Thermal Grizzly випускає термопрокладку з фазовим переходом

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та можна вже давно було :D
https://advancedmaterials.honeywell.com ... 000-series

Було б цікаво глянути огляди, що у Ромки вийшло :shuffle:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Теплопровідний пластилін чи що?
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Да, я вкурсе, сам наносил PTM7950 на парочку ThinkPad'ов вместо MX-4 и результат заметен.
Вопрос, почему производители не делали как опцию раньше такие решения.
Shader1
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

интересно как быстро на наш рынок доберется, а то как раз на легионе нужно поменять, хочется затестить
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AccessDenied: 28.07.2024 13:44 daesz
Да, я вкурсе, сам наносил PTM7950 на парочку ThinkPad'ов вместо MX-4 и результат заметен.
Вопрос, почему производители не делали как опцию раньше такие решения.
Ханівел - індустріальний гігант з достатньою кількістю грошей для такої розробки, та й спектр використання цих термопрокладок у них буде значно ширший, а значить і прибутки. В той час як термалгрізлі - це маленька компанія створена ентузістами (Ромкою дербауером в тому числі). Думаю, це дасть відповідь на ваше запитання :)
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Я не имел ввиду конкретно Thermal Grizzly, мне кажется финансовых возможностей у Noctua или например Cooler Master побольше. :)
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

daesz: 28.07.2024 14:07
AccessDenied: 28.07.2024 13:44 daesz
Да, я вкурсе, сам наносил PTM7950 на парочку ThinkPad'ов вместо MX-4 и результат заметен.
Вопрос, почему производители не делали как опцию раньше такие решения.
Ханівел - індустріальний гігант з достатньою кількістю грошей для такої розробки, та й спектр використання цих термопрокладок у них буде значно ширший, а значить і прибутки. В той час як термалгрізлі - це маленька компанія створена ентузістами (Ромкою дербауером в тому числі). Думаю, це дасть відповідь на ваше запитання :)
Судя по тому, что у них даже цвет не отличается, то они у honeywell их просто заказывают и упаковывают в свои коробки

Отправлено спустя 2 минуты 4 секунды:
AccessDenied: 28.07.2024 14:14 daesz
Я не имел ввиду конкретно Thermal Grizzly, мне кажется финансовых возможностей у Noctua или например Cooler Master побольше. :)
Honeywell стоит «всего» 132 миллиарда баксов
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Ghody: 28.07.2024 14:16Судя по тому, что у них даже цвет не отличается, то они у honeywell их просто заказывают и упаковывают в свои коробки
Ждём тестов.
По термопастам цветовая палитра редко уходит от различных оттенков серого.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Это ОЕМ HONEYWELL под маркой гризли за тридорого? :-/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ghody: 28.07.2024 14:18
daesz: 28.07.2024 14:07
Ханівел - індустріальний гігант з достатньою кількістю грошей для такої розробки, та й спектр використання цих термопрокладок у них буде значно ширший, а значить і прибутки. В той час як термалгрізлі - це маленька компанія створена ентузістами (Ромкою дербауером в тому числі). Думаю, це дасть відповідь на ваше запитання :)
Судя по тому, что у них даже цвет не отличается, то они у honeywell их просто заказывают и упаковывают в свои коробки
Можливий і такий варіант :D
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ghody: 28.07.2024 14:18Honeywell стоит «всего» 132 миллиарда баксов
Ладно, это мешает другим делать разработки? Или как у нас, пока мусор покупают, нужно продавать. Какие еще вложения в бизнес? Ой, не тебе бы всё новое купить, всё старое выкинуть, не пробовал работать например? А потом "ой, блин, ребята надо что-то предложить клиентам, они уходят мы теряем деньги((( ну куда, вы ребята???(("
спойлер
Если что, это сарказм. Я понимаю, что вопрос не по адресу. Мысли в слух.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AccessDenied: 28.07.2024 14:14 daesz
Я не имел ввиду конкретно Thermal Grizzly, мне кажется финансовых возможностей у Noctua или например Cooler Master побольше. :)
Чисто з власних спостережень :
2 останні успішні пропелери у Ноктуа вони (м'яко кажучи) поцупили у Термалрайта та Нідека, потім через 10 ркоів випустили новий пропелер власної розробки і він тарахкотить.
СМ - роблять на аутсорсі майже все :
+ БЖ - це наклейки на чужих ОЕМах (у них немає ЖОДНОГО БЖ власного виробництва)
+ копруси - це дизайни з "турнірів" для модерів де вони вибирають якийсь корпус, "ліцензуютЬ" та випускають як свій, наприклад, ось у 2021 кейс виграє один з таких "турнірів" :
https://www.techpowerup.com/gallery/4792/jmdf-sneaker
А от в 2023 вони вже його випускають як свій :
https://www.coolermaster.com/en-global/ ... sneaker-x/
https://www.overclockers.ua/ua/news/har ... 02/133388/
+ їхні рідинні охолодження - це асетек, їхні повітряні охолодження - м'яко кажучи не фонтан
І так далі, думаю думку ви прослідковуєте :)
Востаннє редагувалось 28.07.2024 14:55 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

AccessDenied: 28.07.2024 14:30Ладно, это мешает другим делать разработки?
А зачем? Львиная часть покупателей выбирает бренд, а не устройство с конкретными параметрами.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AccessDenied: 28.07.2024 13:44 daesz
Да, я вкурсе, сам наносил PTM7950 на парочку ThinkPad'ов вместо MX-4 и результат заметен.
Вопрос, почему производители не делали как опцию раньше такие решения.
Патамушта. Как только стал корпорацией,начинаешь экономить на спичках.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shader1: 28.07.2024 13:47 интересно как быстро на наш рынок доберется, а то как раз на легионе нужно поменять, хочется затестить
Давно продається оригінал PTM7950
А продукт Дербауера PhaseSheet PTM буде тим самим, тільки під своїм брендом і дорожче
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Megaclite
Как отличить оригинал от неоригинала? При наклейке/упаковке thermal grizzly все понятно, а без неё?
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Megaclite: 28.07.2024 15:30
Shader1: 28.07.2024 13:47 интересно как быстро на наш рынок доберется, а то как раз на легионе нужно поменять, хочется затестить
Давно продається оригінал PTM7950
А продукт Дербауера PhaseSheet PTM буде тим самим, тільки під своїм брендом і дорожче
Разница в том, что птм7950 надо заказывать у кого-то и надеяться, что не подделка, а термал гризли просто пришёл в магазин и купил
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ghody: 28.07.2024 16:07
Megaclite: 28.07.2024 15:30

Давно продається оригінал PTM7950
А продукт Дербауера PhaseSheet PTM буде тим самим, тільки під своїм брендом і дорожче
Разница в том, что птм7950 надо заказывать у кого-то и надеяться, что не подделка, а термал гризли просто пришёл в магазин и купил
Я ханівелом особисто не користувався, але в того ж термалрайта на упаковці є голонаклейка (схожа до старих лотерейних квитків), де старши "захисне" покриття можна побачити серійний номер та звірити на сайті чи він оригінальний; так до чого я - мб у ханівела є щось схоже? :)
Ось такі :
спойлер
Зображення
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

daesz: 28.07.2024 16:13
Ghody: 28.07.2024 16:07

Разница в том, что птм7950 надо заказывать у кого-то и надеяться, что не подделка, а термал гризли просто пришёл в магазин и купил
Я ханівелом особисто не користувався, але в того ж термалрайта на упаковці є голонаклейка (схожа до старих лотерейних квитків), де старши "захисне" покриття можна побачити серійний номер та звірити на сайті чи він оригінальний; так до чого я - мб у ханівела є щось схоже? :)
Ханивелл закупают рулонами и потом сами нарезают, так что ни номеров, ни доказательств оригинальности нет - приходится читать отзывы
Відповісти