ASUS випустила монітор ROG Swift OLED PG32UCDP з підтримкою двох режимів роботи

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS випустила монітор ROG Swift OLED PG32UCDP з підтримкою двох режимів роботи

Ну якщо в 3-4 рази дешевше, то норм, а зараз то занадто.

Ще маркетологи забули додати ШІ, та наскільки цей монітор із перевикористаних матеріалів.
Бо якийсь мак на м1, з залізом, батареєю та ПЗ - коштує дешевше, ніж монітор. (Знаю шо є монітор у єпла, де ніжка коштує як цей монітор)
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Нормальний монік за вже біль-менш адекватні гроші
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Шикарне рішення, включаешь 1920x1080 480 Гц, розумієш, що крім умовного овервоч, кс 2 і подібного таке ніде не подібно та просто працювати з текстом боляче для очей та повертаєш на 3840x2160 (з масштабуванням на 200%) :gigi:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Alligator: 02.08.2024 09:51 Шикарне рішення, включаешь 1920x1080 480 Гц, розумієш, що крім умовного овервоч, кс 2 і подібного таке ніде не подібно та просто працювати з текстом боляче для очей та повертаєш на 3840x2160 (з масштабуванням на 200%) :gigi:
Можна про текст детальніше? Менша роздільча = крупніший шрифт. А так як масштабування не у всіх програмах адекватно працює, то це, імхо, кращий варіант для роботи з текстом, ніж 4к з 200%
В мене очі витікали від тексту на 15" FHD ноуті.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Геральт: 02.08.2024 10:44
Alligator: 02.08.2024 09:51 Шикарне рішення, включаешь 1920x1080 480 Гц, розумієш, що крім умовного овервоч, кс 2 і подібного таке ніде не подібно та просто працювати з текстом боляче для очей та повертаєш на 3840x2160 (з масштабуванням на 200%) :gigi:
Можна про текст детальніше? Менша роздільча = крупніший шрифт. А так як масштабування не у всіх програмах адекватно працює, то це, імхо, кращий варіант для роботи з текстом, ніж 4к з 200%
В мене очі витікали від тексту на 15" FHD ноуті.
Що саме? Текст без масштабування на 14" FHD - майже ідентичний 27" 4k, вважайте, що 4-ри ноутбука в квадрат поставили. Якщо ви цей текст не бачите на 14Є то й на 27" не побачите бо нічного не змінилось, просто экран став ширшим та вищим. А при цілих значеннях масштабування ніякий проблем немає, особливо з 4к де й інші варіанти діляться на цілі числа.

P.S. ROG Swift OLED PG32UCDP явно не для роботи з текстом тому його параметри для цільових задач навіть дуже підходящі.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Покупаешь супер-крутой OLED с частотой 240гц......и DP 1.4 :lol: Такую цену платить, чтобы сидеть на DSC??
Ну почему не поставить 2.1? Что за жлобство? (для справки: на видяхах АМД уже как 1.5 года DP 2.1)

Енивей, ОЛЕДы лично для меня - не вариант, пока не пофиксят вездесущий у оледов VRR flicker
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Задовбали вже своїм 4к на 32", жодного QHD олед монітору на такій діагоналі, одні 27".
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Alligator: 02.08.2024 10:56 А при цілих значеннях масштабування ніякий проблем немає, особливо з 4к де й інші варіанти діляться на цілі числа.
Якби ж то. Але проблеми є з кривим масштабуванням в деяких програмах.
l-m
Member

Повідомлення

Voozy: 02.08.2024 11:14 Енивей, ОЛЕДы лично для меня - не вариант, пока не пофиксят вездесущий у оледов VRR flicker
У самсунга є фікс
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Del
Востаннє редагувалось 02.08.2024 11:40 користувачем Wonderboy, всього редагувалось 1 раз.
l-m
Member

Повідомлення

Wonderboy: 02.08.2024 11:25 Задовбали вже своїм 4к на 32", жодного QHD олед монітору на такій діагоналі, одні 27".
Нікому не потрібне таке лайно, це логічно що його не випускають.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 02.08.2024 11:39Нікому не потрібне таке лайно, це логічно що його не випускають.
Скажи просто, що не вистачило грошей купити щось більше 24" чи на чому ти там сидиш, а потім критикуй великі діагоналі.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

l-m: 02.08.2024 11:38
Voozy: 02.08.2024 11:14 Енивей, ОЛЕДы лично для меня - не вариант, пока не пофиксят вездесущий у оледов VRR flicker
У самсунга є фікс
Щось схоже на останній "фікс" від АСУС, де просто діапазон VRR урізають? (практично виключаючи його)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Геральт: 02.08.2024 11:33
Alligator: 02.08.2024 10:56 А при цілих значеннях масштабування ніякий проблем немає, особливо з 4к де й інші варіанти діляться на цілі числа.
Якби ж то. Але проблеми є з кривим масштабуванням в деяких програмах.
Яких? При масштабуванні (не розподільної здатності екрану)?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

l-m: 02.08.2024 11:39 Нікому не потрібне таке лайно, це логічно що його не випускають.
Я например люблю крупный пиксель, грубые несглаженные шрифты с отключенным ClearType, моя идеальная плотность изображения где то в районе ~80PPI, то есть 1920х1080 на 27", сейчас сижу вот с 2560х1440 на 32" и это уже плотновато для меня а 1920х1080 32" это перебор. Вот и выходит что 1440p/32" пока что - оптимально а 4К нафиг мне например не сдалось, да и диагональ выше 32" уже некомфортна для моего восприятия. Эта история про "просто отодвинь монитор подальше" не работает с моим зрением.
l-m
Member

Повідомлення

Wonderboy: 02.08.2024 11:42
l-m: 02.08.2024 11:39Нікому не потрібне таке лайно, це логічно що його не випускають.
Скажи просто, що не вистачило грошей купити щось більше 24" чи на чому ти там сидиш, а потім критикуй великі діагоналі.
Скажи просто що не вистачило грошей мізків купити, бо я не критикую великі діагоналі (у мене 32" для роботи та 55" для контенту, обидва 4к).
Earanak: 02.08.2024 12:05
l-m: 02.08.2024 11:39 Нікому не потрібне таке лайно, це логічно що його не випускають.
Я например люблю крупный пиксель, грубые несглаженные шрифты с отключенным ClearType, моя идеальная плотность изображения где то в районе ~80PPI
Твої смаки специфічні, але це ладно, спочатку загугли як виглядають субпікселі у WOLED, про який тут мова, та зрозумієш що таке точно не любиш.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Alligator: 02.08.2024 12:01 Яких? При масштабуванні (не розподільної здатності екрану)?
Специфічних. Текст може наприклад не масштабуватись взагалі. Тобто в стандартних вікнах - все ок, а у вікнах цих програм текст дрібний. Може масштабуватись криво з артефактами. В будь-якому випадку, монітор треба підбирати так, щоб можна було працювати в рідній роздільній.
зі. В матриці - роздільна а не розподільна.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Геральт: 02.08.2024 12:15Специфічних.
Так яких саме специфічних програмах які використовують з 4к монітором?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 02.08.2024 12:15у мене 32" для роботи та 55" для контенту, обидва 4к)
Ну то якраз ти увімкни мізки і може дійде, що тут іде мова за ігровий монітор, де 4к навіть на 32" це лише навантаження на карту і нічого більше. 2к резолюція навіть для 4090 залишається ідеальною, якщо ти хочеш ще й швидку герцовку. А 32" при такій резолюції це чіткі шрифти на 100% без секасу з масштабуванням.

А на чому ти там сидиш на роботі то лише твої статеві проблеми
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Alligator: 02.08.2024 12:23
Геральт: 02.08.2024 12:15Специфічних.
Так яких саме специфічних програмах які використовують з 4к монітором?
Господи, ну Surround CSM. І що значить "які використовують з 4к монітором"? Наскільки знаю, 4к не продають зі списком "сумісних програм". І заборони запускати будь-що на 4к немає.
Відповісти