подивишся. А ось полистати на дивані мордокнигу чи подивитись відосики на ультрабуці, а потім за столом відкрити улюблені ігри чи на виїзді зробити на ноуті наброски проекту, а потім в офісі рендерити це реально зручно та мобільно. :rotate:
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Alligator: 07.08.2024 13:58Тебе ніхто не заставляє лізти в ліжно з відеокартою, а після користування ноутбуків з RTX 3060 й вище - це не можливо
пфффф... :D Запросто - підключаєш до ноута монітор, безпровідну клавіатуру і мишку. Ноут із монітором залишаєш на столі і ніякого пекла немає :D
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Lucas55: 07.08.2024 16:27
Alligator: 07.08.2024 13:58Тебе ніхто не заставляє лізти в ліжно з відеокартою, а після користування ноутбуків з RTX 3060 й вище - це не можливо
пфффф... :D Запросто - підключаєш до ноута монітор, безпровідну клавіатуру і мишку. Ноут із монітором залишаєш на столі і ніякого пекла немає :D
вітаю, ви створили неттоп :lol:
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 07.08.2024 13:11 Пропоную обговорити AMD незабаром випустить мобільний відеоадаптер Radeon RX 7800M
Все більше вендорів йдуть до створення док-станцій з зовнішньою картою.
Все більше можливість з ультрабуку робити ігровий ноут чи робочу станцію стає реальною за реальні гроші, а не по ціні концепту :beer:
Ще би це працювало то ціни би йому не було. А ту як власник eGPU скажу, що дарма не взяв ноут з впаяною дискреткою

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
Alligator: 07.08.2024 13:58
mavrsmart: 07.08.2024 13:30 Я не готовий тягнути в ліжко відеокарту з блоком живлення. В ноуті все потрібно бути всередині. А то вже недодесктоп.
Тебе ніхто не заставляє лізти в ліжно з відеокартою, а після користування ноутбуків з RTX 3060 й вище - це не можливо, тільки рівний стіл або підставка під ноут бо це генератор пекла і навіть відосики на дивані з ковдрою не подивишся. А ось полистати на дивані мордокнигу чи подивитись відосики на ультрабуці, а потім за столом відкрити улюблені ігри чи на виїзді зробити на ноуті наброски проекту, а потім в офісі рендерити це реально зручно та мобільно. :rotate:
Не переживе рендер. Або єгпу реконектнеться. Або рубануть світло і єгпу просто отвалиться. Або перегріється юсб4/тандерболт контролер і швидкість рендеру впаде навіть нижче чим швидкість встройки. Знаєм, це теж проходили. А от нервів грати просто не вистачить із-за постійних статтерів ну і отвалів єгпу звичайно.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

AFU_power, ясно, технологія яка працює у маркетингу на папері, очікуємо на допилювання технології.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 08.08.2024 08:13 AFU_power, ясно, технологія яка працює у маркетингу на папері, очікуємо на допилювання технології.
В мене є твій ноут, сінкпад т480, який на папері мав би працювати через тандерболт 3 з єгпушкою на 7600хт без проблем, але по факту я маю стабільно дроп фпс в батлі2042 та форзі 5 до однозначних цифр після години-півтори геймплею бо контролеру тандерболт в цьому ноуті не пощастило знаходитись неподалік від радіатора системи охолодження, він просто перегрівається. Також я маю пристрій з usb4 портом, це Ayaneo Geek з процесором Ryzen 7 6800u, воно з нею попрацювало буквально трохи, може пару днів, потім прилетіла обнова на драйвери амд і воно почало циклічно реконектити. Це стабільною роботою аж ніяк не назвеш. Воно в блогерів на ютубі працює ну прям ідеально, але по факту весь сабреддіт r/eGPU завалений точно такими же проблемами. Був ще прикол з ноутбуком dell latitude e5400, egpu працювала тільки коли вимкнув на процесорі турбобуст, інакше не хотіла, так само циклічно реконектилась. Так що ця технологія прям дуже і дуже сира.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

AFU_power
Використовую колхозний eGPU з m.2 адаптером і взагалі ніяких проблем. Жодного разу не відвалився і ніяких проблем зі статерами. А коли вирубають електрику, то eGPU звісно вимикається, але ноут продовжує працювати на інтегрованій. То ж тобі або з ноутом не повезло або щось не так з самим eGPU.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

phobosse
Можливо через окулінк та пряме з'єднання м.2 чи mini pci-e воно працюватиме чудово, але через usb-c воно працює фіговенько.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

phobosse
Alligator
Ви мене переконали перевірити свої сили і дати шанс eGPU ще раз, тому я планую заколхозити порт oculink в ноут за допомогою бормашини та перехідника з Алі, бо у мене GPD G1, а там є опція oculink, або usb4/tunderbolt
спойлер
38097108287184652.jpg
Відповісти