Оголошено дату виходу стратегії Sins of a Solar Empire II

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Оголошено дату виходу стратегії Sins of a Solar Empire II
Самой прикольной из подобного была Space Empires V
https://store.steampowered.com/app/1690 ... Empires_V/
Alex646
Member

Повідомлення

S: 02.08.2024 11:41 Предлагаю обсудить Оголошено дату виходу стратегії Sins of a Solar Empire II
Самой прикольной из подобного была Space Empires V
https://store.steampowered.com/app/1690 ... Empires_V/
Тільки багнута шо пєсєц. :laugh:
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

от якби зробили ремастер Pax Imperia - Eminent Domain моїм радощам не було б меж. скільки ж я часу в неї вбив то капець.
S: 02.08.2024 11:41 Самой прикольной из подобного была Space Empires V
самой прикольной була Pax Imperia - Eminent Domain и Master of Orion
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Эта была первой или одной из первых своем роде но до SE5 далеко ей.
white_noise: 02.08.2024 11:50Pax Imperia - Eminent Domain
Тоже как то не особо мне зашла. В те годы куда как прикольнее было в Starcon 2 и 3 полетать, а чуть позже в Homeworld хоть они из другого жанра.
Alex646: 02.08.2024 11:50 Тільки багнута шо пєсєц. :laugh:
Я как то не ощутил, но мне очень понравилась возможность уничтожать звездные системы путем превращения звезды в черную дыру. А так же возможность строить сферы Дайсона и кольца Нивена. Ни в одной подобной игре я такого функционала не встретил.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 02.08.2024 12:24Ни в одной подобной игре я такого функционала не встретил.
Стелларіс.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Для Full HD рекомендується система з процесором Intel Core i7/9 або AMD Ryzen 3000
Я розумію ситуацію з інтелом, але це вже якость занадто! :lol:

спойлер
редакція не змогла копіювати вимоги зі стіму, знову
Процесор: 4-core Processor (Intel Core i5 5th-generation or AMD Ryzen 2x00 series)
Процесор: 8-core Processor (Intel Core i7 9th-generation or AMD Ryzen 3x00 series)

Додаткові примітки: 1920x1080 minimum screen resolution
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

S: 02.08.2024 12:24 А так же возможность строить сферы Дайсона и кольца Нивена. Ни в одной подобной игре я такого функционала не встретил.
То ж Стелларіс. Мабуть найкраща космічна 4Х гра за останні десятиліття.
Alex646
Member

Повідомлення

kairo: 02.08.2024 18:15 То ж Стелларіс. Мабуть найкраща космічна 4Х гра за останні десятиліття.
Тільки якщо в неї не грати, а читати відгуки. :puke:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Если будет как новая Гегемония - будет просто отлично. Так жду что-то типа Гегемонии, но с современной графикой.

Отправлено спустя 57 секунд:
kairo: 02.08.2024 18:15То ж Стелларіс. Мабуть найкраща космічна 4Х гра за останні десятиліття.
Нет, конечно. Это испражнение от Парадоксов, в которое человек вообще играть не должен. Один интерфейс там тоску навевает.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Alex646: 02.08.2024 18:37
kairo: 02.08.2024 18:15 То ж Стелларіс. Мабуть найкраща космічна 4Х гра за останні десятиліття.
Тільки якщо в неї не грати, а читати відгуки. :puke:
Награв під 200 годин, починаючи із версії 1.0. Стелларіс топчик)

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
Inqizitor2022: 02.08.2024 18:52
kairo: 02.08.2024 18:15То ж Стелларіс. Мабуть найкраща космічна 4Х гра за останні десятиліття.
Нет, конечно. Это испражнение от Парадоксов, в которое человек вообще играть не должен. Один интерфейс там тоску навевает.
На основі чого дана заява? Ну не зайшла вам гра, іншим що із того?
Alex646
Member

Повідомлення

kairo: 02.08.2024 18:54 Награв під 200 годин, починаючи із версії 1.0. Стелларіс топчик)
Я її навіть передзамовив і длс купляв, поки не порозумнішав. Хаотична купа невідомо чого (можливо, того самого), яку ніяк не можуть уже впорядкувати. Продають нові фічі і правки багів за гроші. Ну таке...
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Alex646: 02.08.2024 18:57
Я її навіть передзамовив і длс купляв, поки не порозумнішав. Хаотична купа невідомо чого (можливо, того самого), яку ніяк не можуть уже впорядкувати. Продають нові фічі і правки багів за гроші. Ну таке...
поки не порозумнішав
Перейшли на Кенді Краш?))

Якщо серйозно, гра шикарна, звісно балансу там і близько немає, бо це в першу чергу рольова гра, як і багато інших ігор Парадоксів.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До стелларіс претензій багато, зокрема в плані продуктивності на високих роках, а до недавна ще й глючності, але це найкраще що є в жанрі на сьогодні.

Відправлено через 2 хвилини 56 секунд:
Та хоча чому до недавна, там і зараз багів достатньо.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Гегемония была шикарна. Так же на космическую тему были хороши Х2 и Х3.
Наливайко
Junior

Повідомлення

Мабуть просто перемалюють останні гріхи імперії. Гра вдалась гарна, хоча не зачепила. А от чого мені зараз бракує так це продовження Nexus Jupiter incident. Ох як вона мене торкнула!
Відповісти