SK hynix готується до старту виробництва графічної пам'яті GDDR7

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Пропоную обговорити SK hynix готується до старту виробництва графічної пам'яті GDDR7
підвищила енергоефективність на 50% порівняно з попереднім поколінням
Это с каким "пердыдущим"? гддр6 с х или без х? И что об этом всём думают свидетели прогнозов возросшей ТВР у будущих видимокарточек?
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zaqik: 30.07.2024 13:22 Пропоную обговорити SK hynix готується до старту виробництва графічної пам'яті GDDR7
підвищила енергоефективність на 50% порівняно з попереднім поколінням
Это с каким "пердыдущим"? гддр6 с х или без х? И что об этом всём думают свидетели прогнозов возросшей ТВР у будущих видимокарточек?
не думаю що dlss 5060 на 64-бітній та dlss 5080 на 128-бітній шині сильно грітимуться та жертимуть
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Разработка GDDR7 происходит на фоне неустанного роста интереса потребителей к сфере искусственного интеллекта, а также повышения требований графических ускорителей к пропускной способности видеобуфера.
Хоспаде,какое балабольство. :laugh:

Отправлено спустя 2 минуты 37 секунд:
kalakawa
не думаю що dlss
А ты ,таки, фанат. Ни дня без нанотехнологии ;)
l-m
Member

Повідомлення

Firebrand
він не фанат, він ідолопоклонник божественного DLSS ;)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

l-m
тем хуже. или лучше? я уже запутался))
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 30.07.2024 13:26
zaqik: 30.07.2024 13:22 Пропоную обговорити SK hynix готується до старту виробництва графічної пам'яті GDDR7


Это с каким "пердыдущим"? гддр6 с х или без х? И что об этом всём думают свидетели прогнозов возросшей ТВР у будущих видимокарточек?
не думаю що dlss 5060 на 64-бітній та dlss 5080 на 128-бітній шині сильно грітимуться та жертимуть
а хто тобі сказав, що шина впливає?) ти часи майнінгу забув? Там карточки підключали буквально через usb (pci-e x1), проте копання монет буквально жарило карти як не в себе і споживало пам"яті більше 4 гб (потрібно було для Ефіру)
Відповісти