Відбувся реліз мобільних процесорів AMD Ryzen AI 300 з архітектурою Zen 5

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Відбувся реліз мобільних процесорів AMD Ryzen AI 300 з архітектурою Zen 5
Вот тут жёстко - даже я спорить не буду
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаво як воно було би на 15-18W...
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 29.07.2024 11:48 даже я спорить не буду
Ну якщо навіть ти не будеш сперечатися :lol:
По сабжу - свіжі кор ультра виглядають просто смішно на фоні
Jager
Member
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Різниця між двома топами лише у потужності NPU?
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Були б цікаві якщо б мали приємну фінальну ціну, але так не буде. Я маю ноут на Ryzen 6800H (Radeon 680M 12 CU), і хоч я ним задоволений, мушу сказати що за одну і ту ж ціну для всяких офісних завдань краще просто взяти макбук, якщо не треба x86. Ці ноути хіба для ігор, але тоді вже ліпше брати з якоюсь дискреткою Nvidia початково-середнього рівня.

Бо в реальності всі ноути з цими хорошими APU позиціонують як "premium" і продають навіть за більші гроші ніж ноути з ryzen7/i7 + дискретка низько-середнього рівня. І нащо воно комусь треба? Я колись думав "ноут на APU буде простіше спроектувати, APU будуть дешевшими ніж комбінація проц + дискретка, і тому і ноути в підсумку будуть дешевші". А на ділі їх продають навіть дорожче, лол.

В нас на роботі можна вибирати між макбуками і леново. І всі, від девів і художників до офіс менеджерів, беруть макбуки. Не тому, що епл - це божественна компанія, а просто тому, що ноути на M чипах кращі.
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Jager: 29.07.2024 13:49 Різниця між двома топами лише у потужності NPU?
Да. Они ещё все 3 модели по тдп отличают и будет ли это указывать производитель неизвестно. А разница между 15 и 54вт минимум двойная в производительности
Alexsandr
Member

Повідомлення

Если со временем попадут с средний сегмент, будет хорошо, еще и потребление возможно кто-то снизит. Для офиса скорее всего хватит с головой и неплохая автономность.
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Piter Cantrope
Судячи з тестів, M3 буде слабший за повноцінний (54 Вт) Ryzen 370 в багатопотоці приблизно в 2 рази, а це важливо при компіляції, створенні контенту. Хіба що вашим девам видають саме M3 Pro, або проекти зовсім маленькі.

Відправлено через 2 хвилини 56 секунд:
Ghody
Ще відеоядро в 365 буде слабшим процентів на 15-20. Там наче 12 блоків замість 16. А також трохи нижча частота CPU. А ще на 2 компактних ядра менше.
Alekss
Junior

Повідомлення

item2: 29.07.2024 14:51 Ghody
Ще відеоядро в 365 буде слабшим процентів на 15-20. Там наче 12 блоків замість 16. А також трохи нижча частота CPU. А ще на 2 компактних ядра менше.
Слабее по сравнению с чем? Radeon 880M Ryzen AI 9 365, 8.99 tflops FP32. Это быстрее GTX 1650 и AMD Radeon RX 570. Она вполне потянет Cyberpunk 2077 на средних настройках, что показывают в тестах.

Radeon 890m, Ryzen AI 9 HX 370, 11.88 tflops FP32. Это уровень GTX 1660 и на 15% медленнее дискретной RTX 3050 8 GGB.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

item2
Не знаю що саме роблять наші деви, але коли до них приходить хтось новий, то всі як один кажуть "бери любий мак на М, i щоб побільше оперативки". Тут ще треба додати, що вони не люблять щоб в них там в кубіках шуміли вентилятори, тому вони леново не терплять :gigi:
Alexsandr
Не потраплять. Виробники будуть їх ставити в ноути з цінником 1300$+
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Piter Cantrope: 29.07.2024 22:58Не потраплять. Виробники будуть їх ставити в ноути з цінником 1300$+
І з дискреткою!
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Piter Cantrope: 29.07.2024 22:58 item2
Не знаю що саме роблять наші деви, але коли до них приходить хтось новий, то всі як один кажуть "бери любий мак на М, i щоб побільше оперативки". Тут ще треба додати, що вони не люблять щоб в них там в кубіках шуміли вентилятори, тому вони леново не терплять :gigi:
Alexsandr
Не потраплять. Виробники будуть їх ставити в ноути з цінником 1300$+
Это первая реальная альтернатива макам на м серии
И вот в конкуренцию им и будут делать аналогичные макбукам ноуты с похожей ценой
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Ghody: 30.07.2024 10:28 Это первая реальная альтернатива макам на м серии
И вот в конкуренцию им и будут делать аналогичные макбукам ноуты с похожей ценой
Я теж так думав про свій ноут на райзені за 1200$, куплений в 22 році, але навіть найпростіший ейр після реального користування залишає по собі кращі враження.
Ну і ці нові Ryzen 300 робляться на TSMC N4P. M3 робляться на N3B, M4 будуть на N3E. Не думаю, що в реальності вони дотягнуть до маків по енергоефективності.
lokkiuni
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлин

Повідомлення

Ghody: 30.07.2024 10:28 Это первая реальная альтернатива макам на м серии
И вот в конкуренцию им и будут делать аналогичные макбукам ноуты с похожей ценой
А чем зен3 тот же не устраивал? Плюс-минус та же производительность что у м1 была, при существенно более быстрой графике, в том же TDP, только немного подешевле. Раза так в 2-3)
Відповісти