Американський суд звинуватив Google у монополізації сфери пошукових систем

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Американський суд звинуватив Google у монополізації сфери пошукових систем

Когда там Microsoft очередной раз будут кошмарить за их навязывание Edge?
yariksom
Member

Повідомлення

А Google такий: Та ви наговорюєте, ми тут ніяким боком :shuffle: :gigi:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AccessDenied: 06.08.2024 13:25 Предлагаю обсудить Американський суд звинуватив Google у монополізації сфери пошукових систем

Когда там Microsoft очередной раз будут кошмарить за их навязывание Edge?
Там много за что их навязывать надо :laugh: Хотя если у тебя европейская версия ОС то едж удаляется без проблем :laugh:
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
Я его не трогаю, просто блокирую выход в инет (только белый список ПО имеет доступ).
Но, иногда первый запуск просто кошмарит при работе с клиентами, приходится убивать через диспетчер задач.

К Google у меня тоже есть вопросы по поводу вот этой срани, которая просто так не убирается и перекрывает всё собой, нужно именно целиться в кнопку.
2024-08-06 13_52_26.png
Но, учитывая мои письма в Google по поводу поддержки BGR мониторов лет 10 назад, могу сделать вывод, что это бесполезно.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Може тому що це класна пошукова система?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 14:06Може тому що це класна пошукова система?
Можливо є інші класні, навіть ще кращі, але ти за це ніколи не дізнаєшься, бо монополія.
Всі ці монополії та картелі вже давно роблять що хотять. Навіть тут на сайті полно новин про картельні сговори, як наприклад самсунг, яка обмежувала випуск чипів пам'яті, з метою зробити штучний попит і підняти ціну. Той же самий ОПЕК за своєю суттю є картельний сговір, - ми обмежимо видобування, щоб підняти ціну.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AccessDenied: 06.08.2024 13:49К Google у меня тоже есть вопросы по поводу вот этой срани, которая просто так не убирается и перекрывает всё собой, нужно именно целиться в кнопку.
можна через adb відключити цей intent
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Брехня, startpage / brave >>>>>
Бо не крадуть персольні дані (хоча в амеканських судах сидять старі пердуни які до компа не знають з якої сторони підійти, тож чому дивуватись).
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 14:06 Може тому що це класна пошукова система?
ага, настільки класна, що 10 років тому при пошуці тех.характеристик процесора тобі гугл на першій сторінці давав сайти типу ark.intel.com
зараз там одна реклама та посилання на магазини типу rozetka, comfy т.д.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 14:06 Може тому що це класна пошукова система?
Чим? Тим що трекають ваші запити та персольні дані? :facepalm:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

zmax: 06.08.2024 14:20
Sanьka: 06.08.2024 14:06Може тому що це класна пошукова система?
Можливо є інші класні, навіть ще кращі, але ти за це ніколи не дізнаєшься, бо монополія.
Яка монополія? Тих пошукових систем як бруду, відкриваю хром і воно мені по дефолту пропонує з десяток.

21 Search Engines Other Than Google (Best Alternatives in 2024)

Відправлено через 1 хвилину 18 секунд:
KimRomik: 06.08.2024 14:24
Sanьka: 06.08.2024 14:06 Може тому що це класна пошукова система?
ага, настільки класна, що 10 років тому при пошуці тех.характеристик процесора тобі гугл на першій сторінці давав сайти типу ark.intel.com
зараз там одна реклама та посилання на магазини типу rozetka, comfy т.д.
Не знаю, що в тебе за ісорія пошуків, але мені офф сайт зі спеками видає першою строчкою :-/
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

dead_rat: 06.08.2024 14:33Яка монополія?
Володію телефоном на 13 андроїд, а може вже й 14, не суть. Раніше я завжди видаляв віджет гуглопошуку з основного екрану, але в нових версіях андроїду це вже неможливо зробити, про замінити я вже й не згадую. І ніхто в мене не питав. Гугл гарна компанія, і мені подобається їх пошукова система, вони намагаються не бути злом (для тих хто розуміє) але часом їх сильно заносить.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 06.08.2024 14:38
dead_rat: 06.08.2024 14:33Яка монополія?
Володію телефоном на 13 андроїд, а може вже й 14, не суть. Раніше я завжди видаляв віджет гуглопошуку з основного екрану, але в нових версіях андроїду це вже неможливо зробити, про замінити я вже й не згадую. І ніхто в мене не питав. Гугл гарна компанія, і мені подобається їх пошукова система, вони намагаються не бути злом (для тих хто розуміє) але часом їх сильно заносить.
Ну так може не користуйся ОС від Гугл, і не буде пошуковика від Гугл?
Особисто я ще й телефон від Гугл купив, і не шкодую 😉
Azerty
Junior

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 14:06 Може тому що це класна пошукова система?
спробуй бінг
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 14:06 Може тому що це класна пошукова система?
Давай я тобі зараз в обовʼязковому порядку поставлю за дефолтом все те, що я особисто вважаю класним? ОС, браузер, роутер, машину.

Відправлено через 4 хвилини 51 секунду:
dead_rat: 06.08.2024 14:33 Яка монополія? Тих пошукових систем як бруду, відкриваю хром і воно мені по дефолту пропонує з десяток.
Дядя, при первинному налаштуванні телефону (i.e. перше увімкнення) тебе не питають яким пошуком та браузером ти хочеш користуватись. Ба більше, ти на більшості андроід дістро не видалиш просто так хром. А апеляція до того, що тобі хром дозволяє шукати інші пошукові системи, то вже якось занадто товсто. Або товсто, або ...
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stakanctl: 06.08.2024 15:11 Давай я тобі зараз в обовʼязковому порядку поставлю за дефолтом все те, що я особисто вважаю класним? ОС, браузер, роутер, машину.
Для початку випусти свою власну ОС. І тоді зможеш там ставити за дефолтом ВСЕ, що вважаєш за потрібне. Це буде складовою твоєї власної ОС. А далі вже подобається - користуйся, не подобається обирай іншу, там іОС наприклад.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 15:19 Для початку випусти свою власну ОС. І тоді зможеш там ставити за дефолтом ВСЕ, що вважаєш за потрібне. Це буде складовою твоєї власної ОС. А далі вже подобається - користуйся, не подобається обирай іншу, там іОС наприклад.
"Ти сам спочатку створи, а потім ротяку відкривай", зроз. На щастя, антимонопольні закони не діють за твоєю логікою.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AccessDenied: 06.08.2024 13:25 Предлагаю обсудить Американський суд звинуватив Google у монополізації сфери пошукових систем

Когда там Microsoft очередной раз будут кошмарить за их навязывание Edge?
Едж не на столько опасный. Там где-то новость мелькала, что хром на манифест в3 переходит и уничтожит нормальную работу блокировщиков рекламы. А на движке хрома и другие браузеры пашат. Так же на хроме работает дискорд, стим, многие другие лаунчеры и по одной прихоти гугла можно отрезать любую винду. Они слишком глубоко проникли
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 15:19
stakanctl: 06.08.2024 15:11 Давай я тобі зараз в обовʼязковому порядку поставлю за дефолтом все те, що я особисто вважаю класним? ОС, браузер, роутер, машину.
Для початку випусти свою власну ОС. І тоді зможеш там ставити за дефолтом ВСЕ, що вважаєш за потрібне. Це буде складовою твоєї власної ОС. А далі вже подобається - користуйся, не подобається обирай іншу, там іОС наприклад.
Тут саме проблема в тому що йде навязування. У гугла наприклад відключается практично все без лишніх заморочок. Не хочеш гугл стор йдеш відключаеш сервіси і сам магазин і не користуешся... А ось у відключання компонентів у вінді це ціла проблема
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Sanьka: 06.08.2024 14:48Ну так може не користуйся ОС від Гугл, і не буде пошуковика від Гугл?
Тогда, по твоей логике, какого черта прессовали МС? Сделали свою систему, запилили свой обязательный браузер и свой обязательный поисковик? Sanьka
Ты для старожила форума задаешь на удивление тупые вопросы
Відповісти