У гри Path of Exile рекордний онлайн після виходу оновлення Settlers of Kalguur

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити У гри Path of Exile рекордний онлайн після виходу оновлення Settlers of Kalguur

Хорошій грі хороший онлайн) Поки найкраща ліга за останній час, кріпаки доволі корисні, шмот часто люто годний приносять + крім шмоту ще й валюту таскають, з такого жирнющого мені 1 дивайн принесли, так що в контент ліги навіть є сенс упорюватись)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

в грі є що робити тому хто за життя тільки 10$ на компендіум в Доті в 2014 потратив з мікротранзакцій?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

kalakawa
Єдине що реально потрібне - скриня. Вкладка під валюту, мапи, копилини на інше. Або лише під валюту, мені перший час вистачало. Без донату можна грати теж, але скрині малувато. Це єдине що завдає незручностей.
dmytro
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 29.07.2024 14:42 в грі є що робити тому хто за життя тільки 10$ на компендіум в Доті в 2014 потратив з мікротранзакцій?
З другом проходимо гру онлайн з превеликим задоволенням.
Поки обидва докачалися до 34 рівня, жодних транзакцій не робили (по правді кажучи не було необхідності в цьому - поки не бачу сенсу).
Багато чого правда ще в механіці гри незрозуміло, но моби вмирають вправно, то й добре.
Чудова гра, рекомендую. :super:

P.S.: єдиний мінус для мене - не має крос гри. На коробці, як для мене, грати в цю гру комфортніше, а ніж на ПК.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Grava: 29.07.2024 14:45 Єдине що реально потрібне - скриня. Вкладка під валюту, мапи, копилини на інше. Або лише під валюту, мені перший час вистачало. Без донату можна грати теж, але скрині малувато. Це єдине що завдає незручностей.
2/3 вмісту тої скрині - непотріб ("а щоб було"), який доживає до рестарту ліги.
Так що можна і без вкладок обійтись
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Геральт: 29.07.2024 15:552/3 вмісту тої скрині - непотрі
Один трейд для крафту інколи займає весь інвентар. А коли треба кілька таких трейдів? Де це все тримати? Вкладка для трейду теж маст хев :-/
dreikk91
Member
Аватар користувача
Звідки: UA; Lviv

Повідомлення

Без скрині там ніяк
NVo1
Junior

Повідомлення

dmytro: 29.07.2024 15:09 P.S.: єдиний мінус для мене - не має крос гри. На коробці, як для мене, грати в цю гру комфортніше, а ніж на ПК.
в РоЕ найбільш рагульне управління з геймпадом з усіх подібних ігор, неважливо чи то на коробці чи то на пекарні.
можеш просто підрубать якийсь комп зі стімом до телека (можна ноут, можна навіть rPI) і грати через in home streaming.
Відповісти