Незабаром виходить перевидання Star Wars: Bounty Hunter

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Незабаром виходить перевидання Star Wars: Bounty Hunter
Не такий я вже і старий :shuffle:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я, чесно кажучи, навіть незнав, що ві н був у розробці :spy:
Але це ж схоже просто перевидання, а не ремастер/римейк?
Breathtaking
Junior

Повідомлення

Джанго Фетт, а не Боба.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

daesz: 30.07.2024 12:35 Я, чесно кажучи, навіть незнав, що ві н був у розробці :spy:
это порт игры 2002 года с пс2\xbox, которой подтянули графику. Хорошая игра была кстати, она и Republic Commando еще :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 30.07.2024 13:29
daesz: 30.07.2024 12:35 Я, чесно кажучи, навіть незнав, що ві н був у розробці :spy:
это порт игры 2002 года с пс2\xbox, которой подтянули графику. Хорошая игра была кстати, она и Republic Commando еще :)
Гру я грав на емуляторі, але про те, що буде якесь перевидання ніде не бачив інформації :)
(зі всіх ЗВ ігор я не грав тільки в empire at war (бо не люболю стратегії), lego star wars battle (бо епл ексклюзив) та останнього джедая (бо ціна не адекватна + денуво, от як приберуть денуво - то візьму на розпродажі)) :D
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Почему энтузиасты делают шикарные римейки или ремастеры, а крупные корпорации могут делать, в основном, лишь какое-то позорище?!
Сделайте красивые модели, 4К текстуры - в 2024 году показанное убожество - откровенно пугает.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Inqizitor2022: 30.07.2024 16:23 Почему энтузиасты делают шикарные римейки или ремастеры, а крупные корпорации могут делать, в основном, лишь какое-то позорище?!
Сделайте красивые модели, 4К текстуры - в 2024 году показанное убожество - откровенно пугает.
можна приклади "шикарних" ремейків та ремастерів від "ентузіастів?" дякую
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Enjthesilence: 30.07.2024 17:26
Inqizitor2022: 30.07.2024 16:23 Почему энтузиасты делают шикарные римейки или ремастеры, а крупные корпорации могут делать, в основном, лишь какое-то позорище?!
Сделайте красивые модели, 4К текстуры - в 2024 году показанное убожество - откровенно пугает.
можна приклади "шикарних" ремейків та ремастерів від "ентузіастів?" дякую
Наверное, там имелись ввиду мифические Скайвинды и вырвиглазные решейды
Можно конечно вспомнить Black Messa, но там вроде была помощь от Valve, так что не считается
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 30.07.2024 17:26
Inqizitor2022: 30.07.2024 16:23 Почему энтузиасты делают шикарные римейки или ремастеры, а крупные корпорации могут делать, в основном, лишь какое-то позорище?!
Сделайте красивые модели, 4К текстуры - в 2024 году показанное убожество - откровенно пугает.
можна приклади "шикарних" ремейків та ремастерів від "ентузіастів?" дякую
https://store.steampowered.com/app/3975 ... _Revision/


Тільки ті які зміг відразу згадати.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 30.07.2024 17:38
Enjthesilence: 30.07.2024 17:26

можна приклади "шикарних" ремейків та ремастерів від "ентузіастів?" дякую
https://store.steampowered.com/app/3975 ... _Revision/


Тільки ті які зміг відразу згадати.
ну зробити декілька сцен на новому рушії - це не випустити шикарний ремейк від ентузіастів, хоча б тому що він не вийшов. за деус - непогано, але чи це тягне на "шикарний" ремейк? не думаю, але ок. щось малувато виходить
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 30.07.2024 17:50
daesz: 30.07.2024 17:38
https://store.steampowered.com/app/3975 ... _Revision/


Тільки ті які зміг відразу згадати.
ну зробити декілька сцен на новому рушії - це не випустити шикарний ремейк від ентузіастів, хоча б тому що він не вийшов. за деус - непогано, але чи це тягне на "шикарний" ремейк? не думаю, але ок. щось малувато виходить
В апейрона була готова гра, залишалось тільки пофіксити баги. Чим закінчилось, думаю, всі знають.

ДЕ - ремастер, а не римейк ;) І всяко кращий ніж ссанина вроді АС ремастерів чи сістем шока.

Доречі, зустрічне запитання : назвіть чудові нефанатські ремастери/римейки? РЕ? ДС? Ще мб ДеС. Ще щось? Не думаю ;)
Востаннє редагувалось 30.07.2024 18:07 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Inqizitor2022: 30.07.2024 16:23 Почему энтузиасты делают шикарные римейки или ремастеры, а крупные корпорации могут делать, в основном, лишь какое-то позорище?!
Сделайте красивые модели, 4К текстуры - в 2024 году показанное убожество - откровенно пугает.
как 4к текстуры спасут низкополигональные модели и слабую геометрию? все должно быть консистентно иначе это будет кринж.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Enjthesilence: 30.07.2024 17:26можна приклади "шикарних" ремейків та ремастерів від "ентузіастів?" дякую
Serious Duke 3D, Fallout London, Warhammer Ultimate Apocalypses, Blood HD с новым джава движком, Quake 4 Hi Def V3.3, Doom 2 HD (там фанаты движок написали), Morrowind Rebirth, Qarls Texture Pack III и тд, много можно перечислять.

Отправлено спустя 40 секунд:
Shaolin_Style: 30.07.2024 18:05как 4к текстуры спасут низкополигональные модели и слабую геометрию? все должно быть консистентно иначе это будет кринж.
Сделать высокополигональные модели - не судьба? В чём вообще проблема?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Inqizitor2022: 30.07.2024 18:27
Enjthesilence: 30.07.2024 17:26можна приклади "шикарних" ремейків та ремастерів від "ентузіастів?" дякую
Serious Duke 3D, Fallout London, Warhammer Ultimate Apocalypses, Blood HD с новым джава движком, Quake 4 Hi Def V3.3, Doom 2 HD (там фанаты движок написали), Morrowind Rebirth, Qarls Texture Pack III и тд, много можно перечислять.

Отправлено спустя 40 секунд:
Shaolin_Style: 30.07.2024 18:05как 4к текстуры спасут низкополигональные модели и слабую геометрию? все должно быть консистентно иначе это будет кринж.
Сделать высокополигональные модели - не судьба? В чём вообще проблема?
половина з цього просто апскейл текстур, Фаллаут Лондон - взагалі не ремейк чи ремастер, до чого тут це? Дюк - лише перша частина Duke Nukem 3D - L.A. Meltdown і новин більше нема по цьому проекту, короче він загнувся, Warhammer Ultimate Apocalypses - це вже шикарно, чи ще ні? короче, настільки багато можно ще "перечислять", що аж нічого путнього і не назвав.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Enjthesilence: 30.07.2024 18:41половина з цього просто апскейл текстур, Фаллаут Лондон - взагалі не ремейк чи ремастер, до чого тут це? Дюк - лише перша частина Duke Nukem 3D - L.A. Meltdown і новин більше нема по цьому проекту, короче він загнувся, Warhammer Ultimate Apocalypses - це вже шикарно, чи ще ні? короче, настільки багато можно ще "перечислять", що аж нічого путнього і не назвав.
Понятно, что перечисленное - это намного лучше, чем Star Wars: Bounty Hunter по качеству, но ты продолжай, очень интересно.
Кстати, недавно Кингпин вышел ремастер - без слёз не взглянешь, но птичку-галочку разработчики себе нарисовали, что хорошую игру заремастерили. Цирк.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Inqizitor2022: 30.07.2024 20:04
Enjthesilence: 30.07.2024 18:41половина з цього просто апскейл текстур, Фаллаут Лондон - взагалі не ремейк чи ремастер, до чого тут це? Дюк - лише перша частина Duke Nukem 3D - L.A. Meltdown і новин більше нема по цьому проекту, короче він загнувся, Warhammer Ultimate Apocalypses - це вже шикарно, чи ще ні? короче, настільки багато можно ще "перечислять", що аж нічого путнього і не назвав.
Понятно, что перечисленное - это намного лучше, чем Star Wars: Bounty Hunter по качеству, но ты продолжай, очень интересно.
Кстати, недавно Кингпин вышел ремастер - без слёз не взглянешь, но птичку-галочку разработчики себе нарисовали, что хорошую игру заремастерили. Цирк.
що продовжувати? це ти десь знайшов купу "шедевральних ремейків" від спільноти, я лише попросив їх назвати, з чим ти не впорався. Розумію, що існує купа крутих проектів типу BFME: Reforged, але вони не вийшли, чи скоріше взагалі ніколи не вийдуть

Відправлено через 10 хвилин 32 секунди:
daesz: 30.07.2024 17:53
Enjthesilence: 30.07.2024 17:50

ну зробити декілька сцен на новому рушії - це не випустити шикарний ремейк від ентузіастів, хоча б тому що він не вийшов. за деус - непогано, але чи це тягне на "шикарний" ремейк? не думаю, але ок. щось малувато виходить
В апейрона була готова гра, залишалось тільки пофіксити баги. Чим закінчилось, думаю, всі знають.

ДЕ - ремастер, а не римейк ;) І всяко кращий ніж ссанина вроді АС ремастерів чи сістем шока.

Доречі, зустрічне запитання : назвіть чудові нефанатські ремастери/римейки? РЕ? ДС? Ще мб ДеС. Ще щось? Не думаю ;)
Почнімо з того, що я взагалі не фанат ремейків/ремастерів, вважаю що це паразитування, відсутність ідей і бажання відносно легких грошей. З того що зможу пригадати: РЕ 2,3,4. дед спейс, діабло 2, демон соулс, блек меса, ласт оф ас, файнл фентезі 7, креш і спайро, метроїд, перша мафія, їх все ще більше за неіснуючи фанатські "ремейки", які не дожили до релізу чи ти з цим не погодишся?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 30.07.2024 20:41 Почнімо з того, що я взагалі не фанат ремейків/ремастерів, вважаю що це паразитування, відсутність ідей і бажання відносно легких грошей. З того що зможу пригадати: РЕ 2,3,4. дед спейс, діабло 2, демон соулс, блек меса, ласт оф ас, файнл фентезі 7, креш і спайро, метроїд, перша мафія, їх все ще більше за неіснуючи фанатські "ремейки", які не дожили до релізу чи ти з цим не погодишся?
Те, що вам не довподоби римейки/ремастери - не означає, що всі розділяють вашу думку. Я от ждав римейк (саме римейк) котора останні 10 років, спочатку дісней кенсільнули проект апейрон, потімі вирішили зробити свій, потім перенесли його 5 раз, а на сценариста посадили феміністку, чудова гра вийде, я в цьому впевнений. Як і римейк першого деуса, в принципі, ремастерів (ревіжн згаданий вище + ще декілкьа інших) достатньо фанатських.
Enjthesilence: 30.07.2024 20:41 РЕ 2,3,4. дед спейс, демон соулс
Про ці я вже писав вище :
daesz: 30.07.2024 17:53 РЕ? ДС? Ще мб ДеС.
От про д2 забув.
Фанатський, вольво до нього відношення немає.
Enjthesilence: 30.07.2024 20:41 ласт оф ас
Також забув.
Все інше мимо не такі вже й чудесні римейки :rolleyes:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 30.07.2024 21:06
Enjthesilence: 30.07.2024 20:41 Почнімо з того, що я взагалі не фанат ремейків/ремастерів, вважаю що це паразитування, відсутність ідей і бажання відносно легких грошей. З того що зможу пригадати: РЕ 2,3,4. дед спейс, діабло 2, демон соулс, блек меса, ласт оф ас, файнл фентезі 7, креш і спайро, метроїд, перша мафія, їх все ще більше за неіснуючи фанатські "ремейки", які не дожили до релізу чи ти з цим не погодишся?
Те, що вам не довподоби римейки/ремастери - не означає, що всі розділяють вашу думку. Я от ждав римейк (саме римейк) котора останні 10 років, спочатку дісней кенсільнули проект апейрон, потімі вирішили зробити свій, потім перенесли його 5 раз, а на сценариста посадили феміністку, чудова гра вийде, я в цьому впевнений. Як і римейк першого деуса, в принципі, ремастерів (ревіжн згаданий вище + ще декілкьа інших) достатньо фанатських.
Enjthesilence: 30.07.2024 20:41 РЕ 2,3,4. дед спейс, демон соулс
Про ці я вже писав вище :
daesz: 30.07.2024 17:53 РЕ? ДС? Ще мб ДеС.
От про д2 забув.
Фанатський, вольво до нього відношення немає.
Enjthesilence: 30.07.2024 20:41 ласт оф ас
Також забув.
Все інше мимо не такі вже й чудесні римейки :rolleyes:
Я нічого за чужу думку не казав, мені вона нецікава) Я лише хотів дізнатися у людинки за існування купи "шедевральних" ремейків від фанбази, ось і все. В розробці Блек Меса вольво допомагали, починали самостійно, закінчували - ні.
Те що для вас "мимо" не означає, що всі розділяють вашу думку. Прикольна логіка, нє? Я також люблю цим користуватись :beer:
замість ремейків кіно та ігор, краще випускати нові частини/франшизи
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Inqizitor2022: 30.07.2024 18:27 Сделать высокополигональные модели - не судьба? В чём вообще проблема?
Как вы думаете, какие бюджеты и сроки разработки у порта игры 20 летней давности?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 30.07.2024 21:32 Я лише хотів дізнатися у людинки за існування купи "шедевральних" ремейків від фанбази, ось і все.
Купи й справлі нема (і все що пан вище перерахував ще більше мимо мене), але як мінімум півтори хороших римейка (меса та кенсельнутий котор) та 1 ремастер є (ревіжн) :up:
Enjthesilence: 30.07.2024 21:32 замість ремейків кіно та ігор, краще випускати нові частини/франшизи
З огляду на 70% того що випустили дісней поки володіють правами на ЗВ (наприклад), то краще б римейки знімали. Теж саме й з Індіаною :D
Відповісти