Snapdragon Dev Kit: перший міні-ПК на основі Snapdragon X Elite доступний для замовлення

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Tessier-Ashpool
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро/Батумі

Повідомлення

Пропоную обговорити Snapdragon Dev Kit: перший міні-ПК на основі Snapdragon X Elite доступний для замовлення

Поясніть, будь ласка, навіщо це існує за таку ціну, ніби мені 5 років (насправді мені 7)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

От що за дурнувата мода в зовнішніх БЖ в таких коробочках? Значить як копіювати з епла всяке гівно, так це вони всі вміють, а як внутрішній БЖ з мак-міні, так у них одразу лапки.
yariksom
Member

Повідомлення

Як на мене невиправдано дорого це раз, і не вказано скільки воно важить з блоком живлення на 180ват, в кінці кінців чим воно краще ноутбука на інтел чи амд за ту ж ціну?
unique-neon
Member

Повідомлення

Якісь еплівські ціни, але без статусу, готового софта, майже 200 ватним живленням. Зато з потенціалом ton'ами. Навіть не похвалитись після покупки.

Таки доведеться брати умовний minisforum.
NVo1
Junior

Повідомлення

Scoffer: 01.08.2024 10:27 От що за дурнувата мода в зовнішніх БЖ в таких коробочках? Значить як копіювати з епла всяке гівно, так це вони всі вміють, а як внутрішній БЖ з мак-міні, так у них одразу лапки.
ха, мак міні, та він навіть в atv вбудований не знаю скільки років вже.
agarus
Member

Повідомлення

Побажаємо успіхів куалкому в наступних ітераціях, процитувавши зірку:
"Агов, мій друже, жадібне пузо, продовжуй тренуватися."
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Scoffer: 01.08.2024 10:27 От що за дурнувата мода в зовнішніх БЖ в таких коробочках? Значить як копіювати з епла всяке гівно, так це вони всі вміють, а як внутрішній БЖ з мак-міні, так у них одразу лапки.
Тут багато прихильників зовнішніх цеглин для будь-чого взагалі. Вони кажуть - я краще заміню швидко цю цеглу, ніж буду чекати, коли повернеться з ремонту сам пристрій.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

inquisition: 01.08.2024 11:02
Scoffer: 01.08.2024 10:27 От що за дурнувата мода в зовнішніх БЖ в таких коробочках? Значить як копіювати з епла всяке гівно, так це вони всі вміють, а як внутрішній БЖ з мак-міні, так у них одразу лапки.
Тут багато прихильників зовнішніх цеглин для будь-чого взагалі. Вони кажуть - я краще заміню швидко цю цеглу, ніж буду чекати, коли повернеться з ремонту сам пристрій.
також зручно робити резервування живлення, обминаючи перетворення в AC220, у випадку зовнішнього БЖ.
WarraxUA
Member

Повідомлення

unique-neon: Якісь еплівські ціни
Mac mini 12-Core/32GB/512GB SSD $1,999.00
Snapdragon X Elite 12-Core/32GB/512GB SSD $899.00
unique-neon:але без статусу
без емейзінга? :)
unique-neon:готового софта
це Dev Kit для розробників, які як раз будуть випускати софт під цю платформу
unique-neon
Member

Повідомлення

WarraxUA: 01.08.2024 11:18це Dev Kit для розробників
Тобто убого виконана коробочка, але за дорого
WarraxUA: 01.08.2024 11:18Mac mini 12-Core/32GB/512GB SSD $1,999.00
Snapdragon X Elite 12-Core/32GB/512GB SSD $899.00
Minisforum Venus UM790 Pro 8-повноцінних-Core/32GB-(а можна і 96GB поставити)/1TB (можна і 8 TB додати) SSD $599.00
Також можна живити від power delivery з монітора, якщо максимальної швидкодії не треба.
tornadox
Member

Повідомлення

Так і уявляю собі що вас прижали до стінки і душать, в одну руку засовують цей дев кіт, а з другої забирають 899$.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

inquisition: 01.08.2024 11:02Тут багато прихильників зовнішніх цеглин для будь-чого взагалі. Вони кажуть - я краще заміню швидко цю цеглу, ніж буду чекати, коли повернеться з ремонту сам пристрій.
А ще зовнішній БЖ дає менше наводок на основні компоненти і не підігріває собою основні компоненти і не гріється додатково від них.
Ну і як вже писали вище - в епоху відключень світла як бонус простіще замість нього підсунути 12 батарею від автомобіля, якщо мат плата має вхід 12в. Або підняти до 20 якщо плата на 20в.

Ну і вони дефакто тихіші, бо не мають вентиляторів. І еффективніші на малих рівнях навантаження. В мене НАС сервер живиться від бруска 100вт. Через піку.
yariksom
Member

Повідомлення

Код: Виділити все

це Dev Kit для розробників, які як раз будуть випускати софт під цю платформу
тоді, по ідеї, вони повинні цей кіт роздавати :shuffle:
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В мене більше питання, йому рілі треба 180W??! Звідки такі вимоги? Чи просто всунули шо було на складі.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mrigi
Проц в перших тестах вижирав піково майже сто ватт. Можливо і більше може, плюс обв'язка.

Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
inquisition: 01.08.2024 11:02Тут багато прихильників зовнішніх цеглин для будь-чого взагалі.
Підхід "розмазати одну здорову цеглину по ста маленьким" щонайменше маразматичний :D Навпаки суть коробочок що вона маленька непомітна і не заважає, а не поряд з нею ще десяток займають пів стола і на підлозі рештки валяються.
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

Scoffer: 01.08.2024 13:36 mrigi
Проц в перших тестах вижирав піково майже сто ватт. Можливо і більше може, плюс обв'язка.

Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
inquisition: 01.08.2024 11:02Тут багато прихильників зовнішніх цеглин для будь-чого взагалі.
Підхід "розмазати одну здорову цеглину по ста маленьким" щонайменше маразматичний :D Навпаки суть коробочок що вона маленька непомітна і не заважає, а не поряд з нею ще десяток займають пів стола і на підлозі рештки валяються.
Да просто люди не заморачиваютца. С внешнеми бп (зу) .
Эсли человека раздражает внешний бп (зу) от нетопа то и должны раздражать зу ноутбука и телефона и тд дивайсов ...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

isusik63
Ноут це носимий пристрій, часто носимий без БЖ, тому хоч і трішки дратують, але тут нічо не вдієш. А неттоп - стаціонарний. Стаціонарним пристроям більш пасують вбудовані БЖ. Від того що неттоп полегшає на триста грам і поменшає на два сантиметра, а поряд валятиметься цеглина розміром і масою цеглини естетики не додається.

Відправлено через 10 хвилин 58 секунд:
Наприклад особисто мене прямо вибішують монітори з зовнішніми БЖ. Я собі такі принципово не беру.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer: 01.08.2024 14:39Від того що неттоп полегшає на триста грам і поменшає на два сантиметра, а поряд валятиметься цеглина розміром і масою цеглини естетики не додається
та цеглина валяється десь під столом, де її ніхто не бачить, а якщо це сучасний GAN блок, то він взагалі буде стирчати в розетці.
yurius_r
Member

Повідомлення

А чому всі накинулись на ціни? Це devkit. Проблема в іншому, devkit з'явився після запуску платформи, тобто якість розробки і тестування в того що вийшло відповідне
Відповісти