Apple відмовилася від графічних процесорів Nvidia на користь TPU Google для навчання своїх ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А vmsolver з піною втирав мені шо такого ніколи не станеться і ніхто з нвідії в нейронках не втече :laugh: То як там, сталось?)))
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

а як же 200 міліардів?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якісні дані для навчання це важливо. А враховуючи, що їх потрібно багато, то на їх підготовку потрібно добряче вкладатись. Якщо брати кількістю, а не якістю, то це все одно, що на олімпіаду з математики послати багато аби кого, а не математиків.

Я так розумію, що якщо ШІ навчити неякісними даними, то потім доведеться заново перенавчати? Чи алгоритми ШІ дозволяють це якось інакше виправляти?
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Яблоко все еще обижается на Хуанга со времен Джобса? А как же эмэйзинг М процы? 3090 сливалась же в яблочных тестах.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+
TPU від гугла банально дешевше, нічого особистого, просто бізнес. При чому в собівартості на топси воно дешевше раз так в 10, може +/- так і в ціні для епла домовились, хто їх знає.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Мабуть не тільки дешевше самі чіпи, а ще і енергії жере теж разів в 10 менше. І це важливо.
illyha
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Гегемонии Хуанга пришёл конец, пора возвращаться с небес на землю и 5ую серию выкатывать)
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer
Apple вирішила , що прискорювачи nVidia їм не по карману :lol:
отримані від вебсканера Applebot, також використовувалися різні ліцензовані «високоякісні» набори даних.
Чого чого, а даних в Apple для начання ШІ п'ятою точкою жуй
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Просто у нвідії ж не прискорювачі, а відяхи-переростки. Відяхи в цьому конкретному завданні сильно краще за проци загального призначення, але все одно сильно гірше за матричні прискорювачі. Було лише питання часу коли всі почнуть штампувати третій обчислювальний пристрій в компухтер. Ще почнуть четвертий в вигляді спеціалізованої vliw числобробильні і коло замкнеться. Може тоді відеокарти нарешті почнуть займатись тим, для чого призначені.
vmsolver
Member

Повідомлення

Яблоку не предложили много GPU и быстро, поэтому нам показывают пантомиму "не очень то и хотелось"? :lol:

Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
Scoffer: 31.07.2024 09:33А vmsolver з піною втирав мені шо такого ніколи не станеться
Ой божечки-кошечки, почитай внимательно что я писал. Спорить с голосами в твоей голове я не буду.

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Scoffer: 31.07.2024 11:24у нвідії ж не прискорювачі, а відяхи-переростки
У Нвидии именно что відяхи-переростки = прискорювачі
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvhenS: 31.07.2024 09:49 а як же 200 міліардів?
Не на часі :laugh:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 31.07.2024 09:33 А vmsolver з піною втирав мені шо такого ніколи не станеться і ніхто з нвідії в нейронках не втече :laugh: То як там, сталось?)))
То это, очередной внештатный маркетолог ,который возносит нвидию на оверах, за бесплатно. :gigi:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vmsolver: 31.07.2024 12:19У Нвидии именно что відяхи-переростки = прискорювачі
А чому ж тоді на її прискорювачах нема блоків RTX і т.п.?
Відповісти