GSC Game World знову перенесла дату релізу S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити GSC Game World знову перенесла дату релізу S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

:gigi: Так і знав, хоча стільки часу пройшло що 2 місяці то не 2 роки :rotate: .Може дійсно вилижуть ігру і вона буде не забагана!?
Kanjo
Member

Повідомлення

Все равно игра :down: :dontknow:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

В GSC сообщили, что объявленная дата релиза — «окончательная, и игру больше не будут переносить».
Но что-то пошло не так и окончательная дата оказалась уже шестым переносом :gigi:
Bukakanga
Member

Повідомлення

Никогда такого не было и вот опять...
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та невже :lol:
byaka
Member

Повідомлення

ганьба
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Та всі вже звикли до Чекалкера 2, це ж традиція серії. Головне щоби реліз був нормальний і гра стабільна. Хай краще довше гребуться, ніж смачно зануряться в багнюку :gigi: :laugh:
RAZOR 9280
Member
Аватар користувача
Звідки: Sumy

Повідомлення

Как и ожидалось. Отменил предзаказ месяц назад (оплачивал в осенью 2023 года) потому что был уверен, что будет еще перенос, так как летом ничего толком не показали(кроме пятого постановочного ролика продолжительностью 1-2 минуты :facepalm: )
Игра выйдет только в 2025 году. Теперь только PC-гейпас за 200 грн в месяц. :rip:
kornuolis
Junior

Повідомлення

Мде, маркетинг команди явно на речовинах сидить. Скажіть просто "вен ітс дан".
Але враховуючі останні релізи на анріалі 5, то хай краще візьмуть ще часу на допил.
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

якось вже і не смішно.. :facepalm:
Cicero
Member
Аватар користувача
Звідки: Червоноград

Повідомлення

З тими переносами релізу, в мене вже такі відчуття, що я вже цю гру не чекаю, а вже давно грав :)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Розробники такі - "нам треба більше часу на доопрацювання гри", реліз - недопрацьована гра із морем багів. Класика.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 25.07.2024 16:13 Розробники такі - "нам треба більше часу на доопрацювання гри", реліз - недопрацьована гра із морем багів. Класика.
А если выпустить в срок, то вообще не будет запускаться :dontknow:
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

doc-oc: 25.07.2024 15:33 Ору просто с этих дегродов :laugh:
Ни стыда, ни совести :lol:
Нужно всем предзаказавшим оформлять коллективный иск на этих придурков.
Я не знаю вторую такую же опущенную студию в мире как эти черти :laugh:
Я почти год назад деньги вернул за предзаказ. Игра не мое но чисто чтоб поддержать отечественный геймдев оформлял предзаказ. Но раз они такие разводяги- пусть сами в нее играют
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

Краще хай дороблять, ніж випустять забагований кіберпанк. Гра куплена у стімі ще два роки тому, так що не проблема взагалі)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Guest003: 25.07.2024 16:14Гра куплена у стімі ще два роки тому, так що не проблема взагалі)
Це взагалі то велика проблема
docentlx
Member

Повідомлення

це як бомжам-попрошайкам - давати гроші. Вони так ніколи не перестануть просити (бо ж дають).
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo: 25.07.2024 16:13 Розробники такі - "нам треба більше часу на доопрацювання гри", реліз - недопрацьована гра із морем багів. Класика.
о так, кб77 скільки разів переносили, а грабельною стала тільки через рік після виходу, ще й з кастрованими механіками
тай вересень таке собі вікно на вихід, там ігор достатньо є
vvv2
Member

Повідомлення

Скажені сусіди «аплодируют стоя»
Як можна так прорахуватися :mad:
Відповісти