Valve приписують роботу над проєктом White Sands у всесвіті Half-Life

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Пропоную обговорити Valve приписують роботу над проєктом White Sands у всесвіті Half-Life
Half-Life 3? Габен зміг вимовити цю секретну цифру? :eek:
yariksom
Member

Повідомлення

Alligator: 06.08.2024 11:25 Пропоную обговорити Valve приписують роботу над проєктом White Sands у всесвіті Half-Life
Half-Life 3? Габен зміг вимовити цю секретну цифру? :eek:
"У всесвіті Half-Life" не значить, що це Half-Life 3, хоча надія є.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Alligator
Alyx 2 :gigi:
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Half-Life 2: Episode 2.5 :shuffle:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alligator: 06.08.2024 11:25 Пропоную обговорити Valve приписують роботу над проєктом White Sands у всесвіті Half-Life
Half-Life 3? Габен зміг вимовити цю секретну цифру? :eek:
не, он сразу перешел к десятой части
датаймайнер Tyler McVicker стверджує, що знайшов згадку проєкту HLX
WorthyWizard
Member

Повідомлення

Все что угодно, но лишь бы не 3 часть пилить
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

waiting-for-halflife-5c8779.jpg
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Muttabor: 06.08.2024 11:52 Half-Life 2: Episode 2.5 :shuffle:
Здається вольво свідомо відмовились від епізодів, а третій так і не вийшов, бо зі слів >вставити_ім'я_того_хто_це_сказав_у_інтерв'ю< події третього епізоду будуть описані в ХЛ3 (я реально не пам'ятаю чиї то слова, ще в дитинстві читав в журналі пісі ігри чи якось так).

Я чув цікаву думку, що вольво хочуть робити свої сюжетні ігри проривними, таким був ХЛ1 в свій час, і таким був ХЛ2 в свій час, Алікс в свому роді також проривна (на Ві-аР), і ХЛ3 не вийде доти, доки вольво не зможе втілити черговий пропив в ігроіндустрії.
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Соррі за офтоп але чому немає хл3?
Бо кожен халф лайф був демонстрацією нових технологій. Саме так.
В першому хл ми отримали союзників, сильний АІ на той час і відсутність катсцен(весь сюжет був на інгейм скриптах)
В другому хл сурс енжин. Феноменальна фізика, механіки.
І ось вийшов Алекс. Всі хто думає про вр - дуже рекомендую, чудовий експіріенс. І для себе я можу назвати Алекс третьою частиною. Просто валв побоялися її так називати через хейт що потрібно купувати шолом. Але кількість нових унікальних механік просто вражає. Навіть на фоні інших вр ігр.
Що може показати хл 3 окрім рейтрейсингу? Ну не знаю… можливо зроблять сурс3 з чимось крутим графічним. Або ж нпс на нейронних мережах. Поки зарано для хл3. Або запізно.

П. С. Чому варто купити вр
спойлер
його ціна зараз всього 20к грн. 20к грн за іграшку? Це ж багато. Ні. Він вже продається по собівартості (квест 3) ви отримуєте 120гц 4к екран. Купу камер, начинку як в топ мобільному телефоні і тд. До того ж контенту в вр вже досить багато. Особливо гонки та усілякі сіми. Якщо в вас потужний пк навіщо купувати за 20к пс5 якщо можна купити вр? До того ж якщо через місяць-два ви пройдете більшу частину великих сюжеток та не знайдете для себе гру то можете продати його за 15к втративши всього 100$. Така собі оренда. Think about
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Usagi: 06.08.2024 17:49 Соррі за офтоп але чому немає хл3?
Бо кожен халф лайф був демонстрацією нових технологій. Саме так.
В першому хл ми отримали союзників, сильний АІ на той час і відсутність катсцен(весь сюжет був на інгейм скриптах)
В другому хл сурс енжин. Феноменальна фізика, механіки.
І ось вийшов Алекс. Всі хто думає про вр - дуже рекомендую, чудовий експіріенс. І для себе я можу назвати Алекс третьою частиною. Просто валв побоялися її так називати через хейт що потрібно купувати шолом. Але кількість нових унікальних механік просто вражає. Навіть на фоні інших вр ігр.
Що може показати хл 3 окрім рейтрейсингу? Ну не знаю… можливо зроблять сурс3 з чимось крутим графічним. Або ж нпс на нейронних мережах. Поки зарано для хл3. Або запізно.
Я би не називав Алікс третім HL. Скоріше епізод 3, який ми так і не отримали. Гра дійсно вражає і це краще з того, що я грав на ВР, але все таки далеко не того рівня, що ХЛ1-2+Ер. Проблема серії в тому, що її треба перезапускати, робити рімейки усіх частин. Бо пройшло вже 26 років з виходу першої гри та 20 з виходу другої. Для величезної кількості гравців це щось маловідоме з минулого. Я би до речі, рімейки із задоволенням пограв.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 06.08.2024 18:28
Usagi: 06.08.2024 17:49 Соррі за офтоп але чому немає хл3?
Бо кожен халф лайф був демонстрацією нових технологій. Саме так.
В першому хл ми отримали союзників, сильний АІ на той час і відсутність катсцен(весь сюжет був на інгейм скриптах)
В другому хл сурс енжин. Феноменальна фізика, механіки.
І ось вийшов Алекс. Всі хто думає про вр - дуже рекомендую, чудовий експіріенс. І для себе я можу назвати Алекс третьою частиною. Просто валв побоялися її так називати через хейт що потрібно купувати шолом. Але кількість нових унікальних механік просто вражає. Навіть на фоні інших вр ігр.
Що може показати хл 3 окрім рейтрейсингу? Ну не знаю… можливо зроблять сурс3 з чимось крутим графічним. Або ж нпс на нейронних мережах. Поки зарано для хл3. Або запізно.
Я би не називав Алікс третім HL. Скоріше епізод 3, який ми так і не отримали. Гра дійсно вражає і це краще з того, що я грав на ВР, але все таки далеко не того рівня, що ХЛ1-2+Ер. Проблема серії в тому, що її треба перезапускати, робити рімейки усіх частин. Бо пройшло вже 26 років з виходу першої гри та 20 з виходу другої. Для величезної кількості гравців це щось маловідоме з минулого. Я би до речі, рімейки із задоволенням пограв.
Black mesa?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Я її пройшов ще в 2015-му коли не було останніх глав, крутий проект. Але я не відмовився б від повноцінного рімейку усіх частин HL із сучасною графікою.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 06.08.2024 19:02
Я її пройшов ще в 2015-му коли не було останніх глав, крутий проект. Але я не відмовився б від повноцінного рімейку усіх частин HL із сучасною графікою.
Якщо не помиляюсь - вольво назвали Месу "офіційним" римейком, хоча вони не брали прямої участі у її розробці.
Я до того, що наврядчи буде ще щось. По крайній мірі в найближчому майбутньому :)
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

kairo
Згоден. Але робити ремейк на сурс2 не доцільно імхо. Зараз має бути ртх(в якому майже нема сенсу) длсс фср та інші новітні штуки. Я би хотів ремейки всіх частин з графою на рівні дум етернал. Але будемо відверті, на сьогодні в тому ж хл1 технологічної цінності немає. І історія там ну не 10/10. Чи доцільно робити ремейк? Так. Чи буде він так само вражати як халфлайфи в час свого виходу? Навряд. Той самий варкрафт3. Шедевральна гра. Посередній ремейк.

Рекомендую в ВР хл2 епізоди з ВР модом з стіму. Експіріенс майже алекс
den888
Member

Повідомлення

Нашо valve щось робити, якщо бабло тече рікою? Не буде ніякого hl3, подивіться правді в очі. Мультяшні доти, овервотчі, скіни за бабло, оце мейнстрім на сьогодні. На дідах по 40 років багато не заробиш… вони хочуть графонія, сюжету, багато крові та розчленухи. Ви шо, в епоху рожевих поні, габен втратить тільки час, замість рахування бабла.
Відповісти